Dżentelmeni III RP w brutalnym skrócie – ChuDiKK !!!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

ChuDiKK - tylko tak po poniedziałkowej konferencji I dżentelmena III RP można ich wszystkich określić.

Po czesku trochę  brzmi ale np. publiczne wystąpienia  Tuska bez ściąg  Ostapowicza, bez śmietnikowego „rottweilera”  Grasia na podorędziu, też brzmią po czesku. A jak go weźmie w krzyżowy ogień pytań lub z zaskoczenia jakiś upierdliwszy dziennikarz to premier zaczyna gadać nawet po chińsku.   

To raz.

Dwa – logika rządów premiera Tuska jest równie niepojęta jak czeska instrukcja. Choćby cepa.

I trzy - lepszego określenia dla dżentelmeństwa dżentelmenów III RP od tej krótkiej definicji szeryfa Sienkiewicza, ujawnionej w  wiadomych taśmach,  ze świecą szukać i nie ma sensu  bo jest precyzyjna.

ChuDiKK !!!

„Kamienie” spokojnie można zastąpić innym słowem na „k” i opis dżentelmenów III RP stanie się absolutnie wiernym ich portretem.

Jak można się było spodziewać, I dżentelmen III RP  w poniedziałek pokazał Polakom środkowy palec, a swoich mafiotów uspokoił  „Nie lękajcie się !”.  Czyli... chłopcy, dobrze jest, róbcie swoje, ze mną włos wam z głowy nie spadnie !

Czyje słowa Tusk sobie zawłaszczył  mówić nie trzeba. Jemu już za mało premierem być, chce być i papieżem, do tego świętym. Nie dziwota, papież ma większy immunitet bo ten premierski  po belko-tusko-szczurzych gimnastykach jak i co sprawić by finansowanie przez NBP deficytu w budżecie  ciałem stać się mogło, może dla Tuska okazać się za cienki.

Wczoraj zmiany w działalności NBP, sugerowane w taśmach przez Belkę  zostały przyjęte i słowo ciałem się stało. Marszałka Kopacz bez oporów otworzyła swą zamrażarkę, a dżentelmen(aż)eria III RP  po raz kolejny pokazała, że polskie prawo i przepisy są po to by je łamać. Pokazała również, że gdy trzeba potrafi działać błyskawicznie - taśmy zostały ujawnione w sobotę i już we wtorek  wszystko zostało przyklepane i  posprzątane. 3 dni. Cuda, cuda ! A taka np.ustawa o zasiłkach dla opiekunów niepełnosprawnych leżała od 2009 r. zanim została w końcu przyjęta w kwietniu 2014...

Przyspieszył również szeryf Sienkiewicz ale policyjne pałki na ulicach i ABW w redakcji „Wprost” to raczej nie spóźniony efekt cytryckiej viagry z jagnięciny i ośmiorniczek w sowiej dziupli, a troska premiera o państwo polskie. To  „państwo polskie zdało ezamin” czyli ChuDiKK...

Nadchodzi czas by to prawdziwe państwo polskie – spadkobierca Jagiellonów i II RP wręczyło dżentelmenerii III RP  po kilka kompletów pasiastych  garniturków bo długo je będą nosić. Za ruinę Rzeczpospolitej, za złodziejstwa i oszustwa.

Za Smoleńsk też !

 

**********

Dziś Prezydent RP, śp.Lech Kaczyński świętowałby swoje 65-te urodziny. Prezydenta nie ma ale Polska na Jego urodziny dostała dobry prezent – maszynkę do otwierania oczu w postaci upublicznionych nagrań. Lepszy być nie mogł i dziś chyba już tylko sam ChuDiKK i jego wazeliniarze uważają, że III RP to symbol uczciwości i nieskazitelności. 

Cóż, muszą brnąć we własnych gównach bo odwrotu dla nich już nie ma.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Mało im było powiedzenia : po nas choćby i potop. Musieli wymyśleć swoje własne, że tak powiem kacapsko wyraziste.

 

Jeżeli dłużej zostaną przy władzy, faktycznie zostaną tylko ruiny............nawet ch... i d.. nie będzie, jeno gruzowisko.

