Wypływają jednak dowody udziału Tuska w Zbrodni Smoleńskiej

Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

Portal wpolityce.pl dotarł do notatki informacyjnej z 11 grudnia, napisanej dla Lecha Kaczyńskiego przez Mariusza Handzlika, podsekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta, który również zginął w Smoleńsku.

http://wpolityce.pl/view/3422/Otoczenie_prezydenta_juz_w_grudniu_ostrzegalo__ze_Rosjanie_beda_grali_rocznica_Katynia__Nieznana_notatka.html

Notatkę otrzymali też m.in. szefowie komisji spraw zagranicznych poseł Andrzej Halicki i senator Leon Kieres, szef Kancelarii Premiera Tomasz Arabski i minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.

W notatce min. Handzlik opisuje spotkanie z ambasadorem Rosji Władimirem Grininem z 8 grudnia. Rozmawiano m.in. o rosyjskim projekcie międzynarodowego traktatu o bezpieczeństwie europejskim, sytuacji na Ukrainie i w Gruzji, stosunkach polsko-rosyjskich, ale też o ewentualnym udziale prezydenta w uroczystościach rocznicowych w Katyniu. Notatkę kończą wnioski, w których minister Handzlik pisze m.in.:

Głównym celem spotkania Ambasadora Grinina było wysondowanie zaangażowania Prezydenta RP w zbliżające się wydarzenia rocznicowe oraz stanowisko odnośnie projektu Traktatu. Nie był zainteresowany rozmową na inne tematy niż wyznaczone przez siebie.

Aby uniknąć możliwości „rozgrywania" przez Rosję udziału najwyższych władz państwowych RP w zbliżających się uroczystościach rocznicowych (Oświęcim, Katyń, rocznica zakończenia II wojny światowej), należałoby zawczasu ustalić rangę przedstawicieli i plan obchodów."

ŁŁ: Jak widać potwierdzaja sie tezy, które zawarłem w Gruppenfuhrer KAT, że ustalenia Putin - Tusk zapadły juz przed grudniem 2009. W innym przypadku, po takiej notce-ostrzeżeniu Kancelaria Premiera powinna dochować wszelkiej ostrożności i usztywnić sie na putinowskie propozycje rozdzielenia obchodów.


Nie zrobili jednak tego.

Dlaczego?

Nie są przecież idiotami.

Odpowiedź nasuwa sie tylko jedna. Po prostu już wcześniej, wraz z Putinem grali do jednej bramki (czyli przeciwko Prezydentowi Polski).

Determinacja musiała byc jednak wielka, a oczekiwany efekt na tyle spektakularny i korzystny, że opłacało się im zlekceważenie tej notki na chama. Sytuacja bowiem była kłopotliwa, ale wciąż do zatuszowania. Jeśli Handzlik by przeżył - to oczywiście by notkę ujawnił już w kwietniu, wywołując oburzenie w poruszonej katastrofą opinii publicznej, a kilka innych takich dowodów (które prawdopodobnie istniały) zdemaskowałoby Tuska i postawiło przed sąd. Widać jednak Mariusz Handzlik miał nie przeżyć, a ostateczną gwarancją utylizacji w Kancelari Prezydenta innych kompromitujący dla zabójców dokumentów miało być szybkie przejęcie kontroli przez B. Komorowskiego i jego ludzi.

Stąd ten pośpiech i Zamach Stanu - bez czekania na potwierdzenie śmierci Przezydenta RP.

A to by znaczyło, że gra, która prowadzona była przez wiele miesięcy przez Tuska (komorowskiego i Arabskiego) z Putinem, od początku toczyła się nie o pijar i ośmieszenie, ale o życie Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Mamy więc dowód, że Tusk, Arabski i Komorowski mieli świadomosć udziału w zbrodni.

Dlatego też i dziś muszą atakować nieprawomyślne wdowy i animować takie prowokacje (ostatnie popisy WPROST), dzięki którym zamknie się możliwość korzystania przez Wdowy i Rodziny Ofiar z akt śledztwa i wyciek kolejnych wiarygodnych dokumentów do mediów.

