NIE dla pomnika Kaczyńskiego przed Pałacem Saskim !!

Obrazek użytkownika mko0ok
Kraj

 Chcą postawić pomnik Kaczyńskiego w sercu najbardziej symbolicznego miejsca Polski- placu PISudskiego. PIS= janowsikowe !   PIS jest partią konserwatywną lewicy prawicowej wywodzącej się z solidaryzmu sanacyjnego BBWRu. Zatem tyrania PISu to zdecydowanie anty-warszawskie janosikowe !! Już tysiące ludzi dało się nabrać bzdurami o rzekomej apolityczności tej inicjatywki. Niespotykana na świecie siła lewicy prawicowej( PISu) prowadzi do dewiacji sceny politycznej tak, że wyrasta potem prawica lewicowa ( Ruch Palikota). A jak już stanie przed " Pałacem Saskim" pomnik Kaczyńskiego, to pozostanie tylko wyjazd z tego kraju..?Ja położę na deski każdego: Tuska- socjaldemokratę, Kaczyńskiego- janosikowca, złego Millera, Palikota- rebelianta, Giertycha- przedstawiciela obozu pokonanego przez Litwinów w 1926r , Korwina- regionalistę. www.facebook.com/SaskiBruehla2018      

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Przeczytałem artykuł i zastanawiam się nad jego sensem. Może inaczej - zastanawiam się nad motywami autora i funkcją artykułu. Każdy artykuł ma jakiś cel. Jedne mają cel poinformowania o czymś. Inne mają bardzie rozbudowaną formę i służą zaproponowaniu pewnych dotąd nie występujących idei czy koncepcji w celu wywołania przemyśleń, czy bardziej - dyskusji nad pewnymi tematami.

Jaki cel przyświecał Tobie?

Po przeczytaniu stwierdzam że w artykule jest dość duży chaos. Tak jak na ostatniej grafice, którą zamieszczasz. Można też uznać że na pierwszy plan wysuwa się niechęć do Kaczyńskiego. Później także krótko kwitujesz pozostałe siły polityczne. Wszystko dziwne biorąc pod uwagę, że od 2007 roku samodzielnie prawie rządzi PO.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#373075

Mój blog będzie plwociną na proPISowską Gazetę. Jestem maskulinizacja, więc dla jednego jestem czytelny jak " Ala ma kota, kot ma Alę", a inni łapią się za głowy. Chyba z taką mentalnością to większą karierę zrobiłbym w Niemczech, Rosji niż w feminizującej Polsce. Ale się nie załamę, bo mam pewne argumenty[...] Istnieje pewna inicjatywa na FB zwana saski2018, która jest niezmiernym złem( Już otwarcie się mówi, że ich " apolityczność" była ściemą bo działają na rzecz umocnienia PISu). Zwalczam ją na tej stronie www.facebook.com/SaskiBruehla2018 PIS w projekcie odbudowy zach. pierzei pl. Piłsudskiego akurat wykluczył powrót pomnika ks. J. Poniatowskiego, który miał tam pierwotnie stać, nie przed Namiestnikowskim i który był najpoważniejszym argumentem za zburzeniem soboru by nadwątlić argumenty za nieodbudową soboru i umocnić PIS, ponieważ jedynym i już wątlejszym argumentem za jego nieodbudową byłoby hołubienie Sanacji, a więc kaczyzmu w najważniejsze święto państwowe. Choć jako nacjonalista uważam perspektywę odbudowy soboru czy choćby jakiejś tablicy pojednawczej z prawosławiem za science- fiction. A PIS to janosikowe. Więc tyrania PISu byłaby zdecydowanie antywarszawska. Na razie oni proponują pomnik PISudskiego przed przed pałacem, który powinien być zburzony dla dobra Polski i zastąpiony.. powiedzmy Bolesławem Chrobrym. Ale tamci już mówią :" Pomnik Kaczyńskiego albo pod Pałacem Prezydenckim( a Piłsudski przesunięty pod Pałac Saski) albo pod Pałacem Saskim" . Ale interes polityczny wskazuje, że woleliby widzieć pomn. Kaczyńskiego na pl. Piłsudskiego bo to najbardziej symboliczne miejsce w Polsce. A despotyzm PIS, zła wiadomość szczególnie dla Warszawy, mogłaby doprowadzić do zniszczenia państwa polskiego niepoprawni.pl/blog/7663/jak-litwin-pisudski-zniszczyl-polske( Przedstawić argumenty?) Nie popieram Tuska- socjaldemokraty, Palikota- rebelianta, Kaczyńskiego- janosikowca, Giertycha- przedstawiciela obozu pokonanego przez Litwinów w 1926r, złego Millera, Korwina- regionalisty, konstytucjonalisty i jego KaNaPy to na co bym zagłosował jest " Pozytywna Prawica" iop09iop.salon24.pl/523541,nowa-partia-pozytywna-prawica-promowac-medialnie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373096

