PO wykorzystuje zamieszki w Waszyngtonie do robienia bardachy w Polsce

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Oni nie są tylko źli i głupi. Oni są bardzo źli i bardzo głupi. Politycy Platformy Obywatelskiej, którzy sami nie potrafią uznać wyników wyborów – które przegrali – trudną sytuację w USA wykorzystują do robienia bałaganu w Polsce.

Opozycja totalna, głupia po prostu, która dawno osiągnęła apogeum zdrady narodowej, przestrzega, że PiS za 3 lata nie zechce oddać władzy po przegranych wyborach. Sławomir Nitras pisze: „PiS się będzie żegnał z władzą podobnie. Oby skutek był podobny”. On i jemu podobni po prostu pragną zamieszek i przelewu krwi w Polsce.

Senator KO Bogdan Zdrojewski: „Gdyby Capitol był chroniony tak, jak domek pewnego gościa na Żoliborzu, sprawy by nie było!” - Po prostu mistrz. Zdrojewski ma pretensje, że zwolennicy jego partii nie mogą włamać się do domu Kaczyńskiego i... sam już nie wiem co mu zrobić. Chyba to, co chciał mu zrobić Ryszard Caba.

Na szczęście wpis "sympatycznego" posła Nitrasa spotkał się z krytyką nawet środowisk nieprzychylnym obecnie rządzącym. Otóż każdy, kto chce przelewu krwi w Polsce, jest zły i ma złą wolę.

Krytykowany przez opozycję totalną jest prezydent Andrzej Duda, który powiedział: „Wydarzenia w Waszyngtonie to wewnętrzna sprawa Stanów Zjednoczonych, które są państwem demokratycznym i praworządnym. Władza zależy od woli wyborców, a nad bezpieczeństwem państwa i obywateli czuwają powołane do tego służby. Polska wierzy w siłę amerykańskiej demokracji”.

I bardzo dobrze, że wreszcie jakiś polski polityk nie wychodzi przed szereg. Ta wypowiedź to przygotowanie do dobrej współpracy z przyszłym prezydentem USA, obojętnie, kim ten by nie był. Oczywiście podjudzacze, albo głupcy, kpią, że Andrzej Duda nie ma własnego zdania. Barany i owce – mistrzowie demokracji. Jako wzór podają lewicową prezydent Słowacji: „Sceny z Kapitolu pokazują, jak niebezpieczna jest retoryka nienawiści. Pogarda dla instytucji demokratycznych podważa prawa obywateli i może podważyć porządek polityczny. Ufam, że proces demokratyczny i pokojowy zostanie wkrótce przywrócony”.

Zabawne, jacy wybiórczy w swoim myśleniu są lewicowcy. Postępowa prezydent Słowacji chce pewnie robić karierę w Brukseli. Jej sprawa i Słowacji.

Jednak Winston Churchill zauważył, że „dyplomata to człowiek, który dwukrotnie się zastanowi, zanim nic nie powie”.

Oczywiście, że wybory w USA zostały sfałszowane i źle przeprowadzone. Oczywiste, że Trump był dobrym prezydentem dla Ameryki, jednak „głębokie państwo” – deep state – nie mogło znieść, że Trump nie wywołał ani jednej wojny. Przede wszystkim jednak, Trump nie był dobrym prezydentem dla Polski.

Tu proszę się zastanowić, ale ja naprawdę nie mogę płakać za Trumpem – najbardziej prożydowskim prezydentem USA w historii, który owszem, zaczarował wielu Polaków, jednak ja nie mogę mu zapomnieć aktu 447 i poniżenia Andrzeja Dudy czy polskiego premiera, gdy Żydzi znieważali Polskę.

Przecież Andrzej Duda miał zakaz wstępu do Białego Domu, gdy podpisał ustawę o IPN, którą to pod naciskiem USA i Izraela, naszych „sojuszników”, zmieniono.

