Żółwików z Putinem nie będzie!Zestrzelony samolot. Czyli las Birnam-Smoleński idzie po Tuska i jego POmniejszych łgarzy- krętaczy

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Na pewno ani Merkel, ani Cameron z Obamą, a tym bardziej premier Holandii nie... przybiją! żółwików z Putinem! Bez względu na to kto i dlaczego zestrzelił pasażerski samolot Air Malazya, Rosjanie? czy Ukraińcy? wróci sprawa <katastrofy> z 10 kwietnia 2010. Wróci śmierć Naszego Pana Prerzydenta, Pierwszej damy oraz pozostałych osób tamtego lotu.

Wróci! I Donald Tusk, B. Komorowski, Janicki,oba Klichy, Kopacz oraz wszelakie POmniejsze Grasie już muszą się bać! Gdyż świat zachodni wymusi śledztwo w sprawie wczorajszego morderstwa w powietrzu nie wedle z,makowanej gen. Anodiny i jej żałosnych wspólników znad wisły Millera i Laska!

A to pokaże dobitnie jak należało zająć się śmiercią naszych obywateli pod Smoleńskiem.

Wczoraj zginęli obywatele USA, UK, Niemiec. Zostali zamordowani na pokładzie tego zestrzelonego samolotu obywatele państw NATO! a to już inna para kaloszy, niz te w które odział Putin Tuska i tzw polski rząd na podsmoleńskim bagienku!

Tak więc las Birnam- Smoleński ruszył na Tuska i jemu wartych zaprzańców, którzy zgodzili się na parodię badania polskiej tragedii sprzed czterema laty przez stronę rosyjską oraz taką samą karykaturę śledztwa przez prokuraturę wosjkową nad Wisłą. I tę hecę z Millerem, Laskiem, Janickim.

Polacy zobaczą, nawet lemingi uświadomią sobie jak powinno się badać taki wypadek powietrzny.

Na mój nos Kresowiaka! to aż cuchnie ... Sowietem. I mam przed oczyma zestrzelenie na rozakaz Kremla koreańskiego samolotu sprzed ponad dwóch dekad.

A Taganka, Biesłan, metro, Czeczenia. Bar sushi w Londynie. Politowska. No i oczywiście Smoleńsk!!!

Tak więc to, co się Tuskowi wydawało jako mocno kłopotliwa zaszłość wróci znów w całej rozciągłości! Idzie do niego jak las Birnam! I ...po niego!

Zapewne ani on, ani jego załgani współpracownicy nie przypuszczali, że to wróci i to w jakim wymairze.

A łżemedia? a ten obrzydliwy  oficjalny ściek medialny! Cóż oni teraz? jaki dadzą przekaz. < dwa metry w głąb> czy też <welikoje spasiba tawariszczy z omon?>

Nie mam tv, ale bez większego ryzyka mogę przewidzieć co już od wczoraj bredzili w łżewalterowniach ich nadworni komentatorzy od katastrof lotniczych, terroryzmu, materiałów wybuchowych! Iluż to byłych z wsw, wsi, sb, i przeflancowanych na uop starych posowieckich repów urabiało lemingów co do przyczyn, zleceniodawców i przebiegu tego morderstwa w powietrzu! A taki Ciosek! jakże musi się pocić, by wykluczyć Rosję i Putina z tego zamachu! No i oczywiście załgańcy pokroju hypkich lasków! Może i Janickiego z jego szefem Millerem też odkurzyli!?

Premier odbył juz pierwsze kryzysowe narady. Kolejne przed nim. Musi przygotować kolejną wersję zachowań, przekazu. Zapewne juzda instrukcje,  esemesy, aby zbyt gorące głowy za bardzo się nie rozgadały, bo w potoku słow jak łatwo sie wysypać i zdezauzować ten staranny posmoleński scenariusz.

A pan prezydent!? jaki da komentarz? czy o prostej, nadzwyczajnie prostej ... przyczynie!? Prawda o Smoleńsku, o zaniechaniu, o karykaturalnym śledztwie dopadnie ich szybciej nizli to sobie wyobrażali!

