Wspomnienie Naczelnej Higenistki teoretycznego państwa: Bliźniak i Saba

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Ja, jako Naczelna Higenistka teoretycznego państwa, udałam się na cotygodniowy objazd naszego europejskiego zadupia. Tem razem celem posiedzenia naszy Naczelnej Rady Higenicznej, która już prawie wszystko wyczyściła – byli ogródki działkowe. Tam znów znalazła się ja bliży ludzi, to się znaczy bliży naszych dzielnych działkowców, dzięki którym tak pięknie rozrasta szczaw i mirabelki, a dzieci bynamniej nie chodzą na zadupiu głodne.

Tematyką obrad naszy Naczelnej Rady Higenicznej byli przygotowania do wojny z Pisem i co oczywista – także wojna naszy partii z Narodem o lepsze jutro. Dlatego ja, jako Naczelna Higenistka naszego teoretycznego państwa, przygotowała listę najlepszych członków, których rzucam w ten bój nasz ostatni. Gdy ja te listy już przedstawiła, cała rada była rada, że trafili w nasze szeregi długo oczekiwani spadachroniarze, co się nam przydadzą na pierwszą linie wojny z człowiekiem, co rządzi z ukrycia. A jakie intencje ma ten człowiek ? Wiadomo - jeżeli ktoś ma czyste intencje, nie musi się przecież ukrywać !

Spadachroniarze są nam potrzebni także dlatego, że większość naszych starych członków została już obrażona, odsądzona od czci i wiary za to in vitro, opluta i w dodatku nagrana przez gang przestępczych kelnerów, posługujących się cyrulicą ! Teraz mogą sobie kelnerzy nadal nagrywać, ale już spadachroniarzy, a nie naszych starych członków ! Dlatego zmuszoną ja była rzucić do naszego ostatniego boju o lepsze jutro i oczywista z Pisem wszystkich tych, których wyrzucili z innych partii. Bo po primo ich kelnerzy jeszcze nie nagrali, a po drugie primo – niech teraz oni będą opluwani i odsądzani od czci i wiary, gdy ja na ten przykład zechcę zrobić na rękę pederastom i lesbijkom ! Dlatego wzięła ja głównie niewierzących, jak ten Napierniczak, co go sekretarz PZPR ze swojej partii wyrzucił. Tak ja to sobie wymyśliła, co się spotkało z aplauzem, ale i grozą, gdy ja im powiedziała co to będzie, jak ten człowiek wyjdzie z ukrycia !

To będzie tylko płacz i zgrzytanie zębów, jak ten człowiek zacznie nasze teoretyczne państwo z naszy partii czyścić ! Gdzie ja się wtedy schowam z mojemi psiapsiółkami, jak moja kancelaria będzie już zajęta ? Gdzie Mucha poleci, jak jej skrzydełka przypali Macierewicz, co urzędować będzie na Szucha ? Dlatego ja zaapelowała do tego człowieka z ukrycia i Macierewicza, żeby się zaczęli uśmiechać, tak ja się uśmiecham do ludzi w czasie moich cotygodniowych objazdów po naszem teoretycznem państwie ! A ja się przecież uśmiecham nawet wtedy, gdy nasi wrogowie pytają z czego się ja, jak ta głupia śmieję ! Ale czy oni mnie w ogóle posłuchali, jak ja mówiła na tych działkach ?

Gdy ja już skończyła swoją przemowę, podleciał do mnie piesek i zaczął mi lizać moje ręce spracowane. Tak to była ta sama Saba, która nie chciała wyjść, razem ze swoim panem ! Gdy ta Saba zaczęła mnie jeszcze bardziej lizać po innych częściach ciała mego, usłyszała ja nagle,  jak świst bata rozkazujący okrzyk: „Saba siad !”…

Ten okrzyk zmroził mnie, gdyż przypomniał mi się mroczny czas, gdy o szóstej rano siepacze tego człowieka z ukrycia, zaczęli się włamywać do tej Blidy, co się łazience ukryła. Przypomniała ja sobie natychmiast te męki Beaty, co miała dla nas lody kręcić na szpitalach. Gdy ja tak siedziała zamrożona jak te lody, a przede mną siedziała ta Saba, co mnie przed chwilą jeszcze lizała – zobaczyła ja podchodzącego Bliźniaka, co mnie za chodzącą nicość uważał…

Ale o dziwo ! Ten Bliźniak, a był to ten Bliźniak trzeci  - podszedł do mnie i zamiast Saby, zaczął moje spracowane ręce oblizywać ! I to przy ludziach ! To co ja mogła zrobić, jako kobieta w tej sytuacji ? Dałam mu się wciągnąć na członka naszy partyjnej listy ! A niech sobie ten trzeci Bliźniak zobaczy, jak go teraz będą w tefałenie obrażać, odsądzać od czci i wiary, szukać haki i prześwietlać rodzinę !

Wprawdzie ten trzeci Bliźniak to nie jest Koń, który pociągnie nas do ostatniego boju z Pisem i do wojny z Narodem o lepsze jutro. Ale, kto wie - może się nam przydać, gdy trzeba będzie negocjować po przegranej wojnie z Pisem, rządzonym przez człowieka, który wyjdzie z ukrycia i zacznie się uśmiechać do ludzi ?

Tak ja to sobie wszystko wymyśliła, jako Naczelna Higenistka teoretycznego państwa na objazdowym posiedzeniu na działkach. Gdzieś, na europejskim zadupiu, pośród mirabelek i bujnego szczawiu…

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

To jest jakaś metoda ! Postawić na śmiesznych, zgranych ale nie nagranych. Recykling "chodzacych po ziemi".

