HITLER O POLAKACH

Obrazek użytkownika adamkuz
Historia

W sieci można znaleźć interesującą opinię o Polakach zawartą w „Głosie Wielkopolskim” z 1947 roku. Pochodzi ona z odnalezionego przez Amerykanów tajnego memoriału Hitlera skierowanego do Himmlera 4 marca 1944 roku. Dzisiaj gdy polskość jest dezawuowana na każdym kroku a my, Polacy mamy wyjątkowo niskie mniemanie o samych sobie warto czasami przytoczyć co mają o nas do powiedzenia najbardziej zaciekli wrogowie. Według niedoszłego malarza z Braunau: „Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie... Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany.

Na podstawie ostatnich badań, powadzonych przez Reichsrassenamt uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki".

Tekst ten nie powinien dziwić, ponieważ jest on typowym wyrazem kompleksu jaki Niemcy od stuleci odczuwają w stosunku do nas. Jeżeli ktoś nie wierzy to proszę sobie poczytać opinie na temat Polski Fryderyka II lub Ottona von Bismarcka w których obsesyjna nienawiść miesza się z mniej lub bardziej ukrytym podziwem.

Data powstania memoriału, 4 marca 1944 roku nie jest przypadkowa. Opinie Fuehrera o Polakach była prawdopodobnie efektem klęski tzw. General Plan Ost przewidującego eksterminację milionów Słowian z Europy Środkowej. Pierwszy etap tych zamierzeń Niemcy rozpoczęli na Zamojszczyźnie przystępując do wysiedlania ludności. Ku zdziwieniu okupantów doprowadziło to do zbrojnego oporu w warunkach niemieckiej przewagi i masowego terroru. Decyzja o podjęciu walki okazała się słuszna mimo, że za każdego zabitego Niemca ginęły całe polskie wsie. Najeźdźcy zorientowali się jednak, że Polacy nie pójdą biernie na rzeź a wymordowanie wszystkich stawiających rozpaczliwy opór wymagałoby zbyt dużej ilości wojska tak potrzebnego na froncie. Wygraliśmy makabryczną licytację z diabłem, któremu musiało to zaimponować.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

I tak to Hitler podkreślił zasadniczą różnicę między nie tylko między Polakami i Niemcami, ale również między Polakami i Żydami. Polacy poprostu, w odróżnieniu od Żydów sami nie wkładali głowy w gilotynę. Polacy walczyli!  Żydzi szli na rzeź jak stado baranów!. Jedyną walkię podjęli spolonizowani Żydzi w getcie warszawskim. Idąc tym tropem, trzeba powiedzieć, że powstanie Izraela bez polskich Żydów byłoby najzwyklej na świecie niemożliwe. Dlatego i jedni i drudzy mają kompleks na naszym tle. Mają kompleks Polski i Polaków! I tu jest główna i zasadnicza przyczyna ataków i jednych i drugich na Polskię i Polaków. Wniosek? I jedni i drudzy poprostu się nas boją. W zasadzie możnaby dodać jeszcze jedenych. Rosja, Która to nigdy w żadnej wojnie nie pokonała Polski bez pomocy Niemców. A i wtedy przewaga po stronie agesorów musiała być 1 do conajmniej 50. Wiedzą co robią wciskając kit Polakom.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#16122

Przeczytaj sobie "Raport Pileckiego" ("Raport Witolda") tam sa ciekawsze spostrzeżenia o narodach. Niemcy wcale nie kryli podziwu dla Polaków, kryli własne kompleksy i to, że jak tylko w Polsce dzieje się dobrze oni muszą nasz naród niszczyć. Hitler to nie był żaden wariat - to wszytsko było zaplanowanei i przeprowadzone z zimną krwią. Oni sie nas boją! 

 

Dlatego utrzymują tu skurwysynów kolaborantów, Żydów i różnych popaprańców jak Tusk, żeby mieszali Polakom w głowach. 

 

http://www.4shared.com/dir/12533398/3c4c889/Raport_Pileckiego.html

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#16235

i komentarze , powinien trafić pod każdą polską "strzechę" a także na biurko tego BULA pod żyrandolem .

Pozdrawiam .

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1448131