Politycznie chora psychicznie opozycja - obłęd udzielony

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

W ogóle obecnie polskie (ale też europejskie) lewactwo i demoliberałowie preferują rozwiązania, które mają im umożliwić zawsze wygraną i ciągłe rządzenie... zresztą wedle zaleceń J. Stalina innych komunistów: "Raz zdobytej władzy nie oddamy".

 

W Polsce nastąpiło coś, czego nikt się nie spodziewał. Wygrana PiS w rozmiarze pozwalającym na samodzielne rządzenie była chyba pomyłką przy liczeniu i sądzę, że PiS wygrał wyżej. Wygrana A. Dudy też musiała być na tyle wysoka, że nie można było bezczelnie sfałszować wyborów jak w przypadku kiedyś samorządowych.

 

Osobiście nie rozumiem dlaczego dzisiejsza opozycja i lewactwo europejskie chce za wszelka cenę podważyć wynik wyborów w Polsce. Nie może być tak, że jak wygrywa PO czy PSL a teraz też cała lewacko-demoliberalna koalicja zdrady narodowej, to jest demokracja i rząd ma prawo rządzić do kolejnych wyborów a jak wygrywa prawica to jest faszyzm i trzeba ją jak najszybciej obalić. I tu już nie chodzi o zdradę, ale o podstawy demokracji zapisane w Konstytucji... wybory parlamentarne odbywają się raz na cztery lata i koniec, wybory prezydenckie raz na pięć lat.

 

Lewactwo jest po prostu chore, podobnie jak demoliberałowie i oni wszyscy są skrajnymi antydemokratami a w przypadku Polski dodatkowo jej zdrajcami, złodziejami, aferzystami, ludźmi małymi intelektualnie i moralnie. To jest jakiś odpad społeczny, ludzie politycznie psychicznie chorzy i  żyjący we własnym świecie urojeń i fantazji...

 

Jak pisze Kapitan Nemo na niepoprawnych "rację ma prof. Łukasz Święcicki sugerując, że przeciwnicy polityczni obecnego rządu cierpią na zaburzenia psychiczne. - Jest coś takiego jak obłęd udzielony, z francuskiego — folie à deux. Czyli stan, w którym innym osobom udziela się urojeniowy pogląd na sytuację - opowiadał. - I rzeczywiście wydaje mi się, że teraz coś takiego obserwuję. Mam wrażenie, że to, co się dzieje w opozycji totalnej (dopisek mój), co jakiś czas przejawia takie symptomy obłędu udzielonego. Ludzie dokładnie nie wiedzą, o co im chodzi - tłumaczył psychiatra.

 

A przed wyborami naprawdę mamy do czynienia z jakąś trywializacją rzeczywistości prezentowaną przez opozycję totalną. Ludzie naprawdę mają już dosyć i faktycznie nie wiedzą o co tym totalniakom chodzi.

 

Ludzie może nie wiedzą, ale Grzesiu i cała ta partia "ludowa" doskonale wiedzą, o co im chodzi. To KORYTO. Utracony obiekt ich desperackich marzeń…" [1].

 

Biedni... Co oni zrobią po 13 października? Sądzę, że powyższy obłęd udzielony się jeszcze pogłębi. Oni nie potrafią być w opozycji. Nie mają żadnego programu dla Polski. PiS był w opozycji aż 8 lat i ten czas wykorzystał na zbudowaniu podwalin i szczegółów programu dla Polski, który zaczął wprowadzać zaraz po wygraniu wyborów. Był cierpliwy i pracował od podstaw. A co robi dzisiaj opozycja totalna? Jedynym ich programem jest anty-PiS, co na zwykłych obywateli już nie działa, ale właśnie ich obłęd udzielony nie pozwala im na racjonalny ogląd rzeczywistości. Są od niej oderwani też totalnie i jak pisałem wcześniej żyją w świcie własnych urojeń i fantazji. Nie rozumieją Polaków. Są zadziwieni ich postawą a zdziwienie przejawia się w końcu agresją, z czym mamy do czynienia obecnie.