Myślę, że sukinsyny wiedzieli, że ktoś opublikuje tą notkę, i że trzeba coś zrobić by nie wypłynęły kolejne.

To już nie walka o dobre imię Tuskolandii, ale rozpaczliwa ucieczka KATa przed stryczkiem.

Brak głosów

Komentarze

Bardzo ostro.

Vote up!
0
Vote down!
0
#101077

Jan Bogatko

...notatka ta potwierdza wolę odsunięcia prezydenta od udziału w projekcie, którego był jedynym autorem, i zaprzecza, że działo się to jedynie z uwagi na naciski Moskwy.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#101081

A logika dokumetów i działań wydaje się bardzo konkretna. 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#101082

Tylko jaki sąd ich skaże?

Vote up!
0
Vote down!
0
#101105

Gdyby był POLSKI, to by zapewne skazał.

Vote up!
0
Vote down!
0
#101109

ten sam,ktory miał POBNO popełnic samobojstwo,samobojstwo

po wymianie sms  z Tomaszem Arabskim,swoim szefem

Czy notatka Marka Handzlika z Grudnia 2009,i smierc Grzegorza

Michniewicza,nie wplatają sie w tragiczny splot zdarzen,poprzedzajacy SMOLENSK ?

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#101116

dla odswierzenia pamieci,zerknęlam na artykuł Krzysztofajaw,na Blogmedii24.pl,z e

stycznia chyba b,r...

Dziwnie to wszystko zaczyna pasować do siebie........i jeszcze te "kuglowania" samolotem w ramach: dać,albo nie dac,przez pana Tomasza Arabskiego....Smolenskie Smierci,wzieły poczatek z GRUDNIA 2009 roku,tak przynajmniej układa się Kalendarz Dramatycznych WYDARZEŃ.cała nadzieja w blogerach,internautach i panu Antonim i Jego zespole......

10

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#101120

...zapadły kluczowe decyzje w sprawie "ostatecznego rozwiązania kwestii L.Kaczyńskiego".
Jakoś nie mogę uwolnić się od wrażenia że "dagawor" miał miejsce we WRZEŚNIU 2009 na sopockim Molo (Tusk-Putin), a wszystko po tym terminie to już realizacja zatwierdzonego wtedy planu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#101196

póżniejszych wydarzeń. Tez tak uważam. Wystarczy przypomnieć sobie przemówienie Putina i całą atmosferę na Westerpatte. A potem już się potoczyło...

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#101260

niewatpliwie mieli, ale od tego miejsca do odpowiedzialności karnej (tu w gre wchodzi wyłacznie stryczek) jeszcze droga daleka.

Nie ma dowodów na współudział w morderstwie, są dowody na współudział w spisku przeciw głowie panstwa.

Putin upokarzając wszak ostatnio piłkarzyków przy byle okazji pokazuje gówniarzom miejsce w szeregu. To nie byli żadni partnerzy do śpisku na zycie prezydenta, wszak pułkownik przy okazji pozabijał im i przyjaciół. Ruskie ewidentnie brzydzą się piłkarzykami a kolejne policzki wobec rzadu polskiego pokazują na czym tak naprawde polega nowy rozdział w stosunkach polsko-ruskich. Czyli znany juz traktat o relacjach miedzy kijem a dupą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#101118

Zgadzam się z Tobą Ł.Ł . Więcej te "persony" nie mając nic do stracenia czując że dni ich "Guru" mogą być policzone pójść mogą też i na całość .

NATO nas "olało" / za pomidorową.salon24 / czyli co wróciliśmy już na dobre pod "czerwony płaszczyk"..

A wobec tego PO jako grupa szturmowa /zbyt umoczona/ nadaje się tylko do odstrzału . Mając rodzimych "krewniaków" czas chyba już zaczął odmierzać ich powrót na scenę .

A Polacy w swej większości /wg sondaży / tkwią w letargu niczym w rozkroku ...

