Dziękuję „Rzepie” - wyciągnęła zawleczkę organowi Michnika !

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

 

I szambo wylało.... Właściwie to wyciągnął ją Paweł Wroński ale żeby wyszło efektowniej, i że „to nie my”, wmieszał w to „Rzepę” Czy już tak źle się dzieje w „państwie michnikowskim”, że aż musi podlizywać się konkurencji by skaptować sobie sojusznika ?? Bo GieWu bankrutuje finansowo (o bankructwie moralnym już nawet nie wspomnę) i po cudzych plecach się wdrapuje by jej poczytność wzrosła...

Rozbawił mnie artykulik dziennikarzyka Wrońskiego pt. „Dziękuję „Rzepie”, wyciągnęła zawleczkę Kaczyńskiemu”. Szkoda, że aaaŁŁŁ....torowi (aż się jąkam ze śmiechu) zabrakło wyobraźni i nie zauważył, że Kaczyńskiemu nikt niczego nie wyciągał bo od wyciągania to jest właśnie Kaczyński! Właśnie dzięki niemu wyciągane są na światło dzienne machloje, machlojki i machlojeczki śledztwa smoleńskiego i rządu RP w ogóle. To Kaczyński  wyciąga premiera Tuska z szafy, do której premier się chowa nie wiadomo przed kim jakby miał nieczyste sumienie...  Czyżby tak się bał czegoś premier Tusk ? A może on w tej szafie przesiaduje bo się boi, że jak go Kaczyński wkurzy, to wypapla w afekcie niepotrzebnie coś, za co Putin mu łeb urwie przy samej dupie ? Albo może dlatego, że nie może patrzeć jak Kaczyński się „panoszy” w jego, Tuska, mediach i mu dewastuje i demoralizuje Polskę ?? Tę Polskę – zdewastowaną i zdemoralizowaną przez 5 lat rządów partii miłości...

...Zupełnie też nie rozumiem o co chodziło Wrońskiemu z tym granatem... A cóż to za „granat”, że Kaczyński powiedział wczoraj głośno i otwarcie to samo, o czym mówi się w Polsce od 10 kwietnia 2010, na ulicy, w sklepie, w autobusie  itd.? I mówi się,  że to nie była zwykła katastrofa, że śledztwo nie jest prowadzone tak jak powinno być prowadzone, że prokuratorzy wojskowi mataczą i że jest ono jednym wielkim oszustwem. Wroński mieszka na pustyni albo na Księżycu, że nie wie o tym, nigdy nie słyszał, że właśnie tak ludzie mówią ? ? No nie uwierzę !

Wroński nie widzi, że żyjemy w XXI w., a śledztwo smoleńskie jest prowadzone jak za czasów króla Ćwieczka i mają miejsce takie kurioza jak np. to gdy prokurator pytał - całkiem niedawno pytał - przy stole sekcyjnym mec.Hamburę, żądającego zabezpieczenia kawałka nitu i oddania go do badania „A po co ?”. To prokurator nie wie, że każdy materiał dowodowy się zabezpiecza i bada ? Przecież to ten palant prokurator powinien zlecić zabezpieczenie nitu i zbadanie go bo był obecny przy czynnościach sekcyjnych by wykonać swoje obowiązki, nie dla dekoracji !

Jestem zwykłym obywatelem  RP i nie powtarzam niczego po nikim bo mam swoje oczy i uszy,  mam swój rozum, którego używam. Dlatego mam już serdecznie dość pierdół opowiadanych przez genproka Seremeta i naczprokwoja Artymiaka (jak te pismaki przekręcają nazwisko ! – e,y, wsio rawno), a przedtem przez Parulskiego ! Mam już dość słuchania jak Szeląg odsyła do Millera, na co  Miller odsyła do Szeląga jak to miało miejsce wczoraj. Mam już dość pieprzenia premiera, że śledztwo toczy się prawidłowo, a współpraca z Rosjanami układa się wzorowo. Mam dość idiotycznego uśmieszku Komorowskiego, twierdzącego, że „państwo polskie zdało egzamin”.

To wszystko jest gówno prawda ! Gówno prawda, panie Wroński ! To samo, a nawet jeszcze gorzej,  mówią miliony Polaków i nie wyssali sobie tego z palca by podokuczać np. Wrońskiemu albo takiej Kublik, która gdyby miała odrobinę wstydu i honoru,  to po tym co nagryzmoliła przedwczoraj, z tego wstydu utopiłaby się czym prędzej w kubliku  !...  

