Obywatelu, uważaj na wściekłego palikota !

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Przy niektórych posesjach zawieszone są groźno-brzmiące wywieszki: „Uwaga ! Zły pies !” Zabronione jest jednak wywieszać napisy: „Uwaga ! Wściekły pies !”, gdyż za posiadanie wściekłego psa można dostać w III RP niezły mandat. Posiadanie wściekłego psa jest bowiem w III RP zabronione, gdyż wściekłego psa się zwykle usypia. Co innego ze wściekłym palikotem…

Za posiadanie wściekłego palikota nie grozi żadna kara w III RP, choć palikot jest równie – a może nawet bardziej groźny, niż wściekły pies. Właściciel palikota – Donald Tusk - cyklicznie wypuszcza bowiem palikota na obrady Sejmu i do reżimowych mediów, aby tam postraszyć obywateli III RP. Wprawdzie wściekły palikot kąsa tam wyłącznie PIS i Kaczyńskiego, których właściciel palikota panicznie się boi, ale ostatnio wściekły palikot także groźnie pokąsał arcybiskupa Michalika – bez żadnych konsekwencji dla jego pana Donalda Tuska ! Prokuratura Rejonowa Warszawa – Śródmieście odmówiła bowiem wszczęcia postępowania w tej sprawie !

Donald Tusk zatem wie, że jego podopieczny może kąsać bez żadnych konsekwencji w III RP, tak jak od dawna kąsa PIS i Kaczyńskiego stara suka milicyjna o nazwie Stiopa. Przerażeni mieszkańcy III RP mówią, że wściekły palikot jest pomiotem tej starej, wyłysiałej suki milicyjnej, która także jest stałym bywalcem reżimowych studiów radiowo-telewizyjnych. Ostatnio Stiopa zaczęła nawet kąsać przewodniczącego „Solidarności” Piotra Dudę, na co obruszył się sympatyzujący z właścicielem suki, Władysław Frasyniuk. Wszystko to odbyło się na oczach publiczności, w cyklicznej audycji telewizyjnej MO - czyli prowadzonej przez Monikę Olejnik.

Sytuacja przypomina zatem końcówkę rządów PZPR, która to partia - bojąc się utraty zawłaszczonej posesji, przemianowanej na PRL – puściła do boju wszystkie wściekłe psy milicyjne przeciwko przeciwnikom systemu, którym wtedy też była „Solidarność”.

W czasach końcówki rządów PO-PSL - wściekły palikot, jak i wyleniała suka milicyjna Stiopa odgrywają zatem tę samą rolę, jaką odgrywały wściekłe psy milicyjne za czasów komuny. Słuszne są więc obawy, że Donald Tusk zmierza do krwawej konfrontacji, poprzez rozszerzenie wścieklizny przez swoich podopiecznych  - na całe społeczeństwo. Chodzi mu o to, byśmy się razem pozabijali... 

Donaldowi, który wprawdzie obiecywał społeczeństwu cudy, pozostało już tylko szczucie jednych na drugich, w czym istotną rolę odgrywają reżimowe media i programy podobne do programu MO, gdzie wściekły palikot i stara suka milicyjna Stiopa, są codziennymi bywalcami. Zatem, ze względów czysto higienicznych przestrzegam wszystkich przed zarażeniem się wścieklizną, do czego jawnie już zmierza Donald Tusk. Prawda bowiem jest taka, że właściciel wściekłego palikota, jak i wściekłej suki milicyjnej, został już dawno zarażony tą chorobą, którą przez lata ukrywał przed społeczeństwem pod pozorem uprawianej „polityki miłości”.

Dzisiaj widać, że owoc tej „miłości” był od dawna zatruty, a rozszerzająca się wścieklizna zagraża już całemu społeczeństwu, które niebawem nie będzie zdolne, by obronić się same przed sobą…

I takie było marzenie Stalina o Polakach a przedtem Adolfa Hitlera - o czym wspomniał Jarosław Kaczyński w dniu 11 maja 2012r. w Sejmie III RP: „Ten poziom nieprawdopodobnego grubiaństwa to jest pańska zasługa, jeśli chodzi o polskie życie publiczne, tego nieprawdopodobnego wręcz chamstwa takiego na poziomie marzeń Adolfa Hitlera o Polakach, o losie Polaków”.

