A.Macierewicz – papierek lakmusowy

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Czasy takie są zapalne,
WSI-owe ciury żyć nie dają
i na pana Antoniego
w dzień i w noc furt psy wieszają.

Panie Antoni, panie Antoni,
WSI na Waść parol zagięło,
oj, co to będzie, panie Antoni,
zarżnąć się pana uwzięło.

Wściekła nagonka na A.Macierewicza oczywiście, że musiała przyjąć obecną formę bo gdzie najboleśniej łamią zęby i pazury platfonsy i lewacka szarańcza ?
Na bastionie i człowieku-instytucji, Antonim Macierewiczu !
Gdyby nie było Smoleńska 10.04.2010, Pan Antoni nie stałby się dziś najbardziej znienawidzonym przez obecny urząd premiera, prezydenta RP i ich sługi i podnóżki człowiekiem.
Po 10 kwietnia 2010 r. można było przysłowiowo regulować zegarek wg wniosków platfonsów i środowisk z nimi symbiozujących o Trybunał Stanu dla dwóch osób – Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza. Z regularną cyklicznością, w zależności od tzw. „koniunktury” rozlegało się wycie - „Macierewicz pod TS”, „J.Kaczyński pod TS”, tym bardziej, że PO ma sprzyjający TS jak był wspomniał pewien POseł czy senator nawet, a „koniunkturę” warunkowała wysokość słupków poparcia dla Donalda Tuska – np. gdy sinusoida płemieła była na plusie, wszystko było cacy, gdy tylko zaczynała dołować pod kreskę, zaczynała się karuzela i bydło partyjno-wyborcze Platformy Obywatelskiej dostawało szału. Szału dostawał i sam premier, a wtedy jego przyboczni pijarowcy nucili mu uspokajająco na uszko :

Tusku, nie bój się nagonki –
mamy TS, mamy Wronki -
raz Jarosław, raz Antoni,
obu kota wnet pogonim !

I tak to się turlało miesiącami i latami – tu TS dla J.Kaczyńskiego, tu dla A.Macierewicza, czasem dla urozmaicenia - by nie było, że płemieł jest jak zdarta płyta - psychiatryk dla któregoś z w/w delikwentów. W rezultacie z TS i psychiatryka dla obu panów póki co wyszło tyle co z... procesu Jaruzelskiego.
Ale to była tylko uwertura, cyklon dopiero miał się zarodzić.
Nagle stało się i słupki Donalda runęły. Trwale. Jakiś wężyk (wężykiem, Jasiu, wężykiem) sinusoidopodobny zarysowywały ale wciąż na czerwono. Wrzask się podniósł w zgrupowanych szeregach halickich Myszkiewiczów, cyklon się rozszalał - cyngle węszyły za agentami na prawicy i w Zespole Parlamentarnym A.Macierewicza ale na mało kim robiło to wrażenie.
I wtedy... nastała cisza.
Ciiiii....
Zamilkły tuby PO i surmy koalicji, nawet POpiskiwań pyskatych zazwyczaj kublikowych piccolin w lasku po kolendzie zabrakło, tylko progenitura resortowej psiarni zawyła po tym jak kij zamiast w mrowisko, został jej wbity w samą pupę. Ale to był tylko tzw.odprysk na tle całości bo cisza na pewną chwilę nastała jak MAK-iem zasiał. Dosłownie jak w oku cyklonu. Od czasu do czasu przerywały ją tajemnicze brzęki i trzaski – to zwierały się szeregi obrońców WSI.
I zwarły się, cyklon powrócił ze zdwojoną siłą...
Taktownie czy taktycznie na ten moment peruański lama czyli Słoneczny Anioł Struś musiał trochę powyjeżdżać - najpierw trzepać kupermarki w Dolomitach bo dawno na urlopie nie był, a zaraz po powrocie szybko wyjechał POtrzepać garnitur w wielkiej Jewropie. W roli „polskiego męża stanu” oczywiście i niby w misji ratowania Ukrainy. I resortowe siroty płci i maści wszelkiej zgłupiały jak ta myszka co jej na obu końcach żyletki dano słoninkę i serek...
Trwałyby tak jak ta żona Lota do powrotu POtrzepanego gdyby nie wyrwany nagle z żyrandolowego dolce vita miś, strażak żyrandola, rycząc, że „coś nie działa”. Bo jak to tak – on sam na własnym memłonie hodował i hołubił WSI-owe plemię, a tu prokuratury umarzają jego katu sprawy jedna po drugiej, oczyszczają z zarzutów, biedny naród WSI miast wolny tańczyć i śpiewać na tłustych posadkach i pensjach, musi na zasiłkach MON wiązać koniec z końcem. No, mili Państwo – cuś nie działa, a my tu panie dzieju za chwilę mamy świętować Wolność Magdalenek? No, mili państwo, tak nie można ! Nowego Rembrandta - tego od młodzianków - obrazy poszły na aukcji Wielkiej Histerii Świątecznej Promocji jak ciepłe bułeczki, on sam za chwilę wyjdzie na wolność, a tu wolności niet bo ten Macierewicz...
I mamy cyklon w pełni – Macierewicz pod sąd, Macierewicz ma odszczekać, Macierewicz wreszcie odpowie na niewygodne pytania. Itd., itp.
Ja bym się tak nie cieszyła, że odpowie bo jak tylko zacznie to wielu się zrobi baaardzo niewygodnie !

