"Polskie obozy koncentracyjne" a brutalna prawda o tamtych czasach

Obrazek użytkownika Peacemaker
Kraj

Na forum WP pod artykułem "Debbie Schlussel: Polacy wymordowali miliony Żydów" pojawił się wpis następującej treści.
[quote]Lojalnie uprzedzam,że KAŻDY wpis naruszający prawo-w tym prawo Międzynarodowe,POLSKIE i Izraela-będzie skopiowany i przekazany do odpowiednich służb Izraelskich,Rządu RP,do Brukseli i ONZ celem ścigania jej autora!Chyba nie znacie historii i SKUTECZNOŚCI pewnych służb do tego powołanych,aby takie miernoty i plewy opluwające ten umęczony przez wieki Naród Żydowski-usuwać ze społeczności ŚWIATA-na zawsze!!! Co-trudno przyznać się do PRAWDY???Udowodnionej i potwierdzonej przez samych POLAKÓW-uczestników i świadków tych podłych,haniebnych i zbrodniczych wydarzeń???Ilu z WAS do dziś dnia mieszka w domu WYDANYCH i ZAMORDOWANYCH,a następnie ograbionych ŻYDÓW???ILU???Tfu!!!!!![/quote]

Oto moja odpowiedź użytkownikowi o tymczasowym nicku "~OnaPiszePRAWDĘ!"

Przez takiego DONOSICIELA jak TY, co tak skrupulatnie wykorzystał NIEMIECKIE PRAWO o mały włos nie zginęła cała moja rodzina. Bo TYLKO w okupowanej przez Niemców Polsce był przepis, że za JAKĄKOLWIEK POMOC Żydom groziła ŚMIERĆ. Nie groziło to Niemcom, Francuzom ani żadnej innej nacji.

Na szczęście niemiecki oficer był człowiekiem, wykorzystał to, że ukrywany Żyd miał w kieszeni różaniec i modlitewnik, więc celowo udał głupa, powiedział "co to za Żyd" i puścił wszystkich wolno, bo nie chciał zabić matki (babcia Marta) i trojga małych dzieci (w tym mojej mamy).

Ukrywany mężczyzna przeżył wojnę pod przybranym polskim nazwiskiem Feliks Pomorski. Rodzina Kielaków również przeżyła, czego jestem żywym dowodem. Opisywane wydarzenie miało miejsce w okolicach lotniska Okęcie przy dzisiejszej Alei Krakowskiej.

Donosicielem był Polak. Nie znam i nie chcę znać jego nazwiska. Ale TY mógłbyś spokojnie stanąć z nim w jednym szeregu tych, co z NIENAWIŚCI gotowi są do najgorszych PODŁOŚCI.

WINĘ za całą tę sytuację ponoszą NIEMCY (nie jacyś tam "naziści", ale Niemcy), bo to oni wprowadzili mordercze prawo karzące śmiercią za pomoc człowiekowi. Co nie zmienia mojej OGROMNEJ WDZIĘCZNOŚCI wobec tego oficera, który okazał się człowiekiem i ogromnej wdzięczności i podziwu dla wszystkich ludzi wszystkich nacji Polaków, Niemców, Żydów... co potrafili BYĆ LUDŹMI w tych NIELUDZKICH CZASACH. Tysiące rodzin zawdzięczają im ŻYCIE. Bo takich rodzin, jak moja były tysiące. Nam cudem się udało. A co powiesz rodzinie ULMÓW?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

To godna odpowiedz. Ale obawiam się, że skierowana w próżnię. ;-(. Sam już nie wiem - a nie chce mi się sprawdzać - ile czasu trwały starania o umieszczenie w waszyngtońskim Muzeum Holokaustu informacji o tej karze śmierci za ukrywanie Żydów. Szczerze mówiąc, nie wiem nawet czy jest to informacja poprawna w sensie historycznym.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#262297

 mówiąc do autora tego wpisu nic nie zyskasz,bo to zimny i sztywny jak penis LUCYFERA wynajęty przez B'NAI-B'RITH i żydostwo spod znaku A D L bandyty Foxmana  wyrobnik.

      a może to ten miłujacy Polaków były am(tfu)basador śevah wajs pisać raczy to osobiście.

    JA piszę tak-''nie strasz bo sie zesrasz''

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 NSZ-ZJ

#262334

Może teraz nic nie da. Nie wolno się poddawać. kropla drąży skałę.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#262345

Szewach Weiss to jednak zbyt rozsądny człowiek, jak na autora tego paszkwila. Czytałem jego artykuły w Uważam Rze - rewelacyjne, broniące Polaków, wyrażające im wdzięczność i przywracające właściwą perspektywę sprawy.

Natomiast Sikorski sam się chwalił swoją "kampanią przeciw słownej przemocy i antysemityzmowi w Internecie". Biorąc pod uwagę jego "jeszcze tylko dorżniemy pisowskie watahy" powinien w ramach tej kampanii w pierwszej kolejności złożyć doniesienie na siebie i dobrowolnie poddać się karze (najlepiej dożywocia - za całokształt). Więc na pierwszym miejscu typowałbym właśnie jego.

Mógł to także napisać jakiś prowokator z GW, aby podgrzać atmosferę, zebrać najostrzejsze odpowiedzi cuchnące antysemityzmem (cóż, skrajność rodzi skrajność - niektórzy rozsierdzeni tymi pogróżkami ostro zbluzgali autora tego wpisu i ogólnie Żydów) i wykorzystać je do robienia wody z mózgów.

Mógł to również zrobić jakiś fanatyk, usłużny idiota lub pospolity burak. Ale nie Szewach Weiss.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#262372

Obawiam się, że przesadnie oceniasz pana ambasadora. Ale to oczywiście moje zdanie. Szewach Weiss - jak zapewne wiesz - od roku 2000 przewodniczy radzie Yad Vashem. Zyskaliśmy coś szczególnego? Znane w Polsce wypowiedzi Weissa to dyplomacja zaprawiona sentymentem do kraju dzieciństwa i wdzięcznością za polską pomoc podczas Holocaustu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#262376

A dlaczego zakładasz, że wszyscy Żydzi to żydzi? Ja tam spotkałem wielu Żydów, którzy byli bezbożnymi ateistami. Chociaż przyznam, że w rodzinie mi się nie pętali. O ile mi wiadomo...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#262442