B. Borusewicz jak Stefek i Bolek!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

 

Witam
 

Dziś bardzo krótko...
 

Obejrzałem dzisiaj w polsatowskich "Faktach" B.Borusewicza, który - jak dla mnie - wprost z obrzydliwą butą i arogancją raczył stwierdzić, że nie zaprosił przedstawicieli Solidarności na dzisiejsze posiedzenie Senatu dotyczące dyskusji nad ustawami emerytalnymi. Tłumaczył to m.in. faktem wcześniejszych - według niego karygodnych - zachowań związkowców przed gmachem Sejmu. Jak hipokrytyczne to tłumaczenie niech świadczy chociażby fakt zignorowania też związkowców OPZZ.
 

Od jakiegoś czasu tak naprawdę to odwracam głowę widząc B. Borusewicza, który swoją arogancją i wątpliwą przeszłością dosłownie napawa mnie obrzydzeniem równym temu, jakie wywołują we mnie L. Wałęsa czy S. Niesiołowski.
 

I utwierdzam się w przekonaniu, że w Polsce najgorszą kategorią ludzi są zdrajcy i konfidenci współpracujący z komunistycznym reżimem a wywodzący się z dawnej "opozycji". 
 

O możliwej zdradzie pierwszej Solidarności przez B. Borusewicza mówi m.in. Ewa Kubasiewicz-Houée - działaczka opozycji w PRL, skazana za rozpowszechnianie ulotki na 10 lat więzienia (szczegółowo w części trzeciej wywiadu).

Część 2, Część 3, Część 4
 

Pozdrawiam

Pomijając Bolka... tak się nieraz zastanawiam czy funkcje parlamentarnych marszałków dla owych ludzi nie były i nie są specyficzną nagrodą za dawne zasługi... 
 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Na liście Macierewicza i Milczanowskiego nie występuje TO nazwisko, ale koledzy to i owszem!

__________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=-YGS9vhmFS0

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

_______________________________ Życie jest jak koszulka niemowlęcia: krótkie i zasrane. (klasyk)

http://www.youtube.com/watch?v=-YGS9vhmFS0

#257836

 sk______ństwo niektórych łajdaków jest wprost porażające!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257964

magn. na ktorej podpity Bolek przyznaje sie ze donosil na SB - byli swiadkowie!

Borsuk lgal ze "zabezpieczyl" te tasme a w istocie przekazal resortowa droga i zapewne wyladowala finalnie na Lubiance

Swoja droga slyszalem pare lat temu w PR jak dziennikarz zadawal mu niewygodne pytania - wil sie jak piskorz

Moze jednak ta tasma znalazla sie w archiwach Stasi? 3a by zapytac pastora Gaucka a swoja droga musial sie ow zadumac widzac w Polsce na najwyzszych stolcach agentow o ktorych pisal sazniste opracowania...

 

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#257857

Niektórzy przedstawiciele tego rządzącego ugrupowania - dla utrzymania władzy i swojego stanu posiadania - poświęcą wszystko, własną twarz, poczucie przyzwoitości, smak, demokratyczne reguły postępowania. Jak najdalej od merytorycznej dyskusji.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 Janusz 40

#257866

[quote=Janusz 40]Niektórzy przedstawiciele tego rządzącego ugrupowania - dla utrzymania władzy i swojego stanu posiadania - poświęcą wszystko, własną twarz, poczucie przyzwoitości, smak, demokratyczne reguły postępowania. Jak najdalej od merytorycznej dyskusji.

Pozdrawiam[/quote]

Niektórzy? Nie znam nikogo kto uczciwie powiedziałby prawdę i to nie trzeba patrzeć na "rządzące ugrupowanie". Wszyscy idą w zaparte. Napisze taki że ojciec był sędzią ale nie napisze że był TW.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Petronela

#257870

Witam

Smutno patrzeć niestety na borsuczą twarz. Z niej aż bije kłamstwo i małostkowość. Smutno patrzeć na tego człowieka. Smutne i tragicznie żałosne jest życie, kiedy własne sumienie zabija się postępującym zeszmaceniem własnego ja. Wystarczy właśnie spojrzeć i na Bolka, i na Stefka i na Borsuka... idą "w zaparte" nawet wtedy, kiedy PRAWDA zwycięża. Tak po ludzku to mi ich żal...

