Lis z jajem, co nie rżnie dziewicy…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Jeszcze nie wybrzmiały echa ostatniej audycji radia IMBECYBEL, skąd dowiedzieliśmy się o cyklicznych programach Naczelnego Liza III RP, gdy realne życie przebiło groteskę. Bo oto Tomasz Lis opublikował ostry komentarz skierowany do skonfliktowanych z wydawcą "Rzeczpospolitej" autorów "niepokornych". Pyta w nim wprost, czy bracia Karnowscy, Piotr Zaremba, Paweł Lisicki i Bronisław Wildstein mają "jaja czy wydmuszki". I sugeruje, że nie powinni brać pieniędzy, które płaci im Grzegorz Hajdarowicz.

I tak dzięki Tomaszowi Lisowi, dowiedzieliśmy się kto jest Naczelnym Lizem III RP i kto ma prawdziwe jaja, zamiast wydmuszek. Ale lepiej, żeby o tym wypowiedziała się Naczelna Lizica III RP, niż sam Tomasz Lis-chojrak, który potrafi władzy prosto w twarz wywalić całe swoje oddanie, nawet krzycząc: „Panie Prezydencie, niech nas pan ratuje !”

Przy okazji ostrej wypowiedzi bezkompromisowego Tomasza Lisa dowiedzieliśmy się, że jak dziennikarzowi ktoś komuś płaci, to nie może on być dziennikarzem, tylko podobną do Lisa prostytutką, która wszystko napisze, byle właściciel był zadowolony na zasadzie – Ja wam wszystko wyśpiewam, panowie (St. Bareja – „Miś”). Tomasz Lis przy okazji wyjaśnił społeczeństwu, na czym polegało tzw. odpolitycznienie mediów za Tuska. Ono polegało na tym, by wykurzyć wszystkich dziennikarzy „bez jaj”, pozostawiając tych, którzy potrafią wyczuć, czego oczekuje od nich władza, która jest właścicielem radia i telewizji. Dlatego w odpolitycznionych mediach pozostali tacy bezkompromisowi bojownicy o wolność i demokrację, jacy byli za czasów budowania postępu przez PZPR.

Nikt tak jak Lis z jajami, czy tow. Paradowska, lub Olejnik nie potrafi za pieniądze właściciela przywalić w Kaczyńskiego, w księży i w ten cały motłoch, który nie popiera słusznej linii partii. Bo według Tomasza Lisa: "Podwładni pana Hajdarowicza chcą brać pieniądze od pana Hajdarowicza, ale jednocześnie rżną dziewice orleańskie i rycerzy wolnego słowa. Zgarniają gotówkę Hajdarowicza do niepokornego portfela i gardłują, że Hajdarowicz to menda" - pisze Tomasz Lis w komentarzu na portalu natemat.pl. - Od kogoś takiego bierzecie pieniądze, panowie niepokorni? Toż wy mydłki jesteście, a nie niepokorni. Wasza "niepokora" na złocisze jest łatwo wymienialna - kpi Naczelny Liz III RP...

I to właśnie stwierdzenie Naczelnego Liza III RP ujawnia, że nasz autorytet postępowej kultury III RP, czyli Lis prawdziwy, nie tylko nie rżnie dziewicy orleańskiej, tylko spokojnie zgarnia (wraz z małżonką) gigantyczną kasę, wchodząc władzy bez mydła między pośladki w telewizyjnych programach. I co oczywiste niemieckiemu wydawcy Newsweeka, który też dobrze płaci. Bo przecież w ramach realizowanego przez nasz kraj postępu, nie ma miejsca w gazetach i czasopismach dla niezależnych dziennikarzy, a tym bardziej na „niepokornych”. Oni muszą się znaleźć na bruku – podobnie jak red. Cezary Gmyz. Abecadłem postępowej żurnalistyki jest, by władzy (obojętnie jakiej – ot choćby Goebbelsowi) w dupę wchodzić, a te całe redakcje są tylko dla picu, aby Europa i świat myśleli, że u nas też jest wolność słowa.

Ale po co udawać Naczelny Lizie III RP ? Czy nie lepiej na czele redakcji stacji telewizyjnych i radiowych od razu postawić funkcjonariuszy naszej partii, ot choćby posłów Halickiego, czy Olszewskiego, by codzienne Przekazy Dnia trafiały wprost pod strzechy zbuntowanych moherów i bydła ? Albo teściową Hajdarowicza dać na Naczelnego redaktora "Rzepy"? Dlaczego rezygnować z dobrych, bo sprawdzonych przez 44 lata władzy PZPR wzorców na przykładzie „Trybuny Ludu” czy „Żołnierza Wolności” ?

