Treści z tagiem: Sterylizacja

Obrazek użytkownika Joe Chal
Idee

John Holdren, dyrektor Biuro Białego Domu ds. Nauki i Polityki Technologicznej ", zaproponował aby ludzi zmuszać do aborcji i sterylizować poprzez podawanie środków sterylizujących w wodzie pitnej w celu kontroli populacji" /dowód - program TV w USA/.
Ale czy to prawda?
Zarzut, ze właśnie takie rozwiązanie znalazł doradca Białego...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A
Kraj

W pewnej wsi urodziło się dziecko. W rodzinie biednej, ludzi niezbyt wykształconych. Matka na dokładkę miała w swoim życiorysie pobyt w szpitalu psychiatrycznym (przynajmniej tak relacjonują media).
Dziecko wyrokiem sądu zostało odebrane rodzicom biologicznym, pomimo że (tak wynika z przekazu medialnego) żadnej patologii w tej rodzinie nie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kataryna
Kraj

Janusz Kochanowski, Rzecznik Praw Obywatelskich: Nie jest oczywiście rzeczą RPO ujawnianie szczegółów. Wspomnę tylko, że z akt wynika, iż w ostatnich trzech latach kurator sądowy podczas licznych wizyt w domu w Błotach Wielkich wielokrotnie spostrzegał, że matka nie zajmuje się dziećmi lub że robi to w stopniu zdecydowanie niewystarczającym....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Dixi
Kraj

Sprawa kastracji wraca „i to k.rwa wraca w wielkim stylu”.

Wyszło na jaw, że w Szamotułach dokonano, jak to się ładnie mówi, sterylizacji Violetty Wożniak, tej samej, której sąd odebrał córkę. Zarówno sąd, a jak się okazało także lekarz uznali, że szczerbaci i ledwie wiążący koniec z końcem nie mogą mieć więcej dzieci.

Kobieta...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Gospodarka

Wiadomo, że Kobieta (mama Róży) kocha dzieci. Za chwile będzie kochała dzieci nie swoje (bo skutecznie jej zabiorą).

0
Brak głosów