RB - Rzeczpospolita Bananowa - nie odpuszczać.

Obrazek użytkownika Qeid
Blog

Stało się.
Jeszcze o 10 myślałem że jest szansa, że może kilka osób.
Później było już pewne że nie...
Jeszcze wczoraj czytał i słuchałem o konsyliacyjności, dogadywaniu się , nieawanturowaniu w tej chwili. O wspólnocie która jak po śmierci Ojca Świętego powinna nas połączyć.
Nie moi drodzy, nie ze mną takie numery platformiacy.
Już wczoraj wasze "dziennikarzyny" wykonywały za was czarną robotę przypisując Prezydentowi Kaczyńskiego odpowiedzialność za "wypadek". Już wczoraj "mąż stanu" Komorowski został w pełni namaszczony na Prezydenta PO. Z drugiej strony Niesiołowski powiedział to najdosadniej - To zmienia zupełnie naszą scenę polityczną i daje nowe możliwości.
Jakie ?
Popatrzmy.
NBP - Komorowski i PO nie muszą wskazywać na razie nowego szefa. Zastępca będzie bardziej plastyczny dla koalicji. Z drugiej strony przewodniczącą RPP zostanie Pani Duch (RPP wybiera przewodniczącego z pośród siebie jak zabraknie szefa NBP) i mają wszystko.
Rzecznik Praw Obywatelskich - ostatnia niepolityczna instancja RP. Kochanowski niezależny od PiS a szczególnie od koalicji był problemem. Dziś koalicja da jakiegoś swojaka, namaszczonego przez GW na autorytet niekwestionowany i znów będzie dobrze.
IPN -tu nie trzeba robić nic. IPN za chwilę zostanie rozwalony a wydawane agentom "do oglądania" oryginały dokumentów "ZAGINĄ" w boju. Wot i jedynym z wiedzą o agentach zostanie Bóg no i ...Adam Michnik.
BBN - Waszczykowski będzie miał za chwilę sprawę sądową o... to nie ważne coś się wymyśli. Za to odbierze mu się certyfikat dostępu do dokumentów tajnych i aneks do WSI trafi tam gdzie powinien...lub gdzie chciał by trafił Komorowski.
Wojsko - Po tym gdy w ciągu rządów Platformy zginęło 70% wyższych dowódców sił zbrojnych (wcześniej CASA) będzie spore zamieszanie. Nasz Minister psychiatra będzie mógł awansować swoich a ściślej nie swoich a tych co trzeba.
W tym momencie w Polsce nie będzie już ŻADNEJ instytucji (łącznie z wojskiem) nieupolitycznionej przez PO. Taka nasza RB - Rzeczpospolita Bananowa.
I tu clou tekstu : Nie odpuszczać.
Nigdy nie angażowałem się polityczno-partyjnie. Partia zobowiązuje a ja chcę być wolny w osądach i nie bawi mnie bycie baranem w stadzie. Dziś jednak muszę się zdeklarować. Zostało tylko 60 dni do wyborów Prezydenckich i dlatego ruszam się ze swojej skorupy z celem podstawowym - nie dopuścić aby PO zdominowało ten kraj i aby zamiast RP powstała nam RB.

Brak głosów

Komentarze

Po pierwsze - wyłonić sensownego kandydata na prezydenta i wybrać go wbrew niemiecko-rosyjskiej agenturze.

Po drugie - przegnać za rok bandę zdrajców i złodziei od koryta.

Jeśli te dwa cele zostaną zrealizowane, to będzie można powiedzieć, że śmierć Prezydentów nie poszła na marne. Jeśli nie...

Wąż Wystygły

Vote up!
0
Vote down!
0

Wąż Wystygły

#54889