Spostrzegawczość Hoffmana zwala z nóg

Obrazek użytkownika coryllus
Kraj

Problem z armią jest taki, że jak się wyszkoli sapera, to nie można zeń w dwa dni, ani nawet w tydzień zrobić skutecznego kawalerzysty. Jeszcze gorzej jest w propagandzie, jak ktoś się przyzwyczaił do pisania tekstów takich jak Mazurek, albo Zalewski nie ma siły, żeby się nagle przestawił na coś innego, bo wypadnie to skrajnie fałszywie. Jeśli bloger seawolf używa słów takich jak prezydęt. To kiedy przestanie to robić przestanie być także seawolfem. Nie wierzycie? Poczekajcie.
Od dłuższego już czasu ideą tego bloga i ideą bloga Toyaha jest uporczywe omijanie tematów prostych i stymulujących najniższe gusta. My nie piszemy, że Tusk to rudy Niemiec, a Komorowski to Komoruski. My w ogóle o nich nie piszemy, bo na to po prostu szkoda czasu. Był w naszym życiu taki moment, że mieliśmy nadzieję, iż ktoś z PiS zwróci się do nas i coś nam zaproponuje, moment ten minął, mam nadzieję bezpowrotnie, a w moim przypadku był on jeszcze do tego wyjątkowo krótki. Bardzo szybko bowiem przekonałem się, że rynek tak zwanej poważnej publicystyki, rynek postpolityki i rynek polityki, rządzą się dokładnie takimi samymi prawami jak rynek czasopism ezoterycznych i kobiecych, na którym kiedyś działałem. Podstawowa zasada, dzięki której osiąga się tam sukcesy brzmi: nie zdradzaj swoim pomysłów, bo ci je ukradną. I to samo mamy wszędzie. Nikt nikomu niczego nie zaproponuje. Po prostu niczego. To jest niemożliwe, bo powiązania człowiek-budżet przebiegają w sposób dla zwykłego śmiertelnika niewidoczny. Jak ja sobie radziłem na tym rozrywkowym rynku, ktoś może spytać. Bardzo prosto, ponieważ moja sprawność warsztatowa wykracza daleko poza znane w tej galaktyce standardy, przynosiłem zawsze gotowe teksty i niczego nie planowałem. I tak właśnie udało mi się zbudować dom i jakoś przeżyć. Sztuki tej nie jest w stanie w obecnych warunkach dokonać nikt. Ja mam tego błogą świadomość i nie sądzę, by mnie ktoś z niej potrafił wybić. Na początku jeszcze zaplanowałem coś z redaktorami prowadzącymi raz czy drugi i potem już tego nie robiłem nigdy. Śmierć frajerom jak napisał Mario Puzo.
Jeśli ktoś wejdzie tu, żeby mi coś pisać o skromności i ego, wywalę go natychmiast, więc niech sobie daruje te mądrości.
Jedziemy dalej. Wyobraźcie sobie, że w nowym numerze tygodnika „W śmieci” jest kolejny wywiad z posłem Hofmanem. I tenże poseł, rzecznik prasowy PiS, osoba prominentna, mówi, że nie wolno skupiać się na krytykowaniu Tuska, bo to się zwykle odbywa wedle wyznaczonych przez tego Tuska zasad. Niesamowite prawda? Dwa lata od Smoleńska, sam nie wiem już ile przewałów propagandowych, chamstwo i kopniaki w tyłek na oczach wszystkich, tak był traktowany PiS i nie wiedział pan rzecznik co z tym zrobić. I teraz po dwóch latach wychodzi i mówi, że może potrzebna jest jakaś inna strategia, nie taka jaką narzuca PO? Ja się z panem posłem zgadzam, ja się z nim zgadzałem już wtedy kiedy on nawet nie był świadom, że podobne słowa mogą mu kiedykolwiek przejść przez gardło.
Jeszcze raz: jeśli po przeczytaniu powyższego jakiś dureń zechce mi pisać coś o ego i skromności, wyleci. Ostrzegam. Niech więc sobie da spokój.
Ponieważ ja doskonale wiem, że wielu ludzi czyta ten blog, blog Toyaha i Kamiuszka, ale nie powiedzą o tym, bo mają tak rozrośnięte ego, że gdyby na nie wleźli i spadli to nie pozostałaby po nich mokra plama, dlatego właśnie ja mogę napisać to wszystko co tutaj piszę albo jeszcze więcej.
Ci wszyscy faceci przypominają postać astrologa z VIII księgi przygód Tytusa, Romka i Atomka. Główni bohaterowie mieli tam taki aparacik, który umożliwiał im wędrówkę w czasie. No i przez ten aparacik Tytus dostał się do krzyżackiej niewoli. Siedział w lochu i przyłaził do niego astrolog-idiota, który opowiadał dyrdymały o jadach trujących wydzielanych przez planety. I on był właśnie wróżbitą wielkiego mistrza. No i astrolog mówi w pewnym momencie – jeśli kiedyś odkryją, że swoje mądrości biorę od małpy, jestem zgubiony. Dokładnie tak samo jest z facetami odpowiedzialnymi za PR i strategię w PiS. Oni są tak przejęci trującymi jadami wydzielanymi przez planety, że nic poza tym dla nich nie istnieje.
I teraz niech się pan poseł Hofman skupi: na ten numer, który pan chce przeprowadzić jest już za późno. Ja to panu mówię: stara siedząca w niewoli małpa. Za późno. Trzeba było o tym myśleć półtora roku temu. Teraz musicie się postarać o dobrą strategię wewnętrzną, bo idą po was, demontując ten cały PiS od dołu. To co powiecie i jak nie ma już znaczenia. Zresztą macie samych saperów, a chcecie szykować się do szarży. Z czym, że spytam? Z łopatkami na krótkim trzonku? Powodzenia.
Mamy też strategię medialną, która jak kłaki ze starego kożucha, albo słoma z walonków wyłazi z nowego numeru tygodnika „W sieci”. Oto Marek Pyza pisze wielki tekst o FYM-ie i maskirowce, czyni to po to jedynie po podkreślić, że Internet jest pełen świrów, ale dzielni dziennikarze z nowego tygodnika, są autentyczni i ze świrami sobie poradzą. W ramach nowej strategii w nowym tygodniku pisze Kamila Łapicka, czyli normalnie, tak jak w „Elle”, czy „Wróżce”, no i oczywiście najsławniejsza reporterka wszech czasów, vice-Kapuściński w spódnicy Maria Wiernikowska.
W środku znajduje się bardzo dobry tekst profesora Andrzeja Nowaka o Powstaniu Styczniowym oraz inne teksty o tym Powstaniu, których nie czytałem. A uczyniłem to z premedytacją, bo na okładce znowu napisali o Hobbitach. No może nie dokładnie o Hobbitach, ale o czymś podobnym. Napisali, że Powstańcy Styczniowi to prawdziwi niezniszczalni. I ja się teraz zwracam do posła Hofmana, żeby miał co mówić na kolejnej konferencji: panie pośle, ten rodzaj kokieterii jest bardzo szkodliwy, a przede wszystkim bardzo nieskuteczny.
Profesor Andrzej Nowak napisał jak powiadam bardzo dobry tekst, zapomniał tylko wspomnieć o roli Leopolda Kronenberga i Józefa Ignacego Kraszewskiego w propagowani idei insurekcyjnych. Ale to jest do nadrobienia w następnym numerze tygodnika „W śmieci”, to jest, chciałem napisać „W sieci”.
No i to jest właśnie istota owej strategii: zdystansowanie się od Internetu i pokazanie jak nam jednak jest blisko do cywilizowanych standardów GW i pism lubianych przez kobiety. Mamy Wienikowską, mamy Kamilę...A gdzie horoskop? Gdzie wróż Tomasz i wróżka Sybilla? Gdzie terapia kolorami i poradnik dla młodych małżeństw prowadzony przez Roberta Tekieli? Zapomnieliście o tym? Śpieszcie się, bo Lisicki was wyprzedzi.

