KTO PRZEPROSI ZA GENERAŁA BŁASIKA ???

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

14 miesięcy temu popełniłam notkę pod takim właśnie tytułem. Publikuję ją po raz drugi bo tak trzeba ! Nawet nic nie muszę poprawiać bo w "państwo polskie zdało egzamin" nic się nie zmieniło.

Zdementowane zostało jeszcze jedno kłamstwo smoleńskie, kolportowane przez kanalie III RP ! IES im.J.Sehna w Krakowie wykluczył obecność alkoholu we krwi Generała.

]]>http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4886]]>

Hańba - kłamcom, zdrajcom i zaprzańcom !

Panie Generale Andrzeju Błasik - spoczywaj w pokoju ! Już nikt nie będzie hańbił Twego imienia, Twego munduru, Twojej pamięci !

******************************************************************************************************************************************************************'

29.01.2013

"Dwa tygodnie temu  prokuratura wojskowa dementowała medialne „rewelacje” I Kłamczuchy III RP, marszałki Ewy Kopacz, która  w wywiadzie dla zmarłej niedawno Teresy Torańskiej powiedziała, że „biegli technicy z polskiej prokuratury” fotografowali w moskiewskim Instytucie Ekspertyz Sądowych moment zamykania ciał ofiar w trumnach.

Niespełna po dwóch tygodniach prokuratura wojskowa znów dementuje - tym razem „rewelacje” autorstwa „ekspertów” rządowej komisji pod przewodnictwem Jerzego Millera, której nie udało się pomówić śp.Generała Andrzeja Błasika o kłótnię ze śp.Majorem Arkadiuszem Protasiukiem na płycie lotniska Okęcie, którą w/w  komisja wyczytała „z ruchu warg” na zapisie kamery, więc przypisała Generałowi  wywieranie na załodze Tupolewa presji w stanie nietrzeźwym. Dziś prokuratura wojskowa  informuje, że Generał Andrzej Błasik NIE MIAŁ żadnego wpływu na pracę załogi lotu do Smoleńska 10 kwietnia 2010 roku. Śledczy prowadzący śledztwo smoleńskie, jednoznacznie dementują spekulacje komisji Jerzego Millera.

KTO PRZEPROSI  ZA TE  ŚWIŃSTWA ???

Bronisław Komorowski ? Bo powinien ! Donald Tusk ? Bo powinien ! Jerzy Miller ze swymi „ekspertami” z Maciejem Laskiem na czele ? Bo powinni ! A może  ta szuja, która „słyszała” głos Generała na kopiach kopii taśm z czarnych skrzynek Tupolewa ? A może prokuratorzy wojskowi z Parulskim na czele bo przecież to on stał na czele „śledztwa” gdy jego podwładni doznawali „olśnienia” i słyszeli głos Generała  na zapisie z kokpitu ? 

Kto przeprosi śp. Generała za to, że został oczerniony w tak podły i perfidny sposób, a  ponieważ nie może się bronić, wykorzystały to kanalie wykonujące polecenia sprzedawcy śledztwa Rosjanom, Donalda  Tuska ?  

Kto przeprosi Panią Generałową Błasikową, wdowę po Generale, za upokorzenia, których doznawała za to, że „pijany generał Błasik wywierał presję na załodze Tupolewa”  ?

Kto przeprosi  Załogę Tupolewa za pomówienie, że będąc pod presją swego zwierzchnika, spowodowała wypadek w ruchu powietrznym ze skutkiem śmiertelnym dla siebie i wszystkich pasażerów lotu 10  kwietnia 2010 r.?

Kto przeprosi Rodziny i Bliskich załogi Tupolewa  za to, że zostali upokorzeni podłym pomówieniem ich Poległych  i  ciążyło ono na nich przez tyle miesięcy ?

Kto przeprosi miliony Polaków, którzy NIE WIERZYLI  w winę Generała, za co byli nazywani oszołomami, kretynami, idiotami, bydłem, faszystami, smoleńskimi sekciarzami itd.

