PKW kontynuuje sabotaż wyborów. Ma pomagierów !

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Dwie doby upłynęły  od chwili zamknięcia punktów wyborczych, a Państwowa Komisja Wyborcza zamiast wyniku wyborów do samorządów, serwuje Polsce bajeczki  godne fikcyjnych mieszkańców jeszcze bardziej fikcyjnych Wysp Bergamutów!

W notce http://niepoprawni.pl/blog/contessa/panstwowa-komisja-wyborcza-sabotuje-wybory  13 listopada  pisałam o sabotażu PKW i o tym, że Komorowski powinien wyznaczyć nową datę wyborów. Być może byłby to precedens w państwowości jakiegokolwiek państwa ale lepszy precedens niż prymitywny cyrk, który PKW i najwyższe władze państwowe RP serwują Polakom. Dziś jest 18.11, dwa dni po wyborach  i sabotaż PKW trwa bo kpiny z Polski, kpiny z Polaków, z ich inteligencji urządza sobie banda jaworowych dziadków z PKW, żywcem wyjętych z epoki kamienia łupanego: 

]]>http://get.wp.tv/?f=2889578.1416269117895.h.webm&rnd=3]]>

]]>http://get.wp.tv/?f=2889583.1416269408815.h.webm&rnd=3]]>

 

(źródło - link podany przez blogera "POETA" ]]>http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Kronika-filmowa-kompromitacji-PKW...]]>

 

Kpiny z Polaków urządzają sobie „adwokaci” PKW jak np. ten w Rzepie :

 

„(...) nie można obciążać sędziów odpowiedzialnością za trudności techniczne dotyczące działania serwerów. Nawiązał w ten sposób do tego, że po niedzielnych wyborach samorządowych pojawiły się problemy z systemem informatycznym, z którego korzysta PKW. W efekcie opóźnia się podawanie oficjalnych wyników wyborów.Serwery najprawdopodobniej nie wytrzymały takiego obciążenia jak w przypadku wyborów. Nie jest to jednak odpowiedzialnością sędziów, a osób odpowiedzialnych za informatyczną obsługę wyborów”

 

]]>http://prawo.rp.pl/artykul/757888,1157879-Tylko-prezydent-moze-odwolac-szefa-i-sedziow-PKW.html]]>

 

 

Największe kpiny urządza sobie jednak i niestety prezydęt Bronisław Komorowski ! Kpiny z Państwa Polskiego, którego urząd prezydencki sprawuje. I kpiny  z suwerena czyli z milionów Polaków ! Prezydęt  „obserwuje” z wysokości żyrandola co te Flintstony XXI w. i  PO-PZPR-owskie cioty PKW w jednym wyrabiają i wygadują, prezydęt „zamierza spotkać się” z prezesami organów wskazujących kandydatów do składu PKW. Ale tylko zamierza, pomijam, że to będzie spotkanie z ch..., dupą i kamieni kupą ! Natomiast jutro, pojutrze w swym tańcu św.Wita pan prezydęt na widok kamer i mikrofonów różnych radio  bZdET z miną misia gamonia, złapanego na łasowaniu w pasiece, niewinnie wydeklamuje swą świętą mantrę  o Polsce nowoczesnej, zmodernizowanej (zwłaszcza przez ostatnie 7 lat, w tym i cyfryzacja oczywiście), o 25-ciu latach demokracji i wolności... 

Cyfrowane portki góralskie i cyfryzacja w ogóle, a PKW w obecnym konkretnym  przypadku to niestety nie to samo ale wygląda na to, że dla pana prezydęta, dla PKW, Paradowskich, Żakowskich, Olbrychskich i inszej elyty i cielebrytanów  to ganz egal bo już tak się stoczyli, że im wszystko jedno w czyim guanie się tarzają – świńskim,   bawolim czy własnym !

 

PKW już w maju b.r. podczas wyborów do PE  winę za całodobowe opóźnienie w ogłoszeniu  wyników głosowania  zwalała na system informatyczny. System  „marki” NABINO. System, który od maja do listopada zarejestrował tylko same wpadki. O tym wiedział Komorowski, tzw.prezydęt RP !  I zamiast podjąć odpowiednie kroki już w maju z tytułu podlegania PKW urzędowi prezydenta, oddawał się jak nie sadzeniu „bronków” i dębów  to rękodziełu  robienia z przedszkolakami kotylionów,  rozwijał  czerwony dywanik „od Dmowskiego do Piłsudskiego” by kroczyć po nim 11 listopada w aureolce „patrioty”...

 

PKW. Można by powiedzieć za klasykiem z Budy Ruskiej – jaki zamawiający, taki dostawca...