Na stronie www.coryllus.pl jeszcze przez tydzień można kupować książki Toyaha po cenie promocyjnej. Tak się złożyło, że zmieniamy drukarnię i w związku z tym odstaliśmy w preznecie trochę tych tańszych Baśni jak niedźwiedź. Tom I, będziemy je sprzedawać od jutra albo pojutrza w cenie 15 złotych za egzemplarz, plus koszta wysyłki. No, a książki nasze leżą w sklepach www.multibook.pl, http://www.ksiazkiprzyherbacie.otwarte24.pl/ , w księgarni wojskowej w Łodzi przy Tuwima 34, w księgarni Wolne Słowo w Lublinie, przy ul. 3 maja, w sklepie FOTO MAG przy stacji metra Stokłosy w Warszawie, w księgarni Ukryte Miasto przy Noakowskiego 16 w Warszawie i w każdej właściwie księgarni w kraju, która współpracuje z hurtownią Azymut. A jeśli nie leżą, to mogą się tam znaleźć na prośbę czytelnika. Zapraszam.

Brak głosów

Komentarze

Wszyscy sa źli,wszyscy są głupi,tylko Coryllus,Toyach,Kamiuszek i Osiejuk z kaczązupą sa the best!

Nawet Kaczyński jest głupi,bo nie wyraził chęci na współpracę
z delegatem...Maciejewskim.

