WARA WAM OD SMOLEŃSKA!

Obrazek użytkownika Enik Nochal
Kraj

 

No i zaczęło się. Do boju ruszyli nieustraszeni pogromcy „smoleńskiej sekty”. Lech Wałęsa:
- Nie ma takiej możliwości, żeby to był zamach. Lech Kaczyński nie był wrogiem dla Rosjan. Co to mogłaby być za sytuacja, która wymagałaby zamachu? To była nieodpowiedzialna decyzja, gdzie od Katynia chciano zacząć kampanię wyborczą. I za to zostaliśmy pokarani. Najlepiej będzie jak Kaczyński wypowie teraz wojnę Rosji.
Tymi słowami laureat pokojowego Nobla wypowiedział wojnę znacznej części polskiego społeczeństwa.  Zapewne nie pierwszą i nie ostatnią.
Medialna nagonka przypomina naloty dywanowe. Bombardowane są - odsłaniane z takim mozołem - przyczółki prawdy. Niszczone jest wszystko, co może pomóc w wyjaśnieniu przyczyn tragedii smoleńskiej. W dniu dzisiejszym w „Trójce” po godzinie szesnastej wysłuchałem ubranych w słowa „głębokich” przemyśleń pewnego słuchacza, który spointował swoje wystąpienie takim oto stwierdzeniem:
- Już chyba wszyscy dość mamy tego Smoleńska!
To mnie wytraciło z równowagi. Włączyłem w samochodzie radio na 5 minut i odebrałem przekaz, z którym w zupełności się nie zgadzam. Jednak to nie wszystko. Na portalach internetowych pokazały się od razu wywiady z autorytetami a propos. Jednym słowem cała akcja jest świetnie zorganizowana. A mnie przypomina się pewne zdarzenie. Kilkanaście lat temu w lokalnej prasie na Podlasiu ukazał się nekrolog pewnej znanej osobistości. Nekrolog zamieścił przyjaciel zmarłego - znany pisarz. Następnego dnia widziałem jak wygląda artysta w szale. Brrr... Facet biegał, pomstował i pokazywał wszystkim stronę z wydrukowanym nekrologiem, obok którego widniała reklama – tej samej wielkości i o zbliżonej szacie graficznej – zakładów przetwórstwa mięsnego. Dodać należy, że kierownictwo gazety nie widziało we wspomnianej zbitce nic zdrożnego.
A co dzieje się teraz? Szefostwo głównonurtowych przekaźników stosuje identyczne metody. Puszczanie w eter i na wizję wypowiedzi idiotów to reklama kiełbasy przy nekrologu. To zadawanie kolejnych ran i ciosów. Dlatego ludziom, którym na dźwięk słowa "Putin" uginają się kolana, trzeba głośno powiedzieć: WARA WAM OD SMOLEŃSKA! Pomaszerujcie sobie z prezydentem, świętujcie kolejne urodziny Bolka, biegajcie z premierem i ministrą, ale pozwólcie w spokoju wyjaśnić tę tajemnicę. Dlaczego jest to tak ważne? Ano dlatego, że w Smoleńsku zginął kawałek Polski. Nie pisowski, nie peowski – polski.
Kto tego nie rozumie… Jak w ogóle można tego nie rozumieć?

 

  

 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

scierwo polszewickie scierwo sowieckie i tw bolki filozofy i inne mendy mendami beda nie moga teraz oglosic ze sie mylili albo donosili na kolegow z pracy za pare złoty

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#302419

Athina

 zanim przerobia je na salami , chyba wiedza ze juz nic ich nie uratuje , ktoś pisał że na ruskich portalach pisze się ze śmierć śp Musia to nie wypadek , zatem sami ruscy robia koło pióra tej bandzie cos się święci nie wiemy jeszcze co , moze będzie wkrótce cos ujawnione nie mam pojecia ale za duzo ostatnio czadu, 2,5 roku nic , a tu nagle jak domino padaja kłamstwa i bajania k/lichów Flanelek , Hypkich i całej reszty zaprzańców

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Athina

#302430

... salame di tusco, to kolejny rodzaj salami z dodatkiem osłów. A tych ci u nas dostatek. Pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#302436

Świadczy o tym dziwny brak oporu w podawaniu porannej wiadomości przez wszystkie reżimowe media, przyklepanie tego przez Pana Ciecia, żeby na koniec te same szczekaczki mogły zacytować najbardziej potrzebne im słowo "pomyliliśmy się", które zupełnie przypadkowo pojawiło się w sprostowaniu naczelnego Wróblewskiego.
Ciekawe, czy to słowo wymyślił pan Wróblewski osobiście, czy ktoś mu je podsunął?.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#302480

Jest taka anegdota sejmowa. Podówczas jeszcze parlamentarzysta Kwaśniewski w jakimś kontekście zapytany przez dziennikarza:"A dobro Polski?", odrzekł: "Dobropolski? Nie znam tego posła." :-(

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#302516

A nikt z Was nie pomyślał o tym, że gazecie czerskiej spada sprzedaż i że "działając wspólnie i w porozumieniu" z bandą Chyżego Ruja (że pozwolę sobie podelektować się troszkę) wpuścili Rzepę w maliny, a przy okazji sprowokowali pana Jarosława do bardzo ostrych słów, które odebrane są i przetwarzane od razu przez mainstream w jedynie dla nich specyficzny sposób? Wg mnie prezes Kaczyński dał się ponieść, ale w gruncie rzeczy powiedział tylko głośno to, co wynika wprost z wcześniejszych już ustaleń. Dla lemingów nie ma znaczenia, co powie, bo i tak Go nienawidzą, dla innych Polaków jasne jest, że powiedział, co i tak wiedzą lub przeczuwają, ale najważniejsze jest to, że w świat poszedł przekaz, że ślady materiałów wybuchowych są i że to był zamach, czyli morderstwo z premedytacją. Tam nikt nie będzie się zajmował sprostowaniami czy żółtymi paskami. News of a day już poszedł i tego ścierwo-tuSSkojady już nie sprostują. Myślę, że to jest coś więcej niż początek, to jest nawet coś więcej niż koniec początku - to jest POCZĄTEK KOŃCA tej ekipy!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#302526

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#302623