W dodatku Trump chciał wycofać wojska amerykańskie z Niemiec, co przyczyniłoby się do wzrostu potęgi militarnej naszych „zachodnich przyjaciół” i ich zbliżeniu z Rosją. Trump robił z Polski poligon do przyszłej wojny.

Zresztą, spójrzmy na ambasador Mosbacher – silikonowe oczy i uszy Trumpa. Gdzieś zniknęła jej buta. To właśnie ta kobieta, pokazywała prawdziwy stosunek Trumpa do Polski, dlatego też ja, nie będę za nim tęsknił.

A kolejny prezydent USA? Będzie tak samo marnym i złym prezydentem dla Polski, jak jego poprzednicy. Ale w Polsce przynajmniej nastąpi pewne odczarowanie. Zapewne jednak nastąpi odblokowanie zamrożonych relacji z Chinami (budowa nowego jedwabnego szlaku) na czas prezydentury Trumpa, który to czas został wykorzystany przez Niemców, do zbliżenia nie tylko z Chinami (ale i Rosją), ale i do robienia miliardowych interesów.

Koncentracja bezpieczeństwa na mocarstwie atlantyckim (Wielkiej Brytanii) była tragedią dla Polski w 1939 roku. Niektórzy się pewnie przebudzą, inni będą tęsknić. Tymczasem Ameryka sobie poradzi. Czy Trump objął Polskę tarczą atomową? Nie. Więc proszę nie narzekać.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:10)

Komentarze

Z Churchillem się zgadzam (przynajmniej z cytatem z tekstu), ale z pana stosunkiem do Trumpa nie bardzo. Nie będę miał żadnej satysfakcji, kiedy przyzna mi pan rację, a pewnie nastąpi to już po kilku miesiącach funkcjonowania nowej administracji. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1657879

- rzeczywistości (to dziś największa bolączka Polaków jaką sowiecki morderca nam wyrządził bo dalej funkcjonuje) - to nigdy, przenigdy nie wyciągnie właściwych wniosków.

Nikt tak jak Pan Prezydent D.Trump nie wzmocnił pozycji Polski na arenie międzynarodowej - nie tylko od zakończenia wojny ale w całej historii świata - (podkreślał to niemal w każdym wywiadzie że Polska jest wzorem dla innych w Europie).

To że "żydowski ogon merda amerykańskim psem" to nie wina D.Trumpa tylko to są lata zaniedbań i podkopywania fundamentów pod amerykańskim, demokratycznym domem który właśnie częściowo się zawalił.

Przypominam że "demokrata" Barak Obama - laureat pokojowej Nagrody Nobla, którą otrzymał na początku swojej kadencji wywołał trzy potężne konfikty i zdestabilizował i doprowadził do nędzy cały Bliski Wschód (właśnie Polska teraz tym krajom pomaga) - a do Putina na ucho mówił że:

- "w drugiej kadencji będzie miękki jak kutas w zwisie" -

- czym wręcz zachęcił Rosję do napaści na Ukrainę i okupacji części jej terytoriów.
Tak to jest jak głupek bierze się do rządzenia choć Obama wcale się za takiego nie uważa bo ukończył przecież "wysokie szkoły".

- było to wszystko w okresie zaplanowanej katastrofy naszego Tupolewa - (przypadek ?) - a dzisiejszy Prezydent USA - Joe Biden był wice Prezydentem - Baraka Obamy.

Pan Prezydent D.Trump wygasił prawie wszystkie konflikty i wojny (żadnej nie wywołał co mu niektórzy zarzucają na minus)
- a Amerykę wyciągną na prostą z zapaści gospodarczej po rządach swoich poprzedników - nieudolnych pajaców.

Panie Boże miej w swojej opiece Amerykę i Amerykanów !

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1657882

Majdan na Kapitolu, to najprostsze porównanie tego co działo się dzisiejszej nocy w Waszyngtonie w czasie obrad Kongresu USA, który miał orzec o zatwierdzeniu głosowania elektorów i wyborze Joe Bidena na kolejnego prezydenta USA.

