Po II WŚ naziści uciekali do Ameryki Płd,  bodnarowcy do agent UE

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W jakimś sensie powtarza się historia jaka wydarzyła się po II WŚ. Wówczas to tajna organizacja ODESSA, pomagała nazistowskim zbrodniarzom wojennym w ucieczce przed wymiarem sprawiedliwości najczęściej do Ameryki Płd i rozpoczęciu nowego bezpiecznego życia.

Ale jesteśmy tu i teraz w Polsce. Ci co niszczyli polską demokrację siłowo przejmując media , prokuraturę, ostatnio KRS,  nachodząc Pałac Prezydencki w pogoni za posłami Kamińskim i Wąsikiem stosując tortury wobec posła Kamińskiego czy ks. Olszewskiego, dostali od Tuska biorące miejsca w PE, a myślę, o wieprzu Kierwińskim, pijaku Sienkiewiczu,  mało mądrym Budce, czy  o dwóch debilach Jońskim i Szczerbie, którzy robili wszystko , żeby nic nie było wyjaśnione, bo nie miało być, a sprawy były „dęte” i przysporzyły „sławy” tym postaciom, przy pomocy Państwa Polskiego, a właściwie Tuska, dostali immunitety i nie można ich pociągnąć do odpowiedzialności karnej (na razie).

Mówi się, że Ukrainiec Bodnar, który zdemolował prokuraturę, szykuje się do jakiegoś stanowiska w europejskim wymiarze sprawiedliwości, natomiast Tusk liczy , że jego ziomkowie Niemcy go jakoś ochronią.  

Być może na jakiś czas im się to uda, 5-10 osób na razie uniknie sądu i kary bo będą mieli immunitety, ale te wszystkie psy gończe,  które działali na polecenie: Kierwińskiego, Bodnara, Sienkiewicza czy Siemoniaka, jeżeli nie uciekną jak sędzia Szmydt na Białoruś, to trafią tam gdzie jest ich miejsce, czyli do więzienia.

Jest nadzieja, że rynek medialny poszerzony przez TV Republika i TV wPolsce, rozjaśni trochę umysły jebaćpisów.

 

 

 

 

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (5 głosów)