"Marsz Niepodległości" to prowokacja polityczna

Obrazek użytkownika PLK
Kraj

Całkiem niedawno media obiegła kuriozalna historia pokazująca praktyki propagandowe żywcem przeniesione nawet nie z PRLu tylko z ZSRS. Mianowicie jakieś środowiska lewackie chyba nawet pod patronatem Unii Europejskiej zorganizowały w Warszawie happening mający polegać na zamalowywaniu rasistowskich i faszystowskich haseł na murach wokół stadionów piłkarskich. Lecz na miejscu pojawił się pewien mały problem, mianowicie okazało się że pomimo usilnych starań nie znaleziono ani jednego rasistowskiego czy faszystowskiego hasła w całej okolicy stadionu.

Kto myśli że całą akcję odwołano i z radością oznajmiono że w Polsce nie ma problemu rasizmu, ten się głęboko myli! Bez ceremonialnie samemu namalowano odpowiednie hasła aby potem, już przy załączonych kamerach, przystąpić do ich zamalowywania. Cała sytuacja wyszła jednak na jaw i została opisana przez niezależne media.

Moim zdaniem w przypadku "Marszu Niepodległości" mamy do czynienia z analogiczną sytuacją. Co mnie skłania do takiej oceny? Po pierwsze nieprzypadkowa data powstania tego marszu a mianowicie feralny 2010 rok. Po drugie organizatorzy, typu młodzież wszechpolska i im podobni (m.in. nowyekran), co do których nie ma ani cienia podejrzenia że NIE SĄ podstawionymi agentami. Sam napotkałem jeden raz na młodzież wszechpolską pod Jasną Górą i muszę powiedzieć że chyba jeszcze nikt nie zachowywał się równie niegodnie w tym świętym miejscu jak oni. To wyjątkowo wredne typy, tak samo jak ich były lider i najlepszy kumpel Radosława Sikorskiego, Roman Giertych. I po trzecie wyjątkowo profesjonalny logotyp i kampania reklamowa tego marszu.

Nie ma dla mnie najmniejszej wątpliwości że ten marsz jest zwykłą prowokacją i ma służyć w tym samym celu co namalowanie rasistowskich haseł na murach Warszawy przez działaczy lewackich. Aby dać propagandowy pretekst do ich antypolskich działań. (więcej o tym napisał kokos26 www.niepoprawni.pl/blog/152/zepsuc-polakom-swieto#comment-231183). Zresztą chyba każdy już zauważył że najwięcej o Marszu Niepodległości pisze właśnie GW. Jeszcze nie zdążyła się odbyć jego pierwsza edycja, w ubiegłym roku, a już Seweryn Blumsztajn zaczął organizować kontrmanifestacje. W tym roku powtórzył się identyczny scenariusz.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

a lewactwo niech siedzi w domach

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199231

co prawda omijam te giertychowe organizacje z daleka, ale nikt nam nie może zabronić Marszu Niepodległości!
To, że inicjatywa wyszła z tego środowiska nie znaczy, że mamy ją zarzucić, bo środowisko michnikowego GWna usiłuje je zohydzić.
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#199234

bp tam Pana zaprowadzą tacy jak Giertych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#199243

Odnajduję pański tok rozumowania, którym próbuje pan, zniekształcić, inicjatywę polskich sił patriotyczno-narodowych, w konsolidacji społeczeństwa w nieustannej, do skutku, walce o prawdziwą Niepodległość??? Tak, próbuje pan, wykorzystując, zhańbionego zmianą oriętacji R.Giertycha, wiedząc o społecznej niechęci za jego postawę, wkomponować go, w działalność dzisiejszej organizacji Młodzieży Wszechpolskiej, której to działalność, jest elementem, jednym z wielu, walczących, po prawej stronie sceny politycznej, w celu konsolidacji i uświadamiania społeczeństwa, że daleko nam jeszcze do prawdziwej niepodległości. Próbuje pan, insynuować, iż M.Wszechpolska współpracuje z wasalami i kolaborantami z GW, by występowały, jako czarne charaktery z którymi należy walczyć??? Zapomina pan, że w "marszu niepodległości", ta organizacja, nie jest osamotniona. Uczestniczy w sposób zorganizowany, jako główny organizator, w pokojowej manifestacji wraz z dziesiątkami innych organizacji, skupionych na jednuym celu: Niepodległośc!!! Stoi to w całkowitej sprzeczności z pańskim poglądem, czy raczej prowokacją i wpisuje się pan w ciąg fałszywych oskarżeń i dezinformacji, która ma służyć robiciu, rodzącej się jedności na prawicy??? Prowokacją, były bojówki niemieckiej antify, które bez przeszkód, dojechały do Warszawy, na zaproszenie polskich, kochających inaczej i kolegów z GW, prowokować i wywoływać burdy, płynąc na fali głównego nurtu bezprawia UE??? Pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199235

