Nowak! Wy nie róbcie ze mnie idioty!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

 

 Bo jestem w tym lepsza ! Upppssss.....

Maj...

Miesiąc szałów wiosennych i burz przeróżnej natury. Miesiąc zmian w jadłospisie – oczywiście sztandarowy szczaw, botwina, sałatka z płatków tulipana, z pączków piwonii , podlanych majonezem z jaskółczych jaj i posypanych rodzimym koprem i egzotycznym estragonem oraz  inne kulinarne szaleństwa.  Stąd i nasilenie wiosennych  sensacji żołądkowo-jelitowych, które nie oszczędzają nawet pomazańców premiera i jego  pluszaków.

„Nie chcem ale muszem” stwierdzić – ministru Sławku Nowaku dorwała... no znów „nie chcem ale muszem”  powiedzieć kolokwialnie -  sraczka ! Najcięższa z najcięższych bo z rodzaju  diarrhoea anatinaeosa.

Co Sławku konsumował - nie moja sprawa ale moja sprawa gdy ministra mojego państwa nęka... 

Dorwała go w pierwszych dniach maja i wciąż trzyma.  

Oto 2 maja (może zeżarł pokryjomu kawałek toksycznego ożeła ?) zebrało mu się w jednej gazecie na rzewny wywiad, w którym  poza sukcesami - swoimi i swego resortu - demonstrował swój, sławko-nowakowy  patriotyzm :

 

Jeśli jest się patriotą, to nie można oddać Polski w ręce Kaczyńskiego i Macierewicza.”.

 

      Potem, w innej już gazecie kontynuował patriotyczną perorę:


Ta partia jest nieodpowiedzialna, nie wolno jej powierzyć władzy w Polsce w żadnym wariancie. To żadne straszenie. Wypowiadam się jako polityk i jako politolog

 

Tu się popłakałam... Ze śmiechu! Z tego „jako” cośtam, cośtam, ale to i tak betka w  porównaniu z...

No właśnie ! Platfonsom w ogóle szajba odbiła na punkcie wojen – co chwila jakiś nią straszy.  Tusk onego czasu wymyślił sobie wojnę polsko-polską, niby rozpętaną przez Kaczora choć po prawdzie to Tusk jak nie narozrabia sam by potem udawać zbawcę narodu, to narozrabia i zwali winę na kogoś innego. Jak mu przeszło z wojną polsko-polską to zaczął straszyć Polaków wojną z Rosją. A jeszcze wcześniej to wciąż szedł na wojnę – a to z pedofilami, a to z dopalaczami, z biurokracją to nawet trzy razy (pisałam o krucjatach D.Tuska) i albo się wybierał jak sójka za morze, jak ten Tuskobus co to ostatnio co miesiąc niby już już wyjeżdża w Polskę i wciąż wyjechać nie może, albo wracał do kancelarii szybciej niż ją opuszczał bo albo nie dawał rady,  albo nie w smak mu było, że Polska to taki... wygwizdów.

O wciąż wojowniczo nastrojonym  wojaku Myszkiewiczu   to już nawet nie wspominam bo on to w ogóle weteran  jest przez te osiem dziur. Dlatego z kamerami wciąż wojuje bo taki skromny jest i nie chce ich pokazać, a jak mu przedwczoraj koszyk szczawiu ludzie przynieśli żeby se te dziury nim nałożył by jak magnes te kule wyciągnął, to walnął tym szczawiem w ludzi i znów jest wojna. Szczawiowa.  

Oczywiście media też swoje wojny i wojenki toczą choć np. taka Paradowska otwarcie o tym nie mówi ale im bardziej wojowniczo jest nastawiona do swego rozmówcy z prawej strony strony areny politycznej, tym... wyżej zakasuje kieckę.

To mi wygląda na straszenie wojną bakteriologiczną.

Inne cynle i cyngielki też często zachowują się przed mikrofonem albo kamerami tak  jakby miały w majtkach schowany robiony na zamówienie (tvn czy innego polsatu) składany nóż typu  „rambo” i a jeszcze chwila i go wyciągną by zrobić Samossierę   Hofmanu albo Brudzińskiemu.

Zwłaszcza temu drugiemu bo regularnie robi im kuku.

Ta od kropki to w ogóle ma sztylety w oczach i ciska nimi jak jaki iluzjonista w cyrku. Jak nieraz obejrzę ją w necie to mam wrażenie, że za chwilę tatara zrobi z rozmówcy.

 

No, ale o wojnach miało być.

Nowak to następny kozak i też na wojnę rusza. O, proszę :

 

 

Musimy stoczyć taką wojnę o naszą wiarygodność, o to co robimy, o zmiany, reformy.(...)”

 

 

To będzie ciężka wojna,  ministru Nowaku i musisz ciężkie działa wytoczyć by zwyciężyć.  Ale jak je wytoczysz jak twe drogi i mosty się sypią ? Na wojnie logistyka najważniejsza, a ty na rogatkach utkniesz lub jeszcze wcześniej do jakiejś wyżartej przez asfaltowego gronkowca dziury wpadniesz ? Albo nie daj bóg do metra...

