Naiwny, kto wierzy w poparcie Ukrainy przez USA

Obrazek użytkownika Obserwator
Świat

Naiwny, kto wierzy w poparcie Ukrainy przez USA. Porozumienia Budapesztańskie Porozumieniami Budapesztańskimi, a którędy prowadzą nitki zaopatrzenia wojsk USA i innych do Afganistanu? No, wiemy? Wiemy.

Putin też wie. I Obama też. Tylko, jak się zdaje, Sikorski zapomniał kiedy przywoływał Porozumienia Budapesztańskie. A ciekawe dlaczego, przecież był w Afganistanie, nieprawdaż?

 

Dodatkowa informacja o związkach nacjonalistów ukraińskich z Moskwą (przez Janukowycza) rzuca nieco światła na ich straceńczą odwagę wobec Rosji i wzywanie "terrorysty nr 1" na pomoc - woda na młyn Moskwie? Tak jest. I co dalej? Ano scenariusz któego echa można znaleźć w dzisiejszej wypowiedzi Schultza, o zagrożeniu dla Polski. To on się naraz taki mądry i pro-polski zrobił? Czy to jest raczej poważne ostrzeżenie pod adresem Tuska, żeby sobie nie myślał że ten "konflikt" niemiecko-rosyjski to tak zupełnie na serio. Albo może instrukcja co do dalszego postępowania?

Dzisiejsze oraz poniedziałkowe "polskie szczytowania" mają doprowadzić do tego, żeby się Kaczyński "zagotował" i palnął coś o nieodpowiedzialnych politykach. Żaden problem sprowokować polską wersję radykalnego Majdanu, wzywającego Kaczyńskiego na przywódcę i ogłaszającego delegalizację obecnych władz RP. A co dalej - ano, Schultz coś wspominał o zagrożeniu terytorium Polski. Światła, zachodnia część do Unii, a wschodnia, ta "kaczystowska", zostanie wraz z długami i "po sąsiedzku" z bankrutującą zachodnią Ukrainą pod przywództwem sterowanych przez Moskwę nacjonalistów.

Coś mi ten scenariusz nie podoba się wcale...

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:9)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nprwdę wrzy Pn w t, ż &qt;szczytwn&qt; rbn jst z myślą jkm Jrsłw ? Przcż tn człwk n m żdnj mcy sprwczj, żdng przbc w spłczństw. Jdyn czym dyspnj t 17% pplcj drsłych Plków, przwżn strszk strców.

Jk stnwą n zgrżn dl kg ?

Kg czym mlby tkwć tym prslkm różńcm ?

&qt;Szczyt&qt; m  głębk gdzś Jrsłw jg phkwn, cl jg zwłn jst zpłn nny.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-9
#419101

Rozumię że jest to wolne forum wypowiedzi ale dlaczego zaczyna Pan obrazac ludzi starszych i pośrednio Pana Kaczyńskiego.To jest bardzo niestosowna wypowiedz człowieka,który według mnie powinien urzywac innych sformułowań i nie tykać wyborców PiS.Ja osobiscie tez mam wiele do zarzucenia tej partii ale jestem zarazem i zwolennikiem jak i noszącym czapeczke a nie berecik jak to określił kiedyś popularny w Polsce plecoklep.Rankingi 17% czy wyzsze o niczym nie świadczą chyba że Pan posiada własne niezależne studio badania opinni społecznej.Negując postępowanie staruszka może wskazał by pan tego,który miał by zająć jego miejsce i poprowadzić społeczeństwo do dużego wysiłku aby odbudowac to co zniszcyli dotychczasowi karierowicze.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Jeszcze zaświeci słoneczko

#419104

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Co Pan próbuje mi insynuować ? Proszę  wskazać  w którym miejscu i jakimi słowami obrażam starszych ludzi i pośrednio Kaczyńskiego  ? Czy nie jest prawdą, że J.K. nie ma w Polsce żadnej władzy sprawczej i decyzyjnej i to już od 7 lat ? Czy nie jest prawdą, że przedstawiciele włady ignorują tak jego osobę , jak i projekty ustaw, które przygotowuje PiS ?

Czy ja zanegowałem postępowanie staruszek ? Gdzie ? W którym miejscu ? Wskazałem jdynie, że nawet przy najlepszych chęciach J.K. staruszkami Majdanu nie zrobi.  Nie mają siły, nie mają broni, jedyne co mają to parasolki, laski,  różańce i książeczki do nabożeństwa. To ich broń. Ale czy tym można walczyć z policją z bolszewikami.

Ja naprawde prosiłbym o czytanie mnie (jeżeli ktokolwiek ma na to ochotę) ze zrozumieniem.

Pozdrawiam

 

P.S. Oszem wskażę Panu tego, który powinien zastąpić staruszka. To naród, lud pracujący miast i wsi, studenci, ludzie nauki, politycy z powołania i przekonania, patrioci powinni zastapić staruszki.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#419125