allons enfents!... ale dokąd? i z kim? Paryż czegoś wart? czy róbta co chceta?

Obrazek użytkownika antysalon
Świat

Masakra w redakcji satyrycznego, a w zasadzie blużnierczego lewackiego piśmidła oraz krwawa obława tuż po tym zamachu po raz kolejny zaszokowała i niestety zaskoczyła rządzących tak Francja jak liderami państw UE!
Podobno służby francuskie ( i nie tylko) ostrzegały, ale władze albo zignorowały, albo zbyt lekko potraktowały te informacje.
zastępując to typowym picem, że "panuja nad sytuacją"!

Po fali rządowych wypowiedzi potępiających ten terrorystyczny atak oraz kondolencjach ktoś z możnych UE wpadł na pomysł spotkania-marszu w Paryżu w ramach solidarności z ofiarami zamachu, ich rodzin oraz z Francją, Francuzami!
I szefowie rządów skrzyknęli się do Paryża!, aby zamanifestować na jego ulicach tak sprzeciw przeciw tej terrorystycznej barbarii jak też zwykłą ludzką solidarność!

Przy tej okazji kanclerz Niemiec wypowiedziała w nocie kondolencyjnej kilka zdań, które mogą być zapowiedzią jakiejś odmiany w tej naiwnej dotychczas, idiotycznej polityce multi-culti!
"Ten odrażający czyn jest nie tylko zamachem na życie francuskich obywatelek i obywateli oraz na bezpieczeństwo wewnętrzne Francji.
...
Jest także niczym nieusprawiedliwionym atakiem na wolność prasy i swobodę wypowiedzi, które stanowią fundament naszej kultury demokracji i wolności"!
A jej kolega prezydent Niemiec dodał "Nic nie usprawiedliwia takiego przestępstwa. Bądźmy świadomi tego, że musimy bez ustanku walczyć o wolność, prawa człowieka i demokrację oraz że musimy je chronić".

Sehr gut! Dobrze i mocno stoi napisane!
Tylko!
Tylko co stanowi ten nasz europejski fundament, nasz fundament kultury i wolności!?
Dekalog? chrześcijaństwo?
Czy może jest nim multi-culti czyli róbta co chceta przybysze, imigranci!
My was przyjęliśmy, daliśmy pracę, domy.
Wydaliśmy krocie na polityke asymilacji!
Ale jednocześnie daliśmy wam wolną rękę, róbta co chceta tak sami ze sobą i co gorsza także z nami!
O ile to wam przyjdzie do głowy!
I przybysze, goście, imigranci robią juz dekad we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Austrii, Niemczech, UK, Skandynawii
to co chcą!
Robią co chcą!
Zamienili kraje swych gościnnych gospodarzy w getto-burdello!
Robią w ich krajach co chcą! przy pełnej aprobacie naiwnych, swych możnych gospdarzy!
Robią co chcą, gdyż rządy tych państw juz dawno zapomnieli co było i powinno być fundamentem cywilizacji łacińskiej, chrześcijańskiej.
Zapomnieli o korzeniach naszej europejskiej cywilizacji, naszego chrześcijańskiego pochodzenia.
Dekalog!
Zapomnieli o dekalogu skupiając się na nowinkarskich zboczeniach, często w oparach narkotycznych!
I pchają się coraz bardziej w ten niebyt rzekomego równościowego traktowania płci, w pedalsko-lesbijskie zwyrodniałe związki.
W pedofilię, zoofilię i inne paskudztwa!
Zwalczanie chrześcijaństwa, religii w szkołach, tzw mową nienawiści!
Tym zajęły się elity rządzące krajami zachodu!

A tym czasem na terenie państw UE, za ich pieniądze, za ich przyzwoleniem wrogowie cywilizacji chrześcijanskiej, fundamentalizm różnej maści podłożył im bombę, już tykającą bombę!

Niestety ci rządzący są albo ślepi, albo głupi skoro są tak zajęci ułudą multi-culti oraz poparciem dla wszelkiej maści paskudztwa spod znaku "róbta co chceta" i nie zauważyli stanu i stopnia prawdziwego, realnego zagrożenia!

Jutro zjadą się i na ulicach Paryża odbębnią, odpękają kolejną naiwną maskaradę schadzkę!
Wygłoszą ileś tam pustych, durnowatych tekstów, dadzą setki wywiadów "mowa trawa", poklępią Hollande.a i być może przyczepią sobie nawet nalepki " Je suis Charlie"!
A to wszystko okraszą wielką ilością dobrego alkoholu w najlepszych hotelach i podparyskich zamkach otoczonych tysiącami uzbrojonych policjantów i bezpieczniaków.
I rozjadą się przekonani, że odpękali kolejny akt walki z terroryzmem!

