Kto ma telewizję, ten ma władzę, czyli jak walczyć z „postępem”?

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Kraj

Nominacja Lufta i Dworaka (obaj z PO) do KRRiT przez Prezydenta elekta Bronka ujawniła

wszystkim zmanipulowanym przez TVN wyborcom, że świeże powietrze, które wpłynie do radia i telewizji publicznej (der frischen Luft ), będzie odPOlitycznione na miarę naszych aktualnych możliwości. Oznacza to ni mniej ni więcej, że nie można tak od razu oddać radia i telewizji społeczeństwu – przedtem telewizja musi przejść przez czyściec Platformy! Dopiero po tym zabiegu oczyszczającym radio i telewizję z pisowskich watah, rządząca Polską władza wpuści do radia i telewizji prawdziwie niezależnych redaktorów, posiadających certyfikat TVN-u.

Właśnie dowiadujemy się, że najpóźniej na przełomie września i października w prezesowskich fotelach TVP oraz Polskiego Radia zasiądzie nowe kierownictwo. W telewizji już ruszyła giełda nazwisk niezależnych od Platformy kandydatów, które PO – w ramach akcji odpolityczniania – przeforsuje do zarządu i gabinetów dyrektorskich. Świeży luft w RTV ma przynieść jeden z dwóch, zawsze wiernych salonowi Tomaszów: Lis lub Wołek, co ostatecznie zakończy proces „Nocnej Zmiany” , zapoczątkowany dramatycznym krzykiem Lisa w czerwcową noc 1992 roku do Bolka: ”Niech nas pan ratuje, Panie Prezydencie!”

Trzeba było długich 18-tu lat, by wreszcie uratować środowisko salonu, które teraz – w ramach władzy absolutnej – w pełni zrekompensuje sobie, doznane przez braci Kaczyńskich krzywdy. Teraz właśnie zobaczymy cały radiowo-telewizyjny teatrzyk, który poza formą niczym nie będzie się różnić od telewizji tow. Mietka Rakowskiego, który już w 1988 roku przewidział, że „ten, kto ma telewizję, ten ma władzę”.

Wprawdzie demokratyczna droga (na miarę naszej demokracji) do przejęcia pełni władzy nad radiem i telewizją, rozpoczęła się od przejęcia władzy przez PO, to jednak fakt okupacji mediów publicznych przez słuszną i postępową władzę może mieć tylko ten skutek, że postępowa władza (podobnie jak PZPR) radia i telewizji już nigdy nie odda.

Jak walczyć z niewątpliwym postępem?

Postępowa PZPR, podobnie jak jednocząca wszystkie postępowe nurty (od Jaruzelskiego, Cimoszewicza, Kwaśniewskiego, Nałęcza po Palikota) Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska, telewizji nigdy by nie oddała po dobroci. Koniec posiadania telewizji, zakończył absolutny byt PZPR, choć także PZPR miała na ustach modernizację kraju… Już wtedy na pytanie: „ile będzie etapów reformy?”, odpowiedź była tylko jedna: „etapów reformy będzie tyle, ile etapów liczy Wyścig Pokoju, a wszystko zakończy się kryterium ulicznym”.

W jaki sposób można odebrać telewizję z rąk PZPO, a więc absolutną władzę PO - wskazał przed laty Wielki Czarodziej, zapowiadając akcję nieposłuszeństwa obywatelskiego wobec rządu PIS-u. Nic dziwnego, że zarówno Tusk jak i Komorowski stali się idolami polskich więźniów: aż 92% więźniów poparło Bronka ! Dlatego, nie ma żadnych obiekcji, by z reżimem Tuska-Komorowskiego walczyć tak, jak walczą o swoje prawa Niemcy, Francuzi a teraz Grecy na ulicach swych miast i stolic! Zatem nie żadne umizgi do Olejnik, Lisa, Wołka, Miecugowa czy Rymanowskiego oraz do „nowych” redaktorów „odnowionej” przez Wołka lub Lisa telewizji ! Tu trzeba stosować stare, dobre metody walki z komuną, która też zapowiadała wielkie reformy, „aby partia rosła w siłę a ludziom się żyło dostatniej".

Reasumując, trzeba przygotowywać się do odebrania władzy absolutnej przy pomocy siły prawdziwej demokracji! Ta prawdziwa demokracja leży bowiem na ulicach naszych miast i drogach naszych wsi…Właśnie Ruch 10 kwietnia pokazuje, czego salon i reżim Tuska-Komorowskiego boi się najbardziej: oni boją się kryterium ulicznego!

Już dziś trzeba przygotowywać się na wielkie obchody rocznicy niewyjaśnionej tragedii pod Smoleńskiem, organizując w międzyczasie uliczne manifestacje nieznacznie mniejszych od sił postępu mniejszości politycznych, które reżim Tuska-Komorowskiego zamierza dorżnąć, zastrzelić i wypatroszyć! Już dziś trzeba protestować na ulicach przeciwko listom proskrypcyjnym marszałka Niesiołowskiego, który odmawia prawa do pracy a więc i życia politycznym mniejszościom. Już dziś trzeba przygotowywać się na uliczne obchody 100, 200, 300, 400 i 500 dni Bronka Komorowskiego ! Już dziś powinno się wyciągać te wszystkie cudy, dzięki którym reżim Tusk-Komorowskiego przejął pełnię władzy w Polsce. Już dziś trzeba przygotować się do godnego przywitania przedstawicieli reżimu, którzy ośmielą się publicznie pokazać na uroczystościach Sierpnia 80’!