Na jednym portalu pisze o sobie "dziennikarz",na innym pisze
"pisarz" ( w prokuraturze podaje-- pisarz).

Wszyscy mają wygórowane ego,tylko nie Maciejewski!

Nie trzeba pluć na przystanku tramwajowym,czy autobusowym,
nie trzeba spychac staruszkę z siedzenia,nie trzeba trącić
osoby o kulach...wystarczy pisać to co piszesz,aby diagnoza
była trafna: SOCJOPATA!

Vote up!
0
Vote down!
-1
#322747

Nie wiem czy czytasz "po łebkach", czy dla większej wygody co drugie zdanie, przez co gubisz lead notki, ale jedno wiem na pewno. Jesteś niezłym magikiem. Z trzech osób zrobiłeś cztery.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#322761

 Nie dziw się zezowatemu.To,że Toyah jest tu razem z Osiejukiem-to pikuś.Ale skąd się wziął Jaworski vel kaczazupa?

Vote up!
0
Vote down!
-1
#322768

" Bardzo prosto, ponieważ moja sprawność warsztatowa wykracza daleko poza znane w tej galaktyce standardy,"

wiec nikt nie jest w naszej cywilizacji ani nigdy nie byl tak sprytny jak coryllus.
-Einstein
-Sklodowska
-Kepler
-Newton
-Da Vinci
-Kopernik, Arystotel i Pitagoras - oni
WSZYSCY WYSIADAJA
przy sprawnosci umyslowej coryllusa.

" I tak właśnie udało mi się zbudować dom i jakoś przeżyć. Sztuki tej nie jest w stanie w obecnych warunkach dokonać nikt."

a mnie sie wydawalo, ze ludzie nawet buduja palacyki...

Moralnosc coryllusa polega tez na tym, ze on
" nie piszemy, że Tusk to rudy Niemiec, a Komorowski to Komoruski."
ale napisac "W Smieci" o nowej gazecie zamiast "W Sieci"
to co innego
takie rzeczy juz sa dozwolone dla "pisarza bajek i basni"

Vote up!
0
Vote down!
-2
#322770

 

Gondolierzy znad wisły już wypłynęli i pałkami mieszają.To im dedykuję

.

 Co do Pyzy,to warto dodać,że(cytując FYM-a)"autor tekstu opublikowanego "W Sieci" najwyraźniej nie miał zadania, by w miarę rzetelnie opisać śledztwo prowadzone przez blogerów zajmujących się maskirowką (jak i innymi podejściami do tragedii - przecież w mojej książce, publikacjach dodatkowych, jak i w dyskusjach tu - raz po raz powracały/ją także rozważania dotyczące narracji "wypadkowej" i "wybuchowo-katastroficznej", choć oczywiście powracają w krytycznej perspektywie), tylko "ustawić sobie do ciosu" i "potępić" (tak jak się "warchołów" potępiało za komuny). Pyza wszak od razu w tytule "ustawia sobie temat" - tak żeby czytelnik nie miał wątpliwości, jaką zająć postawę w stosunku do tegoż, o czym opowiadać będzie tekst. Tylko że Pyza nie bierze pod uwagę tego, iż najbardziej absurdalne są obie oficjalne teorie dotyczące tragedii: ta wypadkowa i ta dwuwybuchowa."

I drugi,też ważny cytat:" Zafrapowała mnie podana przez tego autora(Pyzę) informacja, jakoby był wysłuchiwany przez Zespół Parlamentarny. Podobnie jak Pan chciałabym wiedzieć i mam do tego prawo- kiedy to miało miejsce i jaki jest na to stenograficzny/filmowy dowód. Zespół Parlamentarny nie jest - wbrew pozorom - prywatnym folwarkiem posła Macierewicza. Jest umocowany w strukturze Sejmu i dlatego jego poczynania muszą być transparentne. Będę domagać się od Zespołu informacji na ten temat i dostępu do stenogramu. Jeżeli ich nie otrzymam, złożę skargę w Biurze Sejmu." 

A strona tzw.Zespołu Parlamentarnego od miesiecy jest "zhakowana" i nie wiadomo,kiedy będzie czynna.

PS.Przepraszam za jutubkę,ale aż się prosiła do wklejenia.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
-1

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#322749

Skoro czepiasz sie Zespolu Parlamentarnego chcacego wyjasnic CO STALO SIE, ZE SAMOLOT ULEGL DESTRUKCJI
i zginelo 96 Bardzo Waznych Osob w Panstwie Polskim
w tym najwazniejsze ( 2 Prezydentow, cale Dowodztwo Polskiego Wojska )
i nazywasz to "prywatnym folwarkiem posla Macierewicza"
to zachowujesz sie dosc podle.