 

Podobnie ma się rzecz z różnego rodzaju aktorami i aktorzynami, dziwnymi dziennikarzami czy celebrytami a nawet naukowcami. Smutne, ale prawdziwe.

 

No nic. Profesor nie podał jak leczyć taki obłęd udzielony, więc chyba dla nich już nie ma ratunku.

 

 

[1] http://niepoprawni.pl/blog/kapitan-nemo/ultimatum-wczoraj-i-dzisiaj

 

Pozdrawiam

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

"W Polsce nastąpiło coś, czego nikt się nie spodziewał. Wygrana PiS w rozmiarze pozwalającym na samodzielne rządzenie była chyba pomyłką przy liczeniu i sądzę, że PiS wygrał wyżej. Wygrana A. Dudy też musiała być na tyle wysoka, że nie można było bezczelnie sfałszować wyborów jak w przypadku kiedyś samorządowych."

 

Pisząc nikt, zapewne miał Pan na myśli szarych wyborców, bo już ci co powinni wiedzieć, wiedzieli, bo taki obrót spraw zaplanowali.

Porządek geopolityczny na świecie nie jest wynikiem swobodnej gry niezależnych podmiotów jakimi powinny być suwerenne państwa, ale jest wynikiem gry interesów mocarstw i to zmieniony interes USA po klęsce polityki resetu USA-Rosja sprawił, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, przestał działać mechanizm D.Tuska stanowiący, że: nie mam z kim przegrać" i zmuszający go do ucieczki pod spódnicę swojej protektorki Makreli, pozostawiając PO pod wodzą beznadziejnej "Kopaczki na  metr wgłąb"

Pzdr.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1603174

Pomogła afera taśmowa z "Sowy i Przyjaciół". 

Pzdr

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1603188

Ostatnie występy "aktorów" przekroczyły wszelkie granice. Czas zastosować prawo w najszerszym wymiarze. Jeśli na to nie zareagujemy totalnym ostracyzmem, BIADA NAM! Koniec z oszołomstwem medialnym, pod płaszczykiem "walki wyborczej". Inaczej- BIADA NAM I NASZYM DZIECIOM.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1603178

Te granice są naprawdę przekraczane każdego dnia, ale udawanie przez aktorzyny chorych psychicznie i w sumie naśmiewanie się z nich to obrzydlistwo i rzygać mi się chce. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1603187

Cztery lata ciągłego utwierdzania w poczuciu zagrożenia i strachu. Nieustanne zagrzewanie do walki z wrogiem, na którego jak na razie nie ma sposobu. Ciągła mobilizacja i wieszczenie kataklizmu. Wszystko to przy jednoczesnym braku otuchy i konstruktywnych propozycji na dalsze działania.

Jeśli elektorat totalnej opozycji uznaje rzeczywistość przedstawianą przez polityków KO i liberalno-lewicowe media za prawdziwą, żyje w poczuciu beznadziejnej depresji społeczno-politycznej, z której nie ma wyjścia.

Nieodłącznym elementem przekazu Platformy Obywatelskiej (ulokowanej w najrozmaitszych koalicjach na przestrzeni ostatnich czterech lat) jest narastająca histeria. (...)

Takie stężenie negatywnego przekazu i nieustanne wpędzanie wyborców w poczucie zagrożenia ma znamiona przemocy psychicznej. (...)

Każdy człowiek, także wyborca, posiada określoną wyporność emocjonalną. Nie można w nieskończoność zastraszać i podburzać. Nikt zdrowy tego nie wytrzyma. Pewnie w tym tkwi przyczyna topniejącego elektoratu. Pozostaną tylko najbardziej zdesperowani.

Czy ktokolwiek bierze jeszcze za to odpowiedzialność?

autor: Marzena Nykiel

Cytaty za: wPolityce

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1603223

- nie jest najgorszym . Najgorszym jest to , że są miliony rodaków , którzy na nich ( oraz et consortes ) po-nownie zagłosują ...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ke-fas

#1603218

Pani Ka - znana z ud zielonych, zaraziła paniką udzieloną ->

udziałowców POlityk - nałogowego okradania Polski. -  pod gołym niebem,

do nagiej prawdy - wyświetlającej ich antypolską przestępczość,

ewidentnie POzbawiającą ich opanowania rozumnych zachowań, przed Polakami -

obiektywnie osądzającymi ich zewnętrne objawy przestępczych udziałów w wewnętrnym i zewnętrnym

szkodzeniu Polsce.