Putin, Rosja, Ukraina mają wielki problem. Światowa opinia publiczna nie łyknie ani rosyjskiego śledztwa( bo niby zdarzenie na trasie przelotowej czyli Rosja gospodarzem jak tego chce załganiec Lasek!). Zginęli obywatele USA i lewacki mięczak O,bama nie może udawać twardziela, ale nim być! Zginęli obywatele kilku krajów UE.  Rumpey, Aschton, Barroso nie mogą wykpić konwencjonalnymi kondolencjami wysłanymi  rodzinom i rządom ofiar zestrzelonego samolotu. Nawet jeśli nie zginęli tam Niemcy, to A. Merkel musi zrezygnować z poststalingradzkiego strachu oraz uciechy ze wspólnej rury pod Baltykiem i ostro zareagować. Wreszcie NATO! 

Zachód po żałosnych reakcjach typu oświadczenia i <sankcjach> wobec Rosji za Krym, wspieranie separatystów rozwalających Ukrainę musi zająć bardziej zdecydowane stanowisko. Tak więc mam nadzieję, że dojdzie do porządnego międzynarodowego śledztwa w sprawie zestrzelenia tego pasażerskiego samolotu. A jeśli tak, to ileż drobnych odprysków może uruchomić na nowo zbadanie przyczyn i przebiegu <katastrofy> z 10 kwietnia 2010r. W co mocno wierzę!

!Donaldzie Tusku! Bronisławie Komorowski, Ewo Kopacz! i wam POdobni naprawdę musicie sie bać! Las Birnam idzie! po was!

pzdr

 

 

 

 

 

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

Pod koniec pisania - komentarz znika.

Może jacyś "życzliwi" czuwają nad portalem.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1431796

Podczas pisania komentarza jest tak, jakby ktoś zapisany arkusz spod ręki wyciągał.

Często się tak zdarza wtedy, kiedy jest sytuacja "podwyższonego ryzyka".

Służby nie śpią, a nie brak ich u nas.

Pewnie portale niezależne są teraz  otoczone szczególną "troską".

Coraz ciekawsze informacje pojawiają się nawet na paskach łże-mediów.

Sytuacja nie jest czarno-biała.

Może być ciekawie.

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1431815

Podczas pisania komentarza jest tak, jakby ktoś zapisany arkusz spod ręki wyciągał.

Często się tak zdarza wtedy, kiedy jest sytuacja "podwyższonego ryzyka".

Służby nie śpią, a nie brak ich u nas.

Pewnie portale niezależne są teraz  otoczone szczególną "troską"panów, którzy kiedyś chodzili w skórzanych płasczach i kapeluszach na głowie.

Coraz ciekawsze informacje pojawiają się nawet na paskach łże-mediów.

Sytuacja nie jest czarno-biała.

Może być ciekawie.

 

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1431817

donek ma wygłosić oświadczenie.

Na pewno będzie to godne obejrzenia.

Jednak dzięki między innymi laskowi - "LAS" się coraz bardziej i szybciej  zbliża.

Wczoraj był niezły ubaw; specjalista -  lasek, na podstawie tego, co pokazywała  telewizja - prowadził analizę przyczyn "wypadku".

Może zrobią go szefem ICAO?

Zasługuje!

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1431807

moze więc kilka słów przypomnienia o Makbecie:

Wódz szkocki. Po zwycięskiej bitwie otrzymuje tytuł tana Kawdoru. Jest wiernym, odważnym rycerzem. Wszystko zmienia się, gdy czarownice przepowiadają mu przyszłość. Wizja zdobycia tronu powoduje przemianę wewnętrzną Makbeta i prowadzi do jego upadku. Początkowo Makbet ma wątpliwości, czy popełnić pierwszą zbrodnię, jednak po namowach żony, Lady Makbet, decyduje się zabić Dunkana. Pierwsza zbrodnia otwiera drogę do popełnienia kolejnych. Makbet nie waha się już. Został wybrany na króla i gotów jest od tej pory zrobić wszystko, by nie stracić władzy. Chociaż dręczą go koszmarne wizje, konsekwentnie realizuje swój plan. Z czasem śmierć przestaje robić na nim wrażenie, czego dowodem może być jego reakcja na śmierć Lady Makbet. Jest złym królem, mówi się, że stosuje tyrańskie metody rządzenia. Żądza władzy prowadzi go ostatecznie do całkowitego upadku i śmierci.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1431830