Treści z tagiem: Wydarzenie dnia

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Kraj

Widok "świętej krowy" TVP - Hanny Lis - nie będzie już tak często cieszył naszych oczu.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Nicpon
Blog

Wczoraj zawiesiłem dwie notki.

Pierwsza pt. "Krótki wpis o bezczelnym Żydku" w treści mająca tylko "Eli Barbur" będące linkiem do jego wpisu "Meandry Watykanu" i jego odpowiedzi komentatorom. Notka została skasowana bez próby kontaktu ze mną.

Rozumiem, że poczynania tego żydowskiego chama administracji nie przeszkadzają.

...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Blog

Towarzyszka Radziszewska Elżbieta, pełnomocniczka reżimu do spraw urawniłowki, reprezentuje partię liberalną. Liberałowie ci – jak sama nazwa wskazuje – uwielbiają wprowadzać zakazy i ograniczać i tak już nędzne resztki wolności osobistej niewolników (zwanych w oficjalnej propagandzie obywatelami państwa prawa). Nikogo zatem nie zadziwi jej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Blog

Rzeczpospolita dotarła do wyników badań przeprowadzonych przez Centrum Badań Holokaustu UJ, którymi objęto 1000 uczniów w wieku 17-18 lat. Badano opinie młodzieży na temat Żydów. Zastanawiająca jest cokolwiek okoliczność, iż pytania na temat tej narodowości zadawało jakieś centrum eksploracji holokaustu – te okropne...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

Obrona Wałęsy była tylko pretekstem do ataku PO, lewicy i części mediów na Instytut Pamięci Narodowej. Prawdziwe powody nie są podnoszone, a ich wspólny mianownik to zagrożenie, jakie stwarzają działania IPN dla ważnych ludzi w Polsce chcących ukryć swoją niezbyt chwalebną lub przestępczą przeszłość.

Nagonka na IPN po ukazaniu się pracy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Wojciech.Wybranowski
Blog

Baranku wielkanocny

Baranku wielkanocny coś wybiegł z rozpaczy
z paskudnego kąta
z tego co po ludzku się nie udało
prawda że trzeba stać się bezradnym
by nielogiczne się stało
Baranku wielkanocny coś wybiegł czysty
z popiołu
prawda że trzeba dostać pałą
by wierzyć znowu

Ks. Jan Twardowski. 1982 r

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika adamkuz
Kraj

Ciekawym składnikiem ideologii komunistycznej jest kult świętych- męczenników poległych za sprawę. Został on oczywiście zaczerpnięty z praktyki katolickiej. Zostanie świętym Kościoła poprzedzone jest jednak najczęściej wieloletnią i drobiazgową procedurą w której wszelkie wątpliwości tłumaczone są na niekorzyść kandydata na ołtarze....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Wojciech.Wybranowski
Blog

Biurokraci z PFRON odebrali Fundacji im Brata Alberta środki na opiekę i terapię niepełnosprawnych dzieci. Prawdopodobnie dlatego by zaszkodzić- prezesowi Fundacji ks. Tadeuszowi Isakiewiczowi-Zaleskiemu.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Blog

Świątynie pustoszeją, kościoły tracą masowo wiernych, fala ostentacyjnej sekularyzacji zalewa coraz większe obszary. Czy to oznacza, że wierzenia religijne odchodzą na śmietnik historii zmiatane przez chłodny racjonalizm? Skądże – natura nie znosi próżni, tworzą się nowe masowe sekty i związki wyznaniowe. Religia ma się dobrze, żadna wojująca...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Wojciech.Wybranowski
Kraj
4-3 takim wynikiem przedłużono 6 marca Piotrowi Farfałowi o kolejne trzy miesiące kadencję prezesa TVP. Zadecydował głos Piotra Wawrzeńskiego, sekretarza Rady Nadzorczej TVP, któremu w tym samym czasie-  Farfał  przyznał służbowe, telewizyjne mieszkanie w Warszawie.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Blog
Jak się nazywa uliczne mordobicie? Tak, słusznie – bójką. Jak się nazywa uliczne mordobicie, w którym biorą udział cudzoziemcy? Nie, źle – to nie jest bójka. To jest rasistowski eksces.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Wojciech.Wybranowski
Kraj

