„Złoty Sedes” dla min.Sławomira Nowaka !

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

 

Koniec roku tuż tuż, a jak koniec roku to oczywiście rozdawanie premii, nagród, różne konkursy, różne plebiscyty – głosowanie na człowieka roku, rolnika roku, przedsiębiorcę roku i takie tam.

 

Jeszcze nie wiem kto zostanie człowiekiem roku 2012, choć mogę przypuszczać, że ten sam co w zeszłym i z tych samych powodów. Wiem jednak, że rolnika roku to w tym roku nikt nie będzie chciał wybierać po tym jak jeden taki narobił obciachu pytając premiera Tuska „Panie premierze – jak rzyć ?”. Nie będzie też przedsiębiorcy roku bo przedsiębiorczość w Polsce została równie skutecznie jak rolnictwo, zarżnięta, a ci przedsiębiorcy, których wciąż nosi fala sukcesu raczej trzymają się ostatnio w cieniu. Nie wiem dlaczego – czyżby obawiali się, że ktoś powiąże ich sukcesy z erupcją afer, o których media mętnego nurtu dyskretnie milczą ? Na szczęście  póki min.cyfryzacji, niejaki Boni M. jeszcze nie wziął całości spraw w swoje sprawne ręce ,  poczta pantoflowa dzięki różnym fajnym wynalazkom urosła do rangi drugiego  i trzeciego obiegu informacji i coraz skuteczniej konkuruje z coraz bardziej pleśniejącym pierwszym obiegiem to afery i aferki wszystkich ludzi premiera i prezydęta są tajemnicą poliszynela. A daj Boże POLIczymy się dobrze w nadchodzącym roku – mam na myśli rosnącą liczbę wqrwionych roztrwanianiem dóbr Najjaśniejszej, którzy POLIczą się z roztrwaniaczami,  to zostanie tylko zamiast wyprowadzenia sztandaru rozdanie szyneli by ich grzały w długie więzienne noce.

 

Zanim jednak  laureaci „Złotego szynela” (złoty - od złotówek darowanych na jego ufundowanie) zostaną wyłonieni, zabawmy się w rozdawanie śmiesznych nagród śmiesznym ludziom zanim ich zabawa w rządzenie się skończy i nastąpi  czas rozdawania prawa i sprawiedliwości każdemu wedle zasług.

 

Jakie rządzenie, takie i nagrody zatem niech nikogo nie dziwi „Złoty sedes” dla ministra Sławomira Nowaka. Skutki jego zabawy w rządzenie są odczuwalne, a będzie jeszcze gorzej bo jeśli ktoś myślał, że pan Sławuś na kolejach skończy,  to się grubo pomylił.

Niedawno „dzięki” ministru Sławku Nowaku  jedno zdjęcie obiegło cały świat i „dzięki” niemu nikt już się nie zdziwi gdy jakiś cudzoziemiec określi Polskę jako krainę wiecznego śniegu, białych niedźwiedzi, a spytany gdzie na mapie leży Polska, wskaże np.rejon Morza Czukockiego czy Grenlandii. Właściwie to nawet niezbyt by się pomył bo na wielu polskich dworcach i na kolejach  dzięki panu Sławku wciąż panuje chaos jak na morzu podczas 10 w skali Beauforta. Wściekłość podróżnych też w okolicy tej wartości oscyluje.