Brak głosów

Komentarze

Na zdjeciach Donek wyglada coraz koszmarniej.

Upodabnia sie na aliena. Takiego, jak ponizej:

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#253907

Poprawne spostrzezenie i muzg zapewne ten sam ,zagubiony allien w dziwnej krainie ,jeszcze nie wie co go czeka ,liczy pewnie na milosierdzie tybulcow ,boje  sie ze to moze nie miec miejsca .Ucieczka na wunijny azyl moze sie nie udac,bo oni pewnie beda sie wstydzic ,ale on o tym nie wie i liczy na cuda ,no cudotworca ma prawo marzyc o cudach

Vote up!
0
Vote down!
0
#253914

Wie pan co, pańska polszczyzna, interpunkcja i ortografia zostawia tak wiele do życzenia, że radziłbym więcej czytać, a mniej pisać. No chyba że na onecie albo wirtualnej polsce.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#253931

Oj tam, oj tam...to tylko jednodniówka futurystów. Nuż w bżuh :-)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#253933

errare chómanum est

Vote up!
0
Vote down!
0
#254037

ty masz PRLowski syndrom po maturalny poprawiania wszytkich co odbiegaja od twojego wyobrazenia swiata jaki ci zakodowano.
Koniu z klapkami internet i blog to nie wypracowanie z j.polskiego ktore musialo byc utrzymane w scisle okreslonych regulach i rygorach.
Pewnie ci muzgu nie staje zeby przeanalizowac dlaczego tu piszacy olewaja zasady pisowni.
Po pierwsze na blogu sie nie ma potrzeby przykladac
po drugie wazniejsza jest tresc niz forma czy gramatyka,
po trzecie nikt nie sprawdza tego co napisal
po czwarte ludzie tu piszacy rzadko pisza po polsku bo jest to ich kilejny jezyk.
po piate moze tylko chodzili w soboty do polskiej szkolki
po szuste czy slyszales o dyslektyce?

Dziwne jest zjawisko ktore sie powtarza na forach ze takich nauczycieli i cenzorow sami sie zatrudniaja przy tekstach niePOprawnych nie majac juz zadnego argumentu zeby dokopac to znajada gramatyke.
Tekst ktory krytykujesz jest calkowicie czytelny, a jesli jakies bledy sa, to tylko dla takich jak ty synromowcow sa zauwazalne, bo ich kola w oczy.Ja jak czytam tekst to bledy mnie nie interesuja tylko sens i logika, a tego w PRLu nie uczono.
pozdro 4 u

Vote up!
0
Vote down!
0
#253935

Paligupa i Niesioła gdy nie idzie PO jego myśli i czuje zagrożenie,

Vote up!
0
Vote down!
0
#253943

A jednak nieładnie nie szanować języka jakiegokolwiek narodu (tym bardziej własnego).
PS. Słyszał Pan o dysleksji? Bo ja o dyslektyce jakoś nie słyszałam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#253981

Zgadzam się z twym poglądem,błędów nie robi ten co nic nie robi i nie pisze,a najwięcej mnie irytuje ten co wytyka błędy a sam robi byki,ja też piszę błędy,i co skreśla mnie to z walki o wolną Polskę,chcieli byś cie że by na tym portalu sami magistrowie języka Polskiego tu pisali,co wstydzicie się z prostymi ludzmi pisać,widzę że treść piszących, was za bardzo nie interesuje,chociaż ludzie wkładają w to serce,widzę ze szukacie dziury w całym,lub po prostu Trollujecie

Vote up!
0
Vote down!
0
#254118

trafione, zatopione.
a notka tez dobra.
pozdrawiam autora i Bacę:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#253960

Występy w Palikota w Sejmie to ewidentna reżyseria Tuska. Nie dajmy się otumanić.To widać gołym okiem,słychać i czuć.

Vote up!
0
Vote down!
0
#253946

[quote=elaz123]

Występy w Palikota w Sejmie to ewidentna reżyseria Tuska. Nie dajmy się otumanić.To widać gołym okiem,słychać i czuć.