Dlaczego nie nazwales tak Komisji Kalisza d/s smierci jednej bizneswomen vel Barbara Blida....?
Skoro jedna byla poslanka - podejrzana zreszta o ciemne sprawki - do ktorych "majac jaja" po czesci
- przyznala sie pociagajac za cyngiel swojego pistoleciku
- zabrala tajemnice do grobu wiec "nie puscila farby" w/s ukladow mafii weglowej na reszte pokomuchow !
Celem Kalisza bylo wsadzenie za kratki Ziobry,Kaczynskiego - jak wiadomo nic z tego nie wyszlo bo dzialali w imie interesow Panstwa
i dodatkowo okazali sie niewinni!
Jesli Kalisz mial dla jednej przestepczej osoby komisje przez 3,5 roku
to Macierewicz moze wtedy prowadzic
swoja komisje 3,5* 96 = 336 lat.
Bo my chcemy wiedziec
DLACZEGO UNICESTWIONO NASZA DELEGACJE DO KATYNIA oraz
KTO TO ZROBIL.
Jak jestes zainteresowany - dokladnie na tym portalu jest wciaz podawana cala masa odnosnikow do wynikow badan ( np. Szuladzinski, Nowaczyk ) oraz konferencji przedstawiajacych ten wyniki.
No chyba,ze jestes zwolenikiem teoryjek "Fu.. your minde"
wtedy rzeczywiscie masz problem.

Nawiasem mowiac Komisja Hazardowa to byl
Prywatny Folwark Sekuly na uslugach Mafii hazardowej!

Vote up!
0
Vote down!
-1
#322807

Napisałeś w komentarzu:" i nazywasz to "prywatnym folwarkiem posla Macierewicza"to zachowujesz sie dosc podle."Widzę,że nie zauważyłeś podstawowej rzeczy,a mianowicie tego,że są to cytaty. 

Wyniki  badań podanych przez Ciebie panów opierają się na raportach MAK-U i Millera.ja ,jak i wielu innych,czekam na te tysiące zdjęć,które kilkanaście miesięcy temu obiecał opublikować Pan Antoni.

Chyba mam problem,prawda?Ale to mój problem,bo nie bawi mnie gonienie króliczka dla samej przyjemności gonienia. Szkoda zwierzątka.

 

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
-1

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#322826

wiec cytaty w/s FYM , Pyzy rojace sie od """"""
i zaciemniajace obraz?
2) swoja droga albo byly wybuchy - na co wskazuje Szuladzinski
albo ich nie bylo
TERTIUM NOT DATUR.
Zdjec jest tysiace w sieci, latwo je znalezc
ale zdaje sie ,ze coryllus pisze przede wszystkim o swoim geniuszu daleko wykraczajacym poza wszystko znane w naszej galaktyce.
Byc moze wnet dowiemy sie, ze wreszcie Noblista Coryllus
zrobil teorie Jednosci i powiazal Grawitacje z Teoria Wzglednosci i dokonal czego nie potrafil zrobic Einstein
ani najtezsze glowy XXw.....
3) OBAWIAM SIE ,ze nie "Pan Antoni"
tylko Posel......
no chyba ,ze to wasci prywatny znajomy w co watpie.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#322837

Wyobraź sobie waszeć,że znam A.M.od czsów wspólnej działalności w ROP-ie.

Co do tertium-to może kiedyś zajmie się Okęciem.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
-1

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#322838

Toś ty, ptaszku przywiędły, tego "Żyda i masona" Olszewskigo popierał??? ;-)))! No, no, trudno uwierzyć :-)))!

Vote up!
0
Vote down!
-1
#322842

NiewiernyTomaszu! Pimpaj się!

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
-1

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#322843

Moim patronem, ptaszku przywiędły, jest Doktor Kościoła, a nie Apostoł ;-)!

PS. Tym bardziej się dziwię, że przy okazji skasowanego (przez autora) wpisu Mixa nie zaprotestowałeś przeciwko umieszczaniu Jana Olszewskiego na zamieszczonej tam "tajnej liście Żydów"... Coś mało lojalny jesteś... ;-).

Vote up!
0
Vote down!
-1
#322847

Smucisz.Zmień pampersa.EOT

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
-1

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#322854

Nie startuj do lotu, ptaszku przywiędły, jeśli nie wiesz, ile masz paliwa.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#322855

Pański nick mi się już gdzieś o oczy obił. Ale kim jest ten Toyah?
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
-1

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#322750

pan to taki Lis . Tamten w tvp2 i , a pan w internecie.