Jestem maskulinizacja. Chyba z taką mentalnością to większą karierę zrobiłbym w Niemczech, Rosji

Oj, chyba tak.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373098

Powiem szczerze że piszesz bardzo niezrozumiale. To jest totalny chaos. Niezależnie od poruszanych tematów musisz popracować nad formą swoich komentarzy tekstów.

Polityka. Odstawmy politykę na boku, bo chyba się nie dogadamy na razie. Na razie z tego co piszesz to jesteś anty wszystko. Mało interesuję się niekonstruktywną krytyką. Lepiej by było gdybyś spróbował przekonać mnie czymś co proponujesz. Coś pozytywnego - w polityce. Wtedy mógłbym zadać kilka pytań, porozmawiać, poznać Twój sposób patrzenia na Świat.

ArchitekturaW tym temacie mnie bardziej zaciekawiłeś, jakkolwiek przedstawiane przez Ciebie tematy także są bardzo chaotycznie napisane, to raczej zajawki a nie wywody. Skąd Twoje inspiracje? Dlaczego akurat taki temat - walka o zmianę architektury Warszawy?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#373105

Jak np. na ten mój blog pavel.nowyekran.net/ wejdziesz, to dobrze poznasz jaki ze mnie Kingkong jest, ale nie jestem Żydem, tylko Polakiem. Proponuję pozamiatanie polskiego śmietnika politycznego. Najbliżej mi do Korwina, choć i tak mam go za zdrajcę w obozie prawicy konserwatywnej( o odcieniu monarchistyczny) ( Najlepsze jest to iop09iop.salon24.pl/523541,nowa-partia-pozytywna-prawica-promowac-medialnie ) To jest wzór wszechświata Tak właśnie najważniejsza jest Warszawa ponieważ stolica państwa wywodzącego się ze starożytnego Rzymu jest tym penisem środkowym. ( Wszystko kapujesz. Spoko książka !) I właśnie ten mój " wypuklizm" nie " wklęślizm" jest tym o co chodzi milionom Polaków chcących przywrócić Warszawie dawną świetność, rangę. Męska wypukłość jest dobra, żeńska wklęsłość jest zła( Ale mężczyźni nie mają w naturze zabijania kobiet bo jak jest biel, to musi być czerń blablabla :)) I czy zdajesz sobie sprawę co by było gdyby wklęsłość( wklęsły Pałac Saski) była symbolem i wizytówką Warszawy i Polski ??? Ten obóz przeciwny mnie jest obozem feminizującym ! Nie robiąc tu kosmosu daję taki drobny przykładzik PKiNu. W jaki sposób złagodziłbyś tę nerwicę wokół PKiNu, ten krzyk słyszany po całej Polsce za zburzenie go? Jeśli nie masz pojęcia to mi daj władzę jako gł. urbanisty Warszawy. Rozwiążę to jak "siedmiolatek"( ale wykształcony znający języki obce) Pałac Kultury kojarzy się z nieboszczykiem, nie z prawosławiem, więc ma tu mniejsze prawa. Nieprzyjemną rzeczą byłoby zburzenie jego iglicy czy nawet całego obiektu. Należy tuż obok postawić jeszcze bardziej męski obiekt, który byłby "bliżej środka", przyćmiłby go. Równocześnie należy usunąć zegary z PKiN, które pogarszają tę nerwicę.   Łatwo odgadnąć co oznacza ten " środek", to jest męskość więc będą linie biegnące do " środka" ( podrasowanie w formie pilastrów, trójkątów, kolumn, etc), będą " trofea" , chwalebne rzeźby i inne "honory".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373115