I do tego towarzystwa jak ulał pasuje Tusk z Kopaczową! dwoje nierobów-cwaniaków! dobrze czujących się w nic nie robieniu!
Z premier Kopacz zapewne załapią się jej psiapsiółki z min. Teresą na czele.
W sumie nie jest żle!
Paryż w styczniu też jest wart!
Czego?
Na pewno nie ... mszy!
Nowy plaszczyk, nowe szpilki.
Plus jakieś dodatki.

Wracając do słow kanclerz A. Merkel.
Czy aby na pewno miała na myśli te same wartości, fundamenty naszej Europy!?
Chrześcijanskie wartości, fundamenty?
"Kiedy atakowane są wartości, musimy zabrać głos"
Jaki głos popłynie z Paryża?
Czy znajdzie się tam miejsce o setkach tysięcy ofiar, zzamordowanych chrześcijan, katolików z Iraku, Syrii, sudanu, Egiptu czy Nigerii!
Czy Paryż stanie się też miejscem, aby o nich wspomnieć!?
Czy padnie tam słowo potępienia dla tych od "róbta co chceta"?
Czy też zaspokoją swoje oburzenie nalepką "jes suis Charlie"?

Okaże się czego wart jest ten Paryż, Paryż niedzieli 11 stycznia AD 2015.

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (22 głosy)

Komentarze

Kopacz-ka jedzie do Paryża z minisrą Piotrowską, co to PO-licją "rządzi". Obie ignorantki kompletne pasuja do nieroba "prezydĘta Europy" wspaniale...i oby tam zostały na zawsze. Co Lopacz-ke obchodza głodujący pracownikcy "Soliny", strajkujący pod ziemią górnicy. Ją tylk pic "europejski" obchodzi...wyjdźmy wreszcie na ulice swojego kraju...

Vote up!
11
Vote down!
0

Yagon 12

#1459867

będzie je strzegł!

pzdr

Vote up!
5
Vote down!
0

antysalon

#1459871

Może warto przypomnieć

.

http://niepoprawni.pl/blog/956/brak-kary-smierci-w-kodeksie-karnym-jest-pogarda-dla-ofiar-czesc-2

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1459875

sobie to sobie przyczepi, "jes suis Charlie" a co to znaczy?-znaczy to: jestem Charlie. Dziwne, że tak wielu ludzi, tak chętnie utożsamia się z tymi, którzy w bardzo obrzydliwy sposób profanowali Boga, Matkę Boską, świętych i to, co dla katolików przedstawia największe wartości. Kopacz, Tusk i inni będą maszerować dumnie ze znaczkiem za piersiach "Jestem Charlie", do nich to nawet pasuje, oni popierają tych, którzy niszczą nasze chrześcijańskie wartości i niszczą także wszystko co polskie. To dzięki nim mamy przed kościołem Zbawiciela tęczę "tolelancji". Tak sobie myślę, że dobrze by było gdyby oni już pozostali w tym Paryżu, czy jakimś innym mieście a do Polski już nigdy nie wrócili, moglibyśmy wtedy zacząć odbudowywać to co oni zniszczyli.

Vote up!
10
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1459876

Vote up!
5
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1459879

Krótko... jestem w szoku, nie widziałem tego. Już się nie dziwie czemu atak był na tę redakcje...

Każdej akcji toważyszy reakcja.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1459924

...to dziadostwo - ci terroryści, też wielcy tchórze i popaprańcy a czemu to nie ustawią sobie konkretenej poprzeczki by uderzyć właśnie w całe to towarzycho oficjeli EU??? biorą się za cywilów jak zwykle... najsłabszych a tłuste tyłki dalej będą gadać głupoty i uczestniczyć w gwałcie na własnych państwach, chrześcijaństwie i kulturze sadząc chwaściory typu owsiki, pseudobaby i biedronie - a głupie lemingi ślepo będą temu kibicować...

Vote up!
9
Vote down!
-1

ardawl

#1459881

-doskonała fraza, opisująca europaski pejzaż społeczny, etnologiczny ... i polityczny też.

Vote up!
5
Vote down!
0

Racjonał

#1459883

Kanclerz Merkel tak po lewacku – oddziela demokrację i wolność, gdy wolność to tylko element demokracji i to zawsze zrównoważony z jednej strony odpowiedzialnością, a z drugiej równością i braterstwem, gdy każde odejście od tej równowagi skutkuje jakąś formą faszyzmu.

