Mecenas Hambura na S24 cenzurowany???

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

http://www.bibula.com/?p=24449

Po przeczytaniu powyższego postanowiłam napisać coś na blogu mecenasa Hambury, a ponieważ okazało się, że nie mam tam dostępu zatem pozwolę sobie kopię wpisu tutaj zamieścić (bez edytu):

Deklom odpowiadam - lądowania po prostu nie było! Jasne?? Przestańcie zadawać durnowate pytania - jeśli macie niejasność, wasi guru z GW i TVN wiedzą ale nie powiedzą bo wolą palikocić w waszych mózgach.

Panie Mecenasie! Wielu Polaków chce poznać prawdę. Tym bardziej, że tzw.śledztwo strony rosyjskiej oddala ich od istoty sprawy.
Normalnym jest, że gdy ginie głowa państwa, rząd tego państwa nie rozkłada rąk, a stara się dociec przyczyn. Rząd RP umył ręce pomimo, że w katastrofie tej zginął nie tylko prezydent ale i generalicja i wielu szefów bardzo ważnych instytucji państwowych. Rząd RP w osobie premiera Tuska nie tylko zaniechał normalnych w podobnym przypadku procedur, a wręcz je utrudnił i utrudnia nadużywając wpływów płynących z funkcji, którą pełni. Tak nie powinien postępować ktoś, kto tytułuje się premierem. Zachowanie premiera Tuska i podległych mu ministrów jest precedensem w historii państwowości. Polska jak na razie jest państwem suwerennym i każdy jej obywatel ma prawo domagać się procedur zgodnych z obowiązującym w państwie prawem, gwarantowanym konstytucją. Nie rozumiem dlaczego Jarosław Kaczyński, obywatel RP było nie było, roszczący sobie prawa do gwarantowanych konstytucją praw spotyka się z tak zajadłą nagonką władz i mediów?
W zaistniałej sytuacji niech będzie wolno byłemu premierowi RP Kaczyńskiemu nadrobić to, co obecnie sprawujący władzę premier Tusk zaniedbał, zaniechał i sprzeniewierzył. Pan Tusk pretenduje do miana premiera wszystkich Polaków ale praktycznie reprezentuje prawa określonej grupy. Tak nie może być! To stawia pod znak zapytania instytucję premiera, a co za tym idzie - całej Polski. W Pana, Panie Mecenasie i Panu podobnym dziś spoczywa honor Polski. Bo działania tych, którzy przysięgli służyć Polsce i Polakom odbierają Polsce honor i prestiż, a narodowi wiarę.
Czy za 100 lat nasi potomkowie mają uczyć się o Targowicy XXI w.? Nie wiem czy premier Tusk i media mu służące zdają sobie w ogóle sprawę jak dalekosiężne w czasie mogą być ich dzisiejsze działania i jakie piętno wypalają na biało-czerwonej?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

mówisz "piętno" i "biało czerwona" są bez znaczenia. W końcu
"polskość to nienormalność" jak zapewne pamiętasz. Jeżeli te słowa wypowiada premier "polskiego rządu" czyniąc z nich hasło przewodnie swojego ugrupowania, a i "prezydent - elekt" to potwierdza więc trudno by było inaczej. O "honorze" nawet szkoda pisać bo to pojęcie dla nich jest abstraktem przerastającym ich zdolności percepcji. Trudno też liczyć na to że "ktoś" nam pomoże mając w pamięci historię naszego kraju.
I tu słuszne wydaje mi się kiedyś zasłyszane twierdzenie , że "Bóg pomaga tym, którzy pomagają sobie sami". Dlatego dopóki będziemy tolerować istnienie tego zbrodniczego układu i nie weźmiemy naszych spraw w "swoje ręce" i to dosłownie. Dopóty nie możemy liczyć na cokolwiek w jakichkolwiek sprawach. Nawet tych najbardziej błahych.

pozdrawiam

W. red

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

W. red

#72641

Niech to będzie widelec w oko Tuska i całej tej szemranej ferajny. Zamiatają pod dywan, szukają tematów zastępczych? Proszę bardzo. My natomiast wymiatajmy Smoleńsk, żebyśmy się kiedyś przed naszymi potomkami nie musieli wstydzić.
Mam przeczucie, że przy okazji dowiemy się o innych przekrętach, trzymanych w ścisłej tajemnicy.

contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#73054

Podpisuję się pod treścią tego wpisu. Boleję tylko, że nie znalazł się podobny patriota w POLSCE, wśród POLAKÓW.
Wskazuje to na stan naszego wymiaru sprawiedliwości.
Czy można zresztą o takowym w Polsce jeszcze mówić?
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#73063

Na pewno są, tylko o tym po prostu nie wiemy. Gorzej jest z wymiarem sprawiedliwości - niezawisłość sądów to fatamorgana ale ja wierzę, że sprawy Smoleńska Polacy nie pozwolą pogrzebać.
Pozdrawiam.

contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#73094

Obawiam się contesso,że za sprawę Smoleńska, dużą część "dyspozycyjnie rozgrzanego" wymiaru sprawiedliwości Polacy POWINNI pogrzebać. Tak jak uważam za ogromny błąd, nie pogrzebanie ich w 1989.Teraz płacimy za GRUBĄ KRESKĘ.
A powinniśmy byli wprowadzić przysiegę na ostrze topora, pozwalając pozostac na stanowiskach.Moratorium na karę śmierci, w naszych warunkach uważam za bardzo przedwczesną. BO GDY NIE MA KARY, TO NIE MA I MIARY.
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#73107