Ale popatrzmy na sprawę z innej strony  i doceńmy nowatorstwo pana Sławka – dzięki niemu najnowsza ekologiczna technologia, że tak powiem „krioair condition” kabin WC w wagonach pociągów już działa. Kto taką ma w Europie ? Nikt ! Polska jest pionierem – i w jej wynalezieniu, i we wdrożeniu. To my pierwsi już nie wąchamy -  w korytarzach wagonów i w przedziałach - aromatów rodem „Pisuar de Paris” bo nasze wagony może wciąż jeszcze skrzypią i w ogóle sprawiają wrażenie, że gdy pociąg minie magiczną prędkość 50 km/h to się rozsypią, ale za to sikać i srać w podróży będziemy komfortowo – w super zmodernizowanych toaletach. Klimatyzowane i chłodzone WC to jest na prawdę luksus dla pasażerów polskich kolei. I całe to ogromne dobrodziejstwo tylko dzięki jednemu człowiekowi - ministru Sławku Nowaku !!! Już sobie wyobrażam – wsiadam do pociągu byle jakiego, nie dbam o bagaż, nie dbam o bilet, ściskając w rę.....upssss, pardon – pęcherz lecę do WC, a tam WoooooW !!! - jak w laboratorium NASA, senzory i inne bajery, nad sedesem, pod sedesem, obok, o umywalkach nie wspomnę. Podejrzewam nawet, że sedesy są wyposażone w bonus czyli w automatyczną podcieraczkę. W końcu po co pan Sławek wydał 8 melonów na konsultantów, którzy mieli zbadać co należy dokonać by polskie koleje spełniały wszelkie standardy? No to zbadali. W raporcie napisali mu, że na brak poczucia bezpieczeństwa pasażerów największy wpływ mają brudne toalety! A chłodzenie ? Co jadę na trasie Warszawa-Kraków jakimś szybszym pociągiem,  w przedziałach zawsze pełno jest przedstawicieli polskiej Temidy. I rajcują, i omawiają, umawiają się (nie na kawę oczywiście), a i często gęsto rozgrzewają się podczas tych rozmów wagonowych i potem wiadomo jakie brewerie taki rozgrzany sędzia czy sędzina wyczyniają . A jak pójdzie taki jeden z drugą (oczywiście oddzielnie bo jak razem to się nawet mogą przegrzać)  do dobrze wentylowanego przybytku dumania, to jakaś szansa na naginanie kodeksów w granicach rozumu istnieje.

 

Za :

-  rozsławianie imienia Polski i jej kolei w Europie i świecie,

- za śliczny, funkcjonalny, nowy, komfortowy PKP rozkład jazdy osobowy,

- za ukazanie wielofunkcyjności zwłaszcza urządzeń sanitarnych polskich kolei (obrazek wprowadzający)

- za  troskę o polskie koleje rodzaju wszelkiego (z linowymi włącznie) i ich klientów polskich i zagranicznych ,

- za komfort użytkowania dworców (z naciskiem na system informacyjny) i komfort jazdy,

- za itp., itd. oraz wszystkie następne niespodzianki autorstwa pana Sławka dla użytkowników polskich kolei

 

uważam, że „Złoty Sedes” ministru Sławku Nowaku należy się wyjątkowo zasłużenie. Aż się chce powiedzieć – jak psu micha !....

 

A gdy po noworocznych baletach pan minister Sławek w ścisłej współpracy z Główną Inspekcją Transportu Drogowego opracuje i wdroży w trybie przyspieszonym unowocześniony system karania kierowców, dając im w prezencie... przymus płacenia mandatu za wyłapane przez radar przekroczonie przepisowej szybkość jazdy i dopiero po uiszczeniu opłaty będą mogli odwoływać się do jakich tylko sądów chcą, to dołożymy panu Sławku do schłodzonego w złotym sedesie szampana równie luksusowy aparat do automatycznej... lewatywy !

Z wbudowanym weń radarem oczywiście. W celach równie oczywistych !

 Ministrze Sławku Nowaku -  gratulacje !!!

 

Przepraszam, że notka znów wyszła mi  jak...  kiełbasa ze słusznej uwagi pana prezydęta, że długie to powinny być kiełbasy, natomiast mowy krótkie ale uroczyście obiecuję, że składając za chwilę życzenia noworoczne swym Czytelnikom, posłucham pana prezydęta i ma mowa noworoczna będzie na prawdę bardzo krótka.