Niestety, w przypadku PKW jako instytucji państwowej RP  nie można tego powiedzieć gdyż  za „państwową”  stoi „państwo” z jego np. Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji.  Co robiły ministry cyfryzacji Bonie, Trzaskowskie i ich różni sekretarze, podsekretarze i inni wazeliniarze w MAC?  MACali kury??  OK, Boni M. przeprowadzał ministerstwo i je meblował ale jurny kogutek Trzaskowski?

 

 

KTO stoi za przetargiem  PKW na program „Platforma Wyborcza 2.0”?

DLACZEGO w ogóle przetargi na program obsługi wyborów urządzała PKW  zamiast MAC?

KTO stoi za firemką NABINO dwóch gówniarzy bez pojęcia o programach komputerowych ?

 

Czy za tymi trzema w/w tworami – nie nazwę ich instytucjami bo nawet zwykły burdel III klasy z amsterdamskiego przedmieścia na ich tle to prawdziwa instytucja  z prawdziwymi kurwami,  nie stoi pewien „konsul honorowy”  obywatelstw dwojga?

Komorowski, PKW to banda tryglodytów igrająca z milionami Polaków po raz kolejny. Tusk się wyjechał do Brukseli i sztucznie lub prawdziwie załamuje ręce:

 

 

Premiera Kopacz trzyma tymczasem język za zębami kopary z kilku powodów, a poza tym wciąż nie jest na jasno czym bardziej ma być – premierem czy szefem Platformy Oszustów bo zapotrzebowanie na pierwsze i drugie jest zbyt duże jak na jej kruche barki domowego garkotłuka  i zmienia się jak w kalejdoskopie. By  móc reagować na takie sytuacje trzeba mieć nie tylko bystry intelekt i zmysł praktyczny ale i polot, pozwalający dostrzec w patelni nie  sprzęt do smażenia jajek i tarczę...

Zatem... kto dziś rządzi Polską gdy główne osoby w państwie abdykowały w "obliczu zaszłych okoliczności" ? 

Polską dziś rządzi PKW !

Pluton Kaprali Wyborczych !

Bo wyborowymi to oni nijak nie są. 

A głównodowodzący RP, Bronisław? Po raz kolejny pokazał, że jest niezależny bo od niego NIC nie zależy.

I że jest tylko gównodowodzący !

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (30 głosów)

Komentarze

to olewam wszystkie najbliższe wybory.

Pozdr.

Vote up!
12
Vote down!
-6

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1451553

Nie na olewaniu sztuka polega.

Pozdrawiam.

Vote up!
21
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1451572

Nie na olewaniu sztuka polega.

 

I o to własnie dzisiaj chodzi.

Skocz zobacz do Rebeliantki. Tam mamy centralę i tam wrzucam wszystko, co złapię.

 

Pzdr

Vote up!
8
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1451577

że w tym szaleństwie jest metoda. Chodzi o to aby wyborców maksymalnie zniechęcić

Vote up!
7
Vote down!
0

hobo

#1451643

Może właśnie o to chodzi, żeby Polacy jeszcze bardziej zaczęli olewać i wybory i losy swojego kraju...

EDYCJA: Sorry, widzę, że inni już też to napisali, ale na dziś to wydaje się najbardziej prawdopodobne i pasuje świetnie do prowadzonej od lat akcji propagandowej obrzydzania Polski Polakom, tak abyśmy w końcu sami prosili o to, żeby przyszedł Niemiec (lub inny "guru") i zrobił u nas porządek.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1451716

http://wpolityce.pl/polityka/222596-nik-rozpoczela-kontrole-w-krajowym-biurze-wyborczym-wyniki-w-2015

 

Dlaczego tak późno?

 

"Cuda nad urną" zjawniane w prasie  wskazują, że PKW dąży do unieważnienia wyborów. To też jest sabotaż.

Vote up!
13
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1451566

Bo PIS był za mocny.

Kto zapłaci za powtórne wybory?

To milony złotych a dzieci głodują-nasze polskie dzieci.

Pozdr.

Vote up!
7
Vote down!
-3

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1451570

To moje subiektywne widzenie sprawy. Zresztą pisałam o tym 13 listopada :

 

"Zważywszy na całą  polityczną i społeczną otoczkę wyborów, atmosferę, to wszystko wskazuje, że Państwowa Komisja Wyborcza kombinuje jak unieważnić wybory jeśli wygra je PiS ! I żeby został zachowany pozór, że jest to legalne unieważnienie i żaden Trybunał Konstytucyjny, Trybunał Stanu PKW się nie czepiał, a wyborcy nie szemrali."