Jeśli ta współpraca z Rosją układa się tak wzorowo, dlaczego do tej pory, przez 30 miesięcy Rosjanie np.nie dostarczyli polskim prokuratorom kompletu dokumentacji z  ich sekcji zwłok ofiar ? Dlaczego, panie Wroński ? Pytań jest wiele ale Wroński nawet na to jedno, całkiem proste, nie odpowie bez sms-a od szefa. Za to mizdrzy się do premiera i z dobrotliwym uśmiechem przysłuchuje jego ryraniu. A może by tak policzył Wroński ile Tusk obietnic złożył i ile z nich spełnił ??? Albo ile Vincent pieniędzy publicznych zdefraudował ? O, nie ! Przecież Wroński takiego świństwa swemu premierowi nie może zrobić !

Na koniec, wracając do tego śmiesznego „granatu”   – nie tylko ludzie w Polsce ale i wszystkie wróble ćwierkają, że  to Tusk z Komorowskim wyciągnęli 10 kwietnia 2010 r. zawleczkę z granatu i wrzucili go do szamba. Bilans tego jest taki, że 96 osób zginęło na miejscu, a potem nastąpiła seria seryjnego samobójcy i na dziś  jego tragiczną listę zamyka chor. Remigiusz Muś.

Co napisze gryzipiórko Wroński jeśli w któryś weekend znów pożegna się z życiem ktoś w jakiś sposób powiązany ze Smoleńskiem ? Może w ramach rozrywki powie, że to przypadek, zbieg okoliczności ? Najlepiej by było gdyby Wroński już dziś... wsadził sobie pałeczkę trotylu lontem na zewnątrz i usiadł na ognisku. W ramach rozrywki oczywiście !

 

 

Brak głosów

Komentarze

W ramach uzupełnienia - wywiad z Jarosławem Kaczyńskim, sprzed kilku godzin:

http://vod.gazetapolska.pl/2656-rozmowa-niezalezna-jaroslaw-kaczynski

Vote up!
0
Vote down!
0
#302677

napisałam w komentarzu do Tańczącego z widłami - że Tusk uwagi, zarzuty bierze personalnie do siebie jako Tuska, nie jako premiera RP, tego który jest polską racją stanu...

Taka jest właśnie mentalność mendy, małostkowego człowieczka z gigantycznym przerostem ego.

Może mnie czytał Prezes Kaczyński ??;);)

A Szeląg i to całe prokurWatorstwo ?? Ta literka "W" wszystko wyjaśnia i właściwie - i my tutaj, i prezes Kaczyński - zdanie mamy jednakowe tylko wyrażone na różne sposoby.

Dzięki za linka.
Pozdrowienia.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#302692

Też oglądałem wywiad.
Bardzo fajnie mówi: spokojnie, rzeczowo.

Dyskusję z Tańczącym widziałem, rzeczywiście, fakt :).
Nie wtrącałem się, gdzie indziej napisałem co myślę... tu się powtórzę.

I bardzo dobrze, czas nazywać rzeczy po imieniu. Swoja ścieżką, rozumiem, że można Jarka nie lubić, ale robienie z niego kompletnego idioty...
Ot, przeczytał artykuł Gmyza i naopowiadał "głupot" o zamachu..
Po pierwsze, nawet jakby tak było - to co?
Nie wolno mówić, że to był zamach?
Bo się lemingom to słowo nie podoba?
Jeszcze wiele rzeczy im się przestanie podobać w niedalekiej przyszłości :)

A po drugie, i podstawowe - czy można przypuszczać, że Kaczyński opierał się na... jednym artykule w jednej z gazet? Przecież to by było niepoważne. Od lat PO próbuje mu przypiąć etykietkę oszołoma i psychopaty - czyżby te tezy i po "naszej" stronie barykady padły na dobry grunt?
No bo tak to wygląda. Idiota, po prostu matoł.
Bez obrazy, ale to straszna naiwność tak myśleć.

A po trzecie, i ostatnie - Szeląg niczego nie zdementował, tak naprawdę...

pzdr :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#302704

i psychopatów.
Tylko ta linia obrony już im została.

Zgadzam się z tym co napisałeś w pkt.2 i 3.
Do 3 dodam, że Szeląg jeszcze kitu nawciska bo to dopiero się zaczyna.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#302715

A, jasne.