[/quote]

Szczerze wątpię, że to reżyseria Tuska. Że reżyser tu jest - co do tego nie mam wątpliwości, ale że to Tusk, w to nie wierzę.

Ataki szału dzielą się na dwie odmienne dramaturgie.
Jedna to reakcja typu niesiołowski - dzika, histeryczna furia.
Druga - zimna, wykalkulowana, wcześniej opracowana w detalach narracja. To akcja P*****a.

Pierwsza pewnie wynika wprost z nastrojów wewnątrz PO - świadomość porażki musi być w tej formacji dotkliwie odczuwana na co dzień.
Ta druga to precyzyjna, chirurgiczna dłubanina według scenariusza kogoś kto jest wolny od emocji.

Wystarczy popatrzeć na wystąpienia n. i p. - to są całkowicie różne zachowania.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#254093

Palikot jest tak popularny wśród bossów PO, że gremialnie zastanawiają się nad zmianą swoich nazwisk: Palitusk, Palikomorowski, Palischetyna albo Paliszczecina, Palibuzek albo Paliwózek, Paliborusewicz albo Palrusewicz, Palikopacz albo Palipłacz, Paliwalc, Palisikorski albo Palikorski, Paligraś albo Paligrat, Paliniesiołowski albo Palisiołowski, Palikorzeniowski albo Palikbeniowski, Palithun albo Palihun, Paligrupiński albo Paligłupski, Palipietraszewska, albo Paliszewca, Paligawłowski albo Paliwłoski, Palibłońska albo Paliłąka, Paliraś albo Pożarzgaś, Palilenz albo Paliwięc, Paliokła albo Paliokna, Paliwyrobiec albo Paliowiec, Paliprotasiewicz albo Paliwiec, Palitomczykiewicz albo Palikrzykiewicz, Paliżmijec, Palipawełek albo Paliwieje, Palibiernat albo Palignat, a partię przemianują na Platformę Palignatów :)

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Vote up!
0
Vote down!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#254214

Krótko mówiąc - Paliforma Obywatelska.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#254316

Pieprzycie Ofiarom!, Pieski Osiusiane, Powiedzcie Otwarcie!, Potulne Owieczki (w rękach Rosji), Pierniczycie Oczywiście!, Pokradnijcie - Otrzymacie!, Prywatyzatorzy Ojczyzny, Purpurowe Obłoki, Przyjęliście Okupy!, Proście Ochłapy!, Przemienieni Ofiarozdziercy, Platforma Obłąkanych, Psychicznie Opętani, Pospolici Omamiacze, Pojazd Oszustów, Piwosze Obrzydliwi, Popychadła Obrazkowe, Pijani Oczywiście, Popsuliście Ojczyznę, Potajemni Osłabiacze, Przygadani Oligarchom, Psujecie Otoczenie, Podstępne Obijoboki, Politycy Osiedlowi, Prześladowcy Okrutni, Pospolite Omamianie, Pfujjj Ojczyznobijcy, Próźni Oszustotwórcy, Próżne Ogryzkojady, Pragnący Otumanić, Plujący Oszczerstwa, Portmonetki Okradający, Przygniatające Oblodzenie, Przeminie Oczywiście, Producenci Obijoboków, Posyłający Ochraniaczy, Pogańscy Osiedleńcy, Pojedynek Oranyboskie!, Pijani Obieżyświaci, Pomiatający Oskarżyciele, Poselstwo Otumanionych, Pikieta Oskalpujących, Piłateria Oczywista, Produkcja Oskarżonych, Posągi Odpadkowe, Potajemnie Obrzezani, Premasońscy Ogniomistrze, Pielgrzymi Obczyźniani, Plujący Omamiając, Prezentacja Ogryzitrupków, Pochlebiający Ojcobójcom, Pogłaskający Opryszków, Pustoszący Owieczki, Przygważdżający Ofiary, Przemienieni Organowładcy, Przestarzejący Osiwieni, Przelinione Okularniki, Przedsprzedaż Orderów, Poważnie Osmoleńszczeni, Palikotylioneria Onanizujących

Oj, zbiera się na litanię — kto da więcej!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Vote up!
0
Vote down!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#254734