 

http://niepoprawni.pl/blog/contessa/panstwowa-komisja-wyborcza-sabotuje-wybory

 

Pozdrawiam.

Vote up!
17
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1451575

PO ma miliony na durnowate nic nie warte klipy, które mało kto obejrzy to ma kasę na swoje kanty.

Ma kasę na mobilizację policji z całej Polski na 11.11 w Warszawie to ma kasę na inne swoje kanty.

Itd., itp.

Pozdrawiam.

Vote up!
17
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1451583

Bardzo szybka reakcja pana ministra ? i wielki szum "mendialny" !!! To nic innego jak mydlenie oczu. Trąbi się o kontroli systemu infomatycznego zakupionego przez PKW a nie o zasadniczej sprawie. Czy te błędy systemu mogły wpłynąć na wynik wyborów. Wiadomo, że nie pójdą na unieważnienie wyborów ponieważ w większości sejmików wojewódzkich jest przewaga "KUALICJI" PSL-PO. Smutne to ale wyglada na to, że wyniki się nie zmienią. Pozostaje jeszcze obsada prezydentów miast? Jak widać ze wstępnych wyników SITWA dalej będzie kręcic biznezy szczególnie w tych najbardziej ekonomicznie rozwinietych rejonach Polski. Niestety Bibrusie nadal wielu ludzi będzie żyło na granicy ubustwa i nadal będzie czekało  po kilka miesięcy w kolejkach do lekarzy specjalistów, nadal mlodzi będą wyjeżdżać z Polski i tułać się po świecie za chlebem a wladza nadal będzie NARÓD ogłupiać i upokarzać aby sie nam odechciało o co kolwiek upominać i iść na następne wybory.

                           "Epoki historyczne oceniamy według sposobu obchodzenia się z człowiekiem, jak sobie poradziły z człowiekiem i co mu dały" JE.Ks. Stefan Kardynał Wyszyński Prymas Polski

Vote up!
8
Vote down!
0
#1451627

orek 18.11.2014 i wyniki mają być w styczniu.

NIK tak na oko spełnia swoją funkcję tylko nie ma komu honorować wyników jej kontroli - ani prezydęt, ani ostatnich dwoje premierów nie liczy się z nimi. Myślę, że kiedyś tego pożałują.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1452027

... niezależnie od kosztów finansowych.

Oczywiście warunkiem jest, aby w zysku wygrała Polska,

To zaś znaczy, że unieważnienia nie ma dokonać PKW, ani Prezydęt, tylko Naród w swoim proteście.

A taki protest oznacza i unieważnienie wyboru PKW i wyboru tych, co wybrali to PKW.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
7
Vote down!
0
#1451649

były sfałszowane. Polacy są najlepszymi informatykami a tu takie problemy. W każdym większym supermakecie przeprowadzanych jest miliony transakcji dziennie. Każdy klient ma w wózku lub koszyku wiele produktów, przechodzi przez kasę, placi kartą lub gotówką, wszystko jest zarejestrowane, nie ma pomyłek. Przy wyborach, gdy mafia widzi, że wygrywa PiS, zawsze są problemy, to wszystko śmierdzi tak jak te POlszewickie media goownego ścieku. Czy to jest centrum Europy czy centrum Afryki ? Ta władza nie liczy się z niczym, niszczy i ośmiesza Polskę.

Vote up!
17
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1451610

To zdjęcie podpisałbym trochę inaczej a mianowicie: tak długo uczyłem jak oszukiwać a tak głupio wpadli.

Vote up!
12
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1451612

"Boże bądź miłościw mi grzesznemu"

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
3
Vote down!
0
#1451645

Wyniki ostatnich - cokolwiek by to miało znaczyć - wyborów, dobitnie świadczą o tym, iż administrujący dzisiaj Polską siły nie zamierzają oddać władzy. Wcześniej robiono szwindle wyborcze w białych rękawiczkach. Dzisiaj już nawet tego nie ma. Pojawiło się typowo lewackie zachowanie w postaci pocałujta w dupe wójta, czyli ZSL przejmuje stery rządzenia. A ci to już grabić potrafią. A co na to Polacy? A któżby wychodził z domu manifestować swoje oburzenie w taką pogodę...

Vote up!
10
Vote down!
0
#1451631

Zapewne PIS,miał dużą przewagę,i to trzeba teraz zniwelować,dziatki leśne to przecież starzy komuniści,a wyjazd PO nauki do Moskwy to co,jechali by uczyć się jak utrwalać dyktaturę POlszewicką w kraju rad nad Wisłą.

