Brzozowe kroplówki Tuska

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Wyciągiem z pancernej brzozy faszerują Tuska różni spindoktorzy i znachorzy od 10 kwietnia 2010 r.

Ekstrakt ostatnio przypominał lipne placebo bo I Konferencja „Smolenskcrash” w październiku zneutralizowała życiodajne soki, wtłaczane w żyły premiera. Potem niegrzeczny dziennikarz zatruł ekstrakt  trotylem i już zdawało się, że pacjent tej kompozycji nie przetrzyma mimo zreanimowanych usilnych starań ekipy ratowniczej dra Laska, która  brzozę uważa za jedyne lekarstwo dla premiera, a tu nagle ratunek przyszedł z USA. Konsyliarz Brzeziński  udzielił transfuzji  i premier ożył, nabrał animuszu jak po porcji extra klasa koki, z 300 mld nagle zrobiło się 400, a jak jutro Tusk dostanie nowego podobnego  kopa energetycznego to pewnie podciągnie do miliarda. Nie takie cuda obiecywał......

Trochę nie wiem co miał premier na myśli mówiąc dziś w Sejmie o jakimś skoku cywilizacyjnym dla Polski... O ile wiem, takim skokiem miały być rządy PO, a wyszło Tuskowi jak temu wariatowi z wica , który chcąc pobić rekord skoku z największej wysokości do najmniejszej ilości wody skoczył na główkę z czubka topoli na mokrą ścierkę, po czym miał pretensje kto mu tą ścierkę wyżął... A może to była brzoza, nie pamiętam i nieistotne bo istotny jest skok. Czyżby Tuskowi chodziło o kolejny nowy  lub znalazł głębszą przepaść ?

Brzozowa transfuzja made in U.S.A. spowodowała, że Tusk miał dziś w Sejmie kolejne wizje  bo nagle zaczął bredzić o jakimś gorącym konflikcie na Wschodzie i zimnym na Zachodzie :   

 

 Chcę zapytać, czy na pewno szansą na wykorzystanie europejskich możliwości - a w dalszej perspektywie na umocnienie Polski niepodległej i zamożnej - jest obstawianie czarnego scenariusza, którego wyrazicielem jest PiS.

Tzn., żeby tak ustawić Polskę, że na Wschód mamy gorący konflikt z Rosją, a na Zachodzie zimny konflikt z Niemcami.

(...)

Z Rosją gorący konflikt, bo zamach. Z Niemcami konflikt, bo Niemcy, z Francją trudna relacja, bo socjalista jest prezydentem. O Stanach Zjednoczonych nie wspomnę, bo przypomina mi się wystąpienie jednego z posłów PiS na temat prezydenta Obamy.”.

(...)

Czy to na pewno jest pomysł na budowanie większości potrzebnej, aby zdobyć środki finansowe? Otóż jestem przekonany, że jest to dla Polski najbardziej niebezpieczna strategia.”.


Po co zdobywać środki, panie premier ? Przecież od 5 lat twierdzi pan, że tak świetnie idzie rządzenie i dzięki  cudownym rządom cudownej Platformy Polska to kraj mlekiem i miodem płynący, cudownie  samowystarczalny. Czyżby cudowny finansista Vincent   bez PESEL-a zapomniał nagle cudownych  sztuczek kreatywnej księgowości ?   

Tak na marginesie - coś cicho o nim po ostatniej konferencji gospodarczej PiS....

 

Cudownie rozmnożone dziś przez premiera środki unijne Tusk traktuje jakby były prezentem  od dobrej cioci z Ameryki, a zupełnie zapomina, że jest to kolejne zadłużanie Polski na kolejne lata. W tym zagrożenia ten „cudotfurca” nie widzi, natomiast widzi wyłącznie zagrożenie  ze strony opozycji. Jedyne zagrożenie.

 

Chyba czas odłączyć kroplóweczkę z soczku brzozowego bo działa na pacjenta zbyt  halucynogennie. Na dodatek pozbawia go inwencji twórczej bo znów wrócił do starej metody zastraszania Polaków, czyli do mantry o krwiożerczym kaczorze...

 

Co takiego ma się zdarzyć w najbliższych dniach, że premier znów mami Polaków kasą której nie będzie ??

 

 

Czas na zmianę płyty, panie premier choć ja osobiście gorąco polecam i życzę Polakom... zmiany premiera ! Jak najszybciej !

 

http://www.polskatimes.pl/artykul/694961,tusk-w-sejmie-mowimy-o-400-mld-zl-z-budzetu-polski-nie-stac,2,id,t,sa.html

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jesteś pewna, że nie jest to po prostu woda brzozowa ;-)))?

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305105

- inż.konstrukcji lotniczych i gorący orędownik sprawy smoleńskiej,

Rycerz Smoleński.

Proszę o dopisanie się do kondolencji :

http://dusienka.nowyekran.pl/post/79333,zegnaj-drogi-akwedukcie

contessa

Jeśli Smoleńsk nie jest w stanie zjednoczyć nas, Polaków, to już NIC nas nie zjednoczy !
_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#305122

 Cudotfurca po brzozowej transfuzji cos znow wymysli i to nie beda gorace konflikty, nie obstawianie czarnego scenariusza, nie trudne relacje. To bedzie cos, co mu pozwoli na czesciowe ratowanie skory, bo kazdy dzien, kazdy tydzien sie liczy. On wie, ze udalo mu sie pewna czesc spoleczenstwa przeksztalcic w plasteline.

Ja mysle, ze jak on do tej plasteliny przemowi i powie, ze jest np. niesmiertelny i w zwiazku z tym nalezy mu sie specjalne traktowanie - to plastelina moze uwierzyc !

Pozdrawiam Pania bardzo serdecznie 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305116

Niepotrzebnym czasu wiele -
Bo ja rzadko kiedy myślę,
Alem za to chyża w dziele.

"kopa energetycznego to pewnie podciągnie do miliarda."x 1000

:)

Jarosław oszacował należności na ponad 500 mld.

Moim skromnym zdaniem - należy się 1000 mld czyli bilion .
(za zrujnowane stosunki gospodarcze, nierówne traktowanie w ramach wspólnej polityki rolnej i za Wiedeń, Cud nad Wisłą (no tak lewizna nie zapłaci).

10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305121

Byc może korzystna byłaby zmiana diagnozy i kuracja lewatywą zamiast kroplówki dla POdnóżka Makreli?

P.S. Wczoraj miałem ciekawą rozmowę z naszymi sąsiadami zza Odry, którzy oczekiwali mojego potwierdzenia, czy Polacy TEŻ uważają, że był zamach.
Następne ich zagadnienia dotyczyły współpracy z tajnymi komunistycznymi służbami, Bolka, Tuska i Komorowskiego. Ich pytanie i wiedza mnie zaskoczyła...
Nie jest tak, jak wciska nam IIIRP, że to co my tu wiemy w kraju, to tylko nasze "urojenia".

Pozdrawiam.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#305130

Dlatego też na widok Kaczyńskiego dziwnie skacze
Może to wspomaganie jak w czasach komina
Dlatego się pręży a także dziwnie wygina
Cokolwiek to jest to działa to szkodliwie
Niedługo padnie i będą go badać wnikliwie
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#305136

Ach, "czegóż innegóż" można było spodziewać się po premierze. Wyszedł z szafy, omiótł z pajęczyn i włączył gramofon, nastawił starą skrzypiącą płytę, wrócił do szafy i czeka na efekty.

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#305140