...Dopiero co pisałam o WSI-owej biegunce, epidemia której grasuje na najwyższych szczeblach władzy RP i wśród jej satelitów – zaatakowała pierwsze i dalsze szeregi partii karmicielki, nie ma już nawet cyngla wiertniczo-czerskiego nią nie dotkniętego. Epidemia zstępuje niżej i niżej, atakując po drodze wszystko co nie ucieka na drzewo, a wszystko to – i tu najbardziej kuriozalna sprawa – przez JEDNEGO człowieka.
Jednego !
Imię jego – ANTONI MACIEREWICZ !

Jeszcze do wczoraj postronny obserwator politycznej sceny w Polsce by powiedział – Polska niby ma premiera Tuska, niby prezydenta Komorowskiego, a w Polsce i tak i wciąż rządzi Jarosław Kaczyński... Nie ma powodu do zdziwienia – to szef rządu pyta szefa opozycji jak powinien rządzić. Nie odwrotnie.
W ogóle to Tusk powinien zadać bardziej elementarne pytanie (i nie szefowi opozycji) – co to jest rządzenie bo z tym ma największe kłopoty – 6 lat na premierskim stołku (się) kiwa i rządzić nigdy nie rządził bo za półtorej kadencji premierowania tylko pozorował administrowanie. Dziś pytany o bierzące sprawy Polski, odpowiada - „Ja nie znam sprawy, nie męczcie mnie”...
Taką odpowiedź osoby na urzędzie premiera nie tylko należało by skwitować krótkim „Spieprzaj dziadu !”, a po prostu chwycić za kołnierz i wykopać przez najbliższe okno...
Dziś dalej nie rządzi Tusk, nie rządzi Komorowski bo rządzi kto ?
Antoni Macierewicz !

To zrozumiałe, zastąpił Kaczyńskiego bo psychoza „Kaczyński” już nie działa i jest gorzej niż źle - Zespół Parlamentarny zapędził w kozi róg wszystkich rządowych „ekspertów” - kapłanów i zaklinaczy pancernej brzozy...
Znów potwierdza się moje – często w swych notkach i komentarzach pisałam, że droga Polski do wolności i niezależności prowadzi przez Smoleńskie Wrota. Za nimi jest Polska wolna, Polska znacząca, Polska szanowana i równorzędny partner. To Antoni Macierewicz ze smoleńskim Zespołem Parlamentarnym je otwiera choć z drugiej strony są barykadowane przez wielu palantów, uzbrojonych przez "państwo polskie zdało egzamin" w państwowe ustawy, zarządzenia i instrukcje. Biernych, miernych ale wiernych pachołków, uzbrojonych w urzędy państwowe, prowadzące tzw. śledztwo smoleńskie, a gdy tego będzie za mało – ppójdą w ruch pałki i kule najemników pod egidą Ustawy 1066. Może nawet w IV Rocznicę Smoleńską... To Polska cudzych pachołków, pasożytów, zaprzańców, sprzedawczyków jej racji stanu barykaduje te Wrota bo z ich otwarciem skończy im się dobrość i dolce vita na grzbiecie polskiego podatnika.
Kto jak nie „pokrzywdzeni” funkcjonariusze WSI najskuteczniej rozprawią się z wrogiem nr 1 PRL-bis, A.Macierewiczem ? Nie rozmontował jego Zespołu Parlamentarnego Sejm, ciekawe komu zabrakło odwagi – pierwszej łopacie i pierwszej zamrażarce III RP, marszałce Kopacz, która tak pięknie kłamała z jego trybuny o metrze w głąb ?
A rozmontować Zespół Parlamentarny III rzeczPOsPOlita tusko-komorowska jakoś musi by móc przetrwać !
By to zrobić, musi zniszczyć A.Macierewicza, innej drogi nie ma...
WSI, psi, bździ itd. to tylko pretekst i instrument.
Bo „ta” władza – tchórzy, złodziei i nieudaczników już tak ma, że własnymi rękami niczego nie zrobi. Ona rączki musi mieć czyste bo o ile polskie mosty może za sobą spalić to tych berlińsko-moskiewskich i brukselskich nie może sobie pozwolić...