A poza tym - o jakich zmianach i reformach mówisz Sławku  jak od nich całe PKP wraz z rozkładem już wysiadło, a reszta wysiądzie lada chwila bo też się rozkłada....

Z kim też Sławku Nowaku będziesz walczył o wiarygodność jak twa wiarygodność jest tak wiarygodna jak – za przeproszeniem - oświadczenie majątkowe, które złożyłeś ? Ty i twoi   kumple partyjni  z premierem włącznie, hę ?

 

Ale co ja się szarpię jak i tak Sławku nie odpowie...

Póki co, zamiast asfaltu na remontowanych odcinkach i na pasie w Modlinie, wylewa gęsty i szeroki strumień wazeliny  by się premierowi  wygodnie prześlizgało przez schetyńskie miny... 

I  saper do tego ten Sławku Nowaku jest, no !

 

Cytat:

 

Musimy wykazać się wewnętrzną lojalnością, dwustuprocentowym wsparciem dla premiera Tuska i jego polityki

 

i :

 

Posłuchamy, jaką agendę ma premier, jaki ma pomysł… Platforma wymaga przyspieszenia, bo rządzimy w bardzo trudnym czasie, w czasie trudnego kryzysu. Musimy się skupić na inwestycjach, na miejscach pracy, a nie na sobie… (...) Jeżeli ktoś ma inny pomysł na działanie PO niż Tusk, uważa, że coś mu nie wychodzi, to w pełni odpowiedzialny polityk powinien powiedzieć – tak, startuję na szefa Platformy, to jest mój program. Na razie jedynym takim politykiem, który chce kandydować, jest Donald Tusk. Jeśli są inni – niech zgłoszą aspiracje, ale nie na zapleczu, w roli komentatora, tylko w otwartej konkurencji

 

Ech, Nowak, Nowak ! Wy z Polaków nie róbcie idiotów ! Kryzys sam się zrobił ? A poza tym -  jaki kryzys ? Jak Polska - wg słów premiera Tuska -  bohatersko mu się oparła ! Dzięki wspaniałej polityce rządu. Najlepszego od tysiącleci !

Tako był rzekł niedawno sam ZaraTuskRa.  Własnoustnie.  

 

Tusk już tak ma, że jak przestają mu kadzić to zaczyna kadzić sobie sam, ale w sumie  to ostatnio marnie mu idzie.

Dobrze, że  ma Nowaka. 

 

Ma póki co ! Bo  na mieście wiewiórki cosik plotkują, że Tusk wreszcie zdymisjonuje lizusa, który kiedyś w spontanicznym przypływie  partyjnej namiętności do szefa PO  nazwał go pięknie Mojżeszem  dotkniętym geniuszem...

A może wtedy też pachniało dymisją panu Sławku i potrzebował zademonstrować tuskopatriotyzm, no bo nie dopuszczam żeby premier za taki komplement się obraził albo że... nagle poczuł, że geniusz zamiast mu smyrać piórkiem po „strunach”, robi mu coraz ostrzej... piórkiem koło pióra !

 

 

 

 http://wpolityce.pl/wydarzenia/54204-ministra-nowaka-zgrana-plyta-straszenia-pis-em-to-wojna-o-przyszlosc-polski-o-to-czy-oddamy-wladze-w-rece-ludzi-szalonych

http://www.rp.pl/artykul/1005301.html?p=3

http://niezalezna.pl/41579-nasz-news-dymisja-slawomira-nowaka-w-przyszlym-tygodniu

Twoja ocena: Brak Średnia: 1 (1 głos)

Komentarze

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#359735

Piękne!!!

Vote up!
0
Vote down!
-1
#359746

Przysłali mi na pocztę muzyczkę to się podzieliłam ku pokrzepieniu serc bo co nasze polskie to nasze i żaden jewropejczyk nam go nie odbierze.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#359769

to był jeszcze inny od kadzenia - Halicki.
Pozdrawiam z "10"!

................................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
-1

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#359741

Pozwolę sobie po raz wtóry w ciągu 24h ów klasyczny kidawo-błoński wzorzec patologicznego wazeliniarstwa przytoczyć, zwłaszcza że temat jest na świeczniku i neuralgiczny bo chodzi o kasę ale mendy mainstreamu wolą szczać po nogawkach opozycji niż pokazać mankiet swego mocodawcy :

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CBnqabp2BOY

Pozdrawiam.
contessa

PS. Coś nie chce klip "wskoczyć", zatem link do niego. Może w dzień uda mi się poprawić.
_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#359770

Mam jakieś 3 tygodnie przerwy w byciu na bieżąco z wiadomościami z kraju, ale jedno mogę stwierdzić na pewno, forma Contessy rośnie.
To super tekst, dzięki (10) .
Jak widzę, dalej masz wielbicieli, ktoś zdążył postawić jedynkę, widocznie jakiś ;dyżurny;.
A tutaj jest głośno o tym, że Tusk and company mają jedno wyjście, załapać się do europarlamentu. Wtedy jakieś pięć lat im się uda uciec przed odpowiedzialnością, kto się nie załapie, tego czeka resocjalizacja w zakładzie zamkniętym.
Ale Tusk także niech się nie cieszy, przedawnienie jego przewinień następuje długo po 5 latach.
Jego ministrowie także nie powinni mieć powodów do radości, czego im bardzo życzę.