Kto przeprosi miliony Polaków, które WIERZYŁY w winę Generała bo wierzyły w uczciwość i kompetencje organów  państwowych RP, prowadzących śledztwo smoleńskie ? Kto przeprosi ich za to, że byli przez prawie trzy lata przez nie okłamywani  ?

Bronisław Komorowski krótko po ceremoniach pogrzebowych ofiar tragedii smoleńskiej  powiedział publicznie – „Państwo polskie zdało egzamin”!

Tak, panie Komorowski ! Państwo polskie w osobie pana, w osobach premiera Tuska,  komisji „ekspertów” Jerzego Millera i innych instytucji państwowych badających przyczyny tragedii smoleńskiej, a wam podległych,  zdało egzamin na  DWÓJĘ  Z  SILNIĄ  !

Czy macie zdolność honorową by przeprosić za tak haniebnie zdany egzamin ???

Jako obywater Najjaśniejszej Rzeczpospolitej mam prawo domagać się przeprosin. W przeciwnym wypadku uważać was będę za osoby niegodne zajmowania najwyższych urzędów państwowych Rzeczpospolitej Polskiej.

Dość już Polski, w której prawo przestało być prawem i sprawiedliwość sprawiedliwością !"

 

 

]]>http://niezalezna.pl/37851-prokuratura-gen-andrzej-blasik-nie-naciskal]]>

]]>http://niezalezna.pl/37247-smolensk-kopacz-znow-sklamala-prokuratura-dementuje-jej-slowa]]>

................

http://niepoprawni.pl/blog/1830/kto-przeprosi-za-generala-blasika

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (13 głosów)

Komentarze

Zdolność honorowa, a to pojechałaś.

Załącz wyjaśnienie z encyklopedii, bo nie zrozumieją.

PPzdr.

Vote up!
11
Vote down!
0
#420565

swoja prace i czyjes polecenia,za to im placono,a tu na honor nie ma miejsca.

Trezba tylko znalesc platnika i zleceniodawce i ich wszytkich razem pod sciane poprowadzic, i kiedy przd sciana gacie juz sie wypelnia ich honorem moze ktorys wtedy pzrprosi

przed salwa.

Vote up!
10
Vote down!
0
#420571

Contesso, jezeli Polacy nie ukreca POlszewikom, wszelkim palikutom i kupom wojewodzckim tego co trzeba, juz teraz, to podziela los Ukrainy i beda przygladac sie jak ich dzieci i wnuki beda niewolnikami.

Vote up!
13
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#420574

Co warte mogą być ICH przeprosiny?
Pani Błasikowa wie, że Bardzo wielu łączyło się z nią w bólu i nie dali wiary propagandzie kremlowsko-tuskowej szkalującej jej męża.
Gen. Błasik będzie miał pomniki, nigdy w to nie wątpiłem.

Vote up!
4
Vote down!
0

Andrzej z Rynku

#420623

Trzeba nagłaśniać tę sprawę tak mocno jak oczerniano Generała. 

Właśnie takie teksty jak Twój spełniają doskonale to zadanie.

Serdeczności

Vote up!
2
Vote down!
0

Kazia

#420639

 Teraz pręży muskuły, jeży sierść, wypowiada niepochlebne zdania o swoim niedawnym przyjacielu. Taki troskliwy o sprawy Polski. Taki przejęty losem narodu. Taki przekonany o lojalności sojuszników. Taki aktywny i pracowity. Taki dynamiczny, taki twardy,. Ach te konferencje w koszarach wojskowych na tle wojskowych pojazdów. Ach te obietnice w modernizacje polskiej armii. Ach te relacje w telewizorni z ćwiczeń polskich sił specjalnych. Ach te miliardy, ach te alternatywne źródła energii, ach to przyspieszenie budowy gazoportu...  Panie premierze z Bożej łaski, Czyż to nie za pana wiedzą i aprobatą rozbroił pan Polską armię, redukując liczebność wojska ? Panie premierze, mam do pana kilka pytań.