Polityka Ok. Co Twoim zdaniem należy w pierwszej kolejności zmienić w polityce wewnętrznej Państwa? Co zmienić w polityce zagranicznej? Wymień w punktach po 2 rzeczy z każdej kategorii i uzasadnij dlaczego to jest najważniejsze?

Architektura Skąd czerpiesz inspiracje do tej swojej teorii architektonicznej? Jakie realne korzyści, oprócz symboliki miałaby ta zmiana przynieść?

Czy masz jakieś jeszcze inne szczególne zainteresowania?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#373122

Czy założyliśmy jakąś eksperymentalną hodowlę?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373128

To jest dyfuzja :D

Nie przeszkadzaj - żeby kogoś zrozumieć, należy go najpierw poznać. To jest zupełnie inny protokół komunikacji niż Twój czy mój. Ja zawsze byłem osobą bardzo ciekawą Świata. Postaram się dostosować moje API - jak w Avatarze.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#373142

Dyfuzja? W jakim sensie? Chemicznym?

Bo jeśli nie w sensie chemicznym, ale kulturowym, to ostrożnie! Może doprowadzić do akulturacji :)

Wiele lat temu, kiedy jeszcze zamierzałam przez chwilę być uczonym, nosiłam się z zamiarem napisania elaboratu na temat: Dyfuzja a akulturacja. Na szczęście mi szybko przeszło.
Może teraz ten właściwy czas nadchodzi? :))

Ech... idę spać, a procesy kulturotwórcze niech dzieją się beze mnie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373147

Oczywiście że kulturowa :D Spotkania kultur nie są takie złe. Najpierw trzeba mieć tłumacza, są uprzedzenia, ale z czasem można uzyskać syndrom sztokholmski. Oczywiście jesli się takiego weźmie jako zakładnika. Z czasem zacznie nam pomagać :)

Zdradzam już temat mojej przyszłej notki ;)

p.s. Żeby oddziaływać na ludzi, mieć na nich wpływ, trzeba mieć z nimi kontakt! Nie tylko na zasadzie patrzenia na nich z góry.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#373149

Przysięgam, że całe moje myślenie( całe życie!) polega na tym wzorze To jest mój wzór Einsteina.  1)  Najpierw stwierdzam, że jest potrzeba maskulinizacji bo np. Islam wypiera kulturę łacińską nie " odrzucając przemocy" ( Werset Koranu 9: 5 nakazuje zabijać bałwochwalców, którymi są czciciele Jezusa), bo obce i agresywne kultury azjatyckie chcą uczynić z białych niewolników etc.. Więc najpierw uczyniłbym coś jeszcze bardziej radykalnego od zamierzeń Korwina, którego wiesz za co mam, wprowadzając monarchię absolutną. Tu chodzi o wysoce agresywny autorytet, nie musi być on mną bo w Polsce jest sporo " świetnych". I on powinien być twarzą Polski za granicą niczym ten dyktator krwawy Korei Północnej, którego Koreańczycy kochają ! Koreańczycy lepiej się czują niż Polacy. Więc przywróciłbym prawdziwy, agresywny środek niekoniecznie likwidując " kiepską" lewicę. Ale PIS nie może być tą twarzą prawicową( męską), ponieważ PIS dużo gada, a nie skrzywdzi nawet komara po dojściu do władzy, co też pisałem tej notce iop09iop.salon24.pl/523831,jak-to-litwin-pisudski-zniszczyl-polske. A tu ma być pozytywna bestia. Więc PIS by przeżył gdyby połączył się z SLD i RP no i PO w jedną partię lewacką.        2) Potem stwierdzając, że muzułmanie  stają się lepsi, ponieważ ich prawo pozwala na wykańczanie ludzi innej wiary lub ateistów, więc wycofałbym z kodeksu karnego penalizację niektórych zabójstw i wywołałbym efektywną dyskusję dotyczącą tej przemocy islamskiej, ponieważ dzięki temu oni się stają lepsi niż My, co łatwo obliczyć z mojego wzoru.   1) j. w.     2) " Uwypuklenie"( maskulinizacja) stolicy oznaczałaby reputację, lepszą kartę w przetargach międzynarodowych. Np. jak wiadomo elegancko ubrany, zadbany, wypieszczony dostaje więcej niż potarmoszony, obity, " skiepszczony" ponieważ ten pierwszy jest niewątpliwie bliżej " środka" niż ten drugi, który dostał kopa niczym męska dziwka. Więc to uwypuklenie nadałoby godności i zasług, byłoby magnesem na kapitał przez wzrost zaufania. Ufa się prawdziwym facetom, nie " kiepskim". Lepiej lokować w zadbanym, wypieszczonym szwajcarskim banku niż zruchanym banku bośniackim czy czeczeńskim. Interesowałaby mnie też ta sprawa iop09iop.salon24.pl/523779,zwiazki-homoseksualne-tak-ale-partner-w-sukience