Pozdrawiam
Polak2013

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

Vote up!
0
Vote down!
-1

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#359758

obszczymurki tuskie nie grzeją mnie ani ziębią.
Przeciwnie - pałeczka to dla mnie znak, żem klawiaturę wykorzystała jak trzeba !

Stanowisko przewodniczącego KE nie uchroni Tuska od odpowiedzialności i on (w tym przypadku akurat ) dobrze o tym wie. W końcu to nie jakiś tam zadupiasty Jamal...
Hehehehe !

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#359771

Poli- co ? -tyk ? -tolog ?
Śmiechu warte.
Gdyby powiedział:

"Ta partia jest brzydka, nie wolno jej powierzyć władzy w Polsce w żadnym wariancie. To żadne straszenie. Wypowiadam się jako były model."

albo

"Ta partia ma ujowe zegarki, nie wolno jej powierzyć władzy w Polsce w żadnym wariancie. To żadne straszenie. Wypowiadam się jako zegarmistrz praktyk."

to jeszcze by miało jako taki sens...

Ale:
"Wypowiadam się jako polityk i jako politolog", w jego przypadku to jakaś kpina.

Powiedziałbym, że to błazen, ale nie do końca byłoby to prawdą - błazen jest przynajmniej zabawny.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
1
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#359761

Kiedyś była margaryna...
Oraz ceres.
Usztywni, utrwali - wszystko jedno.

To i tak wciąż wyrazy bliskoznaczne.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#359772

Tak trzymajcie, hehehehe !

contessa

PS. Czasem warto zarwać nockę by poobserwować "czujność" funkcjonariuszek i funkcjonariuszy.
Nioooo... cyk, pałeczką, stachanowcy ! Nie krępować się, hihihihhi.

Stan na godz.4.36 - 12 gł i tylko 8.7. A powinno być 1.
Słabiutko wam idzie ! :P:P:P
Czekolady wam nie dal, ożeła z niej zrobili.... hłe, hłe, hłe...
Dobra, idę pospać, a wy się męczcie !
_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#359774

Fajnie tak się zerwać rano w niedzielę i na dzieńdobry przeczytać taki tekst.

Godzina ósma czterdzieści dziewięć.

Vote up!
1
Vote down!
0

<p>ro</p>

#359785

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#359837

Twoje teksty bolą obszczymurków!

Uwazaj na siebie.

Vote up!
0
Vote down!
-1

kazikh

#359789

Piosenka i tekst super,10 dla ciebie.

A gdy będzie twoja wola,kopnij mocno, w dupę trolla,
by nie myślał ze rodzynek,i nie dawał ci jedynek.

pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0
#359810

Sławku, Sławku, ach! – ty niebożę,
Ty już k**wa nic zdziałać nie możesz.
Chodzisz na uwięzi pryncypała Tuska,
Wolisz się w tej brudnej kasie pluskać.

Stąd też jesteś tylko użytecznym idiotą,
I sprzedajesz się jak k**wa tylko po to,
By Tusk się czuł bardzo pewny siebie,
Bądźże pewien, i tak on ciebie wy***ie. 

Na zbity pysk wywali, to kwestia czasu,
Zgnoi, poniży, bez mediów, bez atłasu.
Cienkim Bolkiem będziesz bez posady,
Skoro nie słuchałeś Narodu porady.

Będziesz cieciem z zegarkami na ręku,
Każdej doby będziesz doznawał lęku.
Bo niejeden przedsiębiorca cię dorwie,
– Oddaj kasę za drogi! – tak ci powie.

Jak jej nie oddasz, dostaniesz w ryja,
To dopiero zacznie się wielka chryja.
Do kogo wtedy o pomoc się zwrócisz?
Ze wsi pochodzisz, i… na wieś powrócisz.

Pozdrawiam,

                      

P.S.
Żeby nie było niejasności:
nie mam nic przeciwko ludziom ze wsi.
To oni nas żywią, przed którymi chylę czoła
za ich bardzo ciężką pracę. 
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupien
ia".
(Satyr)

Vote up!
0
Vote down!
-1
#359820

na siebie.

O tempora o mores !

A gdy świt nocy "dzień dobry" powie,
wtedy przychodzą smutni panowie.
W kajdanki kują, na nic krzyk dziecka,
w sukę pakują sycząc "Rakowiecka".

;);)
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#359843

A niech daje, troll swą przyjemność też musi mieć.
;);)
Poza tym... poza machaniem pałeczką nic innego nie potrafi. Jedyne co mnie wkurza to to, że dziś w Polsce niestety najlepiej płatni są ci, którzy albo nic nie potrafią, albo psują wszystko czego dotkną...
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#359836

Najwyżej pałeczką przywalą na blogu. To i tak nic nie da bo ust mi nie zamkną, ich złość tylko mnie umacnia i jest znakiem, że me pisanie jest skuteczne.
Pozdrawiam.

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#359838