Zdzisław Krasnodębski

Obrazek użytkownika zygmuntbialas
Kraj

"Obywatele zostali w dużej mierze odcięci od informacji o świecie i wydarzeniach w kraju, które mogłyby źle świadczyć o rządzie" - pisze prof. Zdzisław Krasnodębski w kwartalniku "Rzeczy Wspólne", w artykule przedrukowanym na stronie wPolityce.pl. I rozchodzi się tu nie tylko o informację lub jej brak, lecz o wartość wiadomości przekazywanych społeczeństwu. "Polacy mają się cieszyć ciepłą wodą w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zygmuntbialas
Kraj

Prof. Zdzisław Krasnodębski udzielił wywiadu wysokonakładowemu dziennikowi "Fakt". To trzeba zaaprobować i pochwalić. Wszelkie próby wyjścia z rzetelną analizą dzisiejszej rzeczywistości poza centroprawicowe media, by podzielić się swą wiedzą z nowymi czytelnikami, są drogą w dobrym kierunku.

W wywiadzie pt. "Tusk dzieli Polaków", którego fragmenty przedrukował portal wPolityce.pl, mówi...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zygmuntbialas
Kraj

Profesor Zdzisław Krasnodębski przyjął sceptycznie raport Millera. O premierze i ministrach mówi w wywiadzie dla "Nowego Dziennika": "Nie myślę, by ktokolwiek z nich chciał się dziś z czegokolwiek tłumaczyć, coś wyjaśniać. Od chwili, gdy obecnie rządzący dowiedzieli się o tej katastrofie, zatroszczyli się przede wszystkim o przekaz. O to, jak zapanować nad nastrojami, wykręcić się od...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zygmuntbialas
Kraj

Minął rok sprawowania władzy prezydenckiej przez Bronisława Komorowskiego. Prezydenturę tę określiły takie wydarzenia jak usunięcie krzyża z Krakowskiego Przedmieścia czy awansowanie szefa BOR gen. Mariana Janickiego - mówi prof. Zdzisław Krasnodębski w wywiadzie dla "Naszego Dziennika". - Znamienne też było poparcie budowy pomnika najeźdźców sowieckich pod Ossowem.

Komorowski reprezentuje...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika pomniksmolensk
Kraj

Wywiad naszego kolegi z komitetu redakcyjnego z prof. Zdzisławem Krasnodębskim.

http://pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=243

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika pomniksmolensk
Kraj

Zapraszamy na relację z wczorajszego wykładu

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=155

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Boanerges
Kraj

Dziś Święto. Ale niestety, bezduszny profesor Krasnodębski miesza politykę miłości z błotem. Błoto to są wszystkie partie byłej koalicji a przede wszystkim szczyt tej góry - Kaczyńscy. Choć z tym mieszaniem to trochę na wyrost, bo żeby móc politykę miłości mieszać to trzeba ją jeszcze mieć(sic!) a tu niestety pożoga.
Helena "Pitera" Trojańska szukała haków na służby pisowskie i nie znalazła nic....

0
Brak głosów