Co ciekawe media nie mówią, że policja, która broniła Kapitolu podlega pod czarnoskórą burmistrzkę miasta, która o dziwo jest "demokratką". Czyli nic nowego - tamtejsi demokracji - odpowiednik naszej lewizny - zaczęli (jak niedawno PO do górników) strzelać do demonstrantów. Zabili 4 osoby, ranili kilkadziesiąt.

Oto komentarz znajomego z USA o rozruchach w nocy: "Wladze zaniepokojone" to demokratyczna burmistrz Waszyngtonu ktora zazadala Gwardi Narodowej (odpowiednik wojsk obrony terytorialnej ktore teraz macie w Polsce) w "obawie przed zamieszkami". To ta sama burmistrz ktora podczas najwiekszych zamieszek (gdzie lewica palila, rabowala sklepy i demolowala pomniki) w czerwcu zakazala Gwardii Narodowej kwaterowac w hotelach w Waszyngtonie. Demonstracje lewicy byly bowiem "w wiekszosci pokojowe".

Podzielam obawy Autora co do prezydentów USA. My tu w Polsce nie mamy prawie żadnego wpływu na to, kto będzie prezydentem w USA. Mamy jakiś mały wpływ na to  kto jest NASZYM prezydentem. Mały, bo praktycznie wygrywa ten, za którym stoją wielkie pieniądze, partia i media, finansowane nie wiadomo przez kogo, które mogą wykreować na prezydenta np. stolicy państwa nawet takie techniczne 0 jak Rafał Trzaskowski.

To nasz prezydent powinien dbać o interes nas Polaków, nie prezydent USA. I tu dochodzimy do naszego prezydenta Dudy. Ostatnim jego pomysłem jest kandydatura Jana Marii Rokity na RPO. Kiedy to usłyszałam w formie poważnej propozycji o mało nie spadłam z fotela. Rzecznikiem ma być facet, którego "biją Niemcy"? Czy pan prezydent A. Duda nie ma jakiegoś zaufanego i nieskompromitowanego POLAKA na tę funkcję?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Alina

#1657889

Starcia w Kapitolu! Prowokacja? Amerykańskie wybory sfałszowane? Relacja Polki mieszkającej w USA!

https://www.youtube.com/watch?v=txrnjYhEFpo

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1657937

"Opozycja totalna, głupia po prostu, która dawno osiągnęła apogeum zdrady narodowej"!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1657891

zgadzam się z częścią Pana komentarza na temat obecnej sytuacji w Stanach jak i w Polsce, zgadzam się z tym, że wybory w USA zostały sfałszowane. Nie mogę jednak zgodzić się ze zwaleniem całej winy za podpisanie przez Trump'a ustawy S447. W okolicach Waszyngtonu mieszkają Polacy, którzy mają sporo informacji o tym co dzieje się na Kapitolu i w Białym Domu. Kiedy było głośno w polskich mediach i w środowiskach polonijnych na temat tej ustawy, zarówno polski rząd, jak i A. Duda nie wysłali do Trump'a żadnego przedstawiciela, który przedstawiłby jemu polskie stanowisko w tej sprawie i wytłumaczył na czym polega bezprawie tej ustawy.

Na takiego przedstawiciela czekano w Białym Domu. Niestety polski rząd, ani prez. Duda nie tylko nikogo nie wysłali do Waszyngtonu by bronić polskich interesów, ale torpedowali razem z red. Sakiewiczem akcję Polonii, która zajęła się tą sprawą. To rząd wysłał tu Marka Magierowskiego aby akcję Polonii sabotować. Widząc to wszystko, czy Trump miał jakieś wyjście z tej sytuacji? Należy pamiętać, że na niego były silne naciski żydowskich organizacji. Nie pozostało mu nic innego jak tylko podpisać ustawę, on nie jest prezydentem Polski tylko USA. Patrząc na to wszystko, czy Trump mógł okazać szacunek dla Dudy, który "olewa" tak ważne sprawy dla swojego państwa?

