Postawmy ultimatum

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Wciąż słyszę o tym, że blokowane są wysiłki w kwestii smoleńskiej i w kwestii Łączki. Postkomuna podnosi łeb coraz wyżej i Kwaśniewski na pogrzebie Jaruzela posuwa się nawet do takiej oto formuły: "Żegnamy patriotę najwyższej próby". Mało że "patriota", to jeszcze "najwyższej próby".Trzeba komunie ten łeb wreszcie uciąć. Że komuna tak się zachowuje, to mnie nie dziwi. Taką ma wredną naturę. Ale że ludzie to tolerują ?Wracając do Łączki - czy w Warszawie nie znajdzie się 1000 facetów z łopatami i taczkami, którzy przenieśliby gdzie indziej pochowanych na Powązkach prawem kaduka komuchów, bezczeszczących szczątki wrzuconych tam do dołów ciał zamordowanych bohaterów ? Nie znajdzie się w Polsce organizacja, która postawiłaby władzy ultimatum i zmobilizowała ludzi do konkretnych działań ? Przestańmy udawać petentów błagających postkomunę o łaskę, stańmy się obywatelami i panami we własnym kraju.A skoro mamy celebrowaną rocznicę 4 czerwca, rocznicę rzekomo odzyskanej wolności i demokracji, to proponuję najpierw zorganizowanie w pełni wolnego pochówku wszystkich zamordowanych bohaterów, ofiar Małych Katyniów. To zas wymagałoby zorganizowania ogólnopolskich poszukiwań ich szczątków ukrytych i zbeszczeszczonych przez komunistów. A obchody dopiero po pogrzebach i ujawnieniu wszystkich Małych Katyniów. Widać tu wyraźnie złą wolę władzy i kontynuację komunistycznych postaw i obyczajów - organizuje się wystawny pochówek dla kata przy całkowitym lekceważeniu dla ofiar. Tę władzę należy po prostu wywieżć na taczkach na śmietnik historii. 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

http://3obieg.pl/byly-wiceszef-ofe-oskarza-pierwsza-prezes-sadu-najwyzszego

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1426906

Od dawna twierdzę, że, generalnie,  mamy do czynienia z systemem sfunkcjonalizowanych patologii, w którym reguły mają charakter patologiczny a patologia nie jest przypadkiem lecz podstawą systemu..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1426912

naszych bohaterow maja za nic lub ich tam zakopali.

Komuna wciaz trwa w PRLbis a nie jak ta banda PObolszewicka ze zdrajca Komoruskim na czele uwaza ze komuna zostala obalona 25 lat temu.

Lgaja swolocze i wmuszaj nam klamstwo.

Wciaz obowiazuje prawo PRLowskie w wielu dziedzinach czasem jest zapominane a czasem te swolocze se je przypominaja i sady nagle te prawa stosuja.

Nie mozna ot tak sobie kopac w ziemi,ba nawet nie masz praw a w Polsce szukac przyzdem do szukania metali,ba nawet nie masz prawa bez pozwolenia miec CB radia.

nie wspomne o broni ze jak znajda u ciebie kawalek lufy czy luske z niezbita splonka to cie azpudluja jak byz mial conajmniej sprawnego kalacha.

Wolnosc w Polsce jest tylko dla pewnej grupy wlasnie tej swoloczy,ktorej sady nie tykaja ,a ktorzy moga legalnie krasc bo ich Tusk broni.

Organizacje spoleczne sa przesiakniete ta swolocza.

 

Trzeba  by zeby rodziny katynskie same te sprawe wziely w rece.

Przypomne sptrawe trumien ze smolenskiego zamachu nie lzia otwierc kto nakazal - a no Moskwa wolnej Polsce Moskwa mowila co ma robic ,ba nawet straszyla

kacapskimi sadami ze Polacy beda przed nie stawac, to wlasnie Radzio, Komorus i cala ta banda smolenskich zamachowcow nas straszyla Moskalami.

Odwaznego smolenskiego archeologa ukatrupili moze nie ma chetnych juz nadstawic szyje.

Mysle ze by sie znalazlo i wiecej ochotnikow tyle ze to nie moga byc wykopki, a fachowo prowadzone prace archeologiczne,tyle ze PObolszewia nie wyda zezwolenia i co im zrobicie ?

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1426947

Co do systemu, polecam rozmowę z Jaroslawem Rymkiewiczem w "Wsieci". Co do naszych działań, trzeba działać radykalnie bez oglądania się na zezwolenia Platformy.Liczą się fakty dokonane, a pozbawiona własnego ideowego kompasu Platforma jest w starciu bezradna, tak jak bezradny okazał się Tusk w starciu z Marysią Sokołowską. Należy z Marysi brać przyklad.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1426957