Sekta moskiewska wypuszcza Niesiołowskiego…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Niesiołowski, zamknięty w klatce przez sektę moskiewską od czasu jego słynnej definicji głodu, który w państwie Tuska oczywiście nie istnieje – został wypuszczony na okoliczność trzeciej rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem. Sekta moskiewska, do której należą wszyscy wierni w raport Anodiny, na podstawie którego został przygotowany Rapor Millera o randze niepodważalnego dogmatu uznała, że w tych trudnych chwilach, pułkownika Laska powinien wesprzeć jakiś znany w III RP autorytet. Czyli Stefan Niesiołowski – gołąb uratowanego przez Tuska pokoju z Rosją, za niewielką cenę oddania Rosji śledztwa w sprawie katastrofy TU-154M, wraz z dowodami rzeczowymi.

Wypuszczony z klatki gołąb uratowanego pokoju z Rosją nie zdążył za daleko od klatki odlecieć, jednak udało mu się (jak to gołębiowi) natychmiast wypróżnić zawartość swojego gołębiego rozumu, by dokopać PIS-owi, co jest jedynym zajęciem Niesiołowskiego od ponad pięciu lat. -To nie jest żadne uczczenie ofiar, to nie jest żaden hołd, to nie są żadne manifestacje żałobne. Mamy do czynienia z czymś co można nazwać demolowaniem czy podpalaniem Polski – powiedział Stefan Niesiołowski – dla pewności z dala od tłumów, manifestujących swoją pamięć o ofiarach niewątpliwego zamachu . Poseł sekty moskiewskiej jest bowiem znany z odwagi głoszenia poglądów sekty swoim gołębim językiem – ale wyłącznie z zacisza podległych sekcie stacji radiowych i telewizyjnych. Poseł PO podkreślił więc, że pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej powinno się upamiętniać na cmentarzach i w miejscach pamięci tej tragedii, a nie podczas ulicznych manifestacji. Wiadomo: władza Tuska panicznie boi się każdej manifestacji, które demolują wizerunek sekty i jej guru. A guru Tusk tyle jeszcze chciał Narodowi obiecać ….

Dlatego sam Tusk zmuszony został do ucieczki w dniu 10 kwietnia aż na Czarny Ląd, upewniwszy się wcześniej, że w trakcie uroczystego powitania w stolicy Nigerii, nie dojdzie do niespodziewanego zderzenia guru sekty moskiewskiej z demonstrantami Kaczyńskiego. Nic więc dziwnego, że wizycie Tuska na Czarnym Lądzie towarzyszą szczególne środki ostrożności, gdyż guru sekty moskiewskiej (podobnie zresztą do gołębia pokoju- Stefana), wszędzie widzi Kaczyńskiego, a przynajmniej pro-pisowkich lizusów, podpalających jego - najlepszy w dziejach rząd.

Najgorsze jednak to, że demolujący państwo Tuska manifestanci, posunęli się do podważenia świętej księgi sekty moskiewskiej, czym jest Raport Millera. Władza tej sekty w III RP oparta jest przecież na wierności w dogmaty, zawarte w raporcie Millera – inaczej, już dawno by się  rozpadła. Wypuszczony z klatki gołąb pokoju z Rosją nie zapomniał więc wypróżnić zawartości swojego mózgu i w tej, tak bolącej Tuska sprawie – piętnując z żarliwością kapłana sekty - podważanie raportu Komisji Millera. Zdaniem Niesiołowskiego (który, w tych trudnych chwilach, siłą rzeczy wypowiada to, co  chciałby  Tusk wykrzyczeć z Czarnego Lądu ) - Raport w pełni wyjaśnia przebieg i przyczyny wypadku prezydenckiego tupolewa z 10 kwietnia 2010 roku.  Jednak w dogmaty tego raportu wierzą już tylko członkowie sekty moskiewskiej, zatem głos gołębia pokoju z Rosją Stefana, jak i guru sekty moskiewskiej Donalda, są już tylko głosami wołających na puszczy i na pustyni afrykańskiej. Tym bardziej,  że właśnie w dniu 10 kwietnia Polsat przedstawił wywiad z Prezesem Stowarzyszenia Byłych Oficerów CIA, S. Eugene Poteat’em…