Vote up!
1
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1428360

Jaki by się wrzask na Wiertniczej i Czerskiej podniósł, gdyby po aferze taśmowej Kaczynski wysłał CBA i Kamińskiego po taśmy do TVN czy do Koszernej... :)

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1428371

he,he :))

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1428385

na ataki na jej ryżego guru w kropce nad i nie popełniła ? Pozostałaby w pamięci Polaków jako madame Butterfly III RP, a tak to już zawsze będzie tylko stokrotką z krowich placków...

Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1428439

...co byś powiedziała na taką wersję: CHuDiSkK - to 'es' brzmi bardziej z polska, czyż nie?

Vote up!
1
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1428361

Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1428367

... to kojarzę tę jego "akcję ratunkową" z takim oto dowcipem:

 

Między familokami na Ślonsku jadzie wozak w kunia, a na wozie mo wungiel.
- Wungiel przywiozłech!!! - Wungiel przywiozłech!!! - drze się wozak.
W pewnym momencie kuń odwroco łeb i godo: - Tak, ty k**wa przwiozłeś!!!

 

Pozdrawiam, 

    

Vote up!
1
Vote down!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1428366

Pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1428440

Przecież ta mafia rządząca III RP od koryta nie może odejść za żadne skarby i to nie tylko ze względu na kasę, ale przede wszystkie liczne machloje,a nawet zbrodnie  które w cywilizowanym państwie są surowo karane. Posuną się nie tylko do krętactw, łamania konstytucji, odwracania uwagi, ochrony złodziei , zbrodniarzy, ale również fałszowania wyborów, wprowadzania cenzuty, zamykania niepokornych, samobójstw oczywiście "bez udziału osób trzecich" itp. III RP to organizacja przestępcza, mafijna sterowana przez różnorakie agentury. Niestety to prawda "istnieje państwo tylko teoretycznie"

Vote up!
3
Vote down!
0
#1428368

W końcu chodzi o zamach stanu. A to sprawa poważna. Wszak publikacja "Wprost" przeszkodziła premierowi w rozkoszowaniu się piłką kopaną i mistrzostwami. I jak tu teraz oglądać z wypiekami na twarzy mecze, gdy podli dziennikarze z "Wprost" knują. To destabilizuje pracę Premiera i rządu

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1428376

ze względu na problemy z uzyskaniem od redakcji WPROST nagrań polityków, ABW, CBŚ i CBA zwraca się z prośbą do wszystkich lojalnych obywateli którzy coś wiedzą o informację. 

Nielegalne nagrania mogą doprowadzić do upadku rządu, a każdy uczciwy obywatel powinien dbać by rząd mógł nadal wykonywać swoją misję.

Prokuratura osobą, które udzielą jakiejkolwiek informacji a jest aktualnie prowadzone wobec nich śledztwo, obiecuje jego umorzenie.

Dla osób, które dostarczą najkonkretniejszych informacji, Ministerstwo Skarbu załatwi stołki w radzie nadzorczej KGHM I ORLEN

Premier osobiście zaprosi na obiad i zwiedzanie jego gabinetów

Marszałekini sejmu da potrzymać laskę

Zarząd PO zaproponuje miejsca na listach do parlamentu

Prezydent odznaczy Krzyżem Komandorskim Odrodzenia Polski

Vote up!
4
Vote down!
0
#1428369

Ręka podniesiona na władzę zostanie odcięta . 

