Krwawy Donald...

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Nie wybieram się do Brukseli” i „W Polsce jest wystarczająco dużo powodów by troszczyć się o to, co dzieje się w Polsce i wokół Polski. Myślę, że tutaj będę skuteczniejszy” – rzekł na konferencji prasowej tocząc krwawym wzrokiem Donald Umiłowany. Nawet jego pani rzecznik tym razem potwierdziła. Bez swego dyżurnego „prawdopodobnie”. Donald rzekł, po czym...  rozdał  swym przydupaskom  23 mln złotych ! Podobno to nagroda za ich dobrą pracę przez ostatnie 6 miesięcy, ale to wygląda bardziej  na  łapówkę – żeby nie kombinowali z nikim innym, tylko z nim. Bo gdy Donald w Brukseli smarkał się w spódnicę Angeli, że jak nie urzędzik premierka UE dla niego (podobno Makrela mu proponowała ale tylko skromny urząd przewodniczącego Komisji  Rady Europejskiej) to  niech choć dyplomacja unijna będzie dla ministra S.Radka,  nad Wisłą już odchodził pokerek – umiłowany myk do  Brukseli,  no to Dutkiewicz na premiera, Schetyna nowym ojcem chrzesnym PO i takie tam. K.-Błońska to już nawet zaczęła ściskać kciuki, wszystko jedno za co ale ścisnęła bo to akurat wychodzi jej najlepiej. I dlatego, że dla niej wszystko co dzieje się w PO i koło PO to sukces, że się dzieje...  Radzio dostał najwięcej melonów bo aż 10  i można tylko spekulować czy za to, że już nie zawraca wujkowi Ławrowowi  gitary o samolot choć ja stawiam na pomysł ministra Radzia z  zaje....aniem PiS-u i odspawaniem Kaczora od Macierewicza. Panowie kolejność  ustalą prawdopodobnie przy podkarpackich ośmiorniczkach bo akurat przyszła spora dostawa świeżych. Drogie są jak cholera, intendent bufetu  przy  KPRM  podobno sztabkami złota za nie płacił...

Min.Siemoniak z MON dostał prawie 3 melony. Prawdopodobnie w ramach waloryzacji  bo pan prezydęt przecież skądś te 1.9% PKB musi dostać na modernizację armii, to żeby MON-iaki i WSI-oki nie musieli sobie od ust odejmować....

3 melony 700 tys. nagrody dostał min.Szczurek dla swych biednych resortowych myszek. Ciekawe, że resort pani ministry i wicepremiery Bieńkowskiej został gdzieś w ogonie nagrodzonych choć to podobno on najwięcej i największych sukcesów panu premierowi nasporzył.

Ale nieważne.

Ważne, że pan premier w hojności swej nie zapomniał  o emerytach i też dostali. Po 9 zeta na łebka.

Żeby nie było,  że pan premier tylko o swoich dba !

 

.......

 

Choć Donald czarne chmury skupiał nad swą głową jak jakiś magnes, a w ostatnim czasie nawet dość intensywnie, to starał się tryskać dalekosiężnymi planami i optymizmem, którym nawet próbował zarażać  - Polacy, nic się nie stało, wasz premier czuwa, szafa gra, to-nie-my wg planu i pod kontrolą.

...Jednego  jednak Donald nie przewidział  – że...  4 lata po Smoleńsku spadnie pewien samolot i... będzie „powtórka z historii”. Niezbyt, a nawet bardzo  dla niego niewygodna i ciężkostrawna. Nagła nadaktywność jego przybocznych „ekspertów”, spuszczonych hurtem z łańcucha 10 dni temu, miała prawdopodobnie na celu zaszczekanie Smoleńska,  gdyby jakieś  jego motywy się ewentualnie pojawiły w  materiałach  mediów  nierządowego ścieku. Dlatego w pierwszych dniach po tragednii malezyjskiego samolotu na wschodniej Ukrainie,  przewinęła się  przez mainstream cała plejada  rodzimych alfonsów Anodiny i całe abecadło „ałtorytetuf” od  eksploatacji i badania powietrznych taxi i baloników na druciku, z oberekspertem Maciejem Laskiem na czele. No może nie całe abecadło bo np. z na „A” zabrakło I akustyka III RP i jego brata – nadwornego astrologa z Torontowa....