Pozdrawiam J.K.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1603244

Misją artysty jest pokazanie wnętrza problemu, idei, sprawy. Czy oddasz głos na tych, którzy pokazali swoje wnętrze, przy pomocy "artyzmu" Pszoniaka, Nehrebeckiej, Łukaszewicza i innych "artystów"? Oddasz głos na  tych, którzy finansowali ten "pomysł" i wykonawców? To jest ich wnętrze. Czy to jest również Twoje wnętrze? Tych kilka pytań może wystarczyć za odpowiedz na szaleństwo i nihilizm  "opozycji".

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1603259

    Witam! Nie mogli całkowicie zafałszować ostatnich wyborów, ale przepchali komunistów PSL, którzy ledwo przekroczyli próg wyborczy.    W Katowicach zginęło 100 tyś. głosów, a po wyborach pod Warszawą znaleziono 3 tony kart wyborczych, to widać na jaką skalę planowali sfałszować wybory. Do wygranej PISu, przyczynili się wielce ludzie oddani sercem Polsce pilnujący transparętności komisji wyborczych, mężowie zaufania. Teraz pilnujemy komisji nie tylko obwodowych, ale także rejonowych, gdzie głosy zliczali pracownicy gmin, czyli ludzie wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1603260

To że opozycja jest szalona to prawda - ale w tym szaleństwie jest metoda, która już wielokrotnie odnosiła spektakularny sukces. Ostrzegam, to jest metoda polegająca na eksplozji kłamstwa, agresywnej nienawiści w totalitarnej walce z religią. Zbyt często terror skierowany przeciwko wolności słowa w imię rzekomo przepięknych haseł głoszonych pod czerwonymi, czarnymi albo tęczowymi sztandarami, zbyt często ten terror odnosił sukces. To zawsze był czerwony terror.

"Wtymszaleństwiejestmetoda" to jest jeden z tych szatańskich wersetów, który tak naprawdę powinien być kolejną odsłoną walki o wolność słowa ze światem totalitarnych utopii, rozpoczętej przez Salmana Rushdiego 26 września 1988 roku*).

Zauważmy, że wszystkie totalitaryzmy kondensowały się wokół bardzo podobnych szaleństw i podobnych szaleńców, o których bardzo prawdziwie wypowiadają się uczeni ponerolodzy. Kariery Włodzimierza Lenina, Józefa Stalina, Adolfa Hitlera albo współczesnego Kim Dzong Un są bardzo podobne, a ich szaleństwo jest nieomal dziedziczne.

Zauważmy, że za każdym z tych szaleńców pojawiały się całe stada zimnych, wyrachowanych "artystów", "naukowców" i "ekspertów" często wyłaniających się ze świata pseudonauki pseudouczonych, którzy całą siłą swojego pseudointelektu konstruowali swoje kariery, wspierając nawet najbardziej idiotyczne koncepcje polityczne swoimi pseudoteoretycznymi wywodami. Każdy z tych politycznych szaleńców miał swoje naukowe i artystyczne elity.  Tym razem nie polecę po nazwiskach. 

Powiem jedno. W Polsce, jesienią 2019 roku, 80 lat po niemieckiej i sowieckiej napaści na Polskę podobni szaleńcy próbują powtórzyć tę inwazję. A za nimi ciągną się tabuny naukowych i artystycznych elit wpatrzonych w swoje kariery, zupełnie podobne do historycznych sukcesów swoich naukowych protoplastów. Trofim Łysenko, Olga Lepieszyńska, Alfred Rosenberg,...
Czy mam polecieć po aktualnych polskich nazwiskach?