Raz zdobytej władzy towarzysze nie oddamy

Vote up!
11
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1451632

PKW, PKW już tę nazwę znacie,

Platformy naszej drogiej,

Wielki to przyjaciel.

Jej serwery, komputery i obsługa cała

Dbają o to by u władzy  nieustannie stała.

A gdy, nie daj Bóg, PIS najgorszy wróg,

Wolą swego narodu, odsunął PO od żłobu…?

O, nie nie ludu mały, nie takie robiło się przewały,

Infospeców mamy takich, że awarii wielorakich

Stworzyć wiele radę damy, ale władzy NIE ODDAMY!!!

Szacher macher, sratatata i PIS-owi damy mata.

                                                         (Tak mnie naszło....)

Vote up!
5
Vote down!
0
#1451641

Ja już pisałam, że tak musiało być, bo PiS miał za wysokie poparcie! 
"Cud" z wynikiem PSL prxykrywa Kaanę Galilejską(mam nadzieję ,że nie bluźnię)
Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
0
#1451663

Bolszewicka skamielina, widząc, że przegrywa tę partię szachów - wywraca szchownicę.

Oby tylko na tym poprzestali dziady zatracone.

Vote up!
8
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1451673

do zaleceń "mądrzejszych" ale za to poprawnych politycznie. A, że robi to czasami nie zręcznie to i dobrze, bo odwraca dzięki temu  uwagę od kwestii zasadniczych, skupiając uwagę na sobie, na hakerach, na informatykach itp itd.  Kochami Rodacy w swojej naiwności daliście sobie wmówić, że żyjecie w państwie demokratycznym, niepodległym i praworządnym. Daliście okrągłostołowym cwaniaczkom, agentom, zdrajcom przejąc władzę, okradać Polskę, ustalać standardy politycznej poprawności, posłusznie wykonywać ustalenia UE ograniczając dobrowolnie niepodległość, tworzyć chore ordynacje wyborcze, chronić bolszewickich bandytów. itp , a dzisiaj oburzacie się, że państwo jest chore. Kochani powiedzieli wam dosadnie i to  ci co sprawują władzę, że państwo polskie istnieje tylko teoretycznie - więc o co chodzi ? PKW to przecież istytucja zaufania publicznego, niezależna, demokratyczna, praworządna, składająca się z osób poprawnych politycznie, doświadczona a do tego przeszkolona przez najwybitniejszych moskiewskich znawców od ordynacji wyborczych i .. liczenia skutecznego głosów. Nie czepiajcie się PKW. Wierzę, że ta instytucja nie zawiedzie swoich mocodawców i ustali wyniki jak należy. Tylko oszołomy i inne męty z pod ciemnej gwiazdy rozrabiają. PKW nie zawiedzie!  

Vote up!
8
Vote down!
0
#1451683

Dziatki leśne już POrządkują, i drukują wyniki.By POprawność POlityczna odniosła sukces

Vote up!
3
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1451691

Urządzić lokale wyborcze w kolekturach TOTO-LOTKA. Tam się nie zacina, nie zawiesza, jest poprawnie liczone (jak forsa) i co ważne - w zamian za wzmożone obroty i reklamę zrobią to za darmo !

Vote up!
4
Vote down!
0

Racjonał

#1451710

"jutro, pojutrze w swym tańcu św.Wita pan prezydęt na widok kamer i mikrofonów różnych radio  bZdET z miną misia gamonia, złapanego na łasowaniu w pasiece, niewinnie wydeklamuje swą świętą mantrę  o Polsce nowoczesnej, zmodernizowanej (zwłaszcza przez ostatnie 7 lat, w tym i cyfryzacja oczywiście), o 25-ciu latach demokracji i wolności...  "

 

Tak pisałam w pierwszych minutach 19 listopada i... pomyliłam się jedynie o dobę  bo już 19 listopada pan prezydęt nie omieszkał zaprezentować swej mantry w Szkole Głównej Handlowej:

 

"19.11. Warszawa (PAP) - Najbliższe 25 lat nie może być gorsze od poprzednich, musimy utrzymać wzrost gospodarczy i tempo, w jakim Polska dołącza do europejskiej czołówki – przekonywał prezydent Bronisław Komorowski podczas środowej konferencji poświęconej polskiej transformacji."

 

To tylko fragmencik, reszta tu:

http://www.pap.pl/palio/html.run?_Instance=cms_www.pap.pl&_PageID=1&s=infopakiet&dz=kraj&idNewsComp=&filename=&idnews=188683&data=&status=biezace&_CheckSum=-657200880

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1451866