Były oficer CIA – na podstawie znanych mu przypadków działań KGB twierdzi, że katastrofa smoleńska mogła być celowym działaniem Rosjan. Były oficer CIA zaznaczył, że "powinno zostać przeprowadzone międzynarodowe śledztwo", ponieważ zbyt szybko "zachód zaakceptował rosyjską wersję wydarzeń". Podejrzenia Amerykanina wzbudziło to, że "Rosjanie błyskawicznie wzięli się za sprzątanie miejsca katastrofy", a "części maszyny były porozrzucane na ogromnej przestrzeni". W jego opinii, "wysoce prawdopodobne jest to, że na pokładzie była bomba".  W opinii Poteata Rosjanie mieli powód by przeprowadzić zamach. - Rosjanie bardzo nie życzyli sobie, by uroczystości w Katyniu się odbyły, nie chcieli by ktoś przypominał co zrobili w 1940, a na pokładzie jednego samolotu znajdowała się cała elita Polski - ocenił.

Paradoksalnie zatem:  zamach pod Smoleńskiem na prezydenta RP i oficerów polskiego wojska – zaczął się wszystkim zdolnym do samodzielnego myślenia kojarzyć z sowiecką zbrodnią w Katyniu. I to nie tylko w Polsce.  Te dwie – niewyjaśnione do końca zbrodnie – odbiją się zatem czkawką nie tylko władcom Rosji, ale i sekcie moskiewskiej. Nie uda się bowiem tych niewyjaśnionych zbrodni usunąć z pamięci Polaków lub przykryć Laskiem. Objawami tej czkawki jest ucieczka Tuska na Czarny Ląd w dniu 10 kwietnia 2013 roku i równoczesne wypuszczenie z klatki smakosza szczawiu i mirabelek….

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

"Nie uda się bowiem tych niewyjaśnionych zbrodni usunąć z pamięci Polaków lub przykryć (Lakiem?) LaSkiem." Teraz brzmi mi to bardziej logiczniej. Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350105

"Nie uda się bowiem tych niewyjaśnionych zbrodni usunąć z pamięci Polaków lub przykryć (Lakiem?) LaSkiem." Teraz brzmi mi to bardziej logiczniej. Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350106

Literówką zwana i już poprawiona

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350111

Wiem, te słowa są podobne - "gołąb" i "głąb", ale jednak w sposób znacząco odmienny definiują problem i wydaje mi się (aczkolwiek mogę być w tzw. mylnym błędzie), że użycie słowa "głąb" byłoby bardziej zasadne niż słowa "gołąb".

Pozdrawiam

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#350178

 Nie ma "bardziej logiczniej". Jest "logiczniej" lub "bardziej logicznie", choć ta druga wersja jest bardziej poprawna. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350167

 wszechczasów. Czyżby też dal nogę na"swuj dwur" szlachecki, gdzieś w ruskiej ziemliji.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350113

wymiarem sparwiedliwosci a wlasciwie przed stryczkiem ktory czeka go po obaleniu postPRLowskiego kacapskojewrejskiego ukladu.
Byl w Peru, tam komuchy i ich slugusy od wilu lat maja swoja stala baze dogorywania w ciszy i spokoju w zagubionym w dziczy skansenie ze wszytkimi wygodami i gotowym do startu samolotem czy helikopterem.
Oczywiscie baza jest pod oficjalna jakas nazwa pomocy czy rozwoju albo poszukiwan.
Peruwianczycy przyjma kazdego z kasa.
Te bazy sa ta zalozone jeszcze za czasow CCCP.

PS. Niesiol dostaje SMS:NOSEL DZIABAJ
i tetn jak glodny skundel spuszczony z lancucha
zaczyna kasac i szcekac az mu oczy na wierzch wychodza i piana z pyska cieknie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350115

Szkoda tylko że po 3 latach. I jaki interes ma polsat, aby to puścic w obieg?

Zobaczycie jak będzie: pewnego dnia Donald T. lub jakies jego alter ego powie: no tak, był zamach. Ale uratowalismy Polske przed wojną. A teraz zagłosujcie na mnie, bo inaczej do władzy dojdzie Kaczafi...