Nim to nastąpi pragnę złożyć serdeczne podziękowanie wykonawcy obrazka wprowadzającego – „niepoprawnemu” blogerowi „AdamDee”, który był tak uprzejmy... włożyć do schłodzienia mego szampana dla ministra Sławka Nowaka tam gdzie włożył, czym wyeksponował niekwestionowane walory wielofunkcyjnej myśli tfurczej tegoż.

AdamDee - dziękuję !!!

Brak głosów

Komentarze

Jan Bogatko

...jestem za!

Dosiego Roku, mme!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#317888

Dziękuję za poparcie.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, Panie Janie !
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#317904

Super! A ja dorzucę białą chusteczkę, którą właśnie osuszam łzy kapiące mi ze śmiechu po lekturze Twojego wpisu. Albo nie, nie dorzucę - przyda się by nią pomachać: Bye, bye Mr Nowak!
Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego z Nowym Rokiem życzę!

Vote up!
0
Vote down!
0

charamassa

#317891

Cieszę się, że dałam powód do śmiechu choć prawdę mówiąc to wszystko wcale śmieszne nie jest. Jednak... nie ma to jak pożegnać stary rok z uśmiechem i z uśmiechem wejść w nowy, czego życzę - Tobie, sobie i wszystkim Niepoprawnym.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#317907

Prezydętowi, premierowi, ministrom, instytucjom im podległym należy się order „Złotej POdwiązki” ! Nie, nie, nie ten tradycyjny i nie za to, za co się nim dekoruje zazwyczaj. Po prostu – oni wciąż gdzieś się POdwiązują. Np. pan prezydęt POdwiązał się był pod ostatni Marsz Niepodległości organizując swój prywatny, pan premier to w ogóle podwiązany jest pod... właściwie to łatwiej i szybciej by było wyliczyć gdzie NIE JEST POdwiązany. Ministrzy to wiadomo, że POdwiązani są pod pana premiera, POdwiązanego j/w. Wyjątek pewien stanowi min.ćwir-Sikorski bo jego więzi POdwiązania do twittera i tow.Ławrowa są o wiele silniejsze od tych wiążących go z panem premierem Tuskiem, co być nie powinno ale jest. Wciąż niejasne jest natomiast POdwiązanie genproka Seremeta – czy najpierw POdwiązany jest pod genproka FR czy pod pana premiera Tuska. POdwiązanie wymiaru sprawiedliwości jest z kolei już tak jasne, że nie trzeba wcale wspominać.
Oczywiście należy również wspomnieć o mediach mętnego nurtu, do których POdwiązani są wszyscy w/w w notce (jeśli kogoś pominęłam to przepraszam ale POdwiązujących nitek jest tak dużo, że nawet 1000 nici Ariadny nie pomoże mi w tym labiryncie), a które jak ogromny parasol rozpięły się nad w/w. Parasol w/w również jest rozpięty nad mediami mętnego nurtu ale nie jest tak szczelny jak wypadałoby w rewanżu. Co jest tego powodem ? To już tylko problem mediów mętnego nurtu, niemniej im również należy się order „Złotej POdwiązki” !

A może przede wszystkim ??

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#317897

Jesteś wyjątkowo hojna! Nagrodę ze złota??? Chyba, że to g...ane złoto. Ostatecznie jakie koleje, takie i sedesowe nagrody, prawda?
Życzę aby przyszły rok był lepszy od tego, który akurat umyka.
Szpilka

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#317946

Ja bym Sławku Nowaku w tym apartamencie od Szczecina PO Przemyśl umieścił co jest na tym zdjęciu,w końcu to minister samego słońca Peru z PRLu,i klasa biznes komfort mu się na leży,oczywiste że u mnie masz 10

ps

szczęścia i zdrowia w nowym roku, oraz setki tak wspaniałych artykułów na twoim blogu

pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0
#317953

Dziękuję bardzo ! Postaram się.