Tylko tak, między nami psychopatami :) - smutne jest, że narrację pt. "Co ten prezes znowu narobił..." przejmują ludzie. którzy PO nie kochają... .

A Tusk zawsze mądre rzeczy mówi i robi? Tak czy nie? A inne "gwiazdy" z koalicji? Oni są dopiero udani...
I nie przeszkadza...

Znaczy że co, że ten potencjalny elektorat PiS taki wymagający? Ze Kaczyński musi być jak żona Cezara, pijarowo przynajmniej, a nawet jak dwie?
A z drugiej strony się rozwodzą nad znakomitą "taktyką", propagandą PO, taką skuteczną...
I tu jest punkt gdzie zaczynam się gubić w tych meandrach porad socjotechnicznych... :))
Ma prezes równać w dół (bo dla mnie: to w dół) i stosować metody różowego salonu? Czy podnosić te "standardy" i być jeszcze bardziej miły, fajny, nie zrażający nikogo, a najlepiej, żeby mówił o smaku kremówek, w ten sposób nikomu się nie narazi...

Kwadratura koła jakaś. :))

A prawda jest taki, że i Kaczyński, i PiS, wizerunkowo (jak ja kocham to słowo..) prezentują się o kilka klas lepiej od drugiej opcji (w Polsce opcje są dwie, nie ma więcej na tę chwilę).

A że ludzie wolą Palikoty i Tuski...
A że niektórzy mają wszystko w perspektywie i na wybory nie idą albo oddają głos na kanapy wspierając przy okazji głównie PO - no takich mamy wyborców.

Nie mówił Jarek o zamachu - krzyczeli, że źle (ja pamietam te głosy).
Mówi - też źle.

Generalnie jeden punkt zbieżny z propagandą tefałenowską&consortes - cokolwiek Kaczyński nie zrobi - jest źle.
:))

Vote up!
0
Vote down!
0
#302718

Już raz napisalem, ale powtórzę jeszcze raz. Prezes J. Kaczyński znakomicie wykorzystał artykuł do zaprezentowania raz jeszcze tego co się stało naprawdę na siewiernym. Do zaprezentowania ZAMACHU dokonanego przez..... kogo, to wykaże śledztwo po zmianie rządu. A reakcja tusiów i innych tuskoludków, zarówno po tamtej, jak i po tej stronie barykady, wskazuje, że trafił w dziesiątkę.

Max piszesz o reakcjach ludzi nielubiących PO. Pozwól, że zadam pytanie. Czy aby napewno nielubiących? I od kiedy? Odwróćmy to nieco. Osobiście nie przepadam za PiS czy prezesem J. Kaczyńskim, ale po tym wystąpieniu w moich oczach urósł o kilka centymetrów. Ale ja i wielu takich jak ja myśli najpierw, mówi czy pisze później, a w przypadku co poniektórych odnoszę wrażenie, że jest zupełnie inaczej. Może być, że zasady walki politycznej i taktyki są im zupełnie obce. No cóż w takim przypadku należy się grzecznie uśmiechnąć, pochwalić pogodę oraz jego zalety i....jak najszybciej zapomnieć.

W trzecim przypadku. W przypadku trollowania mamy dwa wyjścia, albo zamilczeć, albo huknąć między oczy. W zależności od nastroju w jakim się znajdujemy.

Pozdrawiam
______________________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#302746

Wiesz, mnie brakowało jednej rzeczy.
Od 2010 roku.
Żeby Kaczyński, czy ktoś inny z PiS powiedział jasno: zamachu nie wykluczamy, a nawet: jest prawdopodobny.

Zamiast tego było czekanie na "raport", ustalenia, działania rządu...

W międzyczasie namnożyło się wrzutek, jedna głupsza od drugiej, o tym jak miało być. I prikaz: jak ktoś mówi o zamachu to oszołom, chce wojny (!!!) z Rosją, a w ogóle to niepoważne.

Niepoważne to były "prawdy" serwowane nam oficjalnie.

Czy rzeczywiście nie lubiących PO (ale eufemizm)? Nie wiem do końca. Zostawiam sobie margines wiary, że to w dobrej intencji.

Wieszanie psów na Kaczyńskim przy każdej okazji, za zła "taktykę", złą wypowiedź, kolejne "pogrzebane szanse" na urobienie elektoratu - itd.
Wszystko to, jakżeby inaczej, z troski o Polskę, z troski o "prawicę", itd.