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350119

Przeczytałem uważnie Twój tekst i ogarnęły mnie wspomnienia.
Jestem z Łodzi. Nie mogę powiedzieć, że znam osobiście posła N., aczkolwiek w czasach opozycji, w latach 80-tych parę razy wymieniliśmy kilka zdań. Pamiętam, że wtedy go ceniłem, szanowałem. I patrzę teraz, od dobrych kilku lat i nic nie rozumiem. Jak można tak schamieć,  tak się samemu upodlić...? Jak można upaść tak nisko, aby z jakimś maniakalnym wręcz uporem pluć na wartości, które kiedyś były znaczące, liczyły się bardziej niż "zaszczyty"...? Czy można się aż tak zmienić ? Czy wtedy to była tylko gra a prawdziwe oblicze pokazuje teraz ? Oczywiście znam wszystkie wersje o jego zachowaniu w trakcie śledztwa, ale podchodzę do nich ostrożnie. W zeznania byłych narzeczonych nie bardzo wierzę a dr Gontarczyk dokładnie wykazał, że donosił kto inny. Podał nawet jego nazwisko. Czyli co się stało ??? Co stało się z tym człowiekiem, co stało się z Borusewiczem,  Frasyniukiem ?? Kiedyś ci ludzie byli wręcz symbolami, a dziś... ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>Bechis</p>

#350124

I w ogóle - czy nie szkoda czasu i oczu na tego pana?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#350127

gość z drogi

Niesiołowski będzie dla mnie na zawsze symbolem tzw odwróconych z lat dawnych...

gdy patrzyłam na niedawnych jeszcze przyjaciół ze stanu wojennego jak nagle się zmieniali w czasie "złodziejskiej transformacji"to oczy wychodziły mi z orbit...

dzisiaj podobnie jest z Niesiołowskim ,Frasyniukiem TW rodzaju Boni,czy borsuk...

No ,cóz gatunek ludzki jest jednak bardzo ułomny...a Kesz zaćmiewa resztki rozumu i sumienia....

Strach przed lustracją rodzi takie właśnie POtworki.. takie.jak zjadacze szczawiu,czy

im POdobni....

serdeczne pozdrowienia....

10 szczawiowo -mirabelkowe:)

PS poruszyłeś ważny problem...i wcale nieodosobniony...każdy z nas z tamtych lat mógłby jednym tchem wymieniać przerażonych LUSTRACJĄ ,ta majątkową też...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#350136

Zgodziłbym się, gdyby chodziło tylko o tego jednego "pana", ale, niestety, ich jest więcej. Tych, którzy zdradzili...

 

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>Bechis</p>

#350132

Ten typek był tylko znany, natomiast autorytetem ani symbolem nigdy nie był a szczególnie jak opowiadał ze z zachodu się wezmie bo Polskie to niedobre.Do tego trzymał łapy w kieszeniach a swoje chore wizje opowiadał młodym ludziom na róznych spotkaniach/szkoleniach/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#350160

Ten typek był tylko znany, natomiast autorytetem ani symbolem nigdy nie był a szczególnie jak opowiadał ze z zachodu się wezmie bo Polskie to niedobre.Do tego trzymał łapy w kieszeniach a swoje chore wizje opowiadał młodym ludziom na róznych spotkaniach/szkoleniach/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#350164

Mam nadzieje że władza się w końcu zmieni i teko Kasztana już nie zobaczę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>Polak to honor.</p>

#350143

Taka piękna (momentami)treść a ja musiałem dać jedynkę.
- 5 pkt. za fałszywą tezę :
"Dlatego sam Tusk zmuszony został do ucieczki w dniu 10 kwietnia aż na Czarny Ląd"
Według mnie Tusk nigdzie nie musiał uciekać (służby Tuska dobrze wiedziały, że marsz nie przerodzi się w rewolucję i wieszanie na latarniach). Wyjechał wyłącznie dlatego, żeby budzić takie fałszywe skojarzenia, o zagrożeniu "groźnym" marszem i że się tego boi (czyli zły policjant, który musiał uciekać).
Zapytajmy zatem, kto nie "musiał" wyjechać, komu nie groził gniew narodu . Otóż nie musiał wyjechać "dobry policjant" Bul Komoruski, który jakby dziwnym trafem coraz lepiej wypada na tle tego "strasznego" Tuska.
Drugie - 5 dałem za reklamę tego co wypluł z siebie Niesiołowski.
To tak jakby z zachwytem cytować Stalina, Mao Tse Tunga, Hitlera, Goebbelsa, Grossa, itp.
Na prawdę nie trzeba, tego robić.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350151

Nie sądziłem, że napisałem pean ku czci Stefka, a przy okazji obraziłem odważnego Tuska, który nie musiał nigdzie uciekać, choć jednak uciekł….Na szczęście tekst się sam obroni.