„Ta” władza zbyt długo siedzi na beczce prochu z napisem "Smoleńsk" i jest już bardzo zdenerwowana, bardzo zdesperowana.
Jak bardzo ?
Wystarczy zastosować papierek lakmusowy z napisem „Antoni Macierewicz” i wszystko staje się jasne !

„Ta” władza niech spada ! Na Madagaskar, na Księżyc, wszystko jedno gdzie byle z dala od Polski i jej spraw, a Panu Antoniemu Macierewiczowi kłaniam się nisko i życzę 100 lat !

Brak głosów

Komentarze

Polska – teren na którym od wieków mieszkają Polacy, rządzony przez przedstawicieli których sami wybrali.
PRL – system zbrodniczy , narzucony przez bolszewików Polakom.
Komunista – zwolennik komunizmu do którego dążąc budował po drodze socjalizm bolszewicki. Na szczęście nie udało mu się ani jedno ani drugie.
Nie krytykuje PRL u za elektryfikacje wsi, za likwidacje analfabetyzmu , za odbudowę kraju ze zniszczeń wojennych , za dostęp do oświaty i służby zdrowia, za budowę dróg ,zakładów i mieszkań.
Nikt o zdrowych zmysłach tego nie krytykuje , chociaż w dyskusjach z lemingami można odnieść wrażenie że oni właśnie to słyszą gdy potępiam PRL.
Na zachodzie Europy, w krajach demokratycznych udało się zlikwidować biedę , zapewnić obywatelom dostęp do oświaty, służby zdrowia, dać mieszkania i pracę. Krótko mówiąc zapewnić minimum socjalne wszystkim nie stosując przy tym zbrodniczych metod.
Bo to co krytykuje to sa właśnie METODY, którymi komuniści posługiwali się budując „raj” na ziemi.
Państwa demokratyczne nie nacjonalizowały wszystkiego jak leci, nie wprowadzały centralnego sterowania gospodarką a przede wszystkim nie mordowali ludzi krytykujących ich sposób działania.
Zbrodnie PRL to :
- mordy polityczne
- mordy klasowe
- tortury psychiczne i fizyczne
- pochwała donosicielstwa
- łamanie charakterów szantażem i przekupstwem
- nagradzanie miernot za wierność.
- podporządkowanie instytucji państwowych jednej ideologii i wykorzystywanie ich do walki z opozycją

Ludzie z UB/SB , MO , ZOMO, ORMO, WSW i pozostałych służb PRL powinni stanąć przed sądem i odpowiedzieć za te zbrodnie.
Powtórzę : powinni stanąć przed sądem , nie twierdze lemingu że trzeba ich rozstrzelać ani powiesić.
Nie powinni zajmować państwowych stanowisk czy to politycznych czy to w gospodarce , niech pracują w sektorze prywatnym. Jeżeli nadadzą się jedynie do powożenia taczką to ich problem. Pozbawić emerytur w całości oraz dokonać konfiskaty mienia które zdobyli popełniając te zbrodnie. Oni nie mieli dylematów pozbawiając ludzi środków do życia .
„I nie przebaczaj, zaiste nie w twojej mocy przebaczać w imieniu tych, których zdradzono o świcie”

Aby to zrobić należy najpierw przeprowadzić lustrację i dekomunizację .
Lustrację – ponieważ służby PRL mimo rozwiązania nadal posiadają teczki operacyjne osób które im donosiły. Oni są ciągle sterowani przez nich, głosują w sejmie tak jak im oficer prowadzący nakaże , w instytucjach państwowych podejmują decyzje których od nich oczekuje itd.
Dekomunizację - ponieważ zbrodni tych dokonywały oficjalne organy PRL , a w PRL jedynie komuna rządziła tym samym jest politycznie odpowiedzialna za te zbrodnie. Bez ich decyzji nie mordowano by ludzi , nie strzelano w potylice ani nie zmuszano do szpiclowania.
Nie porównam teraz lemingu III Rzeszy do PRL - nie ta skala zbrodni , nie mniej zbrodnia to zbrodnia, wobec tego lemingu tak jak do tej pory ściga się zbrodniarzy hitlerowskich tak należy osądzić komunistyczne służby i tak jak w Norymberdze osadzono hitlerowskich przywódców tak należy osądzić komunistycznych działaczy PRL, bo bez nich tych zbrodni nie byłoby.
Oczywiście najpierw należy oczyścić sądy . Wywalić wszystkich i powołać nowych nie umoczonych życiorysem z komunistami.