O naszych "prawicowcach"...
Fakty, niestety, są takie:
- oskarżanie Kaczyńskiego o nieprzemyślane wypowiedzi, zrażanie elektoratu to bullshit - wystarczy popatrzeć na drugą stronę sceny politycznej i porównać;
- PiS jest aktualnie jedyną partią antysystemową ,która ma poparcie i reprezentację w parlamencie. Zwalanie winy na zła ordynację (jest zła, fakt), bliżej niesprecyzowane zakulisowe działania, w skrajnych przypadkach gloryfikowanie choćby Samoobrony (prawdziwej, "chłopskiej: opozycji, zdławionej, jakżeby - przez Kaczyńskiego) to są jakieś żarty. Ależ tak, niech się znajdzie inny lider po "prawej" stronie, zrobi partię konserwatywną inną niż PiS, niech porwie ludzi i niech przetrwa - nawet ja się wtedy zastanowię. Ale kogoś takiego nie ma. Jest kupa frustratów i nieudaczników, którzy wyklinają próg procentowy (bo byłoby miejsce parlamencie dla samego "lidera" i... trzech kolegów), lamentują, że PiS to "nie prawica" (do cholery, to zróbcie sensowną partię konserwatywno-liberalną, jestem za!), a w ogóle, jak już nic nie pozostaje, piszą o bandach czworga, trojga, pięciorga, tudzież o 40 rozbójnikach i Alibabie;
- jak się głosuje na PO/PSL/SLD/Palikota/kanapy oraz jeśli się nie głosuje - to popiera się istniejący system rządów różowo-czerwonych. Bo takie są realia. I to jest podstawowy miernik. Trochę pragmatyzmu i chodzenia po ziemi jest wskazane.

Pewne rzeczy zostały powiedziane przez Jarka i dobrze, że zostały powiedziane. W końcu. Czas przestać nazywać panią, która sprząta (z całym szacunkiem, praca jak inne) konserwatorką powierzchni płaskich, a Putina naszym przyjacielem. Czemu kłamać czy udawać, że białe nie jest białe, ale może lekko kremowe, a może pomarańczowe?

PiS nie jest ideałem, Kaczyński nie jest ideałem.
Więcej, ja się w wielu punktach z programem PiS nie zgadzam. Ale są rzeczy ważniejsze. Demokracja to wybór mniejszego zła, zawsze. A ja zagłosuję na partie, która chce Polski suwerennej, dumnej i niepodległej. Że oni socjaliści, a ja bardziej liberalny gospodarczo - trudno. Lepszy uczciwy socjalista niż... "liberał" Tusk, chociażby.

I jeszcze jedna sprawa: szanuję zarówno Kaczyńskiego i Macierewicza, to są ludzie uczciwi. Jeszcze jeden argument za. Popełniają pewnie błędy, jak każdy, ale tutaj nie mam wątpliwości.

Vote up!
0
Vote down!
0
#302819

Napisałaś życzliwie: "Najlepiej by było gdyby Wroński już dziś... wsadził sobie pałeczkę trotylu lontem na zewnątrz i usiadł na ognisku. W ramach rozrywki oczywiście !"
... obawiam się, że uczyniłabyś temu "panu" wielką rozkosz, albowiem wydaje mi się on od dawna coś nie "teges" :)

Pozdrawiam.10.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#302683

Linia, która temu panu dzieli d... na dwoje to linia jego charakteru ?? Hahahaha, nie wiedziałam.
Wszystko jasne choć to akurat najmniej mnie obchodzi.
Szlag mnie trafia, że zawód dziennikarski uprawiają mentalni degeneraci.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#302700

[quote=contessa]Szlag mnie trafia, że zawód dziennikarski uprawiają mentalni degeneraci.[/quote]

Mentalny degenerat - to właśnie niejaki Wroński.
Od samego początku jak tylko wychynął z tego czerskiego zamtuza, nie znoszę gościa.

Adwokat diabła.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#302799

GW czyt. Gówno Prawda i tyle w temacie.

Świetna notka,

Pozdrawiam Contesso.