By to zobrazować posłużę się pewnym dowcipem /za toyahem/

„Rozmawiają dwie świnie w chlewie. Jedna mówi do drugiej: - A ty wiesz, ze hodują nas, żeby zarżnąć i zjeść? Na co ta druga: - Już nie mogę! Ty znowu z tymi teoriami spiskowymi!”

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/
/Klub GP w Opolu/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#101121

jak przypowiescią o świniach......i teorii.......

pozdr dla klubowiczow G.P :)

10

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#101123

katastrofy przypomina to w sprawie Papały i Olewnika????? Tym razem to jednak sto razy większy kaliber, więc też proporcjonalna odpowiedzialność (i wina).
Nic to.... Toczy się dochodzenie (i jest komisja sejmowa) w sprawie "zabójstwa" Blidy i ono pokaże prawdziwych morderców.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#101145

W pierwszej połowie grudnia, w jednej z najbardziej reprezentacyjnych sal Parlamentu Europejskiego w Brukseli, odbędzie się tzw. public hearing, czyli wysłuchanie publiczne, poświęcone rosyjskiemu śledztwu w sprawie katastrofy na lotnisku Smoleńsk Siewiernyj. Inicjatorami akcji są posłowie PiS działający w PE pod szyldem Europejskich Konserwatystów i Reformatorów. Pomysłodawcy mają nadzieję, że szczególnym gościem spotkania będzie Zuzanna Kurtyka.

http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20101102&typ=po&id=po01.txt ---
http://www.aferyprawa.eu/Polityka/Zawalcza-o-gwarancje-skutecznego-sledztwa-w-sprawie-katastrofy-smolenskiej-w-Trybunale-Sprawiedliwosci-Unii-Europejskiej-w-Luksemburgu/#comment ---

Nadzieja umiera ostatnia.

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#101184

Witam!
Dowcip o świniach pierwsza klasa. Tylko że jakoś nie jest mi do śmiechu bo jest to obraz naszego durnego, konsumpcyjnego i bezmyślnego społeczeństwa (a przynajmniej dużej jego części) które czyta durne gazety ogląda jeszcze durniejsze fakty i bezmyślnie powtarza słowa "niezależnych" pseudo ekspertów i niby autorytetów
Gorąco pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#101185

O cholera ...aż miło "usłyszeć"
Pani Zuzanna jest tak zdesperowana że pojedzie choćby po bandzie ..
Tych skór--synów kryje niewidzialny parasol medialny ale w Polsce ..czy tam cokolwiek przebije się do szerszej opinii publicznej ?

Miejmy zatem nadzieję że dojdzie do tego przesłuchania i że w tym czasie ktoś nie wywoła zamieszania np. uruchamiając alarm p-poż. bądź inny . Wszak gra toczy się z przebiegłym i twardym przeciwnikiem ..

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/
/Klub GP w Opolu/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#101188

Witam!
Dowcip o świniach pierwsza klasa. Tylko że jakoś nie jest mi do śmiechu bo jest to obraz naszego durnego, konsumpcyjnego i bezmyślnego społeczeństwa (a przynajmniej dużej jego części) które czyta durne gazety ogląda jeszcze durniejsze fakty i bezmyślnie powtarza słowa "niezależnych" pseudo ekspertów i niby autorytetów
Gorąco pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#101187

Witam na niepoprawnych bo chyba wcześniej nie miałem przyjemności ..ale do rzeczy .

Aż trudno w to uwierzyć i mnie samemu również ale statystyki podają twarde fakty .. przynajmniej te w miarę wiarygodne że
cytowany wcześniej przeze mnie dowcip to najprawdziwszy real..

Nie niestety łapy opadają ..

