Smoleńsk 2010. Katastrofa, czy zamach? Nieszczęśliwy wypadek, czy zaplanowane działania?

Obrazek użytkownika Wiktor Smol
Kraj

 

 

 

Na temat katastrofy rządowego Tupolewa, z prezydentem RP na pokładzie, pojawiło się całe mnóstwo rozmaitych wersji, które idą w tysiące dowodów, przypuszczeń i spekulacji. Niektóre są tak niedorzeczne, że bardziej realistycznym wydaje się życie rodziny i sąsiadów Ferdynanda z serialu „Kiepscy”.

 

Są też takie, które przemawiają do czytelnika wielką siłą sugestii osadzonej w rzetelnej analizie i matematyczno-fizycznych wyliczeniach.

Wydaje mi się, do takiego wniosku dochodzę po liczbie odsłon, że całkiem spora rzesza naszego społeczeństwa – mimo załganej reżymowej prasy i telewizji – nadal żyje tamtą tragedią i chce prawdy.

 

Nie chcę się tutaj rozwodzić nad wartością, a po przeciwnym biegunie jej brakiem, tych wszystkich opracowań. Chcę uczulić uwagę czytelników na zupełnie inny aspekt katastrofy i wszystkiego, co się po niej wydarzyło i tego, co nadal ma miejsce.

 

Rząd oficjalnie powiedział to co powiedział, ale też czeka na ewentualne inne dowody śledczych zajmujących się analizą dostarczonego przez Rosjan materiału. Na ile on jest autentyczny, tego, jak się domyślam, nie dowiemy się nigdy. Nie dowiemy się też zapewne, jak głęboko w materiał dowodowy – nośniki rejestratorów rządowego Tupolewa – ingerowali specjaliści FSB.

 

Otóż, tymi wszystkimi wpisami interesują się również nasi rodzimi specjaliści, w tym specjaliści od ściemniania – czytają z uwaga każdą notkę, śledzą każdy wpis i sygnał. Gromadzą i analizują. Wszystko po to, aby w odpowiednim momencie sporządzić, przygotować taką papkę, którą będziemy w stanie łyknąć bez popicia.

Spreparowany, przez specjalistów od ściemniania, materiał ani trochę nie przybliży nas do prawdy, przeciwnie pójdzie w kierunku opowiadań rodem z serialu, w którym Ferdek z Marianem mają swoją życiową filozofię na wszystko. - Mówi wam to coś?

________________________________________________

 

 

Przypominam. Pilnie szukam pracy. Link: http://wiktor-smol.nowyekran.pl/post/52448,szukasz-rzetelnego-wykonawcy

Równie dobrze mogę być: kierowcą, ogrodnikiem lub dziennikarzem.

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

WOJ-CIECH Ł
za dużo ludzi dziwnie umiera - wszyscy mieli związek lotem lub coś podejrzewali --- zamach na 100 % !!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

WOJ-CIECH Ł

#228661

- czy wiecie kogo dziś ochraniacie ? - przecież te ścierwa ludzkie o których bezpieczeństwo  dziś dbacie  wystawili waszych kolegów na PEWNĄ ŚMIERĆ ! - to była egzekucja -zajdzie potrzeba to zrobią z wami to samo - i nieważne tu są zaszczyty i profity ,oni dla osobistej kariery zamordowali Prezydenta R.P. i 95 osób, w tym kilku waszych przyjaciół - na co Wy jeszcze czekacie - możecie w kilka chwil wyrównać rachunki i ocalić Polskę ze zbrodniczych  łap tych bandytów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#228672

ale cóś mi mówi, że jest ledwo zauważalny. Podobny los spotka ew. papkę a`la Kiepscy.

Stanowcze i konsekwentne dochodzenie Macierewicza daje podstawy sądzić, że wie o czymś, o czym my nie mamy jeszcze bladego pojęcia. Np. ma dostęp do zdjęć satelitarnych, które nie pozostawiają cienia wątpliwości co do przyczyny "katastrofy".

W Antoniego O Strasznych Oczach (siłólf!) warto wierzyć, uniknął już tylu pułapek, że sam na siebie tym bardziej żadnej by nie zastawiał.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#228687

Alexola
są najpiękniejsze na swiecie kto wymyslił te bzdury ze straszne!? Straszne oczy szanowni blogerzy to ma Tusk!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Alexola

#228708

dłubnął bym coś :). a bardziej humanitarnie - potrzebna będzie przepaska na te cudne tuskie oczęta.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#228807