[koncert]Urodziny Spirit of 84, sobota 18 maja, W-wa

Obrazek użytkownika Budyń78
Ogłoszenie

Warszawskich/okołowarszawskich Niepoprawnych otwartych na muzykę punkrockową z (mam nadzieję) niegłupim przekazem, zapraszam w tę sobotę na koncert z okazji X-lecia zespołu Spirit of 84, w którym śpiewam i dla którego piszę teksty.

Tego, co gramy, posłuchać można już od kilku miesięcy w bocznym panelu tego bloga. Ponieważ jest to koncert urodzinowy, zagramy utwory wybrane z całego okresu działalności zespołu, w tym kilka takich, których normalnie już nie gramy. Wszystkie pojawiają się też na okolicznościowej płycie, którą rozprowadzać będziemy na koncercie.

Zapraszam do klubu Znośna Lekkość Bytu na warszawskim Grochowie (ul. Lubelska 30/32, tuż obok dworca). Koncert zacznie się o godz. 19, oprócz nas zagrają zespoły E.K.G. i Manta Birostris, a jako gość specjalny krótki koncert zagra dla naszych gości warszawska legenda TZN Xenna. Wejście - 10 zł, płyta na koncercie 20 zł.

Jeszcze kilka słów o płycie. Znajduje się na niej 21 kawałków, z czego dwa nowe i 19 wybranych z pozostałych płyt zespołu. Są tam te najstarsze, charczące, nagrane jeszcze mocno partyzancko i późniejsze - już z dobrego studia, można więc prześledzić, jak to się przez dziesięć lat zmieniło. Oczywiście jednym z patronów płyty jest portal Niepoprawni.pl. Gdyby ktoś nie mógł dotrzeć na koncert, a był zainteresowany płytą, proszę pisać na prv lub wysłać maila.

Data publikacji 2013-05-17 00:26:19 -> Ma

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

filmik z przebojem.... :-)

*************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#358057

nie wiem, z którym, więc do wyboru, do koloru ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#358074