Czy w sytuacji bezpośredniego zagrożenia militarnego:

1. Ma pan wogóle jakiś plan choćby częściowej mobilizacji ?

2. Czy w przypadku zmobilizowania powiedzmy stu tysięcy rezerwistów, ma pan ich gdzie skoszarować ?

    Czy były by to, powiedzmy może jakieś orliki czy szkolne sale gimnastyczne. No pardon  Narodowy pomieści czterdzieści tysięcy chłopa, a resztę się gdzieś upcha.

3. Czy jest wyposażenie dla tylu rezerwistów ? Tzn. mundury, buty, chełmy, (co namniej dwie pary gaci na zmianę), maski przeciwgazowe i co naważniejsze karabiny.

4. Czy w razie konieczności skarb państwa posiada jakieś rezerwy finansowe na zakup podstawowej broni i wyposażenia ?

    Tutaj nadmienię, iż rezerwy finansowe w wysokości sześć miliardów przeznaczył pan na wsparcie strefy euro, do której Polska nie należy i z tego co wiem nikomu prócz pana tam nie spieszno.

5. Czy w razie braku środków w państwowym skarbcu; jest jakiś bank skłonny udzielić pożyczki na potzreby militarne?

6. Czy są jeszcze w Polsce jakieś firmy czy zakłady, które posiadają zdolność do produkcji na potrzeby wojska. Tzn. czołgi, samoloty, armaty, karabiny, a co naważniejsze, amunicję ?

Panie premierze, dzięki pana daleko wzrocznej, wiernopoddańczej polityce miłości,  jesteśmy rozbrojeni militarnie (więcej sprzętu wojskowego jest w posiadaniu pasjonatów na zlotach militarnych niż realnie w regularnej armii), uzależnieni finansowo, gospodarczo  i energetycznie. W roku 1939 nasza armia liczyła 3 milony żołnierzy. Dzisiaj około stodwadzieścia tysięcy. Tutaj kolejne pytanie. Ilu z tych studwudziestu tysięcy może stanąć do bezpośredniej walki na pierwszej linii ognia. Biorąc koorelacje oficerskie w stosunku do szeregowych, iż na jeden okręt przypada jedenastu admirałów, doliczając do tego służby pomocnicze, techniczne, zaopatrzeniowe, sanitarne, adfministracyjne, to do walki znajdzie sie z dziesięć tysięcy ?

Panie premierze, jestem jeszcze w takim wieku, iż w wyniku zagrożenia mogę zostać powołany do służby. Może nie na pierwszą linię, ale do prania gaci, albo do obierania ziemniaków też ludzi potrzeba.

To pytam za czyją Polskę mam się bić ? Za czyją Polskę mam umierać. Nie budzi wątpliwości za jaką Polskę. Ale za czyją. Za Kiszczaka, Jaruzelskiego ? Bo nie za Polskę Kuklińskiego. Bo pana Polska, panie premierze i panie pezydeńcie, do dziś ma dylemat, czy płk Kukliński to zdrajca czy bohater. Bo napewno nie za Polskę Pileckigo i Szyndzielarza i im podobnych.  Panie peremierze, a jakich ma pan dowódców tych sił zbrojnych. Takich co to nie potrafią odróżnić trotylu od pasty do butów. Takich co to z własnej broni w własny łeb nie potrafi trafić. Tacy oficerowie mają mi wydawać rozkazy ?

Panie premierze, pana Polska to rozjuszony Niesiołowski, to kłamliwa Kopacz, to dziki Drzewiecki, to niewinna Sawicka, to uczciwy Chlebowski, to pijany Protasiewicz, to pusty Lolo Pendolino, długo by tutaj wymieniać. Panie premierze, za pana Polskę to szkoda mocz oddać a gdzie tu krew przelewać.

Panie premierze, won.

 

 

  

Vote up!
4
Vote down!
0
#420644

Dziś się mnie coś czarny humor trzyma.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#420647