​​​​​​​„Lej do butelki”, mówi do księdza „ Uśmiechnięta Polska”.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Jeżeli w Polsce najważniejsze funkcje w państwie sprawuje pół Niemiec (po matce) Tusk, Ukrainiec  Bodnar, a jako szef MSW, moim zdaniem gamoń Siemoniak (zwany lampkowym), również jako koordynator służb specjalnych w tym ABW, to  co dotychczas wydarzyło się w Polsce, może być preludium tego co nastąpi.

Syn trepa LWP, został  szefem MSW a jest to nijaki Kierwiński, który zrobił zajazd na Pałac Prezydencki w pościgu za posłami Kamińskim i Wąsikiem, a podlegli mu policjanci tłukli spokojnie protestujących rolników niczym peerelowskie ZOMO, ale Kierwiński dostał befehl, a befehl is befehl za co został wydelegowany do PE z jedynką na liście.

Uśmiechnięta Polska pokazuje swoje kły, gamoń Siemonik  (lampkowy) szef koordynator służb specjalnych, wysłał swoich małojców nie na bandytów, łapówkarzy, gwałcicieli, a na księdza, który budował ośrodek dla osób pokrzywdzonych „ Archipelag”.

O. Olszewski był takim  ” wrogiem publicznym” niemal nr. 1, że lampkowy Siemoniak wysłał do niego o godz. 6:00 rano agentów ABW, którzy go skuli  i wieźli do W-wy niczym jakiegoś mordercę.

Ale gdy tym oprawcom zachciało się jeść, co zrobili? Wywlekli  z auta o. Olszewskiego, sami jedli hot-dogi, a o. Olszewskiego niczym małpę, skutego zostawili na środku stacji, tak żeby ludzie widzieli jak traktuje się księdza.

Trzeba dodać, że zanim wzięli go do W-wy, przebywał na „dołku” przez kilkadziesiąt godzin nie dostawał nic do picia i jedzenia, a gdy o. Olszewski w końcu uprosił, żeby dali mu wody, to po wypiciu prosił o możliwość skorzystania z WC, to padalce z ABW powiedzieli ni mniej ni więcej, tylko lej do butelki.

Duch stalinowskiej ubecji krąży w ABW, bo takie zachowanie było możliwie w latach 50-tych, ale gamoń Siemoniak je przejął, trzeba dodać, że na 100% nie odbyło to się bez wiedzy Tuska.

Wszystkim zwolennikom ‘Uśmiechniętej Polski”, różnym jebać pisom, silnym razem, radze przeczytać list księdza Olszewskiego.

Jeżeli chodzi o MSW najpierw pod kierownictwem syna trepa jak i potem pod kierownictwem „lampkowego”, to nadal w kierownictwie MSW , unosi się duch ubeckiego i funkcjonariusza MBP żyda Józefa Różańskiego, sadysty, który znęcał się nad Polakami.

Dlaczego tak twierdzę? najpierw tortury na min. Kamińskim, teraz nad o. Olszewskim.

Dlaczego tak się dzieje, komu to zawdzięczamy? Ano PO nie wygrała wyborów, ale dzięki Kosiniakowi , który ma przygotowany plecak ewakuacyjny, pajacowi Hołowni, postkomuniście Czarzastemu i debilom z W-wy i woj. pomorskiego, gdzie PO dostało ponad 50% w wyborach parlamentarnych, mamy to co mamy.

Jako memento można dodać wczorajszą wizytę Scholza, gdzie Tusk dostał od niego koraliki a nie może opanować się zachwytu i szczęścia, jacy to Niemcy są dobrzy.

]]>https://wpolityce.pl/polityka/697371-ujawniamy-list-ks-olszewskiego-grozbybluzgi-wspolwiezniow]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (12 głosów)

Komentarze

Działania podobne jak w 1951 r. kiedy to Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego szalało z aresztowaniem księży. Wówczas też stosowano takie same tortury na biskupie kieleckim Czesławie Kaczmarku jak dzisiaj na o. Olszewskim. Nadal idzie walka z naszą wiarą, naszym Kościołem i nami, Polakami. Wówczas nawała szła ze Wschodu, dzisiaj z Zachodu.Ależ ta Polska stoi im ością w gardle!