P.S. W jakim celu państwo Tuska zgromadziło 10.04.2013r. setki suk, zgromadzonych m.in. na ulicy Karowej, skoro wiedziało o pokojowej demonstracji ? Dlaczego 10.04.2013r. Jego Ekscelencja nie wychyliła czubka nosa z Pałacu, skoro jest taka dobra ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350156

Tusk "uciekł" żebyśmy myśleli że (uciekł) czuł się zagrożony, że musiał uciec. A tak naprawdę Tusk marsz miał w głębokim poważaniu, doskonale wie, że w narodzie Polskim mentalnie spacyfikowanym nie ma za grosz odwagi, żeby przeprowadzić uliczna rewolucje.

Proszę się nie dziwić setkom suk, w końcu żyjemy w państwie policyjnym.

A po co Jego Ekscelencja (mam nadzieję, że nie chodzi o żadnego biskupa)Bul miał wychylać nos ? Po co miałby się pchać w środek demonstracji, skoro wie, że demonstranci nie są mu przychylni ? Zachował się mądrze jak na zdrajcę, zszedł tłumowi z drogi...............co nie znaczy jeszcze, że ten wczorajszy marsz miał znamiona jakiegokolwiek fizycznego zagrożenia dla władzy.
Ot zwykły marsz, danie świadectwa pamięci. Nic prócz częściowego wypuszczenia pary z kotła, nie dał. No chyba, że dobre samopoczucie demonstrantom, że tak "zaciekle", "stanowczo" i "skutecznie" powalczyli o Polskę.
Nie widzę, żadnych innych zalet takich spędów, prócz dania świadectwa prawdzie, i poczucia fałszywego samozadowolenia.

Gdzie ci wczorajsi demonstranci dziś są ?
Strajkują ? Pikietują?
Nie, para z nich uszła, wrócili do swoich kieratów i są z siebie niezmiernie zadowoleni.
Będą teraz grzecznie czekać do listopada na Dzień Niepodległości .......i tak w kółko.
Społeczeństwo (również jego patriotyczna część) jest mentalnie spacyfikowane.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350159

Nic nie dzieje się bez przyczyny. Widocznie napięcie miało opaść.
Tusk dobrze wiedział, że "wódz" potrafi wyciszyć "niezdrowe" społeczne nastroje, dlatego mógł spokojnie wyjechał małpy giglać.
Mają wszystko pod kontrolą. Spoko wodza :)
Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350221

dla interesów Kulczyka na czarnym lądzie. Tusk został tam zabrany, żeby podpisać w imieniu Polski jakiś jego prywatny kontrakt. W końcu to on rządzi, a Tusk tylko zdaje raporty z wykonanych zadań. Do tej ścisłej kliki, należy Krauze, któremu raporty w Mariotcie zdawał Kaczmarek i Kiszczak któremu raporty zdają generalnie wszyscy byli TW. Czyli cały rząd PO...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350173

Też tak myślę. Premier J.Kulczyk w łaskawości swej zabrał D.Tuska(nie wiem tylko czy z żoną,która też lubi dalekie kraje).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

markiza

#350184

 Niesiołowski to główna podpora intelektualna Tuska i jego rządzącej mafii. Za dobrą kasę wypełnia polecenia szefa, a dobrych rad udziela mu niezawodny w sianiu nienawiści i manipulacji Jerzy Urban .Kąsają jak potrafią ale wkrótce sami się zagryzą. Tusk jako naczelny oszust, a do tego tchórz schował się na nowej wycieczce turystycznej do Nigerii  oczywiście za nasze pieniądze!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350174