A może tak na czele wszystkich redakcji postawić Naczelnego Liza III RP, który wie, jak wymieniać na kasę swoje lizusostwo ? Ot, wystarczy z Kaczyńskiego zrobić świra, z księdza pedzia, z wiary – zabobon, a z demonstrantów – faszystów. Wystarczy to wszystko okrasić wypowiedzią dyżurnego mędrka i artykuł jest gotowy. Tak można bez końca,od postępu do kolejnego postępu - czego dowodem jest choćby tow. Paradowska, czy MO.

Zatem, na zakończenie podaję odpolityczniony telewizyjny program na jutro, z udziałem tych wszystkich, którzy wiedzą jak zamienić wchodzenie władzy między policzki, na grubą kasę, jakiej bracia Karnowscy, Piotr Zaremba, Paweł Lisicki i Bronisław Wildstein nidy na oczy nie widzieli :

Telewizja TVN
O godzinie 08.30 - „Dzień dobry TVN” , program poprowadzi sympatyczny prezenter Bartosz Węglarczyk – wnuk jednego z największych stalinowskich zbrodniarzy, osobiście torturującego bohaterów z NSZ, WIN i AK.

O godzinie 20.00 w TVN24 zobaczymy „Kropkę nad i” . Program poprowadzi redaktor Monika Olejnik – córka wysokiego funkcjonariusza SB i donosiciel służb PRL-owskich o pseudonimie „Stokrotka”.

O godz 21.30 stacja TVN wyświetli ” Kuchenne rewolucje”. Prowadzącą program jest Magda Gessler, właścicielka większej połowy eleganckich restauracji na warszawskiej starówce – córka PRL-owskiego dziennikarza i agenta SB.

O godzinie 22.00 zobaczymy w TVN24 słynne „Szkło kontaktowe” Program poprowadzi redaktor Grzegorz Miecugow. Jest synem stalinowskiego dziennikarza znanego z podpisania się pod „Apelem krakowskim”.
Na koniec dnia o godzinie 22.30 w TVN rozbawi nas luzacki Kuba Wojewódzki. Młody prezenter prowadzi program „Kuba Wojewódzki Show „- syn PRL-owskiego prokuratora funkcjonariusza SB.

Telewizja publiczna TVP
O godz. 18.00 w TVP2 będzie „Panorama” . Dziennik poprowadzi Hanna Lis – córka Waldemara Kedaja aktywnego współpracownika SB z okresu stanu wojennego.

O godz.19.30 obejrzymy „Wiadomości”. Prowadzącym jest młody i sympatyczny z wyglądu redaktor Piotr Kraśko – wnuk jednego z czołowych komunistycznych cenzorów i syn PRLowskiego ministra ds wyznań.

Wybiła godzina 21.40 w TVP2 pojawi się Tomasz Lis z programem „Tomasz Lis na żywo”. Redaktor jest synem Stefana i Wandy. Ojciec był wysokim oficerem Ludowego Wojska Polskiego w PRL.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

alez sgurwiały zwierzyniec

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#307705

Pozorów myślenia i przyzwoitości.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#307708

Tylko patrzeć, jak przed głównymi programami informacyjnymi
wprowadzą dodatkowy serwis.
Na Linii Frontu.
I oby tylko ideologicznego, bo moskalski terrorysta
wyraźnie nakazał im przyśpieszyć.
A i Berlin już wszak sąsiaduje z moskwą.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#307709

Wygląda na to, że dziennikarze lisopodobni wyczuwają, skąd wieje wiatr - właśnie jajami.
Ci, z lisopodobnych, co nie mają jaj - mają zdecydowanie trudniej. Muszą łapać się za lisie jaja naczelnego redaktora i pewnie stąd ciągle słyszymy te lisie wrzaski.
Serdecznie pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#307717

10 dla ciebie,a to wyliniały a do tego farbowany lisek,to co TVP2 mu nie płaci za poniedziałkowy program w którym występuje,a może gnido robisz to sPOłecznie

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#307761

Nareszcie wiem, kto to jest ta "elita".

(Ze tez wszyscy Polacy jeszcze nie wylaczyli telewizorow, malo tego, niektorzy na dodatek placa abonament!)