Na konferecji prasowej po spotkaniu Dudy z Trump'em A. Duda został zapytany przez jednego z polskich dziennikarzy czy poruszył w czasie rozmowy sprawę ustawy S447, Duda odpowiedział, że nie. Zapytany następnie przez dziennikarza dlaczego, odpowiedział: ponieważ strona amerykańska nie poruszyła tego tematu. O ustawie S447 poinformował Polaków kalifornijski działacz polonijny pan Wojciech Jeśman, a w Polsce nagłośnił ją red. S. Michalkiewicz, gdyby nie oni Polacy nie wiedzieliby nawet co ich czeka.

W sprawę S447 sam byłem trochę zaangażowany, mianowicie w marcu 2018 roku wraz z grupą Polaków odwiedziliśmy w ciągu trzech dni, prawie wszystkie biura kongresmanów informując ich o tej ustawie, ale bez poparcia MSZ stuprocentowego celu nie osiągnęliśmy. Sprawa ustawy S447 nie została zakończona i naciski w tej sprawie na rząd zostaną zwiększone w tym roku. Dodam jeszcze, że jestem pałowany na Niepoprawnych kiedykolwiek piszę o tej ustawie, a ten "jazgdyni" nazwał mnie nawet głupkiem, który zakochał się w S447, a "ronin" napisał, że ponieważ nie mieszkam w Polsce to na temat "żydków' nie mam prawa pisać (on ma prawo). No i jak tu mieć pretensje do Trump'a?

jazgdyni - 16 Lipca, 2020 - 11:07

Nie widzicie, że ten Romuś to biedny, zakręcony głupek?

Zakochał się w 447 i nie ma już miejsca na rozum.

 

ronin - 8 Sierpnia, 2020 - 17:32

 Witam! Tak się od dawna zastanawiam, czy Ty Kolego nie próbujesz trzymać tych zapałek . Coś koło żydków, to mi się lampka zapala. A, trochę wypowiedzi, nie pasuje. Ja tu mogę rozprawiać na temat Żydów, a Ty w USA już nie. Na razie nie chcę insynuować, ale temat wróci, bo, kto szuka, nie błądzi, a o to już niektórzy wcześniej pytali...Jasność, ja nikogo się nie boję..., bo mam oddanych przyjaciół, którzy staną w obronie Ojczyzny. Czasem, Wrogowie piszą na siebie, aby zabić wolę walki w atakującym społeczenstwie. Polacy przetrwali 123 lata, więc nie ma takiej opcji.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1657899

No tak, Trump podpisał ale winny Kaczyński. Takie brednie i wygibasy to zapewne komentarz Romana z USA. Przy okazji- sprawdziła się histeryczna prognoza z 447, czy też takich Romusiów zrobiono w ciula a oni nawet nie są w stanie się do tego przyznać i pogonić oszukujące ich autorytety. Co za zryty beret. Zaraz udowodnisz, że rozkaz Hitlera to też wina polskiego rządu, bo wyczekiwał wysłannika i się nie doczekał. Skąd żeś to wyciągnął, bo sam przecież nie wymyśliłeś, czy od tej żydowskiej aktywistki winiącej PiS czy tego starego komucha?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1657906

     Pokój z Rosją, będzie możliwy, jak wyginie byłe KGB z gangsterem Putinem. Obecna Rosja, to Mafia udająca Państwo. Cenniejsza jest wolność, niż interesy, choćby z reżimem Chińskim. Już zapominamy, jak wiele Polska osiągnęła dzięki prezydencji Trumpa. Nie daj Boże, aby kiedyś w Polsce wygrała Lewizna, bo będziemy mieli krwawą wojnę domową w kraju. To obecny rząd wyrywa nas z pod wpływu Rosji, którą doświadczyliśmy licznymi mogiłami mordów naszych przodków. Myślę, że czas pokaże, bo gdybać wszyscy możemy...Ważne, aby czuć w sercu Polskę, a nie obcą mamonę i obce interesy. Polskę mamy tu, w naszych sumieniach i rodzinach. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1657900

- komunistów w Polsce ale z nich nie korzysta. Gorzej - nawet ich wzmacnia dotując im fimy które komuniści ukradli Narodowi Polskiemu - mając nadzieję na wdzięczność z ich strony.

