No to siup w ten głupi dziób!

Obrazek użytkownika Mohair Charamassa
Kraj

Zaczyna się dziać! Czerwoni się dzielą by się za chwilę połączyć w innej konfiguracji, przebierają nogami do stołków w Brukseli, zapraszają, wypraszają z salonu, jak ich drzwiami wyrzucą, pchają się oknami. Już tak dobrze żarło, już się słupki sondaży ruszyły, a tu – masz! Prezio znów się upił, co gorsza nie wiadomo - z żalu, czy z radości, że Kaczor Tuska wsadzi.

Ups! Przypał. Ale przecież nieduży. Naród i tak to kupi. Już kiedyś ogłoszono Prezia magistrem. To co, że nie był - a co to komu przeszkadza? To co, że lubi wypić, prawie każdy lubi, no nie, chłopy?
Każdy lubi Janusza. Każden jeden. Zgrywus taki wesoły, a łeb ma. Jakby nie miał, to by przecież, se samolotu nie kupił, no nie?
Albo taki Rysio. Stowarzyszenie zakłada na początek, a jak się stowarzyszy, to ho, ho - zobaczycie! Jak mu Morozowski z tym drugim obliczyli, on sam jest wart 3%, a jak się postara, do 5-ciu dociągnie i właśnie dlatego, będzie robił za filar Europy+. A z jakim hasłem pójdą do wyborów? Chluśniem, bo uśniem?

Stop. Można by tak długo parodiować sympatyków lewicy, pośmiać się z sondaży wysokoprocentowych, choć ciągle nie na tyle by się z Wyborową równać, no bo niby dlaczego poparcie społeczne mierzyć alkomatem?

Śmieszne? Zaczynam wątpić. Ilość tych procentów zaczyna przerażać. Ile trzeba lat by tych pajaców odesłać do izby nie tyle wytrzeźwień, co do izby niechlubnej pamięci? Jeszcze ile? Jak to się stało, że pozwalamy ze sobą rozmawiać tym knajackim bełkotem spoconych amatorów naszych ciężko zarobionych podatków? Niech mi ktoś powie, dlaczego tak jest?

Tak, tak, wiem. Jeśli o nędzy emerytów decyduje minister, który sam pobiera 17 kafli, a drugie tyle bierze z państwowej kasy, jeśli drugi minister nie wie, że mu Ruscy chcą rurę zamontować, jeśli była minister jest dumna ze służby zdrowia, która dogorywa – to co nam zostało?

Tylko gorzki śmiech?

Brak głosów

Komentarze

"...no bo niby dlaczego poparcie społeczne mierzyć alkomatem?"

A niby dlaczego poparcia społecznego nie mierzyć alkomatem?

Przecież tysiące abstynentów w naszych domach jest nieustannie narąbanych.
I to nie alkoholem narąbanych.
Narąbanych propagandą.

Pozdrawiam.
dratwa3

Vote up!
0
Vote down!
0
#351509

... urządzenia o nazwie... "propagantomat" :-)
Nie będzie potrzeby w niego dmuchać. Wystarczy, że badany odpowie do mikrofonu w urządzeniu na pięć pytań, a analizator przetransponuje wynik na promile... co ja mówię!... na procenty uległości propagandowej (PUP). Przyjmuję górną granicę dopuszczalnych PUP na poziomie... 10%. Powyżej tej granicy, osobnik zostanie zakwalifikowany do... leczenia w zakładzie (wiecie, w jakim), ale nie w tym, w ktorym bezskutecznie jest leczony niejaki Stefek od szczawiu i mirabelek. Tam... odwalają "kichę", aby tylko mieć kasę z NFZ-u, bez względu na skutki leczenia. 

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#351518

Przydałoby się takie urządzenie.
No i trzeba wymyślić odtrutkę.
Na te procenty uległości.

Bo trzeźwość to dobra rzecz.

Pozdrawiam.
dratwa3

Vote up!
0
Vote down!
0
#351526

 PO SZKLANIE I NA GŁOSOWANIE !!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#351515

Tylko muszę wiedzieć czy delikwenci dostaną po szklaneczce przed czy po "badaniu".

Cholera... "tomat", cuś mi bloody Mary zajeżdża z daleka.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#351523

Osobiście uważam, że po szklaneczce przed, czy po badaniu
nie jest istotne dla samego badania.
Przecież nie zafałszuje to wyniku testu.

Pozdrawiam.
dratwa3

Vote up!
0
Vote down!
0
#351531

stosowałem dewizę..."No to chlup, w ten głupi dziub!.

Vote up!
0
Vote down!
0
#351544

Ja biorę Kwacha Filipińskiego w obronę. Wyobraźcie sobie panowie jak wy zachowywalibyście się widząc rano swoją oblubienicę z pomarszczoną pończochą na szyi i bez całego asortymentu środków maskujących. A przecież jest to tylko fragment owego szczęścia. Jedni wybraliby powróz, inni odległe kraje, a jeszcze inni, tak jak omc magister, sprawdzali co leży na dnie opróżnionej butelki. A przecież - jak wszyscy wiemy - tam na dnie jest zawsze to samo hasło: - leć po następną.

Vote up!
0
Vote down!
0
#351548

Zaraz - "leć po następną" - ale co, oblubienicę czy flaszkę z płynem na białe myszki ?

Co do oblubienicy.
Wiesz, gość, który ostatni raz widział swojego wacka w czasie ostatniej kampanii wyborczej, a generalnie przysłania mu go brzucho kryjące trzy wątroby, nie powinien być w tym temacie zbyt wymagający ;)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#351591

Taki ten Kwachu piękny? Jemu co prawda pończocha się nie marszczy, bo zbyt jest naciągnięta, ale żeby takie z niego znowu ciacho było... ? ;)

A propos, wspomnij swojej oblubienicy, że jak zmarszczy się jej pończocha, to tylko powróz albo butelka, a z pewnością uwolni Cię od swego towarzystwa na dłuuugo przed tym, zanim zauważysz pierwsze objawy. ;)))

Pzd.

Vote up!
0
Vote down!
0
#351648

PP - to jakieś nieporozumienie! Ole - Olek nie jest w moim typie:-) Na pytanie, czy wg mnie Kwachu to ciacho, jedyną moją reakcja jest rytmiczne potrząsanie ze śmiechu brzuchem. Moja żona ma duże poczucie humoru, a poza tym bardzo mnie kocha. Tak, że spoko.

Vote up!
0
Vote down!
0
#351653

A tam, zaraz nieporozumienie - drobny żarcik tylko. ;D

Vote up!
0
Vote down!
0
#351667

Ja bym Prezia nie lekceważył. Kiedyś w Anglii policjanci sprawdzali trzeźwość kierowcy prosząc go by powtórzył bezbłędnie nazwę walijskiego miasta Aberystwyth. Z Kwachem mieliby kłopot. On przecież dopiero po pijaku popisuje się swadą. Jak trzeba - po rusku i po francusku ...

Vote up!
0
Vote down!
0

charamassa

#351679

prawda tyle, że nieśmiało chcę zwrócić uwagę, iż dziób pisze się przez takie, a nie inne u,jak ból nie pisze się bul. Bądźmy o tę jedną literę lepsi.Kłaniam się.

Vote up!
0
Vote down!
0
#351551

Dziękuję! Już poprawiłem. Jak mi wstyd!
Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0

charamassa

#351613