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373133

Wg Twojej teorii mniej agresywne powinno być zawsze wypierane przez bardziej agresywne, brzydkie. Obawiam się, że przy wielu iteracjach tej, jak to nazywasz, maskulinizacji, mielibyśmy imperium zła Lorda Vadera. Czy naprawdę uważasz, że totalitarny (absolutystyczny) sposób sprawowania władzy nad człowiekiem jest ok? Czy myślisz, że przy rządach absolutum dominium miałbyś możliwość prowadzenia takiego bloga i prezentację swoich poglądów? Co z etyką rządów? Co byłoby gwarantem utrzymania etyki i moralności władzy absolutnej? Czy może etyka i moralność jest dla Ciebie mniej istotna niż forma sprawowania władzy?

Jeśli mogę spytać? jakie jest Twoje wykształcenie?

Filozofia Co dla Ciebie najważniejsze jest w życiu jednostki? Co jest sensem życia?

ReligiaCzy identyfikujesz się z jakąś religią?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#373143

Ja z Tobą biedaku  chyba spełnię swoje wszystkie plany. Religie jak pogaństwo greckie, rzymskie, Judaizm, Chrześcijaństwo, Buddyzm, Islam etc. wszystko to jest kultem p....  Nie ! Zdecydowałem, że nie będę powtarzał tego co już napisałem tu na temat co to religia  niepoprawni.pl/blog/7663/palac-saski-wklesly-czy-wypukly-niewybaczalne-szkody-lub-zawrotne-szanse    Czy Ty nie masz jakiejś chcicy na punkcie tego co może się stać na pl. Piłsudskim???  Czy nie martwi Cię, że może być coś złego, co zaszkodziłoby Twojemu organizmowi? ( Przecież to najbardziej symboliczne, najważniejsze miejsce w Polsce.)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373150

wszystko kojarzy się z jednym i jeszcze to miesza z nacjonalizmem, to wiedz, że coś się dzieje. Najprawdopodobniej coś w szarych komórkach. Coś...

 

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart
Ps.33,5

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#373125

Mój Przyjacielu.
Już wczoraj śledziłem ten wpis i Wasze komenty.
Nie czuję się na siłach by brać udział aktywny w dyskusji.
Nie kończyłem żadnych Uniwersytetów i żadnych dyplomów nie zaposiadam.
Jestem możnaby rzec ze wsi i gdzie mi tam zabierać głos w takim panelu jak tu i teraz.

Ale Drogi Gawrionie tak a propos, przypomniał mi się fakt z dość już zamierzchłej historii.
Mojej, tutaj za oceanem.
Opowiem o niej bo mam wrażenie, ze wpiszę się w ten panel dyskusyjny głosem nie swoim ale jak myślę głosem oddającym istotę rzeczy.

Więc ....posłuchajcie ludzie mojej opowieści.....