Vote up!
0
Vote down!
0
#302741

Nie ma "tyle w temacie". Ich trzeba nie tylko tarmosić, ale i gryźć ! Przegięli pałę.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#302774

Co w kółko kłamstwa powtarza
Nigdy tego ścierwa nie kupiłem
Zdrowia przez nich nie naraziłem
Goebbelsowski potomek w którymś wydaniu
Niedługo zacznie myśleć o tyraniu
Skończy się podżeganie do zła
I smutna to będzie chwila
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#302749

Rzadko zaglądam do tej jaskini nietoperzy ale czasem trzeba sprawdzić jakie i czyje... guano w trawie piszczy.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#302760

Tylko Kramer mówił prawdę no a potem była riposta i dostawa czekoladek do pierdla

Vote up!
0
Vote down!
0
#302763

Na co liczy - nie mam pojęcia. Ma prze.... i chyba już ma tego świadomość.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#302781

Przepraszam, ze nie na temat, ale przeczytałam u Seawolfa info (min. od Ciebie, Contesso) o zagranicznych doniesieniach na temat naszych ostatnich rewelacji i poleciałam poszperać. Czy ktoś słyszał, żeby ktoś powiedział/ napisał, że u R. Musia wykryto środki odurzające we krwi? Dokładnie piszą w niem. relacji, że: "..znaleziono go powieszonego, ze środkami odurzającymi we krwi."
http://www.wz-newsline.de/home/politik/ausland/absturz-der-praesidentenmaschine-laesst-polen-nicht-zur-ruhe-kommen-1.1141048

Może tylko nie jestem zorientowana, czy ktoś coś wie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#302803

Der 42-jährige Techniker Remigiusz Mus wurde mit Betäubungsmitteln im Blut tot aufgefunden. „Vermutlich Selbstmord“, so die Polizei. Ein Abschiedsbrief wurde nicht gefunden.

"42-letni Technik Remigiusz Muś został znaleziony martwy, ze środkami odurzającymi we krwi. "Prawdopodobnie samobójstwo" uważa policja. Nie znaleziono listu pożegnalnego"

Vote up!
0
Vote down!
0
#302806

Witam !
Mnie już nic nie zdziwi.
Pierwszy przekaz o chor.Musiu był, że znaleziony martwy w piwnicy ale "nie stwierdzono udziału osób trzecich".
Kolejny przekaz, że z linką... Potem dopiero, że to linka żeglarska i że powieszony na niej.

Podobnie było np. z godziną tzw."katastrofy" smoleńskiej... Ile tych wersji jest i która jest prawdziwa ?

Prokuratorzy cywilni i wojskowi z genprokiem i ministrem sprawiedliwości, z naczprokwojem na czele, od 30 miesięcy JAJA sobie robią z Narodu ! Media - ich media, żeby była jasność - im sekundują.

To jest BURDEL W BURDELU nie państwo, a to "państwo to ja" - Donald Tusk. Nie powiedział, że "to ja jestem polską racją stanu" ? Powiedział ! Przy świadkach.

Ja polskiej racji stanu nie mam w dupie, bo polska racja stanu jest dla mnie najważniejsza, ale Tuska uzurpującego sobie bycie polską racją stanu nie tylko mam w dupie, ale nawet jeszcze głębiej.

Nie może tak być, że mój kraj reprezentuje ktoś, kto robi w majty na byle minę Kremla, Bundestagu i Brukseli. Ktoś dla kogo polskość to nienormalność !

Nie może tak być, że ktoś kto mnie reprezentuje z urzędu RP, jest zaprzeczeniem tejże RP !

Nie obchodzi mnie co wypisują o mojej Polsce ale obchodzi mnie, że wypisują co wypisują bo... władze tej mojej Polski swą postawą dają przyzwolenie na to by Polska była postrzegana jak najgorzej. Obchodzi mnie bo ja na tą władzę swego przyzwolenia w wyborach nie dałam i ta władza de facto reprezentuje mnie WBREW mej woli.
Gdyby ta władza nie opierała się na kłamstwach, tolerowałabym ją. Akceptacja i tolerancja to dwie różne sprawy ale w imię ogólnego dobra trzeba być zdolnym do kompromisów. ale by je robić - trzeba mieć pewną świadomość.
TEJ władzy nie wierzę, TA władza sprzedała Polskę, TA władza zdradziła ją. TA władza nie jest władzą, jest jej parodią. Jest parodią dlatego, że prawo ma za nic, a sprawiedliwość pojmuje jako coś, co ma obsługiwać tylko jej własne interesy.

