Prognozy dla lemingów

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Nadszedł czas rozwiewania się mitów propagandy, którą przez ostatnie ćwierćwiecze karmiono społeczeństwo polskie i hodowane w nim lemingi. Wraz z więdnięciem Zielonej Wyspy docierają do ludzi realia. Najtrudniej docierają do tych, którzy sami zajmowali się propagandą a mając ograniczony kontakt z realnym życiem padli ofiarą zaczadzenia oparami toksycznych wyziewów tejże propagandy. Warto tu przytoczyć uwagi Rafała Ziemkiewicza (ostatni numer "Do rzeczy"), który tak oto podsumowuje zasady kształtujące polską transformację i rysuje prognozy:

"Kiedy to metropolia popadła w kłopoty z powodu nadkonsumpcji, nikomu z rządzących nawet do głowy nie przyszło pytać o rady Jeffreya Sachsa i aplikować sobie samym recepty, ktore jeszcze niedawno MFW czy eurokracja tak ochoczo dawały Europie Środkowej. Sobie Zachód nie powiedział, że trzeba zacisnąć pasa i pogodzić się z obniżeniem stopy życiowej, że nie mozna żyć ponad stan i że nie ma świętych mikołajów przynoszących darmowy lunch.

Zachód, przeciwnie, nadrukował miliardy pustych dolarów i euro. I teraz, by uniknąć załamania stoi przed koniecznością znalezienia zysków, którymi zaciągnięty w ten sposób dług pokryje. Najprostszym i narzucającym się sposobem jest zaś wyciśnięcie tych zysków z krajów, które poddawszy się nowej kolonizacji, straciły narzędzia do obrony swych interesów bądź są na najlepszej drodze do ich utraty, a wolą ich obrony nie wykazywały się bodaj nigdy."

Wniosek jest prosty i krótki - nie da się uciec od rzeczywistości w krainę ułudy. Wcześniej czy później ona cię dopadnie jak ból nieleczonego zęba. A w końcu ząb i tak trzeba będzie wyrwać.

Brak głosów

Komentarze

 ...oraz ludzie uwikłani w machlojki, przekręty, korupcję, ubecką przeszłość zabór mienia, a  na takich osobników to nie nalezy liczyć, ze przejrzą. Niezaleznie od okoliczności i od zdarzeń, upadków, klęsk, tragedii trwać  będą przy swoich idolach, bozkach z Tuskiem na czele. Są gotowi pójść z nimi na dno. Liczyć mozna tylko na ludzi, którzy dotychczas nie brali  udziału w czymkolwiek i zobojętnieli na wszystko bądź przysneli  ( a takich jest w Polsce ok. 50%). To oni powinni się obudzić i wykazać determinację w usunięciu od sprawowania władzy osobników zwanych lemingami. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#343593

Lemingi w powszechnym ujęciu są to osobniki niezbyt rozgarnięte, niezorientowane a zatem skłonne do zachowań stadnych, bo własnej inicjatywy nie wykazują i w kupie czują się raźniej.

Vote up!
0
Vote down!
0
#343681

  A ja jestem kroplą żółci w ich pokarmie  .Upodobałem sobie stołówkę  money.pl  Oni mnie tam bardzo lubią i dlatego z grzeczności usuwają moje posty które nie wiem dlaczego pojawiają się na nowo. Częstują mnie ciasteczkami cooke  blokują moje IP . Ale ja się nie obrażam mam dobry odkurzacz i spory kosz i ostatnio dużo nie rejestrowanego Internetu mobilnego o zmiennym IP.

                                                                                                                                                                               POLSKA WZYWA WSZYSTKICH PATRYJOTÓW DO WALKI O POLSKĘ NIEPODLEGŁĄ

(ten post należy sobie skopiować i innych poinformować ,aby posiadać linki do ważnych informacji oraz mieć kontakt z Polakami którzy mają siłę , odwagę, patriotyzm)

UWAGA!!! 23 MARCA OFICJALNIE WYCHODZIMY NA ULICĘ !!!!

10 kwietnia – wszyscy do Warszawy!

http://80sec.info/infos/251080_10-kwietnia-wszyscy-do-warszawy

Serdecznie zapraszamy na protest Was, Drodzy Czytelnicy, który odbędzie się 23 marca 2013r. o godz. 17.00 w Warszawie pod KPRM - (Aleje Ujazdowskie 1/3 Warszawa). Mamy dość nieudolnych rządów Donalda Tuska. Żądamy przyspieszonych wyborów. Manifestacja jest w 100 % legalna, zarejestrowana dziś w Urzędzie Miasta. Zabierajcie znajomych i przybywajcie, nie bądźcie bierni !!! AKCJĘ OFICJALNIE WSPIERA ANONYMOUS ! Szczegóły na facebooku po wpisaniu do wyszukiwarki " wychodzimy na ulicę, 50 000 ludzi" albo pod tym linkiem : http://www.facebook.com/events/382236131875147/

Pozostałe miasta tu znajdziecie:

Polska Godzina „W” wybiła 1 marca 2013 roku

http://naszeblogi.pl/36944-polska-godzina-w-wybila-1-marca-2013-roku

Oraz: Polska Rewolucja Narodowa

9.300 osób lubi to 51.618 osób o tym mówi

http://www.facebook.com/NarodowaRewolucjaPolski

Tu Was zachęcam do korzystania z portalu gromadzącego wszelkie artykuły z różnych uczciwych źródeł ,jest niesamowitą biblioteką informacji których nie chce poruszać lub przekazuje w pokrętnie zmanipulowany sposób Telewizja Polska oraz obce jak np. TVN24 i prasa przyjazna temu zakłamanemu Rządu z naczelnym wydawcą wrogiej propagandy Gazety Wyborczej

http://obroncakrzyza.wordpress.com/

UWAGA : bardzo ważne bądźcie czujni jest wielu takich co się podszywają pod Wielkich Polaków z „Klubu Bolka”. Członkowie Klubu Bolka przeczuwając nadchodzące zmiany właśnie podejmują w polskich mediach własną promocje ,ten materiał pozwoli Wam odsiać ziarno od plew .

 

Towarzysz General - CAŁOŚĆ - Grzegorz Braun

http://www.youtube.com/watch?v=I175MRXX0_Y

Kołakowski z pistoletem, Kuroń lżący Tatarkiewicza - polskie elity III RP

http://www.youtube.com/watch?v=WDWX49byFvA&feature=player_embedded

Red.Leszek Żebrowski."Mity przeciwko Polsce..."

http://www.youtube.com/watch?v=pCFX_8RJ5Qo

Szokujące dokumenty i fakty

http://janbeszta-borowski.blog.onet.pl/2011/12/11/szokujace-dokumenty-i-fakty/

"PO-pół-NOCY-moc-NO-pra-CO-wała"

https://docs.google.com/document/d/1ATvrVnAOyX9RR-eDZrR9vzwFYQTG4sC2JnLXpodMkBE/edit?pli=1#

 

PRZEKAŻCIE DALEJ ! :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#343684