Posłuchajcie Niepoprawni, Posłuchaj Ty, Drogi Gawrionie.

W roku 85 zacząłem tutaj pracę w fabryce mebli.
Robiliśmy bardzo wysokiej jakości meble biurowe. Możecie sobie wyobrazić jaka to była jakość jeżeli biurko do biura
potrafiło kosztować $5000.
I więcej.

Po kilku miesiącach pracy w jednym departamencie przeniesiono mnie do innego, gdzie pracowało kilku Polaków między innymi Zygmunt, czyli Zygi.
Starszy już człowiek urodzony tutaj w Stanach no ale Polak. Z krwi i kości jak to się ładnie mówi.

I mówił mi, że przed wojną II, dolar stał w Ameryce dużo niżej od Polskiego Złotego.
Czyli widać co za szmatławy ustrój Polsce zgotowano po wojnie no i obecnie czym rządy tych komotuskich łajdaków.

A Polska wszak przed wojną drugą istniała WOLNA zaledwie 20 lat po okresie ponad stuletniego "niebytu".

Trafiłem do Zygiego, czyli stworzyliśmy grupę roboczą, team.
On i ja.
Był specyficzny ten Zygi i niewielu z nim wcześniej mogło dłużej wytrzymać.
Ja jakoś dawałem sobie radę choć parę razy musiałem na dziadka .... tak ostro.
Ale nic to.

Byliśmy podobno najlepszym teamem.
Wiecie jak to jest. Długie godziny razem tylko my dwaj, to się mówi i to się słucha i to się pracuje. Ostro.
Więc poznawałem Zygiego dosyć dobrze.

Jego przeszłość, jego charakter, odzywki charakterystyczne.
Miał Zygi charakterek, czyli był Charakterny.

Oliwa straszny w przeszłości.
Pierwszą żonę wpędził do grobu.
Syn pierworodny nie chciał ojca znać.
Drugiej żony Zygi nie pamiętał .
Jak zacząłem z nim pracować żył z żoną trzecią, którą bardzo kochał.
Kiedyś któryś z kolegów chciał poczęstować Zygiego piwem.
Odwrócił się Zygi z obrzydzeniem. Powiedział NIE.

Czemu panie Zygmuncie ?

I Zygi opowiedział czemu :

Jak wspomniałem, nie pamiętał drugiej żony, czyli nie trzeźwiał. Wciąż był nabuzowany.
Pracował kiedyś jako konwojent chyba, czyli z kierowcą byli rzec można w zaopatrzeniu.
Razu jednego Zygi zapił się w sztok, pewnie w piątek po wypłacie i zarzygany, zapluty przysnął sobie w rynsztoku.
Zebrała go stamtąd policja.
Ale zanim to uczyniła, zanim go zebrała z tej "gleby", robić zaczęła film z Zygim w roli gwiazdora....
To pewnie był film pełnometrażowy.
W każdym razie Zygi na wytrzeźwiałce, już jak mu się polepszyło i co niebądź wyparowało i zaczął kontaktować, posadzony został wygodnie w fotelu, nakarmiony i napojony.
Wodą pewnie czystą zwykłą albo inną herbatą czy sokiem owocowym.

I film się zaczął..... o urwanym filmie.....

I Zygi zobaczył siebie gdy był jak świnia utytłany w błocie, śpiący w rynsztoku, zarzygany i bełkocący coś do policjantów ze swojej pozycji na czworaka......

Obejrzał Zygi wszystko i wystarczyło mu na całe życie.
( Nie ma go już wśród żywych )

Od tamtej pory nie spojrzał nawet na alkohol.

Charakterny był Zygi.

Ten to człowiek, a pracowałem z nim 4 lata, miał swoje specyficzne odzywki i specyficzny osąd ludzi.

Krótko mówił jak mu się coś u kogoś nie podobało :

.....jemu to klepka wisi....

I wszystko było jasne, i każdy z słuchaczy Zygiego wiedział co on myśli o osobniku i dlaczego.

Próbowaliśmy początkowo korygować Zygiego, że należy mówić:

- jemu brak piątej klepki -

no ale Zygi do wiadomości nie przyjmował naszych korekt, więc daliśmy sobie spokój z korygowaniem.

