Seremet jest niezależny bo od niego nic nie zależy

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

A dlaczego nie zależy ? Bo Seremet zależy od premiera Tuska. A dlaczego zależy od premiera Tuska ? Bo np. składa sprawozdanie z działalności prokuratury generalnej premierowi Tuskowi zamiast Sejmowi RP !

Jeśli Seremet, genprok RP jest zależny od premiera Tuska, to tym bardziej jego zastępca – były naczprokwoj Parulski i aktualny, Artymiak, są po dwakroć zależni od Tuska.

O jakiej zatem NIEZALEŻNEJ prokuraturze raczy banialuczyć  jaśnie pą prezydą Komorowski ?

"prezydent jest przekonany, że kwestie związane z katastrofą powinny być wyjaśnione przez polską niezależną prokuraturę, działającą beż żadnych nacisków". Bronisław Komorowski podkreślił - podano w komunikacie - że wnioski przedstawione przez prokuraturę po zakończeniu śledztwa będą dla niego materiałem kompletnym i decydującym.

Cytat pochodzi  z oświadczenia kancelarii prezydęta, wydanego  po tym jak przyszła baba do lekarza, czyli Seremet do Komorowskiego.... Uderza w komunikacie kancelarii prezydęta zastosowane  określenie „niezależna prokuratura”, którego z resztą pą prezydą używa ostatnio dość często ale znając upodobanie pą prezydą do meandrów erystycznych jak np. „mowy powinny być krótkie, a kiełbasy długie”,  to poważnie zastanawia  co w powyższej kiełbasie pą prezydęta jest myślą przewodnią – że uważa on polską prokuraturę za niezależną, czy raczej delikatnie sugeruje, że uważa ją za zależną. Za tym drugim przemiawia ostatnia propozycja pą prezydą by Rada Bezpieczeństwa Narodowego zapoznała się z postępem śledztwa smoleńskiego,  co z kolei sugeruje, że zdaniem pą prezydą bezpieczeństwo narodowe jest poważnie zagrożone....

W związku z tym nie ma jak nie zadać pytania, które się nachalnie ciśnie – co pą prezydą ma na myśli pod „bezpieczeństwo narodowe”. Czy to bezpieczeństwo w sensie stricte, czy raczej bezpieczeństwo narodowe zawarte niegdyś w stwierdzeniu  „państwo polskie zdało egzamin” ??? Była to swego rodzaju asekuracja  kręgów tusko-komorowskich  – zrobiliśmy co trzeba i jak trzeba i proszę się nas nie czepiać, a zarazem sugestia – dość już tego Smoleńska bo.... Dziś to „bo” ma wymowę szczególną bo nie żyje zbyt wiele osób, które o Smoleńsku mogłyby wiele powiedzieć. Bo nie żyje chor.Remigiusz Muś z załogi Jaka – już wiadomo dlaczego nie żyje, nie wiadomo jeszcze kto i na czyje zlecenie pomógł mu opuścić ten padół ale to tylko kwestia czasu.  Bo wyszło najaw, że BOR-owiec z ambasady RP w dalekiej Ałma Acie to spec pirotechnik od kontroli rządowych samolotów (!). Prawdopodobnie  brutalnie się pobił, że aż umarł. Piszę „prawdopodobnie” bo jeśli rzecznik Ślepokura może pozwolić sobie na stwierdznie „prawdopodobnie na miejscu  dokonano jego sekcji zwłok” czyli w Ałma Acie,   taka  szczekaczka  propagandowa Paradowska w tivi publicznie twierdzić, że ofiarom podczas rosyjskich sekcji wpychano szmaty do głów żeby rodziny mogły łatwiej zidentyfikować swoich bliskich, to ja tym bardziej mogę pozwolić sobie na podobnie śmiałą wypowiedź.

Ale wracam do zależności Seremeta od  Tuska...Tusk od miesięcy odwleka przyjęcie sprawozdania genproka za rok 2011, a jeszcze miesiąc z małym haczykiem i mamy szansę wejść w 2013 Anno Domini. Chyba, że sekta smoleńskiej brzozy z głównym kapłanem Tuskiem i pierwszą westalką Kopacz na czele wymodlili koniec świata w grudniu 2012  i ten się dokona. Bo tylko on  uratuje głowy Komorowskiemu, Tuskowi, Milleru Jerzu, Arabskim Klichom, Kopacz, ekspertom od Laska, Artymiakowi i Szelągowi oraz ich ludziom. Czyli wszystkim, którzy są sługami kłamstwa smoleńskiego.