Vote up!
0
Vote down!
-1

lupo

#322769

[quote=coryllus]moja sprawność warsztatowa wykracza daleko poza znane w tej galaktyce standardy[/quote]Co tu dużo gadać... rozbroiłeś mnie tym wyznaniem. ;)))[quote=coryllus]Jeśli ktoś wejdzie tu, żeby mi coś pisać o skromności i ego, wywalę go natychmiast, więc niech sobie daruje te mądrości.[/quote]Drobna uwaga - na Niepoprawnych nie ma takiej opcji. ;)

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-1
#322773

niedościgniony w naszej galaktyce, co tam galaktyce, wszechświecie całym, hołdy Ci składa pokorny szary ludek (z Szarym kotem na dokładkę ;-))))))

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
-1

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#322778

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Lilit nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

 a,Ty nie masz ciekawych tematów z okolic zielonowyspowców ? Z takim tematem spadaj do "wprost" ! Tam też nie lubią Hofmana.

 

 

Vote up!
0
Vote down!
-2
#322790

Bo zachowujesz się jak mały Cyzio z krótkich majteczkach i rajstopkach.

Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
-1

Obibok na własny koszt

#322793

Z jednym się zgadzam, A. Hoffman nie jest dobrym rzecznikiem PiS. Nie macie tam bystrzejszych w II szeregu??

Vote up!
0
Vote down!
-1
#322794

Na S24 Gabriel Maciejewski ma bejsbola w postaci bana.
Kto nie na klęczkach i nie woła MISTRZU BIS!,tego Coryllus
banuje i ma spokój.
Tu ,na niepoprawnych.pl zgłasza kazde słowo,które mu nie pasuje do obrazka wykreowanego przez jego EGO i niezmierzony
geniusz...galaktyczny.
Na niezaleznej.pl...moze tylko pisac do straznika forum,albo
samego Sakiewicza.

Na innych portalach...nie wiem,bo na lewackie klopy nie zagladam.

Cos pokręciłem z towarzyszami Gabriela? Toyachem,kaczązupą etc.?
Dla mnie to tylko takie wcielenia Coryllusa...Dr.Jekyll
&Mr.Hyde.

Obiecuję,ze juz nigdy nie zabiore głosu na temat Coryllusa!

Vote up!
0
Vote down!
-1
#322800

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Satyr (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

                                                        

Ponieważ mój obszerny komentarz zawierałby same słowa powszechnie uznawane za wulgarne, dlatego powstrzymam się od niego, z małym wyjątkiem.
Zatem napiszę tylko jedno krótkie zdanie: coryllus, jesteś jeszcze większym idiotą, niż wcześniej sądziłem. 
(Jak mawiał Julian Tuwim, nazwanie kogoś idiotą nie jest obelgą, a... diagnozą).

A teraz możesz mnie  - jak zapowiadałeś - wykopać. Jestem ciekaw, kto ci nogę rozmacha?... mizeroto fizyczna i... intelektualna.

Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
-2
#322814

aby jakąkolwiek sprawność, nawet warsztatową, ten fanio reprezentował.
Ale czasem pozory mylą... bo sprawność handlu własnymi wytworami nam pod każdym wpisem pokazuje. Nie znam tylko jej rezultatów. Z mojej strony do nich się nie przyczyniłem i nie zamierzam nic zakupowywać.
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
[ts@amsint.pl]

Vote up!
0
Vote down!
-1

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#322865

Nie jestem wcale fanką Coryllusa, ale chcę oddać sprawiedliwość. Nie jest tak źle z wyglądem, jak na tym zdjęciu. Są miejsca w sieci, gdzie można to sprawdzić.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#322871

A mnie wygląd blogerów generalnie nie interesuje (no chyba, że któryś jest podobny do Mela Gibsona - w takim wypadku proszę o kontakt na priv ;ppp).

A, poważniej, nie podoba mi się ten "argument". No chyba, że ktoś zapoda równocześnie swoje zdjęcie - wtedy jest bardziej uczciwie - można porównać. ;-)

Vote up!
0
Vote down!
-1
#322873

....pan nie szanujesz gosci z INNEJ galaktyki,jestes pan ksenofob i rasista.Miszczu nie po to przybyl do nas zebys pan go postponowal. I do tego zamieszczasz pan fizis miszcza zeby kazdy ogladacz Men in Black zaczal sie zastanawiac.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#322914

Na "ichnich" portalach moje wpisy są banowane bezwzględnie i wszystko jest OK, a tutaj istnieje jakieś miłosierdzie dla POrąbańców!
Chętnie zacznę jakiś kurs spamerski aby eliminować podobne mendy. Kto mi pomoże?