- jemu klepka wisi.... I cześć.

Taki był Zygi.
Nie pomnę jego odzywki, gdy wyrażał o kimś uznanie, Chyba mówił po prostu:

....on jest mądry....

Zygi nie jeździł samochodem.
Nie miał nigdy prawa jazdy. Mieszkał blisko fabryki więc podwoziliśmy go zawsze po pracy do tego jego bloku w którym mieszkał ze swoją kochaną żoną trzecią i z innymi seniorami.

Zygi zapisał mi się w pamięci i nigdy nie zapomnę jego osoby, kim był, jaki był.
Jak nam się pracowało przez cztery długie lata....

Może jeszcze wspomnę tylko pewien tragiczny bardzo epizod z jego życia.

Powiedziałem wcześniej, że syn jego pierworodny z pierwszego małżeństwa,
ojca znać nie chciał.
No ale z córką syna z wnuczką, która mieszkała w stolicy stanu, dziadek miał dobre układy.
Wnuczka miała chyba dwójkę małych dzieci.

Któregoś dnia, rano w pracy zawołano Zygiego do kapciorki bossa.
Zostawił robotę, którą robiliśmy i poszedł.
Za chwile widzę, że Zygi biegnie do wyjścia.
Dziadek, starszy człowiek biegnie przez długą fabryczną halę.

Później podszedł do nas boss i wyjaśnił co się stało.
Otrzymali informacje od policji w Hartford, miasta, gdzie mieszkała wnuczka Zygiego.

Mąż wnuczki, pod nieobecność matki zamordował dwójkę małych, swoich dzieci.
sam chyba też popełnił samobójstwo, ale tego nie jestem pewien.
Wnuczka przeżyła bo nie było jej wtedy w domu.
Później wyjechała na Florydę.

Po latach, Zygi pojechał do niej i tam zmarł.
Chyba ze dwadzieścia lat temu.

Po tej naszej wspólnej czteroletniej pracy widziałem go raz jeszcze tylko.
Krótko, na ulicy.
Pamiętał mnie i ja również natychmiast go poznałem.

I nie zapomnę Cię nigdy Zygi.....
I Twojego:....

- jemu TO KLEPKA WISI.......

To by było na tyle Drogi Gawrionie.

Nie jestem pewien czy na temat, no ale takie jest to moje wspomnienie z przeszłości, które przyszło do mnie gdy czytałem te komenty, do których jak i do wpisu sam odnieść się nie potrafię.
Brak wykształcenia ogólnego się kłania.
Cóż, może jeszcze kiedyś braki uzupełnię ?
Jak życia starczy.
Ponoć na naukę nigdy za późno....

A to moje wspomnienie sprzed kilkudziesięciu lat mimo woli dotyka teraźniejszości.
I jest zrozumiałe dla wszystkich.
Tak myślę.

słów kilka:
....jemu TO KLEPKA WISI....

Dziękuję Ci Zygi za dotknięcie.

Spoczywaj W Pokoju Charakterny Polaku z Connecticut.

Pozdrawiam z daleka Gawrionie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373386

gość z drogi

serdeczne pozdrowienia drogi Poeto :)

dla Zygiego,równiez...moze właśnie usmiecha sie do nas z drugiej strony mostu...:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#373412

Choć poeto zrobiłeś dość długi wstęp, potem też dość długie rozwinięcie, to puenta (jak wolicie pointa) jest bardzo trafna w odniesieniu do chorych wizji autora tej notki mko0ok, bo... "jemu to klepka wisi" :-) 

Często na Niepoprawnych przyjmują się różne powiedzenia czy określenia, - vide określenia Seawolfa. Być może i to powiedzenie Zygi zacytowane przez poetę też się przyjmie. Jestem za.