Prezydent Niemiec Joachim Gauck rzeczywiście musi być zniesmaczony patrząc na polskich przywódców. "Nasi" zapewne będą bali się spotkania z nim... Zresztą już pokazał jaki ma tzw. kościec moralno-etyczny rezygnując z wizyty na Ukrainie...

Jak byłoby pięknie gdyby w Polsce prezydentem został np. Stasiak czy Kurtyka. Niestety zostali zamordowani...

Mam nadzieje, że kiedyś wszyscy zdrajcy znajda odpowiednie miejsce dla siebie... chociażby wieczne ognie piekielne...

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#257891

Ilekroć patrzę na pana marszałka widzę, ile wysiłku musi wkładać w wypowiedzenie najprostszej kwestii. Wynika to zapewne z trudności w poprawnym myśleniu. Czegóż więc można oczekiwać po tym dygnitarzu? Jedynie ślepego posłuszeństwa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#257903

tak się nieraz zastanawiam czy funkcje parlamentarnych marszałków dla owych ludzi nie były i nie są specyficzną nagrodą za dawne zasługi...
-----------------------------------------------
Hmmm. A ja się nie zastanawiam. Ja uważam, że tak jest. Te kreatury i karły moralne, na swoje, wysokie stanowiska, "ciężko" sobie zapracowali. To ludzie bez twarzy, w miejscu której jest tylko oblicze podłości.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257922

Borsuk nie wpuścił na obrady związki zawodowe,a Boluś chciał pałować te związki,czy tak POstępują byli działacze Solidarności,tak POstępują kolaborańci TW

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257936

to już pod pewnymi względami "czysta" komuna byla lepsza. mniej bezczelności farbowanych lisów, mniej obludy...
miejmy tylko nadzieję, ze odsuwając teraz te k... i złodziei od wladzy uda nam się pozbyc wszystkich "bolków"...

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257952

marcopolo

TO jest ciekawe o tych "Bohaterach narodowych "co sobie gniazdka uwili na POLSKIEJ ZIEMI,ale zeby nie bylo SILY na nich ,to nie do pomyslenia!!TW BOLEK,TW BOR czy jak mu tam,ale pare informacji na temat BORSUKA daje do myslenia!!!!   Ten "wielki " dzialacz B.BORUSEWICZ i jak nazywala go S.P,Pani WALENTYNOWICZ -BORSUK nie byl internowany ,ale ukrywal sie ,chociaz nikt go nie szukal!!W II kadencji Sejmu byl przewodniczacym Komisji d/s Sluzb Specjalnych (sic!) W IPN nie ma nawet jego teczki,a w niej chociaz jednej malenkiej karteczki,czyzby SB-eki cos przeoczyly ,czy on tam "mieszal" Czy to nie dziwne ,zreszta on sie nigdy nie "wychyla",ani w niczym nie wyroznia taki chlopek -roztropek,podobny do tego pierwszego TW BOLKA!!Tak mu dobrze ,ze niedlugo beda go nosic w "lektyce" bo i chodzic juz mu sie nie chce!!A, teraz UWAGA! za swoje" zaslugi " dla POLSKI nigdy nie zostal odznaczony jakims polskim"MEDALIKIEM",natomiast ma : Z LITWY,UKRAINY,MALTY,MONGOLII,SZWECJI i ostatnio Komandor Legii Honorowej z Francji ( w palacu ,ktos tam czegos nie dopatrzyl i Sarkozi podpisal) Trzeba o nich pisac jak najwiecej ,niech czuja nasz oddech na swoich plecach i pewnie bedzie im sie "lepiej" spalo!!Serdecznie pozdrawiam!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marcopolo

#257956

Jednego zdania nie jest już w stanie wypowiedzieć poprawnie,tylko bełkocze coś pod nosem tak że trudno go zrozumieć.Aby utrzymać stanowisko zrobi każde świństwo,jest dla mnie zupełnym zerem.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257960

WARTO ZOBACZYC

http://www.youtube.com/watch?v=CCOFbXvhOjU&feature=share

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

arkadia

#258390