I JAK TYM K..WOM WIERZYĆ?

Obrazek użytkownika Arnold Parszawin
Kraj

Gdy pierwszy raz dzisiaj usłyszałem informację o opóźnieniu publikacji „raportu komisji Millera” i opowieść o tajemniczej usterce w Tupolewie, uniemożliwiającej przeprowadzenie zaplanowanego eksperymentu, pierwsze, co przyszło mi na myśl, to: „CO ONI ZNOWU KOMBINUJĄ?”. Zapowiedź ministra Millera, że opóźnienie wyniesie około sześć tygodni, daje do myślenia. Łatwo policzyć: jest 9 lutego, dodaj 6 tygodni, czyli publikacji należy się spodziewać albo tuż przed 10 kwietnia, albo tuż po. Sprawa wydaje się dość podejrzana. Komanda Tuska szykuje jakąś akcję, mającą na celu zneutralizowanie niepożądanych efektów spodziewanej mobilizacji opinii publicznej w związku z pierwszą rocznicą katastrofy?

Minęło kilka godzin i słychać, że w 36 Pułku Lotniczym, w gestii którego znajduje się rządowy Tupolewa 102, nic o żadnej awarii nie wiedzą. Sprawa wydaje się już oczywista. Były premier Cimoszewicz miał jakiś czas temu zauważyć, że rząd Tuska traktuje katastrofę smoleńską na równi z włamaniem do garażu gdzieś na Pradze. Ja mam trochę inne skojarzenie. Mnie „polskie” śledztwo w sprawie katastrofy jako żywo przypomina niekończącą się historię dochodzenia w sprawie śmierci Krzysztofa Olewnika. Ta sama, z jednej strony bezradność, z drugiej bezczelność organów władzy i festiwal wątków pobocznych, matactw i manipulacji. A coś mi mówi, że i „samobójstw” też się jeszcze doczekamy.

Dlatego trudno mi nie powtórzyc za niegdyś niepokornym artystą: „NIE WIERZĘ TYM KURWOM JAK PSOM”.

Brak głosów

Komentarze

Ja nawet mógłbym wskazać kto powinien dokonać takich właśnie aktów skruchy!

Vote up!
0
Vote down!
0
#133711

Suka potrzebuje tylko 6 tygodni zeby całą madrośc wystarczajacą na całe psie życie przekazać szczeniętom. Człowiek uczy swe małe wielokrotnie dłuzej , i obserwuję to na własnych dzieciach , że najdurniejsze są teraz jak poszły na studia....i zapewniam was przez całe dzieciństwo nie były tak durne jak sa teraz.....i najgorsze to jest to że zaczzynają mieć komusze inklinacje i lewackie ciągotki...skutek " postępowych " ideologii w szkolnictwie ......

Vote up!
0
Vote down!
0

Można czasami okłamać parę osób albo od czasu do czasu oszukać wszystkich wokół, ale nie da się oszukiwać wszystkich bez przerwy. Abraham LINCOLN Nikt nie jest beznadziejniej zniewolony, Niż ci którzy błędnie wierzą iż są wolni. Johann Goethe

#133755

Gdziekolwiek człowiek spojrzy szerzy się same kurestwo. Rządu nie mamy od 2007 roku, Prezydent został zamordowany w Smoleńsku. Panuje bezkrólewie a władza w rękach czerwonych ( choć czasem w barwach PO, ale mimo to i tak czerwonych )skur.....ów.Nie będzie próby lotu przed 10 kwietnia, a może i nigdy. Oni doskonale wiedzą jak zginęło tych 96 osób i nie bęą sprawdzać bo wyjdzie jaka jest prawda ( a tego już nie zdołają ukryć ). To co robią to nie są zaniedbania w śledztwie ale celowe dzałanie. Uważam Tuska za drania i zdrajcę , ale nie jest bezdennie głupi ( w przeciwieństwie do wielu swoich wyborców ). On wie co robi. Nam pozostaje iść na wybory i zmienić rząd.Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#133713

A "samobójstw smoleńskich" to było już co niemiara....Niektóre zaczęły się nawet przed zamachem.

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#133785