Vote up!
6
Vote down!
0

Szpilka

#1661560

I kto takich debili wybrał? myślę o PO

Vote up!
6
Vote down!
0
#1661562

Zbrodnicza, mafijna, postbolszewicka i psychopatyczna elita PO-PSL i Polska 2050, tworzy nowe PRL-bis wspólnie z komuną i lewackimi degeneratami

W okresie panowania komunistycznej Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR) kontynuującej zbrodnicze, sowieckie tradycje PPR — komunistyczna propaganda w PRL mówiła, że PZPR jest leninowską „Awangardą klasy robotniczej” oraz „Przewodnią siłą narodu”…

Od upadku PZPR-owskiej mafii minęło ponad trzydzieści lat. Jednak działalność PO-PSL, a więc dzisiejszej nowej „przewodniej siły narodu”, czyli mafijnej partii Tuska i Kopacz czy Komorowskiego ze Schetyną jest wyraźnym dowodem na to, że w okresie rządów PO–PSL stworzono — z wykorzystaniem wzorów z PRL na tworzenie PZPR-owskiej nomenklatury — szczelny system selekcji negatywnej z którego przez lata bezkarnie korzystali mafiozi z PO-PSL-Polska 2050, postbolszewicka mafia oraz przestępcy.*

Teoretyczne państwo przestępczej, mafijnej i psychopatycznej elity III RP

Łobaczewski w swojej „Ponerologii Politycznej” znakomicie wyjaśnia sposób w jaki psychopatyczna elita III RP, czyli PRL-bis „odkrywa swoje odmienne sposoby działania i walki o byt”, jednocześnie podporządkowując swoim interesom społeczeństwo złożone z ludzi normalnych. A także pozbawiając przy tym wiele osób zdrowego rozsądku za pomocą zezwolenia na „kręcenie lodów” lub pośrednictwa agenturalnych, podporządkowanych, albo wysługujących się mafijnej PO-PSL i Polska 2050 mass mediów - często przy tym współpracujących z tajną, zbrodniczą, sowiecką agenturą różnego rodzaju zbrodnizych, tajnych, peerelowskich służb.

Tym samym, ta postsowiecka władza działała jako znacząca destruktywna siła w państwie, którym zarządza. W ten sposób ta psychopatyczne PO-PSL, Polska 2050 i lewaccy degeneraci sami określają się jako zbrodnicze, mafijne oraz antynarodowe. Jednocześnie PO-PSL jest partią tworząca swój „światek o swoistych prawach i obyczajach”, w jakim normalne jest odbieranie instrukcji przez posłów PO od przestępców czy członków mafii w czasie spotkań np. na cmentarzu.

  • Tak więc - sądząc po liczbie przestępców w szeregach PO jacy są chronieni przez PO-PSL immunitetem poselskim w Sejmie i Senacie oraz w UE - przestępcze i mafijne PO-PSL i Polska 2050 są partiami służącymi Niemcom i Rosjanom do niszczenia Polski oraz rabunku mienia Polski i Polaków, a nawet i do „wyrzynania watah”, byleby tylko — nawet za cenę zniszczenia państwa utrzymać władzę przestępców oraz zbrodniczych mafii…

_______________________________

* Zob. https://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/banalizacja-zla-przez-mafijne-elity-iii-rp

** Zob. "Kiedy psychopaci zdobywają władzę i dobrobyt — stają się skłonni do uznania siebie za kryterium normalności"

 

Vote up!
6
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1661561

Trochę winy za to ponosi PiS, że nie rozliczył tej bandy i PAD, który zawetował ustawy sądowe i ustawę medialną.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1661563

    Jak można było rozliczyć, skoro mamy dalej w większej części nienaruszone stalinowskie sądy. Ten kręgosłup państwa służy wrogom, a nie polskiemu społeczeństwu. Ten kręgosłup państwa jest dalej opanowany przez komunę i resortowe dzieci. To obecnie fundament tej obecnie rządzącej bezprawiem postkomuny.

Vote up!
7
Vote down!
0

ronin

#1661565

To tylko dowód na to, że komuna w Polsce NIGDY nie upadła tylko się przePOczwarzyła. Takiego samego żargonu i metod używała UBecja i SBecja. ABW to A(S)BW. Po 1989 roku Polska jeszcze polskich służb nie miała i nie ma, bo gdyby je miała zamach smoleński NIGDY nie miałby szans na powodzenie, a ryży bandyta,  wróg Polski i Polaków numer 1 i jego banda V kolumny już dawno w kryminale by siedzieli. 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1661570

@autor –powtórzę: postawił jedne błędne założenie iż:  

„Dlaczego tak się dzieje, komu to zawdzięczamy? Ano PO nie wygrała wyborów, ale dzięki Kosiniakowi , ….i debilom z W-wy i woj. pomorskiego, gdzie PO dostało ponad 50% w wyborach parlamentarnych, mamy to co mamy.” 