Pozdrawiam,
                    
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373425

gość z drogi

Zyga  i jego powiedzonko..to gotowiec ...na takie "przypadki losowe"

zaklepane :)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#373544

Coś mnie ścisnęło w gardle.
Nie wchodziłam dotąd na Twoje wpisy, bo odstraszał mnie Twój nick, unikam poetyckich wzlotów na forach. Pewnie się pomyliłam, zresztą nie po raz pierwszy i obawiam się, że nie ostatni.
Bardzo serdecznie Ciebie pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373465

gość z drogi

Ukłony dla Poety i wirtualna dycha dla Zygi :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#373546

Chyba każdy ma takiego "Zygę". Mnie po moim zostało "by chciało się chcieć".
Dlatego wciąż chce mi się chcieć...
Co prawda los mego "Zygi" był bardzo różny od Przyjaciela Poety ale tak jak Poecie, tak i mnie zostało po Nim na pamiątkę właśnie te kilka słów.
I używam ich często, gdy ktoś zwątpi rzucam je mimochodem i potem długo wiszą w powietrzu, czasem po miesiącach lub latach dowiaduję się, że komuś pomogły.
...To już szczegóły bo rzecz była o uniwersalnych słowach lub zwrotach.
I o pamięci w tle.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#373554

Niespotykana na świecie siła lewicy prawicowej( PISu) prowadzi do dewiacji sceny politycznej tak, że wyrasta potem prawica lewicowa ( Ruch Palikota).

Dobre. A poza tym wszyscy zdrowi?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373092

Kolejny ze sralonu24, tym razem nie banita. Od początku znam jego blog.

I jego rodzynki...

Jak to Litwin PISudski zniszczył Polskę

Poniatowski-WRÓĆ, naród z kajdan kaczyzmu- WYZWÓL SIĘ !

I jego facebook

https://www.facebook.com/SaskiBruehla2018

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#373099

Ani myślę tam zaglądać. Wystarczy mi ta porywająca "różnorodność poglądów" i "nieograniczona rozumem wolność wypowiedzi" tutaj. Nie jestem psychiatrą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373101

" Zagłębie Piłsudskie" to może Lublin, Białystok,Kraków ale posłuchaj co na temat PISudskiego powiedzą Ślązacy, Wielkopolanie, Pomorzanie. Dla Warszawy solidaryzm( janosikowe) to najgorsza karta. Pomnik Piłsudskiego należy wreszcie zburzyć i zastąpić go B. Chrobrym!! Kult PISudskiego z jego prometeizmem, romantycznym antyimperializmem, korporacjonizmem w obecnej geopolityce jest ewidentną szkodą dla Polski. Chcesz Lwów, Grodno bez porozumienia z Rosją? Chcesz defensywnego stosunku do Niemiec ? Nie chcesz " świetności" tzn. wolnej pogoni za lepszością?( Jak nazwał Polaków Piłsudski?)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373103

Nie nazwę Cię nijak, bo bym takim porównaniem wielu obraził.

Prędzej Ty się sam zburzysz, niźli...

jwp

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#373108

Nie dam rady TEGO skomentować.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373109

Czy to pasuje w ogóle do Niepoprawni.pl ?

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#373118

Salon24, Nowy Ekran już się oswoili do mnie i jakie recenzje   W którym miejscu w Warszawie stanie pomnik Kaczyńskiego?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373120

Salon24, Nowy Ekran już się oswoili do mnie i jakie recenzje

Oswoili się DO ciebie?
A potrafią też już rozszyfrować, w jakim języku piszesz?
Poligloci.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373126

"@Autor
To jest mistrzostwo.

Kwintesencja historyczno-krytyczno-alternatywnej dyskusji.

Wszyscy salonowi Zychowicze (razem z Zychowiczem nominalnym) powinni się tu ustawić w kolejkę, gęby otworzyć i się uczyć.

