Won stąd! (?)

Obrazek użytkownika zygmuntbialas
Kraj

Tusk wystawił nam rachunek za zieloną wyspę, której tak naprawdę nie było. Może niektórzy z kręgu Drzewieckiego czy Misiaka powiększyli swe majątki, podnieśli dobrobyt swych dzieci i wnuków do dwunastego pokolenia. Większość z nas musi teraz zapłacić za ten bal, w którym nie uczestniczyła, a co najwyżej mogła sobie wyobrazić lub popatrzeć. Tak więc wychodzi na to, że będziemy pracować do 67 roku życia.

Ci wnukowie do dwunastego pokolenia nie są moim wymysłem. Tak mawiał - jak niosły wieści - były prezydent Opola i wojewoda Opolszczyzny Leszek P., gdy za dużo wódki wypił. Roznosiło go, ale zakończyła się jednak jego kariera oparta na łapówkach i malwersacjach. To daje jakąś nadzieję, że przestępcy będą wcześniej czy później rozliczeni i ukarani.

Czy oni wiedzą o tym? Czy zdają sobie sprawę, że władza nie jest wieczna? Że nie musi powtórzyć się scenariusz z 1989 roku? - Mamy różne zachowania rządzących. Jedni idą na całość i obrażają bezczelnie, bo są pewni, że w odpowiednim momencie czmychną za granicę (Palikot). Są też chamscy i plują, bo... No właśnie, wytłumaczmy to sobie uwiądem starczym (Niesiołowski).

Możemy spodziewać się w najbliższym czasie narastającej ewakuacji ferajny. Czytamy oto w "Naszym Dzienniku", że Tomasz Arabski ma zostać ambasadorem w Hiszpanii. Czy ucieknie od odpowiedzialności za przygotowanie wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu w 2010 roku? "Wizyta prezydenta nie była chroniona żadnym statusem dyplomatycznym - przypomina poseł Antoni Macierewicz. - Doprowadzono nawet do tego, że nie było pozwolenia pisemnego na lądowanie w Smoleńsku. (...) W tych działaniach minister Arabski odegrał kluczową rolę".

* * * * * * *

PS. Są i będą w Polsce osoby, które napiszą o tym i owym, skrytykują fatalne rządy Tuska, napomkną o chuliganerii siedzącej w ławach sejmowych i w końcu muszą wspomnieć o Smoleńsku. O katastrofie, która nie miała prawa się wydarzyć. O tragedii, której nie wolno nam zapomnieć. W najbliższych więc dniach przedstawię wywiad(y) z Panem Free Your Mind (FYM), uznanym blogerem i autorem książki "Czerwona strona Księżyca".

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Tylko,że przy tym cierpią niewinni ludzie tacy jak my.

-----

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#254437

Tak było już często w naszej historii. Pozostaje nam opisywać te wszystkie przekręty materialne i polityczne. W pewnym momencie zostanie przekroczony punkt krytyczny.

Pozdrawiam.
Zygmunt Białas

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Zygmunt Białas

#254583

Na tym etapie to poproszę o informacje kto to wogóle jest ten FYM.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254504

blogerem i pisarzem, który docieka przyczyn tragedii smoleńskiej. Jest czasem w opozycji do ustaleń Zespołu Parlamentarnego Antoniego Macierewicza.
Więcej nie mogę - niestety - napisać teraz przed wywiadem. Ale polecam, z jego tekstów i książki "Czerwona strona Księżyca" dowie się Pan bardzo dużo o Smoleńsku.

Pozdrawiam.
Zygmunt Białas

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Zygmunt Białas

#254585

Dodam jeszcze link do strony FYM-a na S24 http://freeyourmind.salon24.pl/

Pozdrawiam Pana ,Panie Zygmuncie z 10.

 

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#254604

Nie dodam w tej chwili nic o FYM-ie. Czytam ciągle jego teksty. Pytania ułożę może za 24 godziny.

Pozdrawiam Pana również.
Zygmunt Białas

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Zygmunt Białas

#254649