"Polska jest łatwa" - nowa kampania reklamowa MSZ

Obrazek użytkownika Budyń78
Blog
Reklama z panem, który goni panią w celu rozładowania swojej seksualnej frustracji, nie jest ostatnią, która zapraszać ma na Euro. Dotarliśmy do tajnego scenariusza kolejnej reklamy, tym razem promującej Polskę.
W nowej reklamie, podobnie jak w ujawnionej dziś, występować mają kobieta i mężczyzna. Aktorka ma być blondynką o raczej nieskomplikowanej urodzie i twarzy nie zdradzającej przesadnej inteligencji. Spekuluje się, że rola ta napisana została z myślą o córce jednego z popularniejszych polskich polityków. Mężczyzna ma być elegancki, reprezentujący raczej zagraniczny typ urody. Ona - prosta, on - światowiec. Znów ganiać się będą przez kojarzące się z Polską lokalizacje - m.in. warszawski Nowy Wspaniały Świat, czy poznański Stary Browar. On będzie próbował ją uwieść, ona będzie się - raczej śmiesznie i nieporadnie - bronić. W finale reklamy aktor, domniemany cudzoziemiec obdaruje słowiańską blond piękność sznurem paciorków, a ona za krawat wyciągnie go poza plan. Reszty widz może się tylko domyślić. Kampania ma obyć się pod hasłem "Polska jest łatwa". "To hasło nośne przez swoją wieloznaczność" - mówi nam anonimowy urzędnik MSZ. "Warte tego miliona euro" - dodaje jeszcze bardziej nieoficjalnie.

MSZ wykupił już czas antenowy w mediach wybranych krajów Europy Zachodniej. "Ponieważ stawiamy na oszczędność, ograniczyliśmy się do Francji i Wielkiej Brytanii. Myślę, że Niemcom, czy nawet Litwinom, hasło naszej kampanii jest doskonale znane bez dodatkowych wydatków" - kończy nasze anonimowe źródło informacji.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

A nawet łatwiejszy.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#205780

Ale trzeba też obmyśleć jakiś scenariusz dla homosiów. Mogą nas okrzyknąć homofobami i nałożyć za pomocą struktur "europejskich" niezłą kartę.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#205793

Miało być karę, a nie kartę. Przepraszam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#205795

... co na jedno wychodzi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#205799

To on jako pierwszy (choć nieco dosadniej) powiedział, że Polska jest "łatwa".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#205802

Lewackie prostytutki będą się reklamować, za pieniądze podatnika.
Matoł,zdRadek,Cieciu,Bul i WSIowa ferajna =najłatwiejsze ślizgawki znad Wisły.
To jest hasło reklamowe!
Ale nie chcę honorarium, bo to taka naga prawda, że aż się
Grodzka napala.
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#205813

Miał być Stara Panna, a wyszło jak zwykle.

Jest tylko jedna nadzieja, że pomimo naszych ułomności, nikt nie dogoni tej blondynki.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#205816

We Francji też reklama nie potrzebna - już raz mam powiedzieli, że Polska ma siedzieć cicho, a jak się wydaje blondynka jest nie tyle rozmowna co pociągająca...
Ale nie jest źle - blondyna wskaże kierunek słuszny: wszak za krawat można ciągnąć w różnych kierunkach...wystarczy przypomnieć sobie pamiętny pokaz Mieczysława Rakowskiego na spotkaniu ze stoczniowcami;)
Pasiu - Tomasz Pasławski
P.S. Musiałem edytować, pomyliłem nazwisko polityka...sorry, ale to na prawdę dawno było- lata 80.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pasiu

#206001

Tak koniecznie blondynka. Najciekawsze, że Polaków i Polki nie uważa się zagranicą za przesadnie jasnowłosych - no chyba że w Izraelu :D

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#205895