Jak szybko się pojawili, tak jeszcze szybciej zniknęli  z przestrzeni medialnej (niektórzy to nawet nie zdążyli głosu dać) bo się okazało, że ich ujadanie odniosło skutek odwrotny od zamierzonego – wszystko co powiedzieli  w związku z tragedią malezyjskiego samolotu i  rozwój wypadków na jej miejscu, dostarczyły jedynie dowodów na to, że ich działania w śledztwie smoleńskim były zamierzone, zaprogramowane tak by to śledztwo nigdy niczego nie wyjaśniło!

A ponieważ są ludźmi z nadania Donalda, przeto już nie da się ukryć, że są przez niego co ?

S T E R O W A N I   !

Dlatego tak nagle zamilkli. Dlatego milczy sam Donald.

 

Nie byłoby Smoleńska i śledztwa MAK, komisji Millera i zespołu Laska, matactw prokwojów z NPW i OPW, sądów cywilnych umarzających wątki smoleńskie, serwilistycznej postawy genproka Seremeta, prawdopodobieństwo tragedii z 17 lipca 2014 mogło być 1:1 000 000.

Niestety Smoleńsk to fakt – 96 ofiar, w tym dwóch Prezydentów RP, generalicja SZ RP, wysocy urzędnicy państwowi, duchowni, przedstawiciele organizacji i zrzeszeń, lecący do Katynia na 70-tą rocznicę Mordu Katyńskiego.

I dramat pasażerskiego boeinga MH-17 też jest faktem - 298 ofiar.

Z tragedią smoleńską związana jest działalność seryjnego samobójcy, który w niewyjaśnionych okolicznościach w ciągu 3 lat pozbawił życia przynajmniej 20 Polaków  w jakiś sposób powiązanych z tragedią smoleńską. Powróz, sepsa, kula, wypadek  drogowy....

 

A przecież przed Smoleńskiem był Mirosławiec... 23 stycznia 2008 r. - 20 ofiar. Dowództwo SP RP. Katastrofa nie wyjaśniona do końca  i szybko wyciszona...

To wszystko stało się podczas rządów premiera Donalda Tuska.

 

96 + 298 + 20 + 20 = 434

 

434 istnienia ludzkie...

...

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (16 głosów)

Komentarze

Uciekaj ryży oszuście z kraju i to jak naszybciej..Zabieraj tą skorumpowaną pełowską bandę aby nie doszło do tragedi tego narodu..Polacy mają już dość tego twojego seplenienia i kręcenia z tą wiejską bandą lodów.!! A WIĘC ŻEGNAJ TY RYŻA MENDO.!

Vote up!
4
Vote down!
-1

Marika

#1433006

Tusk musi zostać w kraju. Ma w nim za co odpowiadać. Co z tego, że wyjedzie np. do Brukseli jeśli na odległość również będzie szkodził Polsce. Na dodatek otoczony immunitetem wysokiego unijnego urzędnika.

Podejrzewam - i obstawiam - że przyjmie unijną posadkę, a to jego "Nie wybiełam się do Błukseli" to zwykły kamuflaż. Tusk zbyt wiele razy pokazywał Polakom gest Kozakiewicza i jeszcze nie raz pokaże. Teraz, po katastrofie boeinga brukselski fotel to jego deska ratunku i odroczenie poniesienia odpowiedzialności za rozwaloną Polskę. I za zdradę stanu 10 kwietnia 2010.

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1433012

Nie wolno tego kryminalisty wypuszczac z Polski , powinien byc ukarany za zrujnowanie kraju i wielu polskich rodzin .

Vote up!
3
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1433028

W latach 1930-45 Polacy
mieli GODNOŚĆ I HONOR...obecnie,wyprane mózgi,przez propagandę TVP,TVN24 ,Polsat.To lewactwo glosuje na takich jak Tusk i różne sprzedajne gnidy ,żydowskie kanalie, posługujące się polskimi paszportami łącznie z Komorowskim i jego kaszalotem Haną Rojer (żydówką) vel Dembowską -po kolejnej zmianie nazwiska przez rodziców SB-ków..żeby się pozbyć tej ,,narośli na narodzie polskim.
Należałoby wziąć przykład z Viktora Orbana i poprzez różne działania.......pozbawić czasnków władzy.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1433008

Od jutra będę posłem niezrzeszonym. Nie mogę zgodzić się na to, co dzieje się w Łodzi. Łódzka drużyna PiS strzela sobie samobójcze bramki - stwierdził były polityk PiS. W parlamencie Tomaszewski zasiada w komisji kultury fizycznej, sportu i turystyki.