To wszystko mieści się w ramach demokracji, jaką sobie zafundowaliśmy. To wszystko mieści się w ramach postępowej walki z siłami ciemnoty, jaką zafundował nam salon – pochwalający akcje nieposłuszeństwa PO wobec rządu PIS-u. To wszystko mieści się w ramach tak pochwalanych przez siły postępu parad pederastów i mniejszości seksualnych.

Dlaczego, nieznacznie mniejsza mniejszość o prawicowej orientacji nie może korzystać z pełni praw w tym kraju ? – zupełnie nie rozumiem. Dlatego, zwracam się do wszystkich prześladowanych – obudźcie się! Wyjdźcie na ulice, a więc tam, gdzie żaden salonowiec nie śmie się pokazać bez szwadronów ochrony, opłacanych także i z naszych podatków!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Wszystko wszystkim tylko proszę nie skazywać obu na dożywocie.
Bardzo proszę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

wujal

#71603

Byle nie trwali dożywotnio u steru władzy!

444Polska.bloog.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#71651

można było przekonać się co znaczy Dworak i Luft-wafe!
Zawsze po godz.8 był nadawany program kwadrans po ósmej, nietety tych programów nie " puszczono " widocznie nie były mile widziane dla PO.
Chyba że , "gościem" byłby np.Palikot,Niesiołowski , Żukowski,Wajda , czy też inny zasłużony Platformie CHAM.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#71815

No to już chyba mamy wszystkich uratowanych przy korytach. Niech sie chłopcy nażrą bo one tak słabo wyglądały. A u ludzi naziartych to i rozum podobno pracuje , jeśli go mają. To jest nadzieja na "poprawę" dorobytu w POLSCE. Cholera wie , czytałem że Lenin miał Tyle Rozumu że nie powinien żyć, a on rządził. Może to jakiś nowy typ człekopodobnych - bo te to mutanty jak nic.. Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#71614

Aby ciemiężeni powstali muszą być poprowadzeni przez przywódców, którzy chcą niewolniczy ustrój maficzny znieść. Niestety świadomych ludzi wśród ciemiężonych jest tylko kilka procent, reszcie niewolniczo-złodziejski ustrój pasuje, popiera jednego z ciemiężycieli, kierując się korzyściami materialnymi lub ideami takimi jak patriotyzm, katolicyzm, postępowość itd.
Pozdrawiam. Bacz

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam. Bacz

#71615

Zawsze wołając o WODZA , tylko odezwu brak.Nawet na NP jakos brak tym zainteresowania. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#71620

Polakom nie brakuje wodzów, mamy aktualnie dwóch dużych wodzów: Tuska i J. Kaczyńskiego oraz dwóch mniejszych stojących na czele SLD i PSL. Niestety wszyscy oni są za mafizmem, spierają się tylko między sobą ile które grupy Polaków ciemiężyć i jak dzielić łupy pomiędzy grupy uprzywilejowane. Spośród polityków którzy chcą zmienić ustrój maficzny na kapitalistyczny najsilniejszy jest Korwin-Mikke ale daleko mu nawet do wodzów mniejszych. O tym co to jest mafizm pisałem tu: http://niepoprawni.pl/blog/404/ustroje-gospodarczo-spoleczne-panstw
Pozdrawiam. Bacz

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam. Bacz

#71629

Przeca nie o marionetki mi chodziło.Baczu ja wyrażnie piszę o WODZU.A ty lecisz ze mną w ptaka. Pozdrawia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#71634

Miałem Cię Waściu zamiar ignorować, jako przykład niezupełnie ukształtowanego wyznawcy materializmu marksistowsko-leninowskiego. Ale Pańskie, nie poparte głębszym przemyśleniem teoryjki, zbyt często sieją zamęt w głowach nowoprzybyłych czytelników tego forum.

Dlatego pozwolę sobie zwrócic Pańską uwagę na FAKT, iż to ciemiężeni biorą się za "skórę" ciemiężycieli, a wtedy Ci ostatni wyznaczają kogoś spomiędzy siebie na wodza-wybawcę, aby tym skuteczniej ruch cały zdrenować.Przykład ? Lenin. Burżuj obrażony na carski dwór, a skutecznie zagospodarowujący wściekłość głodnego ludu.

Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#71621

Jakos tak wyglada ze pan Bacz jest naszym starszym i madrzejszym towariszczem. Lysinka, kamizelka, usmieszek, prosze pana? Czy krotka fryzurka i szary garniturek?
Pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#71631

Analogia jest bardzo słaba. Ustrój i sytuacja społeczna carskiej Rosji tak bardzo różnią się od ustroju i sytuacji we współczesnej Polsce, że nie można z porównań wyciągać jakichś poważnych wniosków.
Pozdrawiam. Bacz

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam. Bacz

#71633

Waść raczysz żartować, czy Masz problemy z postrzeganiem?

Czy nasz oligarchiczny system, jaki Nas otacza, rzeczywiście tak bardzo odbiega od carskiej rosji? Robotnicy opłacani ponizej minimum egzystencjalnego, całe pokolenia głodnych dzieci w wioskach, Chłopi produkujacy poniżej cen produkcji. O tym Pan nie doczytał? W TYCH książkach nie było? TAKICH Czerska nie rozdaje?

A może Szechter nie chce opowiedać, jak to desantem bierze się Solidarność? On tez podstawiał plecy pod SBckie pały, czy zjawił się po ŁUPY?

A moze czas byłoby wyjrzeć zza swojego wysokiego muru "inteligenta" i zdać się na zmysły, a nie ich "szkłokontaktowy" wirtualny odpowiednik?

Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#71642

miód na moje obolałe serce...

Lenin, gdy miałam około 10 lat, zapytałam Mamę, skąd on bierze pieniążki na te podróże, na rewolucję ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#71644

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://www.po.mixxt.pl

#71661

  wdzianka mają ci dwaj bandyci.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#71878