 

Zastanawia dlaczego Tusk sprawozdania Seremeta nie przyjmuje. Czy dlatego, że pan premier nie jest w stanie przerzucić fury bumag na swoim biurku ? A może mu się to sprawozdanie zawieruszyło bo ma objętość  A4 ? Albo.... ??? Pan genprok za słabo się starał i za dużo pozwolił swym podwładnym  np. z  prokuratur wojskowych w rozgrzebywaniu sprawy smoleńskiej, a to  panu premierowi nie jest po myśli ?  Za mało Tuskowi, że np. Szeląg pod groźbą odpowiedzialności karnej zakazał biegłym z CBŚ udzielania informacji swym przełożonym o ustaleniach poczynionych w Smoleńsku podczas ostatniego wyjazdu....

Oddzielną kwestią jest czy ci biegli pojechali do Rosji badać czy ustalać. Jeśli ustalać, to co i z kim. To jednak temat na oddzielne rozważania.

Tusk raz twierdzi, że ma wizje, innym razem twierdzi, że ich nie ma. Zależy jak panu premieru aktualnie pasuje. Przyjmijmy jednak, że je ma, zatem za jedną z nich można uznać tą, że Seremet jest zależny od Tuska.

Czy rzeczywiście tak jest ?

Jasnym jest, że Tusk ma pełne portki i odkłada przyjęcie sprawozdania Seremeta bo... szuka na niego haków, a na to potrzeba czasu. Kilka zapewne już ma ale o ile są  one wystarczające by w jakiś sposób Seremeta dyscyplinować, to  są za słabe by go definitywnie utrącić  bo Seremet gdyby chciał, to ma na Tuska o wiele lepsze. Tym bardziej, że Seremet jest prawnikiem, a Tusk tylko histery... upsssss, pardon - historykiem  i przyjmijmy, że genproku Seremetu w pewnym momencie zbrzydnie chodzenie na pasku Tuska  i nagle „przypomni”  sobie wszystkie obowiązki i prawa prokuratora generalnego ? Wystarczy, że wzorem Gugały „zacznijmy jako media wreszcie mówić prawdę”, Seremet powie – zacznijmy wreszcie prowadzić śledztwo wg zasad !!!

Oczywiście teoretyzuję ale przecież tak rzeczywiście może się zdarzyć.

...............

 

Zamiast epilogu

 

Przychodzi Seremet do Tuska :

- Uprzejmie proszę o przyjęcie mego sprawozdania za rok 2011.

- NIE !

- Dlaczego ?

- Bo nie ! Mówiłem żeby Smoleńsk zamieść pod dywan ? Mówiłem ! A wy, genpłoku

zamiast stulić dziub, latacie z dziobem. Nawet do tego dułnia Błonka polecieliście. Spławozdania nie przyjmę. Won !

 

Wychodzi Seremet od Tuska. I sobie myśli :

- Czekaj dziadu ! Ja cię urządzę ! To ja nic nie robiłem, a tymitunie pieprzony zarzucasz, że za dużo robiłem ? Latałem do ciebie jak kot z pęcherzem meldować, że nic nie robię, od 31 miesięcy rżnę głupa na maxa, a ty tak ? A chuj ! Teraz to ja dopiero się rozhulam, zapędzę tych nierobów z NPW, WPO do roboty. Popamiętasz ty Seremeta !

 

http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/los-seremeta-wisi-na-wlosku,5922143625

 http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/725422,Seremet-na-dywaniku-u-prezydenta-Komorowskiego

 

Brak głosów

Komentarze

O ja pierdzielę! Ale się naśmiałem pod koniec Twojego wpisu, Contessa!!!! :))))))

Całość bloga miód, malina.

Pozdrawiam z 10.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#307297

;););) Ja też się uśmiałam pisząc końcówkę.