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#307768

"...niektorzy na dodatek placa abonament!)"
A zapytaj takiego, czy wie kim są owi "redaktorzy", to wybałuszy oczy i wymamrocze: ale o so chodzi?, a co mnie kurna to obchodzi?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#307769

Wszak za pieniądze i ksiądz się pomodli...

Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie...(Mt.13-14)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie...(Mt.13-14)

#307774

ek pocztowych.

Pozdrawiam z dyszką.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#307798

ma takie jaja to niech uważa żeby ich sobie nie podeptać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#307816

/\/ Tak się składa, że mam kilku sąsiadów - niektórzy tak mają.

Ojciec jednego z nich był w PRL kierowcą w PKS,
babcia innego sprzedawała w tym czasie gazety (same mainstreamowe przecież) w kiosku Ruchu,
Pan Tomasz - dziś mocno schorowany emeryt - wtedy pracowity inżynier w kilku PRL-owskich zakładach,
...,
...
Ich dzieci, wnuki i ich samych - całe rodziny ... pod ścianę!
Pluton narodowo-patriotycznej inkwizycji gotowy!

Panie Kapitanie - co zrobimy z drzewami na mojej ulicy, które - sam widziałem - zasadzili w PRL-owskich czasach PRL-lowscy funkcjonariusze z komunistycznymi łopatami?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ιlιι </p>
<p> </p>
<p> </p>
<p>________VV_i_l_i_s____</p>

#307818

Bzdury gadasz, Wilisie i wcale nie jestes dowcipny.

Wszyscy zyli i pracowali w PRL-u, ba nawet wielu sie nabieralo (do czasu) na gloszone idealy, ale tylko stosunkowo nieliczna grupa dorobila sie milionow, wysokich stanowisk i pozycjii na swieczniku, mieni sie "elita" i  nadal wspiera ten sam zgnily system ograbiajacy reszte spoleczenstwa, ktory tym razem, zamiast "socjalistycznego" nazywaja "demokratycznym".

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#307820

Wszyscy żyli i pracowali w PRL-u, babcia sprzedawała gazety w kiosku "Ruchu", same mainstreamowe...
Hehehehe !
A jakie miała sprzedawać ? świerszczyków wtedy nie importowali, a bibułę... bibułę to się inaczej kolportowało. W innym ruchu.
Pozdrawiam.
contessa

PS. Szkoda czasu na ten "samochodzik"...
_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#307830

Masz zupelna racje z tym "samochodzikiem", dziekuje za rade.

Pozdrawiam wzajemnie.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#307849

Cośmitu wykładem politruka śmierdzi.
A więc czytaj uważnie.
W największych porywach pzpr ledwo przekroczył 3 mln
CZŁONKÓW(kocham to określenie).
Z tej liczby co najmniej 80% zostało kupione za dodatkowy kwit na węgiel.
Czaisz?
Z pozostałych 20%, co najmniej połowa to rzodkiewki
tzn. czerwoni tylko z wierzchu.
Tak więc genetycznych i z namaszczenia kremla komuchów
nie było za wiele.
Stawiam na to, że pokrywa się to z liczbą CZŁONKÓW(:))
obecnego UKŁADU wyprodukowanego przez bolka.
Nie ściemniaj więc o jakichś czystkach.
To będzie ZABIEG KOSMETYCZNY.
A jak pięknie się zrobi nad Wisłą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#307825

Z tymi procentami może i się zgadza. Boję się natomiast takiej prostej wyliczanki, jaką zaserwował Kapitan Nemo, jak i weryfikacji w stylu: pokaż mi dowód babci, a powiem ci, kim jesteś.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ιlιι </p>
<p> </p>
<p> </p>
<p>________VV_i_l_i_s____</p>

#307842

Znowu bzdury pleciesz Wilisie, a w dodatku uprawiasz demagogie.

Kapitan Nemo nie zrobil zadnej prostej wyliczanki na zasadzie pokaz mi dowod babci a powiem ci kim jestes, tylko podal zywe i swietnie prosperujace przyklady tych wysoko na swieczniku, ktorych rodzice zerujacy na Polakach wylansowali swoje pociechy aby dalej propagowaly ten sam system sluzacy im samym, ich rodzinom i ich kolesiom.

Zadna babcia sprzedajaca PRL-owskie gazety w kiosku Ruchu nigdzie nie byla wspomniana przez Kapitana w jego notce.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#307848

W kierunku psa inwektywy pstryka
Myśli że pies jest głupi
Że jego krętactwa sobie kupi
On go capnie kłami doraźnie
Aż ten przestanie być błaznem
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#308022