__________________________________________________
Życie jest jak koszulka niemowlęcia: krótkie i zasrane. (klasyk) http://www.youtube.com/watch?v=-YGS9vhmFS0

Vote up!
0
Vote down!
-1

_______________________________ Życie jest jak koszulka niemowlęcia: krótkie i zasrane. (klasyk)
]]>http://www.youtube.com/watch?v=-YGS9vhmFS0]]>

#322819

Też bym chętnie "pospamowała", czasami to robię jak mnie już wystarczająco wkurzą, niestety, bazuję tylko na włsnych, amatorskich odczuciach i pewnie jest to nieudolne. Gdyby "coś", to też chętnie się piszę na trochę wiedzy ;-)))
Pozdrawiam

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
-1

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#322848

To może... najpierw zatańcz ???

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#323004

Przypomnialo mi sie opowiadanie niegdys przeczytane w "Problemach". Bardzo wysoce zaawansowana cywilizacja wyladowala swoim wspanialym statkiem kosmicznym na Ziemi. Autor opisuje ich postrzezenia i perypetie w zwycieskiej walce z ogromnym przeciwnikiem, ktory okazal sie byc szczurem, bo kosmici wyladowali w okolicach altany ogrodowej. Jakos tak sie stalo, zdaje sie,  po walce z kotem, ze ich statek zostal zniszczony i kosmici musieli go opuscic, po czym dziarsko wyruszyli na spotkanie tubylczej cywilizacji. Nastepnie autor ukazuje rozmawiajacych ze soba  mezczyzn, ktorzy przyszli do swojego ogrodu. Jeden z nich zauwazyl na ziemi przy altanie male, ruszajace sie punkciki: "Coz to jest za rozowe robactwo? Nigdy takiego paskudztwa nie widzialem", po czym skrzetnie zadeptal wszystkich przedstawicieli wyzszej cywilizacji, ktorzy wlasnie wyszli mu na spotkanie aby sie z nim i cala ludzkoscia podzielic swoja madroscia i osiagnieciami naukowymi.

Czyz sie, coryllusie, nie czujesz podobnie jak te ufoludki, niedocenione przez prymitywnych ignorantow?

Jak chodzi o Twoja technike warsztatowa jednakze, mam duze zastrzezenia. Owszem, trafiaja sie czasem zlote mysli, ale sa one nieslychanie rzadkie, jak rodzynki w kiepskim, gliniastym, ciagnacym sie i niedopieczonym ciescie, w efekcie tanim i byle jakim, ktore Ty nazywasz "sprawnoscia warsztatowa wykraczajaca daleko poza znane w tej galaktyce standardy". Chcialoby sie zapytac, o jak zanizonych standardach tu mowa? Albo - o jakiej galaktyce?

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#322846

Coś w tym jest, co napisałeś/as (no popatrz, popatrz, tym razem się z Tobą zgadzam ;-) ).

Swoja drogą często się zdarza, ze efekciarstwo robi na niektórych ludziach duże wrażenie.
Częste jest to w wypadku nawet prac naukowych, z dziedziny humanistyki. Dopóki nie znajdzie się ktoś, kto wyjmie jedną cegiełkę i gmach się rozsypie. Ale przedtem pojawia się sporo wspaniałych recenzji. Napisanych przez tych, co nie zrozumieli, jakie to jest naprawdę, i uznali, ze widocznie to oni sami są głupi. Poniekąd słusznie uznali.

Dlatego też tylu jest snobów kręcących się wokół zarówno autorytetów, jak i pseudoautorytetów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#322859

Tak jak przypuszczałem - to tutaj cię boli...

[quote]Był w naszym życiu taki moment, że mieliśmy nadzieję, iż ktoś z PiS zwróci się do nas i coś nam zaproponuje, moment ten minął, mam nadzieję bezpowrotnie, a w moim przypadku był on jeszcze do tego wyjątkowo krótki.[/quote]

To właściwie wyłaziło z każdego tekstu. Twojego. Toyaha jakby mniej, ale prawdą a Bogiem, niedługo po 10.04.10 przestałem go czytać.

Reszta tekstu - który tym razem przeczytałem wyjątkowo uważnie, instynktownie przeczuwając, że w sensie poznawczym będzie bardzo informacyjny co do etiologii pewnej bardzo paskudnej przypadłości - nie nadaje się do komentowania.

Co najmniej z kilku powodów:
- sympatii wobec innych,
- szacunku co do miejsca (niepoprawni.pl)
- niechęci do znęcania się nad osobą niewątpliwie poszkodowaną i cierpiącą.

[quote]Jeśli ktoś wejdzie tu, żeby mi coś pisać o skromności i ego, wywalę go natychmiast, więc niech sobie daruje te mądrości.[/quote]

Często replikujesz - "to mój blog, mogę pisać co mi się podoba".

To prawda.

A to jest mój koment i mogę napisać w nim co mi się podoba.

Teraz mnie wywal.

Natychmiast.

: ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

BTW: Najbliższe co ty przypominasz z Tytusa, Romka i Atomka to wannolot.
Równie bez sensu.
I skojarzenie i wannolot sam w sobie.
_____________________________________

Gdyby ktoś zapytał - ty nie zapytasz, ty wiesz wszystko, to wszystko opisałeś i "leży za 15 zł plus koszta wysyłki" - po jaką cholerę produkuję tak obszerny koment, odpowiem - z nudów.

Na koniec wracam do tego od czego zacząłem:

[quote][...]mieliśmy nadzieję, iż ktoś z PiS zwróci się do nas i coś nam zaproponuje, moment ten minął, mam nadzieję bezpowrotnie [...].[/quote]

Ja też mam nadzieję, że takiej szansy już nie ma i nigdy, ale to przenigdy nie będzie.

Bo wiesz co ?

Na tyle na ile znam podobnych ludzi, to jesteście obaj do wzięcia w każdej chwili, o tak - pstryk! - na pstryknięcie palcami.

Nic więcej do dodania nie mam.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#322858

warsztatowa weźmie Twój koment i zrobi z niego taki oto tekst na okładkę książki "Baśń jak śnięty jesiotr drugiej świeżości":
Entuzjastyczna recenzja czytwelnika: "tekst [..]przeczytałem wyjątkowo uważnie, instynktownie przeczuwając, że w sensie poznawczym będzie bardzo informacyjny",[..] Corylus: "ty wiesz wszystko, to wszystko opisałeś i leży za 15 zł plus koszta wysyłki" [..] takiej szansy już nie ma i nigdy, ale to przenigdy nie będzie."
:))

Pozdrawiam z galaktyki, gdzie są jeszcze istoty budujące domy i przeżywające w liczbie większej niż unikatowy corylus.
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#322867

Zemsta iście hamletowska ; )

Po czymś takim to jedynie zastanawiać się - być czy nie być... ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#322869

Niewątpliwie wkór--ający typ. Początkowo zastanawiałem się jak ocenić sam tekst pod względem merytorycznym. Także i z uwagi na kolejne potraktowanie naszego portalu jak słupa ogłoszeniowego zdecydowałem , że nie należy się autorowi nawet 1 pkt. Natomiast całą resztę "złoto-słowia" pominę milczeniem ..

Może jedynie na tą okoliczność warto byłoby przytoczyć opinie pewnego pustelnika , który to w sprawie zasług bądź potencjalnych dokonań proponował by peany pochwalne , zwłaszcza zaś te pod własnym adresem zapisywać - wyłącznie :

- patykiem na wodzie

tyle w temacie..

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#322895

cala ta powiastka przytoczona ze starego komiksu:

"Ci wszyscy faceci przypominają postać astrologa z VIII księgi przygód Tytusa, Romka i Atomka. Główni bohaterowie mieli tam taki aparacik, który umożliwiał im wędrówkę w czasie. No i przez ten aparacik Tytus dostał się do krzyżackiej niewoli. Siedział w lochu i przyłaził do niego astrolog-idiota, który opowiadał dyrdymały o jadach trujących wydzielanych przez planety. I on był właśnie wróżbitą wielkiego mistrza. No i astrolog mówi w pewnym momencie – jeśli kiedyś odkryją, że swoje mądrości biorę od małpy, jestem zgubiony. Dokładnie tak samo jest z facetami odpowiedzialnymi za PR i strategię w PiS."

Siedzi Gorylus w wiezy i ZADEN "astrolog" z PiS
nie przyjdzie do Gorylusowej chaty
po "madrosc od malpy"....?
Tytusa by to bolalo, boli widac Corylusa.
Jakto tak siedziec i nie udzielac porad - wszak na poradach astrologicznych,horoskopow pisanych do pisemek dla gospodyn domowych dorobil sie kiedys w Naszej Galaktyce domu !
A moze boli Corylusa, ze nie stworzono "W sieci" rubryczki z poradami astrologicznymi i horoskopami, na ktorych POBUDOWAL DOM?
Pisanie horoskopow i bajek przeciez jest jego specjalnoscia.
NIE DANO MU TAM ETATU - wiec temu trzeba pismo poopluwac
Gorylusowa slina?
powetowac straty ?

Vote up!
0
Vote down!
0
#322898

Tł, błagam, możesz mię zarekomendować do tej listy Żydów? Bo na liście masonów figuruję już od dawna. Ależ Ty masz chody u tego skowronka ;-)))

alchymista

===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
1
Vote down!
0
#322920

Proszę zwrócić się bezpośrednio do Pana Skowronka. Rekomendacji udzielę chętnie.

Pozdrawiam

PS. To do masonów teraz takich młodych przyjmują ;-)?