Tworzenie politycznej wirtualnej rzeczywistości bądź „podpięcie się” pod newsa ujawnionego przez inną gazetę. Śledząc publikacje „Dziennika” w ostatnich tygodniach mam wrażenie, że takie praktyki to coraz bardziej rozpaczliwa próba dziennikarzy "Dz" ratowania radykalnie malejącej popularności tej gazety

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika tosz
Kraj
Profesor Wacław Długoborski jest rektorem prywatnej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Katowicach i cenionym historykiem. To jednak tylko oficjalna cześć życiorysu naukowca.
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (1 głos)
Obrazek użytkownika xiazeluka
Blog

Niekończąca się historia Henryka R:

Lata dziewięćdziesiąte zeszłego wieku – pierwszy napad na kobietę. Potem drugi i trzeci.

Pierwszy sukces policji: Henryk R. zostaje schwytany, osądzony i umieszczony w turmie.

Państwo, którego funkcjonariusze nie mają litości dla przedsiębiorców i potrafią ich dręczyć sprawami karno-...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Blog

Jeśli wierzyć sondażowi Rzeczpospolitej – oglądać chcą: 43% ankietowanych uważa, że jest za mało filmów i seriali dotyczących historii najnowszej (tylko 4% odczuwa przesyt).

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika tosz
Kraj

Dobra wiadomość dla dr. Marka Migalskiego, zła - dla jego przeciwników. Już słyszę to ich zgrzytanie zębów...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Blog

Wiara w Boga zanika, wiara w inne cuda trzyma się krzepko i wykazuje tendencje zwyżkowe. Szczególnie, kiedy credo jest poświadczone urzędniczą pieczęcią.

Od 2008 roku brytyjskie władze ujawniają dokumenty na temat obserwacji Niezidentyfikowanych Obiektów Latających czyli UFO. Ponadto:

W lutym 2009 roku Gary Heseltine,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika adamkuz
Kraj

Wczoraj zmarł profesor Zbigniew Religa, wybitny lekarz i bardzo kiepski polityk. Jak to zwykle u nas na jego śmierci wszyscy próbują coś ugrać. Media na wyścigi publikują lukrowane do obrzydzenia panegiryki wysławiające zmarłego. Co ciekawe w tej akcji przoduje ta gazeta i ta stacja telewizyjna, która do znudzenia kładła kiedyś ludziom do...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łukasz Schreiber
Kraj

Co różni Platformę AD 2009 od SLD z lat 2001 – 2005? Doprawdy trudno dociec czy cokolwiek. Podobny styl rządzenia, brak jakiejkolwiek ideowości, język buty i agresji w stosunku do opozycji, wiara w cudotwórców z Unii Europejskiej, przed którymi należy chodzić na kolanach.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Kraj

Drodzy Czytelnicy "Żółwiowiska",

 

Cytuję za wiadomości.24:

"Kategoria Polityka także ma swego zwycięzcę - Chlodnyzolw.salon24.pl, prowadzony przez osobę kryjącą się pod nickiem Chłodny Żółw."

W biegu jestem :-) więc melduję się tylko z jednym słowem.

