Jak zyskać przyjaciół

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Rano napisałem na Facebooku, że pora teraz na szybkie stworzenie grupy na część Joanny Kluzik-Rostkowskiej, wzorowanej na tych, które powstały po wypowiedzi Henryki Krzywonos podczas rocznicy "Solidarności". Pozwoliłem też zażartować sobie, że w poniedziałek ukaże się nakładem "Krytyki Politycznej" książka "Joanna Prawo i Sprawiedliwość". O książce nie wiem, ale grupa na FB jest. Lekturę jej zawartości polecam zwłaszcza zwolennikom PiS.
Pierwszą osobą wypowiadającą się na stronie "Joanna Kluzik-Rostkowska (osoba publiczna) jest pan Kamil (zainteresowania m.in. "Przekąski zakąski", "Kuba Wojewódzki", "Bronisław Komorowski na prezydenta"), który pisze: Doceniam jej starania podczas kampani wyborczej nie tej samorządowej, lecz tej prezydenckiej. Tylko, że pan Jareczek to kompletny ignorant, jeszcze nie dorósł do tego, żeby takich ludzi jak Pani Joanna doceniać i promować. Nie jestem za PiS, ale tą kobietę za poczynania podczas kampanii cenię. Podobno już nie jest posła...nką PiS - i bardzo dobrze, dlaczego miałaby się marnować w folwarku Jarka. Wierzę, że znajdzie Pani odpowiednią partię do realizacji zamierzeń i postawionych celów.. Gdy los pani Joanny faktycznie jest już pewien, pojawiają się ciepłe, wspierające na duchu głosy. Pani Joanno, nigdy nie byłem zwolennikiem PISu a zwłaszcza Kaczyńskiego i Ziobry ale takich ludzi jak Pani bardzo szanuję bez względu na poglądy. Była Pani znakomitą "twarzą" kampanii Kaczyńskiego i bez Pani nie miał by nawet 10%. Jest Pani cudowną kobietą, świetną Posłanką, kobietą o mocnych i pewnych poglądach- proszę to wykorzystać. Proszę założyć własną Partię ja się chętnie zapiszę. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia. - pisze pan Karol (zainteresowania: Anty PIS, Anty Jarosław Kaczyński, Anty IV rp, DONALD TUSK, Ryszard Kalisz, Joanna Kluzik-Rostkowska, Kongres NOWOCZESNA POLSKA (2.10.2010) Warszawa, Nowoczesna Polska Ruch Poparcia Janusza Palikota), zaś pan Jacek)zainteresowania: Kuba Wojewódzki, Władysław Bartoszewski, Nowoczesna Polska) postanawia też sprawić przyjemność Joannie Kluzik Rostkowskiej jako kobiecie, pisząc: Pani Asiu,teraz mogę kliknąć, że Panią lubię. Pozdrawiam. Jakby co, to nie pasowała Pani nigdy do tych brzydali Na stronie brakuje zdjęcia pani Joanny, wreszcie - jest! Umieszcza je pan Tomasz, przedstawiajacy się Głosouje na lewicę. Czytam Gazetę Wyborczą, DGP, Politykę, Przegląd, Angorę. Nie czytam Rzeczpospolitej, Naszego Dziennika, Gościa Niedzielnego ani Tygodnika Powszechnego. Oglądam TVN, TVN24. Nawet "Tygodnik Powszechny jest dla pana Tomka symbolem prawicowej propagandy, to postawa godna szacunku, wracajmy jednak do wątku głównego.
Postawę pani Joanny doceniają również pan Jan (zainteresowania: Henryka Krzywonos, Nie dla pochowania Kaczyńskich na Wawelu), piszący: Wygrała Pani! Bardzo dobrze, że nie wystąpiła Pani z własnej woli. Jako człowiek odpowiedzialny pokazała Pani prawdziwą twarz PiS-u, które nie zamierza stosować się do zasad demokratycznych, a na krytykę reaguje wyrzucaniem niewygodnych ludzi. Już nigdy więcej PiS! Jestem z Panią:) i pan Krzysztof (zainteresowania: Kazimiera Szczuka, Hanna Gronkiewicz-Waltz): Gratuluję odwagi , jest pani przykładem jak należy prowadzić polską politykę i mieś zawsze swoje zdanie. Pan Kaczyński wiele mów o demokracji , tylko jakoś jej nie widac w PIS Zauję jednak że nie skrzyżuje Pani drogi z Donaldem Tuskiem bo razem na lata mogli byście stwożyć swietny tandem Szkoda, wielka szkoda. Grupa rozwija się, jest w niej oczywiście kilka osób, które zdają się po prostu lubić Kluzik-Rostkowską (np. Patrycja, która z sympatii do JKR zapisała się do PiS, koledzy z grupy namawiają ją oczywiście do odejścia), dziwnie się jednak składa, że większość jej uczestników ma bardzo podobne zainteresowania, które ogniskują się wokół Henryki Krzywonos, Kuby Wojewódzkiego i Janusza Palikota. To kiedy książka? uwagi techniczne: Wymieniam oczywiście wybrane "zainteresowania" osób, których wypowiedzi cytuję, zachowuję też pisownię oryginalną ich postów.
Brak głosów

Komentarze

o ile to mozna nazwać życiem politycznym/ raczej grą znaczonymi kartami/ polega na tym, że narzucane są dyskusje o osobach , jakichś rzeczach trzecio i czwartorzędnych a nie dyskutuje się o problemch np
- na jakiej głebokości leży na Bałtyku rura niemiecko rosyjska i jak się to ma do funkcjonowania polskich prtów -wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej
dług Polski czy zbliża się wariant grecki
Można w nieskończoność dyskutować o paniach i panach i co to da. A problem jak się mówiło w prlu stoi i nabrzmiewa

Vote up!
0
Vote down!
0
#102335

To! TO! :D

"Gratuluję odwagi , jest pani przykładem jak należy prowadzić polską politykę i mieś zawsze swoje zdanie. Pan Kaczyński wiele mów o demokracji , tylko jakoś jej nie widac w PIS Zauję jednak że nie skrzyżuje Pani drogi z Donaldem Tuskiem bo razem na lata mogli byście stwożyć swietny tandem"

Prawdopodobnie absolwent "renomowanej uczelni" bądź "absolwent PRL" :).

Boskie. Zwłaszcza to krzyżowanie drogi (w sensie budowania razem kapliczki, czy co??)

Swoją drogą gratuluję samozaparcia w grzebaniu na FB... osobiście nie miałbym tyle cierpliwości :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#102341

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#102342

Jan Bogatko

...doskonale! Ale gdyby z decyzją tą poczekać do po wyborach, wyszłoby to PiS na dobre.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#102348

Ale jaja! Fajnie starają się zohydzić PiS, wykorzystując ostatnie decyzje personalne. Widać rączkę służb... W sumie to było łatwe do przewidzenia i zapewne (niestety!) przyniesie jakieś szkody PiS.

Swoją drogą to masz nerwa czytać takie cuś!

Pozdrawiam
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#102368

nawet się dość dobrze bawiłem :)
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#102369

mam nadzieję, że przeczytają to niektórzy Niepoprawni :-) Bądź czujny? :-)

Pozdrawiam.

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Vote up!
0
Vote down!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#102373

Wydawało mi się, że blogerom na niepoprawni.pl nie trzeba niczego tłumaczyć ....
Myliłem się i bardzo doceniam ten wpis - poważnie! Nie ma to jak przykłady z życia!

Vote up!
0
Vote down!
0
#102377

Świetne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#102465