Vote up!
0
Vote down!
0
#322928

Kryterium kluczowe to noszenie fartuszka. Może być ze znakiem poczty Gmail albo ostatecznie z muchomorkiem. :)
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#322938

O Hiramie, synowie wdowy na psy zeszli! A raczej na przedszkolaki... ;-)

PS. A ze Żwirkiem?

Vote up!
0
Vote down!
0
#322940

Do V Kolumny biorą już w żłobku, deficyt kadr robi swoje.

A nie dalej jak wczoraj, co za zbieg okoliczności, widziałem, jak Masoni rekrutację prowadzili pod kantorem wymiany walut. Chyba o te symbole na $ chodziło.

Pyszny wpis i komentarze, że tak powiem polemicznie bynajmniej nie z wpisem, jeszcze lepsze.

Że to to jeszcze próbuje latać po portalu.

Wiele mamy tu "Munchausenów", gdzie nie byli i z kim.

Jakbym się uparł, to mogę udowodnić, że byłem w PZPR, ZOMO, a co mi tam, jeszcze wyżej. A na szyi mam zakonserwowaną "malinkę" od Breżniewa.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#322939

A pamiętasz, jak to się szanowny baron za harcap z bagna wyciągnął? "Nasi" Munchausenowie też próbują... ;-)

Pozdrawiam

PS. Marny masz ten życiorys. Sądziłem, że byłeś w KPP, a przynajmniej PPR... :-)))!

Vote up!
0
Vote down!
0
#322943

Marny życiorys - wtedy, przynajmniej w Polsce nie brali z przedszkola. A nawet jakby, to nie "uczęszczałem". Choć o ile pamięć mnie nie myli, były, lub były przymiarki do "wojskowych szkół podstawowych". Czego Lenin nie zrobił, nadrabia Putin. Nasi Munchausenowie piszą kolejne rozdziały Przygód... Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#322946

Czyżby jaśnie chrabja K.von Belvedere chlapnął coś (o czym nie wiem) na wzór barona M.???

Pytam bo musi coś być na rzeczy - w głównym ścieku co chwila ktoś barona M. przywołuje...
Cholera, a może one nie o baronie M-senie, a o barona Miru ? Tym od Rycha i Zdzicha...
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#323006

Wiem, że masz duże poczucie humoru i robisz sobie jaja z tą Twoją przynależnością do PZPR czy ZOMO. Ale "nadpisarz z innej galaktyki" jego nie ma.
Istnieje więc zagrożenie, że ów "nadpisarz" obrzuci Cię inwektywami za Twą dawną przynależność, hehehe.

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#322945

milczenie jest złotem w przypadku niniejszym

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#322957

pudelek na obcasach....
Obserwuję ostatnio notki Coryllusa i taki żałosny wniosek sam się narzuca !
contessa

PS. Nie szkoda Wam czasu na czytanie i komentowanie ?

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#322986

Nigdy nie było niegdysiejszego Wałęsy. Wałęsa zawsze był sobą.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#322993

Tak, masz rację. Szkoda czasu. Postaram się więcej nie komentować "gniotów" owego "nadpisarza z innej galaktyki".

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#322994

Nie przejmuj się, każdemu należy się chwila rozrywki (choćby najgłupszej) raz na jakiś czas, tak aby oderwać się od szarej codzienności bondaryków-śmondaryków ; )

Niedawno zauważyłem, że Coryllus to właściwie już brand. Jak Lorenz i jego hasło "Jest Crunchips, jest impreza".

"Jest Coryllus, jest impreza" - tak wypada traktować wpisy pana C. na Niepoprawnych

Część mojej niechęci bierze się stąd, że on, po prostu bezczelnie robi tu wklejkę z S24. Stąd ten idiotyzm, że zaraz wszystkich malkontentów powyrzuca, z którego parę osób miało słuszną bekę.
Do tego robi to niechlujnie, bo o ile na S24 tekst jest sformatowany, tutaj nie. Z niewiedzy ? Nie sądzę.

To jest tak ostentacyjne, że przywodzi na myśl tylko jedną rzecz - złośliwego sąsiada, który od czasu do czasu przychodzi nasrać na wycieraczkę.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#323009

Może mi skoczyć, mam dokumenty.
W końcu taki SB-ek, jak ja, musiał się na wszelki wypadek się zabezpieczyć.

Bo nie byłem na takiej "Górze", iżbym wiedział, jak sprawy pójdą.

Nad Co ?, że zapytam. Ja nie odbieram autorowi wczesnej twórczości. Jednak pisząc o sobie niekoniecznie trzeba ciągle się, Kamuszka i innych przywoływać.

To tak jakby - Ja i Bóg i mnie podobne, mamy coś ważnego do "zakomuniowkowania". Ciekawe słowo, jak Komunia.

Odebranie bez wątpliwości.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#323008