Spirit of 84 - premiera nowej płyty i zaproszenie na koncert

Obrazek użytkownika Budyń78
Ogłoszenie
Pod patronatem m.in. Niepoprawnych.pl 5 grudnia ukaże się czwarta płyta zespołu Spirit of 84, w którym mam przyjemność śpiewać i pisać teksty/część muzyki. 2 grudnia w warszawskim klubie Punkt&Radio Luxembourg odbędzie się koncert promocyjny płyty na który serdecznie zapraszam. Poniżej więcej informacji.

Na początek informacja o koncercie. Zagrają na nim (oprócz Spirit of 84) zespoły Warsaw Dolls z Warszawy i De La Core z Mińska Mazowieckiego. Planowany początek imprezy o godz. 19 (realny zapewne trochę później), bilet kosztuje 10 zł.

A teraz o płycie. Poniżej oficjalna informacja naszego wydawcy:

[quote]Już 5 grudnia premiera czwartego albumu hardcore-punkowej formacji Spirit of 84.
Spirit of 84 powstał w 2003 r. jako kontynuacja warszawskiego, punkowego zespołu Żółte Słoniki. Muzyka nawiązuje do polskiego punka i nowej fali lat 80-tych, jednak pojawiają się w niej również elementy innych gatunków. Cechą charakterystyczną kapeli są teksty, w których często są poruszane niepopularne i trudne tematy polityczno-społeczne. Określenie "Orwell spotyka Siekierę" jest jak dotąd najtrafniejszym opisem twórczości zespołu. W ciągu 8 lat swego istnienia Spirit of 84 wydał 3 albumy metodą DIY, grał też na jednej scenie m.in. z Armią, Moskwą, Luxtorpedą, Trupią Czaszką czy Whitmanem.
Płyta zawiera 10 nowych utworów i nową wersję lubianego tu i ówdzie kawałka "Latarką w oczy mroku". Całość to energetyczna mieszanka starego i nowego punka, hard core'a i kilku innych elementów. Na pewno nie zaśniesz, a może nawet nareszcie się obudzisz... Pierwszym singlem promującym album jest kawałek 'Wyborca Instrument Narzędzie Konsument'. Premierę płyty poprzedzi pojawienie się kolejnego singla i teledysku, tym razem do kawałka pt. "Tramwajowy".
Płyta ta jest także debiutem wydawniczym firmy Dobry Towar Records. Wszystkich zainteresowanych kupnem płyty w opcji przedsprzedaży prosimy o wysyłanie zamówień pod adres:
kontakt@dtrecords.pl
Cena płyty: 25 złotych, przesyłka z przedpłatą 6 złotych (możliwy odbiór osobisty w Warszawie)
Do wszystkich osób, które dokonają zamówienia w opcji przedpłaty wysyłka płyty zostanie przeprowadzona w pierwszej kolejności, tak żeby płyta dotarła do adresata najpóźniej w dzień premiery (nie uwzględniamy tu działania poczty Wink), a osoby które będą chciały odebrać płytę osobiście na terenie Warszawy, będą mogły ją otrzymać już 1.12.

Ponadto wszystkie osoby, które zamówią album i dokonają wpłaty do 30.11 wezmą udział w losowaniu 2 płyt niespodzianek ufundowanych przez sklep Backstage (premiera wkrótce). Dodatkowe 2 płyty niespodzianki trafią do 2 osób, z których polecenia zostanie zakupionych najwięcej płyt w przedsprzedaży. Informacja o osobie polecającej musi się znaleźć w mailu z zamówieniem.

Natomiast 2 grudnia w klubie Punkt & Radio Luxembourg odbędzie się koncert zespołu na którym będzie miała miejsce prapremiera albumu. Na koncercie zagrają (poza Spiritem) De La Core i Warsaw Dolls. Start o godz. 19, wjazd - 10 zł.

http://spirit-of-84.blog.pl/
http://www.dtrecords.pl

http://www.facebook.com/spiritof84pl
http://www.facebook.com/dobrytowarrecords [/quote]


przedatowane z 2011-11-26 22:07:08

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ale płytę to sobie kupię, chyba pod choinkę. :)

pozdr
Koteusz

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#204722

z racji odległości jesteś usprawiedliwiony :) płyty w sprzedaży powinny być od poniedziałku; niestety - tłocznia/drukarnia się nie spieszy, powinny już być u nas, a na razie nie ma, mamy o 9 jutro dzwonić :/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#204743

Dzięki. :)

A może będziecie koncertować w Warszawie tak jakoś w styczniu albo lutym? Mam zamiar wybrać się w karnawale do Warszawy na parę dni na pewno na karaoke, ale jak będziecie koncertować, to i na koncert. :)

pozdr

Koteusz

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#204755

Niestety nie mogę Ci teraz powiedzieć, bo nie wiem, jak prędko będziemy w stanie wznowić koncertowanie po zmianie składu, luty wydaje się być bardziej realny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#204851

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#204914