Merkel również po lewacku wynosi wolność słowa nad wolność religijną, gdy jest odwrotnie – bo wolność religijna jest wartością pierwotną i nadrzędną nad wolnościami wspólnotowymi, te zaś nad wolnościami indywidualnymi.

Merkel tu robi jakąś satanistyczną “odwrotkę” – jej kłamstwo dobitnie widać dopiero po skutku w postaci odwróconej hierarchii ludzkich wartości wyższego rzędu.

Prezydent Niemiec też po lewacku kłamie z tym oddzielaniem wolności od demokracji, nadto kłamie, gdy wskazuje na potrzebę walki o “prawa człowieka” – ten stalinowski w istocie wynalazek do sabotowania człowieczeństwa i kreowania się na "prawotwórcę" od nadawania "praw człowieka", wynalazek robiący z niego wartość, gdy to tylko prawo, albo potrzeba, a więc coś, co trzeba egzekwować, a nie czemu trzeba służyć i o to walczyć. On tu się wręcz samozwalnia z obowiązku wobec tego “egzekwowania”.

O co więc on chce tu walczyć? – O nadawanie swoim wybranym kolejnych przywilejów zwanych “prawami”? A z kim walczyć? – Z tymi, co mają jeszcze na tyle zdrowego rozsądku, by widzieć, że jak się jednym nadaje przywileje, to się innych dyskryminuje? Z tymi, co widzą, że to droga w przepaście samozatracenia ludzkości?

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
7
Vote down!
0
#1459884

- może być korzystne z punktu widzenia polskiej racji stanu. Wówczas to, być może, znajdziemy tam rzetelnych partnerów do zwalczania tej zarazy. Nie trzeba bowiem przekonywać, że "konserwa" niemiecka jest bardziej racjonalna i przewidywalna.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Racjonał

#1459892

... może być i tragiczne.

Może być wielka utrata kontroli.

Przejście do gorszej niedoli

Owszem, zysk na sojusznikach będzie, ale i zaraza się rozwinie.

Sama nie zginie.

To mi przypomina, jak to komuna z nami walczyła

Waadza się przeżywi - czym gorzej, tym lepiej - mówiła

Aż do katastrofy doprowadziła.

 

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
4
Vote down!
0
#1459903

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Podpisuje się pod tym wszystkim co tu napisałeś.Jednak zdecydowanie wolę Twoją prozę niż poezję.-)Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-5

Verita

#1459921

W prozie więcej praw natury i logiki, rozumu i duszy

Więcej tego, co życia materia poruszy

Więcej, co ja chcę powiedzieć z wyrazu precyzją.

W wierszu zaś więcej refleksji i mądrości, i uczuć, i ducha

Więcej tego, czego w przypływie weny sam słucham,

Gdy trzeba się zadumać nad przyszłą decyzją.

 

Oba są więc potrzebne - trudno więc tak od razu

Uprzedzać się do któregoś z tych środków wyrazu.

 

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1459928

"Jest także niczym nieusprawiedliwionym atakiem na wolność prasy i swobodę wypowiedzi, które stanowią fundament naszej kultury demokracji i wolności"! A jej kolega prezydent Niemiec dodał "Nic nie usprawiedliwia takiego przestępstwa. Bądźmy świadomi tego, że musimy bez ustanku walczyć o wolność, prawa człowieka i demokrację oraz że musimy je chronić"

Dwa zdania politykow niemieckich i dwa kłamstwa.

W UE nie ma prawdziwej wolności prasy i swobody wypowiedzi oraz demokracji.

Nieograniczoną wolność i bezkarność mają jedynie lewackie media i organizacje wspierane finasowo (tak jak i w POlsce) przez nihilistyczne liberalno-lewackie rządy. Co to za "wolność" i "demokracja" kiedy najwyższe włądze UE nie są wybierane bezpośrednio przez obywateli Europy ale w kapturowych naradach lewackich frakcji tzw. parlamentu UE? Co to za "wolność" i "demokracja" kiedy odrzuca się kandydaturę polityka na stanowisko unijne z uwagi na to tylko, że jest... katolikiem? Co to za "wolność" i "demokracja" kiedy usuwa się z przestrzeni publicznej katolickie symbole religijne?

Poza tym nie może być prawdziwej wolności prasy i swobody wypowiedzi oraz demokracji bez odpowiedzialności za słowo.

Nie usprawiedliwiam zabójstw w redakcji ale w pewnym sensie rozumiem reakcję muzułmanów jako całości na szydercze rysunki z ich świętości. Rozumiem ich gniew, bo tak samo trzepie mnie wewnętrznie na kpiny, obelgi, zniewagi, bezczeszczenia i szykany przez palikotowco-nergalowców z naszej, katolickiej, wiary i jej symboli czy przedstawicieli.