W ogóle coraz śmieszniej się robi...
Mam na myśli "śmieszne ruchy" zajmujących się z ramienia rządu RP tzw. śledztwem smoleńskim - NPW, WPO, prokurator generalny RP, prokuratury cywilne...
O tym następna notka będzie.

W ogóle uważam, że po prostu brakuje już wszelkich podstaw by instytucje, zajmujące się z ramienia państwa polskiego śledztwem smoleńskim traktować poważnie.
Poza tym taka forma, przełamana przez odłamki stłuczonego krzywego zwierciadła łatwiej trafia do/w lewackiego odbiorcę.
...To widać np. po... ocenach mych wpisów od wiosny br.pałowanych bez znieczulenia.
To oczywiście nie jest z mej strony jakieś uskarżanie się bo nie piszę dla ocen, dla uznania. Mam inne pole na obronę pozycji i sięganie po satysfakcję. To pole zawodowe gdzie pracuje się ciężko i latami na uznanie i autorytet, a potem... pracuje się ciężko by taki status quo zachować.

Pałeczki na blogu najmniej mnie wzruszają, to dla mnie "papierek lakmusowy", że... nie strzępiłam pióra po próżnicy i nie traciłam czasu na pierdoły - trafiło w adresata i go zabolało.
Jeszcze inny wniosek z tego płynie ;);) - że... lemingi jednak nie wyzbyły się zupełnie umiejętności myślenia. A ich pałeczki to właśnie tego świadectwo, choć one myślą, że dowaliły pałką contessie.
Nie, zonk !To contessa trafiła tam gdzie chciała trafić.
:):):)

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#307343

Funkcjonariusze wierchuszki kompromitują się codziennie wielokrotnie. Zamotali się biedaczyny w swoim kłamstwie i jest "śmiesznie". Ciekawe kiedy ONI zastaną w progu domu lub garażu seryjnego? Myślę, że wkrótce.

Te "jedynki" to z bezsilności lemingów, że zostali zrobieni przez wnuka feldfebla w ch... i za to, że masz celność snajpera. :)
Miej ich w dupie. Tak jak powiedział Hubal o rozkazach jakiegoś niby dowódcy.

Pozdrawiam.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#307356

powołanej w dniu 1 kwietnia 2010 roku - czyli w Prima Aprilis?
Gdyby powiedzieli , że prokurator Seremet jest zależna nie okłamywaliby tak jak na ten szczególny dzień przystało, prawda?

A swoją drogą to nawet powstał w 1986 roku film pod tytułem "Prima Aprilis" i jakoś akcja tamtego primoaprilisowego filmu przypomina i kojarzy się z tą smoleńską i po smoleńską, którą od samego początku kieruje i nadzoruje ten primaaprilisaowy prokurator generalny Andrzej Seremet.

Tak w filmie jak i w realiach III RP występują psychopatyczni seryjni "samobójcy".

http://www.filmweb.pl/film/Prima+aprilis-2008-435821/descs

Pozdrawiam,

Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#307299

1 kwietnia ? Tego akurat nie wiedziałam ale... nie będę traktować tej zbieżności jako usprawiedliwienie.
Najmniej obchodzi mnie kiedy i kto powołał Seremeta na genproka RP. Obchodzi mnie, że po 10 kwietnia 2010 jawnie nadużywa tak ważnego urzędu, który zamienił w urząd II manipulatora RP.
Bo pierwszym jest Tusk !
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#307349

Akt I. Scena druga.

Przychodzi Tusk do Grasia i mówi :
- Głasiu ratuj, ten ch.j Sełemet żąda przyjęcia spławozdania za łok 2011.
- No to je przyjmij ?
- Nie mogę przyjąć, bo przyjmę wtedy na siebie odpowiedzialność za przyjęcie.
- No to wyślij do niego seryjnego i nie będzie miał kto sprwozdania złożyć.
- Głasiu, jesteś genialny, ty to potławisz i po łosyjsku przepłaszać i z głubej łuły przypiełdolić kiedy trzeba.
No to dłyndnę do sełyjnego, dobła nasza, dziś sobota, mołdo ty moja.

Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#307332

Akt I, scena druga, odsłona I :

Monolog seryjnego:
- To be or not to be? That is the question...Jak być, jak żyć, jak... nie zapłacili za zamówienia ? Czy ja jestem jakimś wykonawcą autostrad, któremu można nie zapłacić ? Mam dość smrodu piwnic, strychów, garażów, piły tarczowej... qrrrrrwa, ile człowiek się potem nasprząta... Za bielinkę nie zapłacili, za linkę żeglarską też nie zapłacili, do Ałma Aty leciałem za swoje. Dobrze mówili - ty, "szakal" jesteś porządny seryjny, trzymaj się od tego ryrającego palanta co wciąż tylko obiecuje, z daleka. On faktycznie tylko obiecuje, a porządnego obywatela ma w dupie ! Ten jego cieć też nie lepszy. Chytrus z niego i kłamczuch pierwszej wody - tak rżnął niewiniątko w sądzie o podpis, że nawet ryrający powiedział, że ma do niego pełne zaufanie...
- Niedźwiedź też mnie wyrypał - mówił "będziesz, seryjny, miał w Polsce jak na Hawajach", że niby emeryturka i takie tam, a wyszło, że mam zapierdalać za friko do 67 roku życia podczas gdy ja mam dopiero 40...
.......

(światło na scenie gaśnie, tylko słychać dziwne skrzypienie)
.......
Akt I, scena II, odsłona II

W błyskawicach szalejącej za oknami burzy dynda na sznurku ciało seryjnego. Cieć wsparty smętnie na brzozowej miotle mamrocze pod nosem:
- Znów, qrwa, liści nawieje...

Scena w pełnym świetle, cieć poprawia krawat, na twarz wpełza mu teatralny uśmiech:
- Izwinitie, eta była aszybka ! Miało być - państwo polskie zdało egzamin !

Kurtyna.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#307361

Akt II, scena pierwsza, odsłona pierwsza.

Scenka rodzajowa.

Na zielonej, leśnej polanie z dala od zgiełku wielkomiejskiego, Tusk w krótkich piłkarskich spodenkach i korkotrampkach bawi się z Grasiem piłką licząc udane odbicia : eins, zwei, drei, vier...... wir sind deutsche Offizire.
Przygląda się temu wylegująca się w grajdole, niczym locha w barłogu kaszalotowa i pyta.
- Słyszałam, że seryjny zapracował się w ostatni weekend na śmierć, kto go teraz zastąpi ?
Czający się za drzewem przebrany za sarnę Bronek, odpowiada :
- Nie ma takiej potrzeby. Za kilka tygodni zbierze się
RON (Rada Obrony Narodowej) w celu zdelegalizowania
RON (Ruch Odrodzenia Narodowego) a przy okazji wprowadzi się
godzinę policyjną i kartki na żywność.
- Wspaniale Bronku, wspaniale - mówi Tuski
- Zlikwidujemy ten Ruch, w taki sam sposób jak zlikwidowaliśmy wszystkie kioski Ruchu a wprowadziliśmy na jego miejsce Ruch Poparcia Palikota.

Tusk całuje piłkę i wykopuje ją w stronę bijącej brawo widowni. Tłum rzuca się na piłkę całując ją i wyrywając sobie na wzajem.

Kurtyna opada. Światła gasną. Reflektor oświetla jedynie wystające zza atrapy sosny rogi jelenia.
Sufler zwija dłonie w trąbkę i ryczy donośnie : beeeeeeeeeee.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#307399

Ale mnie zaskoczyłeś ! Ja wciąż brałam Cię za statecznego pana, kiedyś to nawet za trochę stetryczałego, a tu... sowizdrzał.
;);)

Pozdrawiam.
contessa

PS. Tak mi wesoło, że nie dam dziś rady kontynuować sztuki.
A może by tak "wskrzesić" wesoły autobus ? Wszak tuskobus ruszył...
_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#307422

Nie rycz mała nie rycz :))
Ze statecznym (a może raczej "statecznym") to trafiłaś, z stetryczałym niestety nie :)
OK. Melduję się na pokładzie, zróbmy tuskobusowi konkurencję.
Pozostaje jeszcze kwestia wynegocjowania gaży, choć w zasadzie to nie mój problem, bo mi wystarczy chleb i woda (byle nie suchy i byle ognista). :))

Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#307447

No popatrz, jacy my niepretensjonalni - chleb i woda nam starcza, a Tusk aż musi w Polskę jechać po szynkę... ;);)

Pozdrawiam.
contessa

PS. A propos gaży. My na... innych ordynansach i o gażę się nie domagamy.

