Podziękujmy Bratkowskiej

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Ideologia gender jest najbardziej szkodliwym wytworem lewej strony. Wszak nikt do tej pory nie wpadł na pomysł by podważać naturalny, oczywisty podział ludzi ze względu na płeć. Co ciekawe podważanie tego stworzonego przez naturę podziału płciowego rozpoczęły środowiska dla których ważne jest życie zgodne z naturą, ratowanie przyrody, ekologia. To te środowiska najbardziej zaciekle uderzają w prawa natury. Tak należy przecież odbierać popieranie adopcji dzieci przez homosiów czy ostatni krzyk mody-gender. Gender jest szczególnie groźne ponieważ chce odebrać rodzicom prawo do wychowania własnych dzieci. Co musi budzić szczególne zdziwienie gender jest wymysłem środowisk feministycznych które traktują rodzinę, ciążę jako zło. Normalny człowiek musi zadać sobie pytanie na jakiej podstawie takie osoby roszczą sobie prawo do wychowywania cudzych dzieci? Jak dobrze wiemy w każdym kraju ich poparcie społeczne jest bliskie zeru...

W Polsce twarzą gender została Bratkowska, dziś trzeba powiedzieć-dziękujmy Bogu że tak się stało:)! Nikt inny lepiej nie przedstawiłby idiotyzmu tej ideologii niż jej twarz. ..

W sobotnio-poniedziałkowej "Rzeczpospolitej" możemy przeczytać rozmowę Roberta Mazurka z Katarzyną Bratkowską, feministką i wykładowcą gender studies, która przed świętami zapowiedziała, że jest w ciąży i przerwie ją w Wigilię Bożego Narodzenia. Żeby było weselej - dodała. W rozmowie tej powiedziała też kim jest i jaką ideologię wyznaje..

To bardzo pozytywna ideologia. (...) Tylko najbardziej zagorzali antykomuniści wierzą w zbrodniczość komunizmu. O tym, że idea sama w sobie jest pozytywna mówią nawet niektórzy neoliberałowie. "Jestem komunistką, bo wierzę, że to najbardziej proludzki, humanitarny ustrój. Wolałabym żyć na Kubie niż w USA". Jej zdaniem komunizm nie ma na swoim koncie żadnych zbrodni, bo... nigdy i nigdzie go nie wprowadzono. Zbrodniczy jest natomiast kapitalizm, który "ma więcej ofiar". Przy czym do ofiar kapitalizmu Bratkowska zalicza również ofiary wypadków komunikacyjnych i przemysłowych. Oczywiście, że wypadki drogowe mają z tym związek! Pan nie widzi tego, jak reklamy nakręcają konsumpcję i już każdy musi mieć samochód, każdy pędzi nieprzytomnie, bo musi gdzieś zdążyć?

Po takich "mądrościach" należy poczuć ulgę wszak jak wiemy "Gdy Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera". Już nikt nie może mieć wątpliwości iż za gender stoją niedobitki komunistycznych ideologów którym marzy się powrót najbardziej zbrodniczej ideologii świata, w jej najskrajniejszej formie. Do sytuacji zbliżonej do tej jaka występuje w Korei Północnej tam też o wychowaniu dzieci decyduje partia, to ona niż rodzicie wie lepiej. Nikt by tego lepiej nie udowodnił niż twarz gender w Polsce:). Należy ją zapraszać do stacji radiowych, TV, do gazet, na spotkania z rodzicami. Promujmy ją wszyscy, pokazujmy ją. Niech każdy widzi do czego prowadzi gender.

Dziękuję Bratkowskiej za wszystko!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

To, że wybrane "środowiska" chcą "ratować przyrodę", to nie argument przeciwko ratowaniu przyrody. To tak na wszelki wypadek. ;-)

Pzdr.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#398977

Oczywiście że tak:). Ja tylko chciałem wykazać ich hipokryzję...
Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

zuberegg

#398981

W takim razie z czystym sumieniem mogę postawić 10. ;-)

Pzdr.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#398983

Dzięki;)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

zuberegg

#398988

niektórzy potrzebuję też skandalu

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#398995

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

mezszczyzny i na odwrot,bo na samym chlebie wodzie imodlitwie z zyciem daleko nie zajedziesz.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#399025

Ona nie potrzebuje skandalu, ona chce nas oswoić z bredniami które mają być uznano za normalność

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3

zuberegg

#399059

i zawarte w nich prawdy przez autorytety swiatowej pedagogiki zostaly wymazane z pamieci.
Otoz od dawien dawna nauka twierdzila ze najwazniejsze dla dziecka i jego normalnego rozwoju jest przezycie dlugiego dziecinstwa wsrod swoich rodzicow ,dziadkow i rowiesnikow.

Moment pojscia do szkoly byl okreslony na 8 lat jako najbardziej korzystny dla normalnego rozwoju mlodego organizmu.Do 8 lat w dziecku ksztaltowaly sie najwazniejsze cechy charakteru przekazywane przez rodzicow czy dalsza rodzine bo domy wtedy byly normalne wielopokoleniowe.

Przekazywano kulture ,historje, obyczaje, wychowywano w duchu chrzescijanskim i patryjotycznym.

Wlasnie polityka genedr ma to znisczyc, ma wychowac poslusznych sobie janczarow z wypranym mozgiem gotowym wypelniac kazdy rozkaz plynacy np:z mediow.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#399026

"Otoz od dawien dawna nauka twierdzila ze najwazniejsze dla dziecka i jego normalnego rozwoju jest przezycie dlugiego dziecinstwa wsrod swoich rodzicow ,dziadkow i rowiesnikow."

Otóż to!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

zuberegg

#399060