Zgadzam się ale bez szampana, zbyt markowy jak dla tego palanta.
Wspaniałego powitania Nowego Roku Ci życzę oraz zdrowia - Tobie i Twoim Bliskim.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#317965

Nie jestem sknera - niech se ma złoty, z resztą to nie moje złoto bo z Amber G.
;);)

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#317967

W czasie ostatnich moich peregrynacji na trasie Gdańsk - Łódź nie odważyłem się na skorzystanie z wyżej wymienionych przybytków, po części dzięki mocnym zamkom. Ale za to były inne atrakcje, zainspirowane działalnością pana ministra.

Vote up!
1
Vote down!
0
#317964

Czytałam, czytałam.
Ja to bym Sławku Nowaku zalutowała w wagonie i puściła w Polskę wg rozkładu, który "sprezentował" Polakom. I ze wszystkimi "atrakcjami" jazdy koleją.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#317968

Ja to bym Sławku Nowaku zalutowała w wagonie i puściła w Polskę wg rozkładu, który "sprezentował" Polakom. I ze wszystkimi "atrakcjami" jazdy koleją.

I to jest najbardziej adekwatna nagroda!
Jeśli bowiem ktoś by myslał, ze najgorsze, co może człowieka w podrózy spotkać, to cos, co widać na dołączonej fotce, jest w grubym błędzie. Przed świętami jechałam do Poznania, a po świętach wracałam do Warszawy pociągiem Intercity i z sentymentem wspomniałam to zdjęcie, bo w całym składzie wagonu była tylko jedna otwarta toaleta, do której wejść mozna by wyłącznie w rybackich kaloszach. Groza! Całe szczeście, że podróż trwała niespełna 3 godziny, a pociąg spóźnił się zaledwie 10 minut, dzięki czemu dotrwałam do cywilizacji :)

Kiedy widzę Sławku Nowaku, nieodmiennie przychodzi mi na myśl scena z filmu "Poszukiwany, poszukiwana", gdzie Barbara Rylska dumnie oświadcza: "mój mąż jest z zawodu dyrektorem" :))

Vote up!
1
Vote down!
0
#317970

Haha ! A wiesz jak szybko by go odlutowali ???
Choć polscy "eksperci" długo twierdzili, że co zalutowane to odlutować się nie da, a prokurWatura to już w ogóle była bezsilna...
Ech !
Powitaj Nowy Rok w dobrym nastroju i w dobrym towarzystwie.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#317985

Wzajemnie Contesso :)
I niech to będzie dla Ciebie i Twoich Bliskich naprawdę szczęśliwy i dobry rok :)

Vote up!
1
Vote down!
0
#317990

Ja tak sobie myślę - a jak on tego trunku nie zauważy i w pijanym widzie siędzie i wrazi sobie szyjkę w anus ?
A jak jeszcze korek wystrzeli ?

Co to będzie ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
1
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#317978

Oby!:)))

Vote up!
1
Vote down!
0

charamassa

#317981

:D:D:D

Już słyszę jak kwili w kabinie - Doneeek ! Wołaj Biedronia, niech mi to cholerstwo wyjmie, on fachowiec....

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#317987

... i wycie z radości drugiego ; )))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
1
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#318016

 to "Sowietskoje Igristoje"?