Dawno nie słyszałem podobnego absurdu. Nie zmienił żadnej orientacji tylko zdjął maskę. Z resztą jego ojciec też współpracował z Jaruzelskim to tradycja rodzinna, tak samo jak u Putina (KGB) i Tuska (Wehrmacht).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#199245

Nie jestem obecnie zwolennikiem takich akcji. Stoją one w sprzeczności z aktualnymi oczekiwaniami osób spoza naszego żelaznego elektoratu. A bez takich ludzi nasze zaangażowanie niczego konstruktywnego nie przyniesie.
Ale ten tekst to już przesada. A do tego - więcej odpowiedzialności za własne słowa. Akcja z próbą zamalowywania czegoś, co nie istniało, rzeczywiście miała miejsce. Jednak nie w Warszawie a w Trójmieście.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Pietraszko

#199240

bardzo dobrze że Pan to poprawił.

Nawet żelazny elektorat takiego czegoś nie popiera co robią ci wszechpolacy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#199247

Giertych ma skłonności rusofilskie ale on już chyba nie ma aż takiego wpływu na Młodzież Wszechpolską. On zdradził ale MW nie oceniajmy tak.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199257

To jest organizacja marionetkowa. No i taka wańka wstańka. Każda inna organizacja po takich skandalach dawno by się rozpadła a ci powracają jak zombii. Widać że odpowiednie służby się w to zaangażowały i są za leniwe aby coś nowego wymyślać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#199260

Zamiast opowiadać bzdury, trzeba było iść na Marsz i zobaczyć te 20 tys. spokojnie idących ludzi z flagami. Oczywiście tam nie było ani jednej kamery. Oni wiedzieli, gdzie trzeba stanąć, żeby się coś działo!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199264

A i dojazd do niej jest idealny bo oprócz stolicy Albanii, Tirany, to jedyna stolica europejska BEZ POŁĄCZENIA AUTOSTRADOWEGO!

ps to trzeba było samemu kamerować! bo już mnie te biadolenie wqrwia!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#199270

Jakie biadolenie? Oczywiście, że kręciłem. A pisałem o kamerach telemendiów. Obejrzałem "relację" w TVN i jakbym zobaczył jakiś równoległy wszechświat, tak się to miało do rzeczywistości.

I nie muszę się identyfikować z ONR czy MW, żeby wspólnie z nimi uczcić Niepodległą! Wspólnota obywateli nie polega na tym, że każdy myśli to samo. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199276

Ale dla czego na Niezależnej.pl jest tylko jedno, powtarzam JEDNO zdjęcie i żadnego filmu. W dodatku podali liczbę uczestników na 10 000.
A cały dzień były tylko relacje merdiów!

http://niezalezna.pl/18829-marsz-niepodleglosci-10-tysiecy-uczestnikow

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#199302

Napisał człek mądry?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199274

Prezydent chce ograniczyć wolność zgromadzeń

http://fakty.interia.pl/raport/zamieszki-w-warszawie/news/prezydent-zarzadzil-specjalne-spotkanie-ws-demonstracji,1720283

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#199317

Ograniczyć to on sobie moze.. Jak dojdzie do protestów na tle ekonomicznym a tego się pewnie obawiają to nic mu nie pomoze bo będą wtedy setki tysięcy uczestników.
A co do pokojowego marszu to jest tylko wykorzystywany jak wszystko co robi "prawa" strona zeby przeinaczyć, zakłamać. Jeśli by marszu nie było, tez byłoby źle i płacz, ze co to za patrioci itd.  
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199337

W Warszawce P0 lekko dostaje, ile? 52%, 55%? Te marsze nic nie dają, tylko dostarczają okazję do organizowania tego typu propagandy w merdiach!

Niech Pan zobaczy jak odzyskano tą niepodległość! Marszami? Nie, lobbingiem u zagranicznych władz, głównie w USA i żmudną pracą u podstaw.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#199388

Pisze Polak ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199369