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#307553

Dla POwyższych zadań – PROKURATURA naprawdę niezależna ( od lokalnych siTW i rządowych żądań) mogłaby być „PRokuracyjnie” nieprzydatna rządzącym…

do POlitycznego prokurowania publicznych relacji solipsyZmów bardziej „relatywistycznych” przypuszczeń faktów- niż detektywistycznych ustaLeń…

( umorzeniowa ”dylatacja czasu” /Konstytucja art. 44/ relatywistyczny wzrost masy „toczonych śledztw” na styku z irracjonalnym "sądownictwem" itp. „prokuratorskie” paradoksy)

CzyTając – „nieZAleżny” (niezaStojący ) - nie /za bardzo/ (WYSTĘPUJACY przed szeregiem nadużyć „władz”)"ujmujący się- sobie" ZA prawami (Obywateli i „funkcjonariuszy”) leżących pod butem rządzących…

Zdajmy sobie sprawę z rzeczywistości i nie oczywistości… (nie za - niezależnych Prokuratorów RP … bardziej niezaPrzeciwLeżnych + niezaPrzyProstoLeżnych „PRokuratorów medialnych” niezaPrzeciwOdleżynowych plastrów i POczynań pro-pielęgnacyjnych i prokuratorskich względem PAŃSTWA DUcha-Obywateli RP...

Zdajmy egzamin z Obywatelstwa Polski…
Zdajmy sprawy „prokuratorskie” na siebie Drodzy - na Nasze wieloletnie dokumenty, dowody, odWoływania od POstanowień „niezależnych” egzem prokuratur …

Tym bardziej w przypadkach „prokuratorskich” ucieczek od prawdy w przestępcze „dyplomatyczne” wycieczki mataczenia - dopuszCzające się nikczemnych fałszerstw…

np. apelacyjnych ”nadzorczych” zmian -> zeznań naocznych świadków ludozabójstw szpitalnych (od roku 1998 nadal „tajnych”)

Pozdrawiam.

Janusz Krzemiński - ojczystegoiowego@interia.pl

Vote up!
0
Vote down!
0
#307342

Społeczeństwa wszystkich państw pozwoliły władzy uczynić z instytucji państwowych naczynia połączone i to już zawsze będzie się mścić. Na wszystkich bez wyjątku.

Tylko władza wciąż demonstruje "Sprawdzam" - już nawet nie po to by sprawdzić na ile elektoratowi starczy cierpliwości.
Teraz sprawdza tylko prewantywnie czy inercyjność elektoratu wciąż jeszcze trwa.
A ona trwa. No to czemu nie - hulaj dusza ?
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#307379

Dlatego u niego zniknęła z myśli frustracja
On szuka sposobu na wysadzenie samego Tuska
A tu POmocna okaże się "przyjaźń" ruska
Wsadzili już minę wyrzucając od koryta Pawlaka
Teraz będzie dalsza zmiana czyli powstanie kloaka
Smród się rozniesie , wyjdzie buc z Biłgoraja
Za nim może elyta z WSI-go kraja
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#307370

Szczerze mówiąc to mam gdzieś stany pą prezydą.
Niech lepiej miesza bigos...
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#307424

Ale daliscie Panstwo koncert humoru! Gratuluje! A moze tak wspolnie napiszecie scenariusz dla kabaretu, albo teatru satyrycznego? Bo to chyba jedyna bron jaka jest do dyspozycji. Obsmiac ich az do upadu!

Vote up!
0
Vote down!
0
#307587

Chętnie ale z czasem u mnie trochę kiepsko. Do takiego czegoś to wnikliwy przegląd prasy jest mi potrzebny, a ja ledwo nadążam podstawowe kwestie ogarnąć.
Pieśń dziadowska o marszu w bulach i nadzieji leży pokotem już tydzień i czeka na dokończenie. :(:(
Pozdrawiam i... poprawy nie obiecuję ale może coś się uda.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#307606