Kontratak Tuskowej sitwy rozpoczęty na całego. Funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego weszli do redakcji tygodnika Wprost i posługując się pismem z prokuratury zażądali wydania wszystkich nagrań z tzw. afery taśmowej. Tak oto państwowe służby stają na głowie, aby dowiedzieć się kto nagrał rozmowy Tuskowej sitwy. Nie interesują ich bezprawne działania sitwy. Oni wolą zajmować się dziennikarzami.
Akcja ta to czytelny sygnał i ostrzeżenie dla całego świata dziennikarskiego. Tusk i jego sitwa mówią wszystkim dziennikarzom, nie tylko redakcji Wprost, wprost: każdy kto będzie tropił afery naszej sitwy znajdzie się na celowniku dziarskich chłopców z Rakowieckiej. Z nami nie zadzierajcie, bo źle skończycie. Zniszczymy Was. Nie zawahamy się użyć żadnych metod, aby Was uciszyć. Arsenał środków, które wobec Was możemy użyć, w obronie naszej władzy, jest doprawdy ogromny, więc lepiej nie zmuszajcie nas byśmy go użyli. Pamiętajcie „władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy”, choćby po nas miała zostać tylko „kamieni kupa”.
Tuskowa sitwa daje czytelny sygnał w stylu komunistycznych kacyków: każdy, kto odważy się podnieść rękę przeciw Tuskowej sitwie, niech będzie pewny, że mu tę rękę Tuskowa sitwa odrąbie, w interesie Tuska i jego sitwy.
Czy świat dziennikarski przestraszy się tej demonstracji siły i ulegnie pod jej presją? Pożyjemy, zobaczymy

Vote up!
4
Vote down!
0
#1428370

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

brdzj j bd zkrywc ,zby jz nc d nch n trfl, b zl wdmsc chc prwdzw zl dzlj n kld trwnny tych glzd rz  gln zl smpczc.

B t lmngw swlcz jst nrfrmwln d mmnt ,z zbczy dn w grk czy cmnsc-wylczn prd.

Jsl d tj pry t cpy n zrgwly jk trzbw 2010 rk, byl t zmch stn wrz z dwm krwwym zmchm w Mrslwc w Smlnsk rz wszytk c s dzl p tym zwn przz WSk Kmrskg z pnstw zdl gzmn,zdjc z stnwsk Kmnskg krn g z t z pkzl zldzj Pblszwckch nn fry ,rz tk n mrsz, mszczn s n Zbrz z rszyl sprw Pply, mrdwn tych c s nrzl w pzrwnych smbjstwch t lmngw jks tm tsmy nc n sprwkj d mysln.

 

Jz Tsk pscl psy gncz z tym c sml pkzc rzdzc mf d srdk.

Cwklsk wypwdzl s z t tsmy t nrzdz przstpstw pwnny byc zrkwrwn bz zgdy wlsccl.

Tk z t tsmy mm zdnm p wczsnjszych d 2007 rk dzlnch Pblszw t jz mly pks, przcz wmy jk n rzdz z n cmntrzch. Mrtch knjpch dbyw s dlsz dzln Plsk wldzy.

 

Knnwcz ml rcj z nc n bdz, b nwt c c cs wdz dpy  tz n rsz  n tylk zby   rtwc Plsk, l wlsn dp.

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1428387

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Pixi i Dixi nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Rzadko się udzielam, pisze zwykle Pixi ale powiedz mi kacapski wilku - co proponujesz?
Wszyscy wiedzą, że komotuski są skompromitowane do bulu. A kto po nich?
Zainteresowane

Vote up!
1
Vote down!
-2

Pixi i Dixi

#1428447

rządy

 

od dawna tyś nie Pan

Panie Tadeuszu

od dawna rządzi cham

prosto z buszu

Vote up!
0
Vote down!
0

jan patmo

#1428464

Kiedy "taśmy" do końca ujrzą światło dzienne,
A blady strach sparaliżuje mafią tuskową,
Wówczas obudzą się w nich mary senne,
Które pokażą ich... przyszłość "pierdlową".

 

I nie będzie "zmiłuj", nie będzie abolicji,
Nie będzie mafii Polskę zdradzających,
Nie będzie wysyłania ABW czy policji
Na dziennikarzy ich demaskujących
.

 

Miejsce zdrajców - to śmietnik historii,
A z wyrokiem za grube, stalowe kraty,
Bo nawet w ich najśmielszej teorii, -
Nie sądzili, że czekają ich kazamaty. 

 

 

 

      

 

 

Vote up!
1
Vote down!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1428492

ale dziś przy święcie nie będę ten tego... noooo.... słowem piórcyć. ;);)

Jutro, jak jej nie zapomnę.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1428522

Donald niewinny

Stworzył z do władzy moresu

rząd szemranych interesów.

 

Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1428525