Polska naiwność jest słynna i znana na świecie bo jedynym "podziękowaniem" jakie będzie to ucięcie tych głupich i naiwnych łbów elicie PiS-u przy pierwszej nadarzającej się okazji (jeszcze jest jeden Tupolew) - lub jak tylko czerwoni ludobójcy nabiorą sił.

Dobrym sprawdzianem i papierkiem lakmusowym było by podjęcie prac w Sejmie nad projektem ustawy o posiadaniu broni palnej przez każdego Polaka.

Gwarantuje że jeśli taka ustawa by została uchwalona to żaden komunista nawet nie ośmieli się pomyśleć o władzy w Polsce bo wie że żywot jego będzie bardzo krótki. Najlepszy czas na taką ustawę właśnie minął ale to nie jedyna sprawa jaką PiS przebimbał.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1657903

   Witam! Podziękowania za wcześniejszy artykuł! Co do posiadania broni do obrony Miru Domowego, to jestem od dawna propagatorem takiej ustawy. Niestety nawet w moim gronie przyjaciół, nie do wszystkich to jest przekonywujące do końca. Mniemam, że za długo byliśmy na kolanach i niestety górę bierze "odruch niewolnika", czyli inaczej, mała ocena swojej dojrzałej osobowości w świetle znaczenia wolności, jako współdecydującego w wymiarze ojczyzny. Po drugie obecna tendencja szerokiego pojęcia libertyzmu i liberalizmu, u niektórych wywołuje podejście pacyfistyczne, czyli brak wykształconej woli i myślenie, że wszystko za nas zrobią inni, bez osobistego zaangażowania, czyli po prostu "wychylania się" Podsumowując, dalej w dużej części społeczeństwa, pokutuje "syndrom niewolnika". Tu myślę, że zadecyduje czas w trwaniu naszej wolności i suwerenności, jako państwa. Trochę przydługawo, bo ważny temat. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1657905

Co prawda wpis towarzysza Treli, zachęcającego do ataku na siedzibę prezydenta A. Dudy został szybko usunięty, niemniej dowodzi on co najmniej dwóch rzeczy. Tego, że:
1. Inny tow., Joński jako łazienny- główny basenowy w m. Łodzi powinien jak najszybciej napełnić je wodą.
2. Mimo zagrożenia covid, consylium łódzkich psychiatrów w trybie ekstraordynaryjnym powinno przebadać towarzysza Trelę choćby na bezpieczeństwo samegoż tow. Treli.

pzdr

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1657912

Wielu łódzkich towarzyszy i towarzyszek,  nadaje się na badania psychiatryczne i to jak najprędzej. Jeden ze strachu pobiegł biegusiem się zaszczepić....

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1657916

pod Łodzią, podobnie jak Tworki pod Warszawą, - zawsze ma otwarte podwoje

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1657921

w kontekście TYCH obecnych wyborów w USA.

Wtedy podobnie"wybierano" Baracka Obamę.

Był "wybrany" przed wyborami.

Pamiętam, że widziałem na ekranie komputera jakiś oficjalny dokument, na kórym widniał podpis prez. Baracka Obamy, który jeszcze żadnym prezydentem nie był.

Czas, czyli data ukazania się tego oficjalnego dokumentu wskazywała bez żadnych wątpliwości, że wybory dopiero nadchodzą.

A elekt był już "wybrany"!

No i wygląda na to, że dzisiejszy bidet takim samym "zwycięzcą" jak wtedy tamten barak.