W przerwach buty Autorowi czyszcząc (element dobrego końca).
Sława." Takich już jest kilkudziesięciu, więc niezła paczka. Jak mówiłem. Dla jednych jest to " Ala ma kota, kot ma Alę", dla innych to samo to łeb urwany. Ale po mału Polskę opanowuję i nie jestem Żyd.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373132

Wiesz co? To faktycznie jest swoiste mistrzostwo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373134

tym bardziej psychologiem. Ale ponieważ każdy szanujący się Polak to równocześnie "lekarz" zatem radzę udać się do jakiegoś specjalisty. Nie koniecznie od razu zwodowego lekarza. Czasem wystarczy spowiednik lub ktoś, kto umie wysłuchać, zrozumieć.
Tu na NP napewno nie uleczysz swoich przypadłości. A z pewnością też nie zyskasz tu zwolenników Twoich wynurzeń przedstawianych w takiej formie. Przemyśl to.

Twój tekst jest pełen błędów. Nie wiem czy będzie mi się chciało czytać Twoje teksty.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373116

Nie martw się. Poprawiam swój stan zdrowia rozładowując agresję, niszcząc to co jest złe. Wiem, że nie dodaję zdrowia siłom negatywnym, ale odbieram.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373123

 a potem dopiero popracuj nad rozładowywaniem agresji pisaniem. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373124

mko0ok

O godz. 00:34 Gawrion zadał Tobie istotne pytania. Zatem zamiast brnąć dalej w sferę absurdu, bądź mężczyzną i podejmij rękawicę. Podobnie jak Gawrion, ja też jestem bardzo ciekawy, jaką Ty masz "receptę" na... odzyskanie Polski. Ale życzyłbym sobie, abyś napisał to w języku ojczystym, nie robiąc mu krzywdy.

Szanowni Komentatorzy

Ręce mi opadły i szczęka, gdy zapoznałem się z tym... ble... ble... ble... - jak sam nazwał to mko0ok. Oj, dawno już nie czytałem takiego "dzieła". Odniosłem wrażenie, że autor ma jakiś problem ze swoją psychiką, ale jak słusznie zauważacie, Niepoprawni go nie wyleczą. 

Pozdrawiam Komentatorów,
   
            
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373131

 Może warto go przyhołubić ?  

Stańczyków wszędzie pełno, a zwykłego lylyputa z fikołkami nie uświadczysz  :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373135

Jednak podziałało moje słowo i komentatorzy wymiękają, bo nikogo jeszcze tu nie obraziłem, a ten robi już emocje.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373136

Uprasza się o więcej szacunku dla języka polskiego i inteligencji czytelników.

Bez odbioru, a emocji tu, jak za przeproszeniem w noc poślubną Stułbi...

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#373138

Proponowałam hodowlę, ale co zrobimy jeśli zacznie pączkować? :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373137

 Zwłaszcza niemiecka potrafi się uporać ze wszystkim. Cokolwiek to jest :)
 

pees

dałem 10. Za grafikę :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373139

Przecież samo się to przedstawiło - Maskulinizacja :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373140

 To jedyny egzemplarz na świecie!  Powinien być pod ochroną :)

Trochę mnie zastanawia jego pisownia, za dobra... łącznie z interpunkcją... pod tym względem są tu duużo gorsi. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373141

gość z drogi

komentującym chętnie dałabym dziesiątke...za cierpliwość :)

ja takową niestety nie grzeszę,mało tego, mam wrażenie,ze ktoś się tu "świetnie bawi"ale nie moim kosztem....

z rebusów dawno już wyrosłam...

więc czytelna jedynka ...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#373296

gość z drogi

 ale może  "tak "

dla tzw "wyzwolicieli " ?

Wyzwolicieli,którzy patrzyli z satysfakcją jak sie wykrwawia Warszawa...

Warszawa,w ktorej zginął mój Dziadek w czasie palenia Warszawskiej Elektrowni...starszy pan,dawny Legionista...polski oficer...

"dziwny tekst "w przeddzień kolejnej Polskiej Rocznicy....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#373301

Bełkot w tym tekście na bredni jedzie i prowokacją pogania . Czy nie szkoda Wam czasu na dysputy z jego autorem?

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373473

Rozsądna propozycja. Bez komentarzy sam wymięknie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#373476

ten przygłupi troll?
i wy z nim debatuyjecie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373477

No właśnie!
Zobaczyłem te wpisy i się zadziwiłem. Tylu poważnych i sensownych ludzi z takim czymś polemizuje!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373556