"Jak oni świętują"

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Pamiętam z czasów komuny te wszystkie świąteczne czy też weekendowe wydania dziennika TV, które rozpoczynały obowiązkowe słowa o Warszawiakach, którzy tłumnie spacerowali w Łazienkach, korzystając z pięknej pogody.
Tegoroczną Wielkanoc spędziłem w zasadzie z dala od komputera, niemniej w samą niedzielę musiałem na chwilę spojrzeć w maile, a przy okazji zobaczyłem, co najważniejsze jest dla portalu onet w Wielkanoc. Spacery w Łazienkach zastąpiła wypowiedź jednego z pomniejszych autorytecików moralnych o Jarosławie Kaczyńskim. Krytyczna, rzecz jasna. To najważniejsze wydarzenie w katolickim ponoć kraju, co to tuż po drodze krzyżowej z udziałem służb mundurowych (miło, że nie zanieśli odruchowo krzyża do kościoła św. Anny, zanim wyruszył w swoją drogę po okolicach warszawskiej Starówki) i tuż przed beatyfikacją. O której znowuż, tuż po świętach inny portal rozmawia z biskupem, co to w reklamie czasem występuje. I biskup nawet coś tam o beatyfikacji mówi, najpierw jednak dzieli się z nami swoim zdaniem o Jarosławie Kaczyńskim. Krytycznym, co oczywiste.
Brak głosów

Komentarze

zrobili, że aż TAKI odruch Pawłowa im się wykształcił.
:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#155071

Jaroslaw MOZE im zrobic.

Vote up!
0
Vote down!
0
#155078

Uprawiają pogański kult Antypisa, to jakaś nowa religia, wykreowana przez ich patronów z KGB, nienawiść do braci Kaczyńskich to fundament tego kultu, a wytresowana przez sowietów swołocz szybko pojęła, w czym rzecz i oddaje się kultowi Antypisa z wielkim zapałem. Przykro patrzeć.

Vote up!
0
Vote down!
0

Dama Pik

#155089