Hannagh Ghonkiewicz/Waltz rajfurzy!! Niedzwiedż gwałci Syrenkę! czas na POmnik dla Wilusi i Bismarcka

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Rajfurka POszła już na całość! Ja! Genau! Wurst'y i gluck wein'y! Brama Brandenburska sPOwiła Grób Nieznanego Żołnierza! Okazuje się, że zaproszenie niemieckich bojówkarzy na zwulgaryzowanie naszego Święta Niepodległości to było tylko kleine preludium!
Prezydent Warszawy POszła dalej w POszukiwaniu nie tylko własnej tożsamości!
POlityka historyczna tej ekipy, PO nie zostawia już żadnych złudzeń!
POd niewinnym siostrzanym zawołaniem "be warsaw, be friends, be berlin - ..." kryje się coś więcej!
A Brama Brandenburska to nie byle jakie przesłanie, gdyż
została zbudowana po wojnie siedmioletniej, w czasach umacniania Prus, gdy w Polsce trwał Sejm Czteroletni,a w roku rewolucji francuskiej została wzbogacona kwadrygą, którą powoziła naga wówczas Wiktoria, bogini zwycięstwa uwieńczona dębowymi liśćmi.
Co nam chce POkazać prezydent miasta Warszawy, miasta nieujarzmionego, miasta zburzonego, zniszczonego, spalonego i wyludnionego metodycznie przez Adolfa Hitlera wydającego rozkazy z pobliża Bramy Brandenburskiej!?
POkraczna prezydent Warszawy nam Polakom na Dzień Niepodległości zamiast gorących wurst'ów i grzanych gluckwein'ów miała zwarte oddziały, gaz, pały oraz niemieckich bandytów!
Nie było tez lampionów czy ozdób w barwach narodowych!
A Polacy musieli się chyłkiem przemykać przez Nowy Świat, aby nie zarobić kastetem i pałką od ściągniętych POsiłków z zaprzyjaznionego Berlina!

pzdr

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#203629

że mają szybko brać taczki i zabierać te swoje domy w postaci góry gruzu usypanego koło Stadionu Dziesięciolecia - dziś Narodowego w Warszawie , to są gruzy zwiezione po wojnie ze spalonych i zbombardowanych domów i kamienic przez faszystowskie niemcy.Są tam też ich domy i majątki o które się tak nachalnie upominają.Czy trzeba ciągle im przypominać kto palił nimi w piecach ? - Polska powinna wystąpić do Żydów o bilionowe odszkodowania bo to przez nich hitler tak zniszczył nasz kraj i wymordował tyle milionów Polaków.Przykładem i dowodem na to jest to że tylko w Polsce za ukrywanie żydów roztrzeliwano całą rodzinę a często palono i mordowano całą osadę czy  wieś. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#203653

zapomniał szanowny zwykły polak dodać iż to jaszcze ciekawiej wygląda,gdyż to za żydowskie pieniądze Hitler doszedł do władzy-ameryki nie odkrywam warto o tym wiedzieć i pamiętać w dniach ostatecznych bo już prawie płacimy PRZEDSIĘBIORSTWU HOLOKAUST

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 NSZ-ZJ

#203729

Nie wiem dlaczego ta treść została zgłoszona? Przecież żydzi współpracowali z Gestapo,Hitler był żydem jak się okazuje ,a cale żydostwo światowe z USA

(IBM,General Motors, rabin Rockefeller itp)

Tak naprawdę to przecież żydzi zbudowali obozy śmierci i to żydzi pracowali w komorach śmierci"utylizując swoich braci i siostry.

Żaden żyd nie odmówił pracy w Oświęcimiu. To żydzi tacy jak Beria torturowali i zabijali największych Polskich patriotów.

Pamiętam jeszcze kilka lat temu uważano mnie za obłąkańca , wszyscy uważali mnie za totalnego wariata. Teraz po latach każdy wie , ze to prawda - jestem cytowany w Polsce i na świecie. Bardzo Wirtualna Polska już jest znana i nawet Google "odfiltrowało" moje "szokujace" artykuły. Fajnie , ze prawda zwyciężyła.

Żydzi to najwięksi "ANTYSEMICI I MORDERCY"

Podczas II wojny światowej Hitler wymordował polowe ludzkości,potem przez wiele lat robiła to żydowska Ameryka-pod przykrywka ONZ.