Vote up!
1
Vote down!
0
#317995

Nie żałowałem mu.
1.5 L, jak w sam raz, żeby poczuł.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
1
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#318014

gość z drogi

 i złota dziesiątka :)

serdeczności dla komentujących i czytających,DO Siego Roku  :)

Vote up!
1
Vote down!
0

gość z drogi

#318018

gość z drogi

wszystkiego najlepszego i czekamy na c.d w Nowym Roku :)))))

10

Vote up!
1
Vote down!
0

gość z drogi

#318022

Właśnie szampanem ze złotym pyłem powitaliśmy ten 2013-ty...
Oby stał się rokiem Wolności Polski, a wtedy każde trudy będą znośne.
Wszystkiego dobrego - Tobie i Twoim Bliskim oraz wszystkim Polakom, którym Polska na sercu leży!
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#318071

gość z drogi

złoty pył :)

Pieknie napisałaś,"OBY stał się rokiem Wolności Polski,a wtedy każde trudy będą znośne"

złota myśl....oby sie sprawdziło....serdecznie pozdrawiam....:)

z 10 :)

Vote up!
1
Vote down!
0

gość z drogi

#318080

Nikt nie powie, żeśmy kutwy są - ja złoty sedes, Ty szampana z najwyższej półki... Na dodatek... to wszystko bezinteresownie, niczego w zamian nie oczekujemy.

No... może poza tym korkiem w doopie i miną Biedronia?

Zyczę Ci dobrego nastroju na tę noc sylwestrową i na każdy dzień Nowego Roku. I niech Muzy Cię nie opuszczają !

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#318069

[quote=contessa]Nikt nie powie, żeśmy kutwy są - ja złoty sedes, Ty szampana z najwyższej półki... Na dodatek... to wszystko bezinteresownie, niczego w zamian nie oczekujemy.[/quote]

Otóż to - po staropolsku : ) Znaj (nawet) wrogu gest polskiego Pana. Cóż - my - Biali Polacy już tak mamy ; ))))

[quote=contessa]No... może poza tym korkiem w doopie i miną Biedronia?[/quote]

A i to można uznać, że chłopakom dobrze zrobi - żadne tam ponure "pod ścianę !".

[quote=contessa]Zyczę Ci dobrego nastroju na tę noc sylwestrową i na każdy dzień Nowego Roku. I niech Muzy Cię nie opuszczają ![/quote]

Serdecznie dziękuję i serdecznie odwzajemniam.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
1
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#318127

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !!!
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#318072

Niech sedes wejdzie na głowę ,dosięga brody
Będzie miał radość bo próbę organoleptyczno -zmysłową
Tego jeszcze nie doświadczył więc będzie nową
Z obdarzaniem innych wybitnymi nagrodami może poczekaj
Po Nowym Roku może powstać jakaś rzeka
I wtedy wszystko do morza nią spłynie
A przy okazji także każdy ślad zaginie
Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#318028

Może Adam coś wymyśli - Sławku w hełmie w formie kibla, stylizowanym na schyłek cesarstwa rzymskiego. Może być ze skrzydełkami. Do tego łuk i strzały. Wypisz wymaluj - Kupi-Donek.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#318075

Oj, pomysł piękny : ))))))
Zobaczę co się da zrobić.

[quote]Sławku w hełmie w formie kibla, stylizowanym na schyłek cesarstwa rzymskiego. Może być ze skrzydełkami. Do tego łuk i strzały. Wypisz wymaluj - Kupi-Donek[/quote]

Nie chcę robić płonnych nadziei, ale szczotka do kibla wystarczy ; )

A skrzydełka to od alwaysów, jak nie spłyną ; )

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
1
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#318129

Strzały zamiast ostrz zakończone...

...elegancką ryżową
szczotką sedesową !

Pozdrawiam.

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#318149

Szczotka w ustach, ale nie kijem umieszczona
Kibel na głowie spływające z niego fekalia
Mina z tego powodu nad wyraz zachwycona
Takie z tego powinny wynikać zachwytu realia
Pozdrawiam Noworocznie życząc Duuuużo zdrowia:)

Vote up!
1
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#318155

Ze szczotką w pysku to jeden z drugim wyglądaliby jak bociany ; )

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
1
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#318321

Szczotka byłaby odzwierciedleniem Tuska nosa
Od kłamstw wyrośnięty jak kosa
Oparcie by było dla obrzeża
Pokazało by dokąd on zmierza
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#318371