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łukasz Schreiber
Kraj

Nigdy nie przepuszczałem, że tak napiszę, ale wygląda na to, że Donald Tusk ma wielkie szanse, aby rzeczywiście dotrzymać obietnicy złożonej wyborcom podczas kampanii wyborczej z roku 2007. Wprawdzie chodzi tylko o jedną z nich, ale przecież nawet to wydaje się dużym osiągnięciem wobec zapowiedzi cudów branych „z sufitu”. ...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łukasz Schreiber
Kraj

Dziennikarze kontynuują zamknięty konkurs na ogłupianie społeczeństwa w czasach kryzysu. Stacje telewizyjne i tytuły prasowe prześcigają się w drukowaniu sondaży, w których udowadniane jest rosnące poparcie dla koalicji PO – PiS, a wszechobecne biadolenie o „teście na odpowiedzialność” polskiej klasy politycznej jest chyba najczęściej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika tosz
Kraj

Gazeta Wyborcza postanowiła zająć się moim postem, który opublikowałem wczoraj na niepoprawni.pl

Naturalnie wybiórczo. Nie napisałem, jak próbuje to wmówić Łukasz Lipiński, autor felietonu, że >> "Gazeta Wyborcza" specjalnie - bo to syn agenta - "oddelegowała" Dominika do napisania tekstu piętnującego lewicę za wybielanie bezpieki<<.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika tosz
Kraj

Kolejne zarzuty w śledztwie w sprawie przekroczenia uprawnień służbowych przez funkcjonariuszy MSW w związku ze śledztwem Prokuratury w sprawie śmierci Grzegorza Przemyka.

Za stroną www.ipn.gov.pl

W Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Warszawie pod sygnaturą...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Kraj

A sprawi to boska moc Mumii Europejskiej:

UE każe zamieścić niedługo na produktach mięsnych informację, że zwierzę żyło w szczęściu dzięki temu co łączyło je z hodowcą, że miało życie bez stresu, miłe i przyjemne oraz zostało zabite w humanitarny sposób.

Naklejona na tackę z karkówką fotka farmera w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Bartosz Wasilewski
Kraj

Tyle sie ostatnio mówi o życiorysach. Okazuje się, że w naszym pięknym kraju życiorys to bardzo ważna rzecz. Jeśli ma się piękny życiorys, to wystarczy być "w przekonaniu premiera człowiekiem osobiście kryształowo uczicwym" aby zostać ministrem sprawiedliwości. Co ciekawe nie wystarczy mieć życiorys skrajnie pobrudzony, prawdopodobnie zbrukany krwią, aby wymiar sprawiedliwości tejże nie wymierzył.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika asienka
Kraj

którego niewątpliwie ciekawa osobowość nie wytrzymała konfrontacji z procedurami linii Lufthansa.

I którego, jako jednego z nielicznych polityków polskich, szanuję.

Historia ponoć jest prawdziwa:

Niemieccy kontrolerzy lotu na lotnisku we Frankfurcie należą do wyjątkowo aroganckich. Tak więc z pewnym rozbawieniem załoga w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Blog

Eluana Englaro nie żyje. Zagłodzono Eluanę zgodnie z prawem.

Nie umiem ani tego skomentować, ani tym bardziej zrozumieć. Nie będę więc powtarzać tego, co już powiedziano, napisano, wykrzyczano.

Cóż można więcej powiedzieć, napisać wykrzyczeć ponadto?!

Na pasku najświeższych wiadomości www.dziennik.pl....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika tosz
Świat

Nie ma juz złudzeń. I nadziei. - Ścięliśmy głowę polskiemu inżynierowi, ponieważ rządy Pakistanu i Polski nie chciały spełnić naszych żądań. Nie dostarczymy jego ciała - powiedział nieznany dowódca w rozmowie z AFP.

Historia oceni, czy i w jaki sposób Donald Tusk oraz jego ministrowie odpowiadają za smierć Piotra S. Eksperci ni emaja wątpliwości, że do egzekucji mogła doprowadzić wczorajsza deklaracja Tuska.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Kraj

Podziw w oczach, ciary po pleckach, gęsia skórka na łydkach... te wszystkie przypadłości mieli ostatnio dziennikarze (i dziennikarki!) obserwujący walkę ministra Bogdana Klicha.

0
Brak głosów

Strony