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/
/Klub GP w Opolu/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#101191

polityka planuje na kilka lat....dziesiatek lat do przodu.....
Za duża stawka, by czekac na przypadek ( czytaj wypadek, katastrofa)...
Polityka to gra, hazard...rosyjska ruletka....
Pamietacie sierżanta Zielonke?....moze komus zależało na "zniknieciu" szyfranta......- szyfry znał .....i co Wy NATO?.....
Puzzle sklada sie długo....i z pozornie nic nie znaczących kawałków ..powstaje doskonale zharmonizowana całość....

pozdrowienia dla wszystkich Samodzielnie Myślących. :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#101194

taki sobie zestaw

jesienią Donald Tusk powołał ministra koordynatora służb specjalnych bez wyposażenia go w stosowne uprawnienia, by w styczniu 2008 przejąć samemu tę funkcję
16.01.2008 objęcie ABW przez Krzysztofa Bondaryka d. Era
23.01.2008 katastrofa CASy w Mirosławcu
kwiecień 2009 znika szyfrant Stefan Zielonka
23.12.2009 samobójstwo popełnia Grzegorz Michniewicz, dyrektor generalny kancelarii premiera
10.04.2010 katastrofa Tu-154M w Smoleńsku, ginie satelitarny telefon Prezydenta
23.04.2010 francuski serwer służb specjalnych podaje, że S. Zielonka znajduje się w Chinach
23.04.2010 aresztowano 4 osoby z Ery (m.in. w-ce prezes i czł. zarządu)
27.04.2010 ciało szyfranta Stefana Zielonki znaleziono w bajorku przy Wale Miedzeszyńskim

Vote up!
0
Vote down!
0
#101277

dokument dajacy właściwy obraz cynicznego zbrodniczego spisku KATa pod kuratelą Łubianki ;/ Szubienice to stosowne miejsca dla tych zdrajcow!

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wild

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#101452

Vote up!
0
Vote down!
0
#333239

Grzegorz Michniewicz - pierwsza ofiara zbrodniczego planu? http://smolensk-2010.pl/2010-05-03-tajemnicza-smierc-dyrektora-kancelarii-premiera.html

Vote up!
0
Vote down!
0
#101243

10! wklejam komentarz do nowych wieści z w/p.Ludzie czytają, pamiętają :) Gruppenfuehrer KAT napiasane przez Lazacy Lazarz. TA informacja jest jeszcze jednym potwierdzeniem jego dokumentacji.

Vote up!
0
Vote down!
0

prowincjuszka

#101249

Widać na jego i jego kumpli twarzach coraz większy strach, obłęd, pot i brzydotę. To ewidentny objaw świadomości tego, co uczynili i że nie ma tym razem szans na "grubą krechę" w mordzie smoleńskim.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#101255

Oni są juz praktycznie pod ścianą, grzęzną coraz głębiej.

Vote up!
0
Vote down!
0

miro

#101306

Moja Miłość Jedyna

Jeszcze takiej Ciebie nie znałem

przerażonej i zatraconej.

Kto rozerwał hafty wspaniałe

na Twej sukni biało - czerwonej?

--

Ledwie stoisz. Przytul się proszę.

Ja wiem dobrze, kto ci to zrobił.

Ten, co dusze sprzedał za grosze,

mą najdroższą poszarpał i pobił.

--

Co za rana tak osmalona

spod rozdarcia tego wyziera?

Pewnie w środku jest zakażona.

Daj opatrzyć się. Powycieram.

--

Pozwól skrzyknąć na pomoc innych.

Już się nie bój, bo zaraz przybiegną.

Jeszcze masz obrońców tu silnych!

Oni też mają Ciebie tu jedną!

/mgwwa/

Vote up!
0
Vote down!
0

Samanta

#101415

nie ucieknie skurwiel !
ani on ani cale to stado bandytow !
zaden sie K A T nie uchowa !
WYDUSIMY ich u "koryta" !!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#299127

gość z drogi

oby tylko rozsypała się szybko 

10 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#299137

ta lajza jest winna mordu  zbiorowego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#299141

gość z drogi

mamy Anno Domini 2013....

czy coś się zmieniło ?...i tak i nie...

pancerna brzoza padła ,zamienione Ciała Smoleńskie są Faktem,

Kopaczowa kłamała.Boni wyszedł przed szereg i pnie się PO  szczeblach drabiny tuskowej kariery..a ten,co mówił i pisał, że polskość to nienormalność ,dalej 

rządzi Krajem...i kłamie i   kto tu jest nienormalny,my,czy dwór i POplecznicy tuska ?

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#333665