Amerykanie mordowali w Wietnamie w Hiroszimie i Nagasaki,w Pakistanie,Kuwejcie,pseudo walki z Alkaida itp. Dobrze , ze Polska lezy kolo Niemiec bo Ameryka na pewno by okupowała Polskę :)

 

Cale szczęście , ze Tusk oddal za darmo GAZ ŁUPKOWY. PS: Mamy szczęście będziemy musieli trochę tylko do tego interesu dopłacić(zapewne kilka miliardów-bo USA ma "TECHNOLOGIE")

i jeszcze jedno:

 

Obóz zagłady Auschwitz zbudował kartel z połączenia IG Farben , producenta cyklonu B ,oraz Standart Oil Company, którego głównym współudziałowcem był właśnie David Rockefeller .

Opierając się na pracy Ch.Highmana “Handel z wrogiem” – Konstruktorzy standart Oil Company zaprojektowali komory gazowe w Auschwitz . 

Rockefeller był największym zbrodniarzem wojennym w dziejach ludzkości . W komorach gazowych zginęły miliony żydów. To jest czarna cześć historii w dziejach ludzkości o której Amerykanie i Żydzi nigdy nie mówią . “Masz pieniądze możesz być nawet zbrodniarzem...“ Dziadek obecnego prezydenta USA, G.W.Busha, Prescott Bush, prowadził lukratywne interesy handlowe m.in. z hitlerowskim koncernem Thyssen (Krupp) poprzez „America Hamburg Line” oraz sieć bankowości kierującej fundusze dla NSDAP (Union Banking Corp, Harriman Brothers). Koncern rodziny Rockefellerów Standard Oil , w czasie II wojny światowej był “partnerem handlowym IG Farben” , gigantem chemicznym produkującym Zyklon B stosowany w komorach gazowych Auschwitz. Koncern Rockefellerów Exxon-Mobil w ostatnich prowadził lobbying na rzecz wojny w Iraku popierany przez rzad USA.

 

Belgijski dziennikarz Jean-Paul Mulders, który od dłuższego czasu interesuje się pochodzeniem Adolfa Hitlera, osiągnął w tej dziedzinie sukces. Po tym jak zdobył odrobinę DNA jednego z krewnych Hitlera żyjącego na Long Island, udało mu się też zgromadzić też próbki od innych żyjących krewnych dyktatora III Rzeszy. Z wyników DNA wynika ze Hitler był żydem. Ktoś powiedział kiedyś “jak nie wiadomo o co chodzi zawsze chodzi o pieniądze….” Nie ma dowodów, że “Iwan Groźny” z Treblinki i Iwan Demianiuk z USA to ta sama osoba – uznał łódzki IPN Prawda to pojecie względne… Żydzi z Auschwitz usunęli krzyże bo im “przeszkadzały” ! W obozie ginęli także Polacy , którzy byli torturowani przez żydowskich “klawiszy”. …

No cóż prawda "wygląda inaczej"

Zapraszam do zakładania darmowych blogów w mojej sieci.

6net.co.uk

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#205805

To nie są przypadki. Eksterminacja świadomości narodowej Polaków jest procesem sterowanym.
Waltz nigdy nie będzie powozić kwadrygą, co najwyżej pogrzebowym karawanem wiozącym PO i resztę tej antypolskiej elyty.
Grabarze polskiego ducha narodowego cieszą się przedwcześnie. Ich wredny, antypolski rechot nie jest w stanie zagłuszyć czegoś, czego sami nie są w stanie usłyszeć.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#203656

Wdniu 11 11 11 widziałem jej ducha i ludzi wyposażonych
w żydowskie pały.
http://www.youtube.com/user/janolsza?feature=mhee#p/a/u/2/V556jxrXsoc

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JAN OLSZEWSKI

#203688

dajcie 5 min.bezprawia i tego pasterza z ramienia kościoła katolickiego co to był zezwolił na kamerę jak ta wstrętna żydówka podnosząc woal z ryja żarła opłatek klęcząc przed ołtarzem aby mogła być w oczach Polaków pobożną katoliczką.
Śpiewał Kukiz-''pójdzie ksiądz do piekła wyżej nie podskoczy...''

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 NSZ-ZJ

#203727