Nie powinno się szydzić i poniżać żadnej wiary! Chociażby patrząc z punktu wolności poglądów właśnie.

Z drugiej strony śmierdzi mi to nieco moskwą http://niezalezna.pl/63041-islamska-destabilizacja-europy-sluzy-kremlowi-byly-doradca-putina-ostrzegal-w-gp i zbieżne jest to z metodami z czasów CCCP.

Podstawowym pytaniem śledczych kryminalnych jest pytanie jaki był motyw i kto zyskuje na przestępstwie.

Kto zyska na zamieszkach w zachodniej Europie? Moim zdaniem napewno nie muzułmanie zwłaszcza w systuacji dołka ekonomicznego w UE będacego efektem  ekonomicznego imbecylstwa wiodących polityków UE i trzeba będzie w końcu znależć kozła ofiarnego tej sytuacji.

Vote up!
9
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1459889

do ochrony naszych władczyń koniecznie powinni wyznaczyc gen. Janickiego. Najskuteczniejszy ze skutecznych, najbardziej "honorowy" z honorowych i najbardziej oddany w służbie tej władzy. 

Vote up!
7
Vote down!
0

Anka1

 

#1459909

i olejnik ! by wespół zespół odstraszyło wszelkie terrorystyczne komanda w Paryżu!

pzdr

Vote up!
6
Vote down!
0

antysalon

#1459913

To paryskie spotkanie to czyn nie na temat. Wszak prezydent Holland oswiadczyl przedwczoraj - "Zamachy w Paryzu nie maja nic wspolnego z religia muzulmanska" (nie dotarlo do niego, ze  mordercy strzelajac krzyczeli - "Allach jest najwiekszy!" i "Pomscilismy Mahometa!". Zagadkowe jest tylko co zrobi Front National pani Maryni le Pen i co powiedza organizacje zydowskie we Francji. Wszak drugi zamach byl na zydowski Hypermarket Koszerny". Dotychczas oficjalni Zydzi wypowiadali sie podobnie jak  prezydent Hollande.. 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1459919

Jednoczesnie nazwał "twórczość" zaatakowanej redakcji lewacką zakałą moralności. a co rzeknie  jego córka?

A Hollande? wreszcie powie pani Kopacz, że jest prezydentem Francji a nie ... Holendrem!

We Francji jej obywatele wyznania mojżeszowego doświadczają na codzień największej wrogości i agresji spośród wszystkich krajów UE nie tylko! i po szabacie zapewne zrewidują swoje stanowisko w związku z atakiem i ofiarami w koszernym markecie!

pzdr

Vote up!
3
Vote down!
-1

antysalon

#1459940

Właściwie jakie wartości wyznają "elity"  UE. Boga odrzucono, chrześcijaństwa się wyrzeczono, religie uznano za sprawy prywatne, którymi nie można sie afiszować publicznie .... za to wyśmiewać należy jak najbardziej jest to mile widziane. Co za to dano ... reglamentowaną wolność (oczywiście tylko dla politycznie poprawnych ustaleń) , reglamentowaną demokrację (oczywiście tylko w przypadku popierania politycznej poprawności), reglamentowaną tolerancję (oczywiście tylko dla wybranych "idei" poprawnych politycznie.). Jest pełne przyzwolenie dla wyśmiewania się z tego co dla wielu było święte, niszczono i nadal niszczy się wszelkie tradycje ... nieodpowiadające "nowoczesnosci" czy "postępowi" . A zatem o jakich wartościach mówi P.A.Merkel ??, o jakie wartości zabiegają Francuzi idący w marszu i inni przywódcy innych państw w tym pani E.Kopacz, D.Tusk, którzy deklarują wartości zmienne zalezne od okoliczności, miejsca przebywania bądź kalkulacji politycznej. OBŁUDNICY. Jaka wielka wrażliwość po zamordowaniu kilkunastu ludzi w tym kilku prowokujących rysowników prześmiewców religijnych świętości... przy równoczesnym braku niemal całkowitej reakcji podczas mordowania tysięcy chrześcijan i nie tylko . Pomaszerowaliscie sobie .... i co dalej. Nie mając żadnych sprawdzonych idei i wartości próbujecie budowac "lepszy " świat i nowego człowieka czy bezmyślnego poddanego robota niewolnika. Nic nie nauczyły was doświadczenia poprzedników m.in. Hitlera, Stalina .Oni tez probowali budowac lepszy świat wyrzekając sie Boga i wszelkich tradycji. OBŁUDA! OBŁUDA!

Vote up!
5
Vote down!
0
#1460098