Dwaj panowie Be.......

Przypominam sobie, że TEN list Matki zamordowanego Jana Pawła, jak i całą tragiczną historię, upubliczniono w polskiej prasie już dobrze po wyborach. Chyba dopiero w Styczniu, choć daty dokładnej nie pomnę.

No ale wniosek nasuwa się jeden - gdyby sprawa stała się znana wszystkim zaraz po tej okrutnej zbrodni, miliony amerykańskich obywateli nie zagłosowałoby na baraka.

:

https://wiadomosci.wp.pl/usa-brutalny-mord-zolnierza-i-jego-zony-lawa-przysieglych-chce-najwyzszych-kar-6082104514651265a

 

JAN PAWEŁ PIETRZAK story

:

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/w-tyl-glowy/wf83v

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1657920

Konrad Berkowicz:
„Jak to jest, że w przypadku protestów na Białorusi przywódcy świata zachodniego każą władzy ustąpić, a kiedy lud tak samo zbuntował się przeciwko wynikom wyborów w USA to te same osoby wzywają protestujących do zachowania spokoju?”

Prawdziwa przyczyna oszustwa wyborczego w USA.
Historyczny Apel z jakim Benjamin Franklin zwrócił się do kierownictwa młodego państwa około 235 lat temu:
Oto (przyczyna) z jakim apelem Benjamin Franklin zwrócił się do kierownictwa młodego państwa około 230 lat temu:

"Panowie, mamy u nas przykrzejsze zagadnienie od zagadnienia rzymskiego: jest nim żyd. W którym tylko kraju osiedlili się żydzi, zniżyli jego poziom moralny, zburzyli jego standard kupiecki, szydzili z jego religii, podkopywali ją. Stworzyli państwo w państwie.

Są oni wampirami - a wampiry nie żyją z wampirów. Nie potrafią oni nigdy żyć i utrzymać się wśród samych siebie. Utrzymać się i żyć potrafią tylko wśród chrześcijan i innych narodów, które nie należą do ich rasy.

Jeśli nie oddalą się oni z naszego kraju mocą naszej konstytucji, stanie się pewne, że w przeciągu mniej aniżeli 200 lat, przybędą do nas w takiej masie, że będą na czele dominowali i kraj pochłoną. zmienią formę rządzenia, za którą my, Amerykanie, przelewaliśmy krew, oddawaliśmy życie i narażaliśmy na szwank naszą wolność, a nasi potomkowie będą pracowali, aby przysporzyć im majątku, gdy oni będą w swoich kantorach zacierali ręce. Przestrzegam was, panowie, że jeśli na wszelkie czasy nie usuniecie żydów z waszego kraju, dzieci i potomkowie wasi przeklinać was w grobie będą!"

Te ostrzeżenia zostały zlekceważone, a ekspansja Żydów do USA rosła tym mocniej, im kraj ten stawał się - dzięki przedsiębiorczości i pracowitości białych imigrantów z Europy (w tym Polaków, co mocno podkreśla w swojej książce Henry Ford) - zamożniejszy i nowoczesny. Wymownie oddają to statystyki opublikowane przez Komitet Żydów Amerykańskich (American Jewish Committee), a więc instytucję w kwestiach żydowskich raczej wiarygodną.

W roku powstania Stanów Zjednoczonych Ameryki (1776) szacunkowa liczba Żydów wynosiła od 1000 do 2500. Sto lat później (początki kapitalizmu) było ich już około ćwierć miliona, a w 1920 roku - gdy gospodarka wolnorynkowa zaczęła przynosić wymierne efekty - żydowscy buchalterzy skalkulowali liczbę swoich ziomków w USA w granicach 3.300.000 - 3.604.580. W 2001 roku American Jewish Committee ocenił liczbę Żydów w USA dokładnie na 6.155.000.