Przypisy:
*) cytowana wyżej fraza jest parafrazą wprowadzenia do artykułu Jana Wójcika "30 lat po wydaniu „Szatańskich wersetów” niewiele się zmieniło" w portalu EURO/ISLAM. Artykuł ten dotyczy problemu wolności słowa, zapewne nie tylko w świecie kultury muzułmańskiej.
**) PONEROLOGIA - OLIGARCHIA PSYCHOPATÓW [link]
***) IPERIUM ZŁA ATAKUJE [link] "Imperium Zła" jest zupełnie czym innym, niż przypuszczał Ronald Reagan. Komunizm jest zbrodniczą formacją, która rosła przez ostatnie kilkaset lat i ukształtowała się jako morderczy i agresywny pasożyt współczesnej cywilizacji. Komunizm dojrzewał w XX wieku, nie upadł, ani nie złagodniał, wyspecjalizował się jedynie, dostosowując się do warunków współczesnej cywilizacji i jest śmiertelnie groźną chorobą XXI wieku.
Przypominam, cały komunizm został przywieziony do Rosji w jednym zaplombowanym wagonie.
Wystarczył jeden wagon!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

michael

#1603264

fanatycznie solidaryzującej się ze skrajna lewicą.

Przypadek zastarzałej spalarni osadów ściekowych w oczyszczalni "Czajka" utwierdza mnie w tym przekonaniu. Dlatego uważam ten minus za pochwałę. Dlatego zdecydowałem się na przeniesienie tego, komentarza do prezentacji jako samodzielny felieton.

Wymyśliłem  przed chwilą nowy diagram prezentujący tak zwany postęp i nowoczesność w  konfrontacji z tak zwanym "populizmem", o którym zawzięcie dyskutował Rafał Trzaskowski w jakimś teatrze, zamiast zajmować się tym czym powinien.

Oczywiście narysuję ten diagram, nie mam żadnych problemów z rysowaniem. Mam tylko problem techniczny z przeniesieniem moich obrazków z papieru do "transmisji danych" w celu publikacji.

Ale proszę ruszyć wyobraźnią. Pomyślmy, że róża wiatrów pokazuje kierunek w przyszłość, czyli do góry do nieba. A kierunek w dół, to upadek do królestwa szatana, do strupieszałych zombie starej polityki. A tradycyjne dywersje, utopie i dewiacje ciągną w prawo albo w lewo, by ześliznąć się, wisząc swoim ciężarem na przyszłości i razem zgodnie ciągnąć nas wszystkich w do niebytu. Z prawa, czy z lewa. Wszystko jedno. Byle w dół. Prawica i lewica zespół zespół, zawsze przeciwko wszelkim polskim szansom.

Narysujmy klasyczną różę wiatrów.

Kierunek ku górze, to jest prawdziwy postęp, taki realny, konkretny ruch nauki i ludzkiego współczesnego poznania. To jest ten kierunek naszych marzeń i aspiracji. To jest prawdziwa NOWOCZESNOŚĆ, zwana przez pana Rafała populizmem. To jest Nasz kierunek, do którego zmierzamy, by Polska była krajem dobrobytu. To jest droga która pokazuje nam kierunek w przyszłość. Ty nad poziomy wylatuj, per aspera ad astra.

Jeśli teraz spojrzymy na dywersję ideologii ciągnących Targowicę antypisu szarpiącą Rzeczpospolitą na lewo na Zachód, albo na prawo, na wschód prosto do pana Putina. Bez względu na to czy wyruszymy na prawo czy na lewo spotkamy się na dole rysunku, gdzie jest miejsce tej starej komunistycznej lewicy i prawicy ciągnącej nas wszystkich w dół. Do Piekła. Ta Prawica i Lewica w jednym stoi domku starych ideologii. To ich szatańskie wersety słyszymy codziennie. Czarna studnia kłamstwa i czarnej propagandy cuchnącej siarką.

Polityka to droga w górę, albo w dół. Ideologia to albo w prawo albo w lewo. Dobra polityka prawdy - to w górę. Zła polityka kłamstwa - to w dół. A w prawo czy w lewo, to kierunki ideologiczne, to dywersje i ideologiczne mrzonki ciągnące nas wszystkich w dół. Czy w prawo czy w lewo - oni ciągną postaw czerwonego sukna do siebie, do hasioka.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1603275