Na spekulacjach (czyt.przekrętach bossów różnych ślepych kur) może żerować każdy. Gdyby ode mnie zależało zarządziłabym natychmiastową(!) sekcję zwłok chor.Musia i bym w niej asystowała. Tak to powinno się odbyć. Tak to się odbywa w normalnym państwie. Niestety w nienormalnym państwie,którego prokurator generalny twierdzi, że nie zna praktyki badania zwłok przybyłych z innego kraju, w którym nastąpił zgon w nieznanych i niejasnych okolicznościach to ja pytam i zadaję pytanie zasadnicze - czy ten prokurator generalny jest zdrowy na duchu ? Jest normalny czy jest debilem ? Jeśli powie, że nie jest debilem to spytam - czy zdaje sobie sprawę jakie konsekwencje może mieć jego "nieznajomość praktyki badania zwłok przybyłych..." ect., ect.
I jest koniec tematu - prokurator generalny RP nie jest debilem ale świadomie - w imię jakichś interesów - sugeruje i narzuca niezorientowanym w temacie pojęcie, że w Polsce prawo nie wymaga rozlutowania pojemnika i zbadania zwłok.
Na takim manipulancie żerować może każdy.
Dlatego - póki co nie przyjmuję do wiadomości, że w ciele chor.Musia odkryto środki odurzające. Nie przyjmuję również do wiadomości, że Jego zgon nastąpił "bez udziału osób trzecich".
Podobnie z np. gen.Petelickim i G.Michniewiczem oraz innymi.
Tzw. śledztwo smoleńskie dało zbyt wiele powodów by organa je prowadzące, tak wojskowe jak cywilne, uważać za rzetelne i wiarygodne.
Nie podważam informacji "Westdeutsche Zeitung", ale nie mam podstaw by traktować je jako wiarygodne. Tym bardziej, że polskie organa śledcze nie życzą sobie i nie dopuszczają udziału obcych specjalistów i obserwatorów podczas czynności sekcyjnych.
Co do spekulacji... Boże mój, gdybym ja miała dość wolnego czasu to takich spekulacji nawpuszczałabym nie tylko do sieci, hahahaha !
Niestety nie mam - ani czasu, ani ochoty na sianie wiarygodnej dezinformacji. Wystarczy, że robi to aparat Tuska !
Pozdrawiam.

PS. Mara5 - bardzo proszę nie obrażać się na mnie, że wiadomość w linku traktuję z dystansem. Dziękuję za nią, jednak w tych dziwnych czasach i okolicznościach wszystko wymaga weryfikacji. Jednocześnie przepraszam za długi komentarz i nie zawsze na temat.
Być może powinna powstać z tego oddzielna notka.
Pozdrawiam.

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#302820

Dziwny system "informacji" ma prokurWatura. Jakby na mega haju była.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#302883

nie umiem się jeszcze tu ogarnąć technicznie, to moje pierwsze kroki na Niepoprawnych, nie wiem, czemu moja odpowiedź nie znalazła się pod Twoją? Hm,

Vote up!
0
Vote down!
0
#302888

Męski język, mówisz ?? A co się będę ciaćkać z patałachami...

Wychodzę z założenia, że do nich i o nich trzeba mówić ich językiem, który wcale do wyszukanego nie należy.

Pytasz jak się z "tym" czuję ? Gdybym się dobrze czuła to bym nie pisała.

Masz całkowitą rację, że robią z nas idiotów i nasza osobista godność jest przez nich notorycznie poniewierana i jest to działanie jak najbardziej celowe.
To m.in. kolejny powód mego pisania - milczenie jest znakiem zgody dlatego przyzwolenia na to by ktoś mi pluł w twarz - nie było, nie ma i nigdy nie będzie.
Gdybym była w Polsce na pewno nie klepałabym w klawiaturę, a robiła coś konkretnego i byłabym z Polakami na ulicy. Niestety z daleka tylko słowem mogę walczyć.
Pozdrawiam.
contessa

PS. 100% babka. A że czasem z jajami... no cóż - jak się ma np. premiera i prezydęta bez jaj to ktoś musi te braki uzupełniać.
;);)

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#302894

no tak, nadenty prezydęt, dodam jeszcze od siebie:)

nawiasem mówiąc, temat środków odurzających w krwi śp. Chorążego Musia wałkował przez chwilę wpolityce.pl, dziennikarz niemiecki - autor, na pytania portalu odpowiedział krótko, że to o tych środkach to było "nieporozumienie". Dziwne, znaczy co - wyssane z palca?

Vote up!
0
Vote down!
0
#305042