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0


#1492225

.... bo widzisz Ludwiczek , jako stary Żyd - wie co robić !

Zerknął w lustro, ropoznał swoją facjatę i doszedł do wniosku :

      ...twarz mi blednie, włos mi rzednie, psują mi się zęby przednie ! ?

Ludwik pamięta ,  że to PO i  naczelna higienistka, zafundowała Schetynie nowe, porcelanowe ząbki - via/ USA :-)))

Każdy kto przejdzie do PO- otrzyma nowy garnitur.

oczywiście pozdrawiam !

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1
#1492226

czasem zgadzamy się. Przypuszczam, że twój szlachetny, patriotyczny dziadek w grobie się przewraca gdy czyta zza grobu twoje patriotyczne komentarze.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1492451

nie lepiej ? niż na tem tononcom, POtuskom "fregatem" ?

piesa słucha ?

Ty ? z takem yntelektem ? bajkopisarz ? kamaszowy ?

dyć to POruta jezd !

 
tam, gdzie POszuści wiodą.

 

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1492227

Garść szczawiu kosztuje za naszą zachodnią granicą zazwyczaj 1 Euro, cebula pochodzi nie z Polski czy Ukrainy, lecz z okupowanych przez Saksonów Nowej Zelandii lub Australii, jabłka z Chile - refugium SS, Honeckera i Tuska. 

 

Na ziemi mojej rodziny chętnie przyjmę nawet 10 000 uzbrojonych Arabów

(W miejsce wymordowanych i wypędzonych ok. 4 000 mieszkańców sowieci przywieźli ok. 70 000 bolszewików z Ukrainy)

Jestem pewien, że pomogli by mi przepędzić panoszących się od 1945 roku w moim domu bolszewickich okupantów - tak jak Tatarzy pomogli pobić krzyżaków pod Grunwaldem, Mongolską Złotą Ordę na KresachTurków pod Wiedniem i na Kresach czy sowietów pod Radzyminem

W przeciwieństwie do okupujących naszą Ojczyznę, rozmnażających się już nawet bezpłciowo (w sodomistyznych probówkach) bolszewickich, germańskich i żydowskich bezbożników - Muzułmanie mają jasne cele i zasady, w dodatku w wielu punktach zbieżne z Chrześcijańskimi ! 

Jako (chyba) jedyna siła stawiają (mimo wielu strat) ciągle czynny opór sowieckiemu imperializmowi i bezbożnej technokracji i (prawdopodobnie), gdyby nie Czeczeni - to po Gruzji i Armenii nie byłoby już śladu - Czerkiesję już dawno zamieniono na "Noworosję", a Polska wciąż jest sowieckim kołchozem z (w większości) żydowskim zarządem i germańskimi udziałowcami. 

 

Dodam, że za rządów Tuska okaleczono mnie w podkrakowskim obozie koncentracyjnym w Kobierzynie a nasilające się napady i tortury - tylko w 2013 roku dokonano na mnie ponad pół tuzina napadów, tortury w Nowej Hucie i w katowickim wieżowcu-więzieniu ABW oraz w bytomskiej komorze gazowej "policji" przy ul. Rostka. Zrabowano mi narzędzia, dzieła sztuki a nawet ubranie i protezę, zajęto konto bankowe, zastraszano znajomych, zrabowano dokumenty i mój dom (wszystkie domy mojej rodziny zajęto już w 1945 roku) i dano wyraźnie do zrozumienia, że wywiezienie mnie w las i strzał w potylicę kosztuje ich zaledwie 2,50 zł (tyle, ponoć, kosztuje policyjna amunicja) !!! 

 

Również w 2013 roku Komorowski vel Szczynukowicz razem  Buzkiem i resztą okupujących moją wieś bandytów zabrał się OSOBIŚCIE za redagowanie bolszewickiej-ukraińskiej wersji "oficjalnej" historii mojej wsi i rodziny - ja w tym czasie byłem zaledwie kilkaset metrów dalej torturowany

http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/bytom-rozbark-historia-dzielnicy-i-parafii-sw-jacka,2681806,artgal,t,id,tm.html

http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/prezydent-bronislaw-komorowski-w-bytomiu-zdjecia-wideo,1870963,artgal,t,id,tm.html

 

Z mojego własnego krakowskiego domu, odremontowanego dzięki pomocy zbierających szczaw mieszkańców Podhala, zostałem przemocą wywleczony w 2003, a w 2013 nawet z najmowanego na Śląsku mieszkania zastępczego - od 2003 jestem regularnie napadany okradany i trwale kaleczony.

 

Germańska sitwa też panikuje, o czym świadczy n.p. ciekawa ankieta, do której link znaleziono na stronie Serbo-Łużyckiego stowarzyszenia DOMOWINA

Zapraszam do wypełnienia ankiety, dostępnej również w języku Polskim: 

http://www.umfrage-diskriminierung.de 

Warto obłudnym okupantom wyjawić prawdę - pomijając oczywiście bezczelne pytania. 

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

http://sbb-music.jimdo.com

#1492237

Dorn juz od lat robił z siebie pajaca, na tyle zadłużonego,że bez poselskich pieniędzy stanie sie bezrobotnym. Dlatego sprzedał honor i godnośc za możliwośc pozostania przy korycie...smutne...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1492239

Witaj Kapitanie! My tych spadochroniarzy znamy,wiec nic nowego te kundle nie wniosa! Wieksza obawa, to sprowadzenie na zamowienie zielonych ludzikow do kraju! Co ta banda jeszcze do jesieni nam zgotuje!? Pozdrawiam!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1492240

Nie cofna sie przed niczym, juz nie tylko widmo komornika sie ukazuje, ale jak patrza w okno, to widza kraty

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1492261