Świńska kampania

Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Niektórzy politycy (właściwie - władza), jeśli czują się bezkarni wobec wyborców, bowiem Ci wszystko im wybaczą w imię nieznanej mi peruwiańskiej (widocznie) miłości, potrafią zniżyć się do poziomu - brzydko mówiąc - żula. Rozumiem brak pomysłów na kampanię - Tusk jeszcze się nie pokazał wyborcom chyba tylko w solarium. Natomiast ostatnia reklamówka Platformy Obywatelskiej przechodzi wszystkie granice dobrego smaku.

Konkretnie chodzi o 9 stronę wczorajszego wydania "Super Expressu", w której to Komitet Wyborczy tej zacnej partii zamieścił dwie dupy (tak, słowo łagodniejsze aniżeli poziom plakatu) świńskie, mówiące o tym, gdzie PiS ma dopłaty do polskiego rolnictwa. Rozumiem, że nie można zapytać o to publicznie, np. w programach telewizyjnych podczas spotkań z politykami tej partii, ale trzeba pojechać po całości. Przecież to takie zabawne – latanie na konferencje z penisami, wypijanie małpeczek w miejscu publicznym, nieustanne obrażanie głowy państwa przez prominentnych chamów, a teraz po prostu umieszczono świńskie zady. Zabawne, nie? Uprzedzam wszystkie komentarze pod notką, bo zdaję sobie sprawę, że niektórym ten poziom kampanii się podoba. Zaraz znajdą się tacy, którzy uważają, że wszystko jest w porządku, a dupy jak dupy – „taka prawda, a PO chciała to wyrazić”.

Nie muszę pisać o tym, że jestem zbulwersowany zachowaniem działaczy partii rządzącej, którzy podpisują się pod tym ogłoszeniem obiema rączkami. Sprowadzanie polityki do poziomu chlewu wychodzi im lepiej, niż rządzenie. Nie wspomnę nawet o tym, iż taka postawa obraża ludzi, pracujących na wsi. Bo przepraszam bardzo – momentami dochodzę do wniosku, że świnki taplające się w błotku prezentują lepszy poziom niż Ci, którzy na idiotyczny pomysł reklamowy się zgodzili i jeszcze są z niego zadowoleni. Widocznie odpowiada mi inny styl uprawiania polityki. Te świńskie dupeczki – nota bene – pojawiły się wczoraj przy ponoć bardzo ważnych uroczystościach, nie będę niczego sugerował, to taka ciekawostka.

Stąd również tytuł notki. Odnoszę wrażenie, że niektórzy politycy, szczególnie w PO, powinni wziąć się do pracy w chlewie. Może hodowla będzie ich przeznaczeniem? Przecież lepiej zająć się chowem zwierząt, aniżeli chamstwa i absurdu. Mówcie co chcecie, ale Jarosław Kaczyński ma dużo racji w stwierdzeniu, że dzisiaj triumfuje Palikot. Polityka chamstwa znajduje się na topie i – nawiązując jeszcze do 4 VI – to ogromna wada tego dwudziestolecia.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

te dupy świńskie to prawdziwe twarze Tuska i jego mafii.

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#21956

Dupy są, bo ryje już były. :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#21962

Jedna morda Palikota, a druga to pewnie Niesiołowski.
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ziuk

#21963

Styl PO coraz bardziej przypomina styl PISu...

Smutno mi Boze...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

#21967

Gdzie i kiedy PiS pokazywał ryje i zady od świni?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#21989

A może tak do meritum? Styl stylem - byle był prawdziwy :D Poza tym nie przypominam sobie tak mocnych (w chamski i prostacki sposób - styl Palikota) spotów czy reklamówek. Oczywiście były mocne - ale przekazem - tak jak ten z salonem, na którym słyszymy że bezę je się łyżeczka. Proszę o konkrety Akiko - o przykłady tak prostackich plakatów czy spotów Pis.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#21993

Akiko. Wcale się nie dziwię, że ci smutno, bo takie głodne kawałki może zasuwać tylko smutniak.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#22047

"Mówcie co chcecie, ale Jarosław Kaczyński ma dużo racji w stwierdzeniu, że dzisiaj triumfuje Palikot. Polityka chamstwa znajduje się na topie"
To nie Palikot triumfuje ale Tusk, to wypisz wymaluj umiłowany
język i metody Donalda Tuska!
*
tak w dzieciństwie określaliśmy kogoś kto nie trzymał poziomu!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#21971

że oni wiedzą, że nie mają już nic do stracenia ( niskie poparcie - już nie znam osoby która na nich zagłosuje ) więc liczą, że to przecież takie "jajcarskie" może młodym znów się spodoba....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#21972

pamietam oburzenie POwcow po swinskich ryjach Palikota.

Widac ze nie sa to ekscesy januszka, a wartosci platfusow w traktowaniu przeciwnika.

a jesli chodzi o rolnikow, to predzej psl odpowiada za to, bo brali udzial w koncowej fazie negocjacji

a po to raczej do zwolennikow rolnikow nie nalezy.

prymitywny spot. myslalem jeszcze ze maja cos do zaoferowania ludziom. sa gorsi od leppera i giertycha razem wzietych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#22008

Witam.
Palikota lepiej do tych świnek nie dopuszczać.
Sądząc po tym z jakim zapałem wymachiwał erotycznymi
gadżetami to jeszcze jakąś krzywdę by im zrobił, albo
potomstwa się z nimi doczekał.

Zaoszczędźmy ludzkości nowego frasunku.

Pozdrowienia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#22019

*
"...To defilują przed nami, mądrzą się i uśmiechają karykatury demokracji nieudolnie łapiący POzy mężów stanu, mężów opatrznościowych niby zatroskanych i dżwigających brzemiona władzy!
POruszają się w rytm dudniącej, kakafonicznej orkiestry nafaszerowani tandetnymi manierami niby polityków!
"A do tego brakuje jeszcze tylko jednego surrealistycznego obrazka; przed urmem spacerujące świnie, takie około stukilowe wieprzki; jedne różowiutkie i czyste ze stercząca szczeciną jak czub wyżelowany u niejakiego sebastianka a inne brudne, niedomyte i zmierzwionym owłosieniem jak u innego stefanka!
I te wieprze co rusz przechodzą na drugą stronę alei, tarzają się i nurzają tam gdzie stało pielęgniarskie białe miasteczko oczekując aż im Najsztub coś podrzuci ze swojej restauracji!
A nad tym wszystkim unosi się kurz, rynsztokiem spływa gnojowica a nad wszystkim góruje, króluje ciężka POalkoholwa atmosfera po wczorajszej, ostrej POpijawie młodzieżowych przybudówek rządzącej koalicji z okazji plus 0,4 pkb!..."
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#22032

Reklama poniżej wszelkiego poziomu. I pomyśleć, że jakiś czas temu sarkałem na spot PiS: http://www.niepoprawni.pl/blog/287/nieodrobiona-lekcja. 

Co do samych świnek - ja te ogonki poproszę. Uduszę je w sosiku chrzanowym... mniam...

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#22046