Terror staruszek: Czy Sikorski zdelegalizuje o. Rydzyka ?

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Humor i satyra

„Kościół ma zasługi dla Polski ale Ojciec Dyrektor przekracza granice. Zakony podlegają bezpośrednio Rzymowi. Państwo polskie zareaguje" - napisał na Twitterze minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski. Dla przypomnienia warto dodać, że jest to reakcja Państwa polskiego, czyli min. Sikorskiego na nazwanie Polski przez o. Rydzyka państwem totalitarnym i to w samym sercu UE , czyli w Brukseli. Co innego, gdyby o. Rydzyk nazwał Polskę państwem “dzikim” – ale nie w Brukseli, tylko w wywiadzie dla prasy amerykańskiej…

Reakcja min. Sikorskiego, który wyśle niechybnie notę do Watykanu i wezwie na dywanik nuncjusza apostolskiego arcybiskupa Celestino Migliore z żądaniem delegalizacji ojca Rydzyka nie powinna dziwić, jeśli zrozumiemy prostą zależność kaprala od generała. Kapral przecież nigdy nie opieprzy generała, ale odwrotnie. Za to kapral może się odegrać i opieprzyć zwykłych żołnierzy, którzy nie mają już żadnej możliwości, by opieprzyć kogokolwiek. Dlatego, nasz wybitny minister nigdy nie odważy się napisać noty do rządu Rosji i wezwać na dywanik ambasadora tego kraju, w sprawie przetrzymywanego przez Rosję przez blisko 1,5 roku wraku samolotu TU-154M i jego czarnych skrzynek. Ale swoją bezsilność min. Sikorski może sobie odbić na ojcu Rydzyku…

Państwo polskie, czyli min. Sikorski tak właśnie reaguje w związku z tym, że Polska pod rządami Tuska chciałaby uchodzić za wzór demokracji – przynajmniej w Brukseli. Jednak chwilowe trudności sprawiają, że Państwo polskie nie może sobie pozwolić na pełną demokrację, w związku z zagrożeniem wewnętrznym ze strony PIS. Dlatego Państwo polskie, czyli min. Sikorski - rzuciło hasło „dożynania watah”, w czym mieści się także o. Rydzyk i jego rozgłośnia. A są przecież uzasadnione podstawy do dożynania o. Rydzyka – o czym niżej... Zatem próby protestów przeciwko realizacji słusznej linii partii i rządu, muszą się spotkać ze stanowczą reakcją Państwa polskiego, zmuszonego do delegalizacji nie tylko PIS-u, ale i o. Rydzyka.

Przyczyny, uzasadniające delegalizację PIS-u i o. Rydzyka, ujawnił Monice Olejnik w „Kropce nad i” pokrzywdzony Palikot. Janusz Palikot opowiedział o tym, jak na spotkaniu z Antonim Macierewiczem (PiS), ludzie z Ruchu Poparcia Palikota zostali pobici przez "bojówki Radia Maryja". - Starsze babcie rzucały naszymi ludźmi o ziemię. Agresja, bicie, kopanie, byłem zszokowany, że do czegoś takiego doszło. Kaczyński udaje niewiniątko, a to on używa języka agresji. PiS powinien zostać zdelegalizowany w tej postaci, w jakiej istnieje - mówił pani Monice rozstrzęsiony Palikot.

Dlatego w nocie Państwa polskiego, czyli min. Sikorskiego do Watykanu - znajdzie się doniesienie Palikota, oraz istotne informacje na temat tajnego ośrodka szkoleniowego staruszek pod Toruniem, gdzie wybitni karatecy szkolą babcie do walki z legalną władzą oraz z osiłkami Ruchu POparcia. Według informacji ABW, w tajnym ośrodku o. Rydzyka przeszkolono już ponad 20 tysięcy staruszek, które z łatwością rzucają ludźmi Palikota o ziemię, stanowiąc istotne zagrożenie dla legalnych władz Platformy Obywatelskiej, które też mogą z łatwością „rzucić o ziemię”. Nie dziwi więc, że szkolenie staruszek wspiera PIS i Jarosław Kaczyński, co jest jawnym działaniem przeciwko Państwu polskiemu. 

ABW dotarło do tajnych informacji, które potwierdzają, że do szkolenia staruszek wykorzystuje się nielegalne filmy szkoleniowe, wyprodukowane przez stację BBC. W sytuacji rodzącego się terroru staruszek, wyszkolonych przez o. Rydzyka, zrozumiała jest reakcja Państwa polskiego, czyli min. Sikorskiego. Bo w jaki sposób Państwo polskie, czyli min. Radek Sikorski może realizować politykę dożynania watah, skoro z 20 obecnych na spotkaniu z Macierewiczem osiłków Palikota, aż osiemnastu zostało odwiezionych do szpitala, a dwóch – po opatrzeniu ran o własnych siłach opuściło pogotowie ratunkowe ???  Na przykład 25-letni bokser Dariusz K. – po ciosie wyszkolonej przez o. Rydzyka babci został odwieziony do szpitala z pękniętą szczęką, zaś rzucony o ziemię przez inną staruszkę Jacek P. (ćwiczący od 10 lat kulturystykę) będzie musiał przez dwa lata jeździć na wózku inwalidzkim…

Dlatego – w imię racji stanu - Państwo polskie, czyli min. Sikorski nie może dopuścić do dobrze mu znanej ze studiów w Wlk. Brytanii sytuacji, gdy brytyjskie miasta opanowały gangi staruszek. Ten przygnębiający fakt tolerancji dla terroru, przedstawia informacja stacji BBC…Zobacz na:   

http://www.youtube.com/embed/HHIqGvZOn5E

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

wiecho2 2011.06.24 10.00
Może pan Sikorski oglądał film Monty Pythona o gangu staruszek napadających w Anglii na młodych mężczyzn
i skonsultował się z Palikotem i razem(burza mózgów)
doszli do wniosku, iż o.Rydzyk montuje gang staruszków
i staruszek do rozbicia gangu Tuska! Poczuli się zagrożeni
i postanowili działać póki co w Unii!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

wiecho2

#166316

POlszewicki rząd to już się boi nawet dzieci,które skazuje,a co dopiero staruszek,jeszcze partyzantkę zrobią,i to dopiero będzie problem

Polacy nadchodzi dzień od kupienia,marzenia bliskie są spełnienia,przed nami wolna Polska

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#166344

Szanowny Kapitanie,witam w Tuska UBEKISTANIE,
Extazy doznam,gdy mu kość w gardzieli stanie.

http://www.youtube.com/watch?v=cexxlmNJiW8&feature=channel_video_title

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JAN OLSZEWSKI

#166333

Błagam,podajcie mi namiary,gdzie mogę zapisać moją Mamę /83 l./na kurs samoobrony.Jest wierną słuchaczką Radia Maryja dlaczęgo więc do dzisiaj nie jest po kursi samoobrony.Co prawda  chodzi o balkoniku,ale nie można jej dyskrymionować,ma prawo walczyć fachowymi metodami tym bardziej,że mieszka nie daleko Biłgoraja i może spotkać Palikota w jego rodzinnych stronach.Co wtedy?Mama nie może dac się pokonać jakimś młodym osiłkom.Proszę pomóżcie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#166336

a komu podlegają żydzi sprawujący władzę w Polsce?. Iluminatom amerykańskim bezpośrednio, czy tym z Polski?. Palikotowi, Olechowskiemu i reszcie tego badziewia?.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#166343