Krótko mówiąc :
PRL zły – bo zbrodnie
Zbrodni dokonywały służby
Komuniści dając broń tym służbom maja krew ich ofiar na swoich rękach

A na koniec lemingu powiem ci że choćbyś nie wiem jak wyzywał Pana Macierewicza, nie ważne jakie armaty wytoczył przeciw niemu, on będzie naszym bohaterem, on realizował zawsze to co powinno się w wolnym kraju zrobić od razu po odzyskaniu niepodległości. Jemu następne pokolenia będą stawiać pomniki a was porównywać do targowicy.

Vote up!
3
Vote down!
-2

Paweł

#401740

Bombardier
Czy ma ktoś może pomysła, jak się tego syfa pozbyć, lustracja już nic nie da, bo ryć będą pod każdym i wszędzie jak ryjowce, zdekomunizować nijak bo to zatwardziałe komuchy i bandyci co zresztą wszystko jedno. Oj panie Antoni błęda pan byłeś popełniłeś z tą likwidacja, zrobiłeś pan kosmetyczny zabieg a trzeba było zrobić operację chirurgiczną wszystko co zgniłe wyciąć a zdrową w miarę tkankę zlustrować dogłębnie i nadgniłe odseparować od zdrowego /jak takie było/ a jak nie to .....;)i zorganizować nowe służby ale takie najlepsi z najlepszych o czystych rękach i sumieniach nie uwalane w krwi bratniej.

Vote up!
3
Vote down!
0
#401804

Kontynuacja likwidacji tego syfa na pewno by była gdyby PiS rządził przynajmniej pełną kadencję.
Jak myślisz dlaczego nie mógł dokończyć kadencji ? Bo dobrał się do miejsc neuralgicznych i miał zamiar dobierać się do kolejnych. Był groźny i został zarżnięty.

Lustracja jest konieczna przez jeszcze co najmniej 25-30 lat bo taki parszywy "spadek" PRL zostawiła po sobie, macki kremlowskiej ośmiornicy dalej werb(l)ują w Warszawie dzięki Komorowskiemu, BBN i nie tylko, resortowe dzieci resortów wszelkich rozmnażają się jak szczury i dalej sieją czerwoną dżumę.
Ratunek - głosowanie na kandydatów PiS w wyborach do PE (im mniej PO w PE tym lepiej dla Polski) i zmiana władzy w Polsce + coś na podobieństwo tego co zrobił Orban na Węgrzech i karczowanie ale ciężką ręką, nawet z przybiegnięciem do stanu nadzwyczajnego. Jewropka pokrzyczy, popsioczy i przestanie.
To tak w telegraficznym skrócie.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
2
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#401836

ZSRR dlatego dzisiejsza Polska "ustrojowo i ideologicznie" to nic innego jak tylko kopia PRL. Gdyby PRL potrwała dłużej to np. z oświatą, z usługami medycznymi stałoby się to samo co zrobił z nimi Tusk. To była tylko kwestia czasu.

Tacy jak Mazowiecki, Balcerowicz i i. wcisnęli kit Polakom, że "transformacja" to wielka rzecz, a zrobili co ? Stare komunistyczne gówno owinęli w kolorowy, kapitalistyczny papierek. Polakom "transformacja" brzmiała jak szelest dolarów i się złapali cmokając nad nim jak rada Indian nad UFO... I cmokają dalej - nad obietnicami Tuska, nad "załatwioną" przez najlepszy od stuleci rząd kasą z UE ale który z nich się zastanawia, że to są pieniądze w 4/5 do zwrotu ? Mało który, niechby 1 na 1000 to i tak będzie dużo.
Tu jest pies pogrzebany - w świadomości, a raczej w jej utracie. Większość żyje w transie, który wykorzystuje o podtrzymuje propaganda lejąca się strumieniami zewsząd...
Dziękuję za obszerny komentarz.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
2
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#401841