Stanowi to niespełna 2 proc. obywateli USA lecz w tym wypadku liczy się nie ilość, a jakość. Ściślej zaś - ulokowanie i pozycja Żydów w kluczowych segmentach każdego państwa; od finansów, poprzez administrację, oświatę, naukę i gospodarkę aż do mediów.

Henry Ford w swojej książce pt. "Międzynarodowy Żyd" wykazał jednoznacznie, iż decydująca pozycja Judejczyków w najważniejszych strukturach amerykańskiego państwa nie jest bynajmniej wynikiem ich predyspozycji intelektualnych lecz konspiracyjnej solidarności plemiennej nakazującej lokować "swoich" wszędzie tam, gdzie jest dostęp do pieniędzy i świadomości gojów, czyli nie-Żydów.

Pierwszą z preferencji wymownie określa mało znany fakt, iż najokrutniejszą z organizacji gospodarczych działających na terenie USA wbrew prawu była nie mafia włoska lecz żydowska, a osławiony Al Capone to "mały pikuś" przy żydowskim bandycie i zwyrodnialcu o personaliach Lansky vel Meyer.

Preferencję drugą, czyli docieranie do świadomości (czytaj: ogłupianie) gojów uosabia wielki przemysł filmowy, absolutnie zdominowany przez Żydów. Dzięki temu w ponad 400 filmach poświęconych tej nacji, wyprodukowanych w Hollywood nie ma ani jednego, który pokazywałby żydostwo w złym świetle. Gwoli ścisłości - dotyczy to także filmów o tematyce gangsterskiej.

Odnosząc się do przestróg Benjamina Franklina, nie sposób zbyć milczeniem takiej kwestii jak wyjątkowa naiwność i podatność Amerykanów na żydowskie pranie mózgów. Jego efektem jest nie tylko zgoda na finansowanie z kieszeni amerykańskich podatników tworu o nazwie Izrael (roczne dotacje do tego geszeftu wynoszą 5 - 6 miliardów dolarów) ale także poświęcanie życia tysięcy młodych "ochotników" w imię żydowskich interesów na Bliskim Wschodzie czy przyzwolenie na deprawowanie amerykańskiego społeczeństwa przez żydowskie media. Ba, nawet lepiej poinformowani (vide: Franklin) masoni stali się z czasem tępymi narzędziami w rękach Sanhedrynu, realizując nakreślone przez Żydów cele z podziwu godnym zaangażowaniem. Dotyczy to również absolutnej większości prezydentów USA, z Clintonem i dwoma Bushami na czele.

Na zakończenie coś zamiast puenty; około 80 proc. Amerykanów płci męskiej poddanych zostało zabiegowi obrzezania. Wśród nich nie brakuje wielu osób mieniących się chrześcijanami wyznania rzymsko-katolickiego. Można zatem przyjąć założenie, iż obecni obywatele USA cierpią także na nieodwracalne obrzezanie mózgów. A to sprawia, że dzisiaj ethos amerykańskiej przedsiębiorczości, moralności i praworządności stał się dawno przebrzmiałą legendą.

Żydzi już o tym wiedzą. Na usilnie lansowanych w hollywoodzkich filmach Murzynach, Latynosach oraz narkomanach, pedałach i innych dewiantach dużych pieniędzy zrobić się już nie da. Wszak nawet pasożytnicza jemioła czerpie życiodajne soki tylko z drzewa zdrowego.

Stąd mocny żydowski kurs na kraje Europy środkowo-wschodniej, z Polską na czele. Tu jeszcze nie brakuje durniów zauroczonych amerykańskim mitem o pucybucie, który staje się milionerem. Można wykorzystać ich umiejętności, pracowitość i gotowość na wszelkie wyrzeczenia. Zanim zorientują się co jest grane i kto faktycznie zgarnął największe profity z ich krwawicy, będą zbyt starzy i zbyt niedołężni, aby naprawić swój błąd. Pozostanie tylko wegetacja albo eutanazja.