Tomaszewski urodził się w 1948 roku we Wrocławiu. Przez całe życie związany był z piłką nożną. Były bramkarz reprezentacji Polski był jednym z bohaterów mistrzostw świata w Niemczech w 1974 roku. Z polską drużyną zdobył też srebrny medal olimpijski.

W politykę Tomaszewski zaangażował się w 2011 roku, kiedy wystartował w wyborach parlamentarnych z list PiS w okręgu łódzkim.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1433010

... istnień ludzkich z tytułu in vitro i aborcji oraz tych, dla których nie było miejsca w szpitalach!
Mamy więc obraz rządzenia (czyt. unicestwiania) populacją Polaków przez obecną koalicję rządzącą.

Tuskolini powiedział: "Nie wybieram się do Brukseli" i „W Polsce jest wystarczająco dużo powodów 
by troszczyć się o to, co dzieje się w Polsce i wokół Polski. Myślę, że tutaj będę skuteczniejszy
”.

A ja pytam: - w czym będziesz skuteczniejszy? - w rozłożeniu wszystkiego na czynniki pierwsze,
czego jeszcze rozłozyć nie zdążyłeś?

 

Zamilknięcie "ekspertów" ws. katastrof lotniczych było do przewidzenia, bowiem każde ich następne zdania
pogrążały ich coraz bardziej, więc dostali "prykaz": - "małczać duraki!", bo jeszcze chwila, a wypaplacie, 
że na pokładzie tupolewa jednak był ładunek wybuchowy i w tym jesteśmy "umoczeni".

 

Pozdrawiam,

   

 

 

Vote up!
4
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1433016

 Każdy zbrodniarz i przestępca

poniesie karę, wcześniej czy później, tak samo jak każdy uczciwy człowiek musi stanąć po stronie słabszego, po stronie dobra i sprawiedliwości.

 

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1433018

do zbrodni Tuska mozna dodac jeszcze olbrzymia ilosc samobojcow , ktorzy nie mogac zniesc zycia w skrajnej nedzy odbieraja sobie zycie . Polska przoduje w tej niechlubnej statystyce .

Pozdrawiam Eve i Ciebie .

Vote up!
1
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1433030

Ofiarami są również ci co umierają w kolejkach do lekarzy. Przykładów można mnożyć w nieskończoność. A ci, którzy wyemigrowali? 2.5 mln Polaków za 7 lat rządów. To też są ofiary.

 

Odnośnie "ekspertów"... Na zdrowy rozum to oni powinni siedzieć cicho po zestrzeleniu boeinga. I w ogóle do końca tzw."śledztwa smoleńskiego" siedzieć cicho. Cóż to - Tusk już zupełnie nie ma ludzi by wysyłać do mediów ludzi ewidentnie i wielokrotnie skompromitowanych i ośmieszonych? A może po prostu już nikt nie chce za niego świecić oczami, że wypuścił "starą gwardię, sprawdzoną w bojach". Idiota albo desperat ich spuścił ze smyczy i za 3-4 dni z podkulonym ogonem musiał gwizdnąć "Azor, do budy!".

Pozdrawiam.

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1433040

Paniczny strach Niemców przed Rosją spowodował zapewne, że "komsomołka Angela" o której na Kremlu wiedzą wszystko, a nawet więcej, postanowiła nakazać

Donkowi strzerzenia wschodniej granicy Unii jak oka w głowie. Aż strach pomyśleć, co stałoby się, gdyby wschodnie hordy miały znowu wkraczać do Reichu na

siłę.

Vote up!
4
Vote down!
0

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1433024

żeby go pilnował. Angela też o tym wie.

Poza tym - jak ma niby wyglądać to jego strzeżenie ? Gadaniem frazesów i prężeniem klaty przecież nie ustrzeże.

On by przyjął nawet stanowisko babci klozetowej w Brukseli gdyby go tam chcieli. Mam wrażenie, że za ten miesiąc Angela będzie namawiać jego oponentów by jednak zagłosowali na niego w wyborze przewodniczącego KRE. Przecież w Polsce jest przegrany i jedyny ratunek dla niego to PE i oczywiście immunitet.

Niemcy boją się Rosji ? Oj, z taką kanclerz czego mają się niby bać ? Gdyby naprawdę się bali, byłyby sankcje z prawdziwego zdarzenia, a nie łaskotki. Putin pewnie pękał ze śmiechu na to straszenie. I z tego śmiechu... zestrzelił samolot. Przecież tłumaczył światu, że jego chłopaki chciały ptaszka ustrzelić, a że ptaszek okazał się samolotem to sam sobie winien, że leciał nad Ukrainą...

Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
-3

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1433037

ustawiają Polskę jako zaporę przed ewentualnym zagrożeniem ze wschodu. I do tego potrzebny jest ktoś taki jak "Donaldinio".

Zupełnie bez znaczenia jest to, co my o nim myślimy, znaczenie ma to, co wiedzą i mają Niemcy. A jest tego zapewne ogrom.

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
0

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1433039

Myślisz, że go czymś szantażują ?

Nie zastanawiałam się nad tym.

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1433041

Kolejny raz Polacy zostali oszukani, i to przez tych samych oszustów, którzy występują w imieniu "wszystkich" Polaków, mianując siebie obrońcami interesów Polski ,Polakow czy polskiego robotnika.

Tylko, dlaczego coraz więcej jest bezdomnych, głodujących, bezrobotnych i biednych, skoro wszyscy tak mocno bronią godności przecietnego polaka, jego interesów, wolności i demokracji, a przede wszystkim sprawiedliwości? Czy bezdomny i bezrobotny, chory i głodny będzie się interesował tematami zastępczymi ludźmi, którzy doprowadzili właśnie do takiej sytuacji, w jakiej się polacy znaleźli?

Czy będzie go interesować temat katastrofy smoleńskiej, skoro jego życie, to cała wielka katastrofa, dokonana rękami nieudolnych polityków PO i gumofilcow z PSL Biedaków w Polsce jest kilka milionów, którzy gdzieś po cichu na śmietniku szukają okruchów z pańskich stołów. Jest ich tysiace, którzy na ogródkach działkowych lub w opuszczonych ruderach, albo w kanałach ciepłowniczych, jak szczury, umierają z zimna i głodu, jako NN.

Chorych i głodnych dzieci jest około miliona, one także umierają po cichu, bez pomocy, bo nie są ubezpieczone, bo ich rodzice szukają na śmietnikach pożywienia.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1433031

nie ma w sobie niczego z przyzwoitego czlowieka , to kanalia do potegi , ktora nienawidzi Polski . Ci ktorzy go bronia , pisza i mowia o nim pozytywnie , tez maja krew na swoich lapach . Jezeli Tysk mowi , ze nie wybiera sie do brukselki to znaczy , ze zdaje sobie sprawe z tego , ze tam nie chca go nawet kopnac w zadek . Napisalem celowo Tysk , co w jezyku szwedzkim  znaczy Niemiec , Tysklad to Niemcy . Jeszcze nie zapomnialem tego jezyka a minelo sporo lat od przeprowadzki do USA .

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1433106

ten bandzior musi zostac zatrzymany i osadzony, oskarzony za zniszczenie przemyslu, wyniszczenie wszystkich galezi gospoarki, rolnictwa, stoczni, hut, kopaln, grabierz majatku narodowego, okradzenie spoleczenstwa polskiego i totalny demontarz PANSTWA POLSKIEGO.w trybie natychmiastowym osadzony za zdrade panstwa i kolaborowanie z wrogami Polski, to nie jest czlowiek ktorego mozna wypuscic z kraju to jest czlowiek winien zamachu stanu i zbrodni na delegacji polskiej do Katynia w dniu 10/10/2010.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1433114

ten czlowiek musi poniesc kare tak jak cala reszta jego mafii

Vote up!
4
Vote down!
0
#1433115

D z i ę k i  za ten - i wszystkie ważne  teksty. Wazne dla Polaków.

Uzupełnienie do znaczenia tytułu:

Krwawy błazen,  Dyzma Tonald  D...    

btw,

http://niepoprawni.pl/blog/197/australia-inna-planeta

Vote up!
3
Vote down!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1433119

Mmmmniam....

 

Nie mam czasu czytać wszystkich tekstów, ale twoje cymesiki, perełki wprost, są zawsze przeze mnie zostawiane na deser.

 

Bardzo, bardzo spodobało mi się pisanie nazwiska pani rzecznik rządu, jak ty to czynisz - K. Błońska. Re-we-la-cja!

 

Contesso, dożyjemy dobrych czasów, gdy na twoje pytania będzie odpowiedź, a nasi ulubieńcy pojadą wreszcie na długotrwałe wczasy we Wronkach i Strzelcach Opolskich. Kamieniłomy czekają!

 

Tylko o czym my wtedy bedziemy pisać???

 

Serdeczne uściski

 

Ps. Mam małą sprawę na privie

Vote up!
1
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1433138