Ad vocem :Owi  wyborcy tych wymienionych abewiackich tzw. „partii” to może i w części są debile, ale większości są to sitwy etniczne kacapskiego  i hitlerowskiego pochodzenia! Sitwy o przybranych polskobrzmiących nazwiskach,  których to biologicznych przodków zwerbowało NKWD , na utrwalaczy i beneficjentów PRL ! Trzecie pokolenie onych sitw odsunięte częściowo od centralnego koryta na 8 lat, - odbiło koryto centralne w 2023r z niebagatelnym w tym udziałem Państwowej Komisji Wyborczej i znów wzorem przodków lat 1944-56 podjęło pacyfikację polskich środowisk. Po to aby sytuacja ich odsunięcia z pozycji decyzyjnych nad PL, więcej się nie powtórzyła jak stało się 2015 r .Bo prawem Kaduka ,świnie te sobie uroiły ,iż to ma być ICH rodzinny  „polski Folwark zwierzęcy” ! Tu właściwe do lektury poniżej  linki tylko o niemieckich sitwach posadowionych  w PRL  , by się nie zaczytał ,aby finalnie nie dać rady doczytać:

 https://niepoprawni.pl/blog/eugeniusz-kosciesza/w-niewoli-sitw-etnicznych-cz3-przedwojenna-dzialalnosc-polityczna 

https://niepoprawni.pl/blog/eugeniusz-kosciesza/06-sitwy-niemieckie-w-tzw-polsce-ludowej-powojenna-amnestia-dla-niemieckich 

https://niepoprawni.pl/blog/eugeniusz-kosciesza/w-niewoli-sitw-etnicznych-08-populacja-mniejszosci-niemieckiej-w-prl-

warto aby autor -który olewa wykazane linkami fakty i jak i jego czytelnicy zapoznali  się choćby po wskazanych linkach z zagadnieniem skali destrukcji mniejszości niemieckiej w PL od międzywojnia do 3-ciej RP- aby także pojąć istotę  jej organizacji choćby  np. w tzw. Platformie Obywatelskiej !

ps. Dla chętnych doczytania powyższego tematu , jest ich 3 razy więcej niż w komentarzu przywołane , a dostępne są choćby  na tym portalu . 

Vote up!
6
Vote down!
0

E.Kościesza

#1661574

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Dharma for One został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wrz z bndą swch przydpsów. Bydlę njprw rbł wędlną dbl z nwnych, późnj pdłączył sę pd krk z ksą, djąc pństw z pmcą zbbrystów. trz kljn nwn (lb tcy sm złdzj) brną drn, który pwnn sdzć t dłg.
Vote up!
0
Vote down!
-3

Dharma

#1661585

jak sobaka

 

wypłakuję się

ubeckiej mamie

że od becika

jak sobaka kłamie

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1661587

Czyta sie prawidłowo:
wypłakuję się ubeckiej mamie, że od becika jak sobaka kłamie jan patmo.

Przyjemnie poczytać.

Vote up!
0
Vote down!
0

Dharma

#1661706

Jak jest możliwe że ludzie w ABW robią takie rzeczy? Czy tam panuje pełna dezynwoltura, sobiepaństwo i żadnej dyscypliny i przestrzegania procedur? To jedno. Ale innym pytaniem jest kim są ci ludzie? Ci funkcjonariusze, kim oni są, jak długo są w służbie? Czy to są jacyś nowi ludzie ostatnio pozyskani czy też pracują tam od lat? A jak od lat to od jak wielu? Na te pytania zapewne nie uzyskamy odpowiedzi, bo dziennikarze nie drążą tego tematu, a i same „służby” pewnie dziś uniemożliwią to. Ale pytania stawić publicznie trzeba. Także sobie samym, by podtrzymywać ważne, decydujące o losie ludzi w rękach służb, kwestie praworządności i szerzej, legalności działań ludzi w nich pracujących.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1661591

Chyba wśród pracowników "resortu" chyba panuje moda na wyśmiewanie i poniżanie księży. Nietzscheański kult siły. Stąd takie zachowanie. Jeden, może w dzieciństwie przyjął komunię, zlitował się i podał pół butelki kranówy. Jak to smutne, że jako naród okazaliśmy się bezradni wobec głupoty i podłości. Skutki są dalekosiężne.

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1661622

Tusk skończy jak Ceausescu.

Ukłony,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#1661695