Benjamin Franklin nie tylko odkrył mechanizm wyładowań atmosferycznych i wynalazł piorunochron. Dał Amerykanom również patent na swoisty żydochron. Niestety, nie skorzystali z jego geniuszu w tej materii. Dzisiaj są najbardziej zadłużonym u żydowskich lichwiarzy i najbardziej ogłupiałym przez żydowską propagandę społeczeństwem na świecie. Tracą zastawione hipotecznie domy, dają się zabijać w Iraku, Afganistanie i na innych frontach wyznaczanych przez swoich żydowskich namiestników. Czy naprawdę musimy iść śladem, jaki wytyczają ci biedni obrzezańcy?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

panMarek

#1657927

- nie wydaje mi się tylko że 80% Amerykanów zostało obrzezanych.

Warto może dodać że jeden z największych jak nie największy przekręt w USA (znana piramida finansowa i u nas - a jakże) dokonał żydowski złodziej - Bernard Lawrence Madoff (link o nim niżej).

Kiedy w tamtym czasie Amerykanie wyszli na ulice aby protestować i domagać sie zwrotu swoich pieniędzy to zostali przez Policję "zbici na kwaśne jabłko"
- takiego lania to nawet na Białorusi nie było bo Amerykanie byli tratowani przez konną Policję !

- Żydzi "doją" Amerykę i nawet Amerykanie nie mogą protestować !!! - to dlatego tak bezczelnie zachowują sie i w Polskim Sejmie ! (np. Żyd Szczerba czy Żyd Trzaskowski) - dziś lepiej rozumiem Hitlera i to co on czuł do nich.

To wszystko znowu się źle dla nich skończy. Pamiętajcie że za uratowanie Żyda zostaniecie potem przez nich opluci i posadzą Wam drzewko w Jad Waszem za 1,50 gr z niemieckiego Supermarketu.

Żydzi pod ochroną tarczo-pały antysemityzmu stłamsili wszelki opór na świecie a nawet wysyłanie sygnałów ostrzegawczych między ludźmi i narodami (żydo-faszyści z facebook, twitter i inne Gebelsowskie organizacje) - tam nic nie można napisać bo blokada tych ku**w od żydowskich portali społecznościowych jest natychmiastowa.

Za słowo "Żyd zrobił coś tam" - dostaje się ostrzeżenie i profil jest pod ściłą obsewacją. Może nie wiecie (ja sprawdzałem programem TCP-View) - ale "niepoprawni.pl" jest pod obserwacją żydo-faszystów z fecebooka bo plik idzie do nich za każdym wkręceniem i wpisem tutaj na "niepoprawni.pl" (mogę dać Wam zrzut ekranowy jak nie wierzycie)- totalna kontrola. To wszystko doprowadzi do kolejnej wojny - dla mnie to pewne.

Tu link do Wikipedii o tym pasożycie i złodzieju Madoff:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bernard_Madoff

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1657933

Dobrze wiedzieć

https://en.wikipedia.org/wiki/Franklin_Prophecy

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1657946

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Gdy sę pjw...wrt wszystk rzcć czytć. Pnt dj wl d myśln... Skr 80% mryknów, zstł pddnych brzzn...l % tkwych bywtl Plsk lgł tm "wypdkw" ? P.S. Pfzr t mrykńsk kncrn frmctyczny, złżny w 1849 r. w Nwym Jrk, w S, przz Chrls Pfzr - mryknn nmckg pchdzn. Szczpnk n pwn n będz sktczn w 90%,jk zpwdją l t wystrczył, by mcn pdbć krs frmctyczng ggnt, który d tj pry był znny m.n. z... vgry rz pwng ntydprsnt. ;-) https://bsnssnsdr.cm.pl/frmy/strtg/pfzr-c-t-z-frm-szczpnk-n-krnwrs--wczsnj-vgr--pncyln/sdft7sb

Verita

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1657960

https://twitter.com/St_Janecki/status/1347276446360870915

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1657970

Głupiutki jak stary bambosz...

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1657976